Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

А на рахунок трансової вечірки.... Досить цікаво, якою буде реакція народу на музику.... Звичайно, якщо туди прийдуть люди які люблять транс, та вміють під ньго відпочивати, повинно бути весело, може і я зайду, для цікавості... Щкода тільки, що в Черрі, стоїть поганенька акустика, концертний пульт, замість ді-джейського, та підсилювач, який, коли перегріється починає відтворювати самі низькі частоти.... Так що хочу побажати Оранжу удачі, та стальних нервів до апаратури! :P

Скоро в Україні відбудеться революція клубної культури в сторону Трансу, адже в Європі від нього вже давно у трансі, варто тільки звернути увагу на наших найближчих сусідів (Польща, Словаччина і тд)...з часом у нас люди навчаться під Транс танцювати і отримувати від нього 100% задоволення, адже це не просто бум-бум пік-пік-пік (нічого проти такої музики не маю, кожному своє), але на думку багатьох Транс - вартий уваги і я старатимусь зі своїми друзями-продюсерами/джедаями по всій Україні донести його до Вас у повному обсязі :lol:

Щодо Чері, то там ще обстановка нормальна, приємна атмосфера, колонки не найгірші, просто якби ще приміщення було більше, то було б взагалі чудово...А міксер(пульт) там дійсно троха не той, що потрібно, але людина має властивість пристосовуватись до будь-яких умов, так що для мене це не є проблемою...навчитись грати на гіршому обладнанні означає, що суперово будеш потім грати на кульному обладнанні...І за підсилювач можна не переживати - знайдено вихід з цього становища...Так що все пучком :P

Приходьте, не пошкодуєте! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Скоро в Україні відбудеться революція клубної культури в сторону Трансу, адже в Європі від нього вже давно у трансі, варто тільки звернути увагу на наших найближчих сусідів (Польща, Словаччина і тд)...з часом у нас люди навчаться під Транс танцювати і отримувати від нього 100% задоволення, адже це не просто бум-бум пік-пік-пік (нічого проти такої музики не маю, кожному своє), але на думку багатьох Транс - вартий уваги і я старатимусь зі своїми друзями-продюсерами/джедаями по всій Україні донести його до Вас у повному обсязі :P

Щодо Чері, то там ще обстановка нормальна, приємна атмосфера, колонки не найгірші, просто якби ще приміщення було більше, то було б взагалі чудово...А міксер(пульт) там дійсно троха не той, що потрібно, але людина має властивість пристосовуватись до будь-яких умов, так що для мене це не є проблемою...навчитись грати на гіршому обладнанні означає, що суперово будеш потім грати на кульному обладнанні...І за підсилювач можна не переживати - знайдено вихід з цього становища...Так що все пучком :lol:

Приходьте, не пошкодуєте! :smile3:

...повністью згіден, оскільки всі звикли слухати лише те що подобаеться джеям а не людям, у слухачів повинен бути вибір а його нажаль поки що немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШАНОВНИЙ Gamer

""як не дивно але я сумніваюсь що до вас прийде "старший контингент" тратити гроші :lol:

для вас старший контингент це 22-23 роки і я щось сумніваюсь що в них є що тратити

більше як заплатити за вхід і за два пива :blink: це як мінімум 80% ваших кліентів ""

Я з тобою згідний, але так думаю не я, а моє начальство...

"""це просто бажання заробити пару грн :blink:

а те що у всьому винне "наше керівництво" це гон :lol:

запомніть за допомогою "конкретної музики" ви втрачаєте кліентів

"""

Бажання заробити гроші, є в всіх людей і в тебе думаю також, хіба що мама з татком тобі в цьому допомагають, незнаю, а коли приходять клієнти і заказують всяку єрунду, то вибач, діло не в нас а в них.

"""вважаєш себе професіоналом :lol: "зайду, для цікавості"

я думаю, якщо б 3000 працювали професіонали і як мінімум якісно зводили трекі, то ніхто би не замовляв "біг сіті лайф" а просто відпочивав і не парився думкою що за хрень грає і чи не пора додому""

Повір за 6 років роботи я і мої колегі навчились зводити трекі на достатньо нормальному рівні, можеш послухати наші мікси, а "біг сіті лайф" замовляють не того що погана музика а тому що дядя вася хоче поздоровити дядю петю з днем народженням, і добре що хоч він замовляє "біг сіті лайф" а не верку сердючку..

2 self

ти правильно замітив - хороших :blink: і трекі вони зводять :jeer: нормально

а де слово - професійно, а його нема і не буде, тому що як ти замітив вони хороші діджеї і нормально зводять трекі :blink:

на мою думку "3000"="шайба" але більших розмірів :lol:

Дуже цікаве порівняння з шайбою... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 Лютого (Понеділок) о 22:00 у нічному клубі Cherry, що знаходиться на пр.Волі 14 - перша трансова вечірка у нашому рідному місті Луцьку...

Резидентом даної вечірки буде Victor Orange!

Вхід - 15 грн.

Э 5 флаєрів, по яких вхід безкоштовий.....забрати їх можна о 21,45 біля входу в клуб, попередньо забронювавши по номеру 80507884842 надіславши смс з Ф.І.О. ....кількість обмежена))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'self'

ПОМНИТЬСЯ МЕНІ ШО В 21 СТ ВЖЕ ПРИГЛАШАЛИ ДЖЕЯ З І НШОЇ КРАЇНИ.... МОДНОГО... НЕ ОДИН СЕТ РУКА В РУКУ ЗІГРАВ З ТІЕСТО.... А ЗВАТИ ЙОГО АНДЖЕЛО МАЙК...

ТАК ОТ... ВОВКА НАПОМНИ ШО ТАМ БУЛО????

ПОМІДОРАМИ ЧУТЬ НЕ ЗАКІДАЛИ... БО ТОЙ ВО, ЯКУСЬ ХЕРНЮ ГРАВ... НУ, ВСЬО ОДИНАКОВЕ ЯКЕСЬ... БЛ", І НВІТЬ БІГСІТІЛАЙФ НЕ ПОСТАВИВ... ОТО ЛОХ...

на рахунок професійності там хтось шось казав?

НЕО, Мікс, Арт, Велл, Токіо... грають не один рік, звели не одну тисячу треків... думаю, шо професіоналізму їм вистачає.... Просто ви, люди які ходите в клуби, самі не розумієте... Я замучився пояснювати....

От, наприклад МАТу подобається транс і для нього було би супер якби в 21 ст грав транс.... А когось іншого прикалує електро.... а ще когось пре рнб.... і всі ви бажаєте шоб в 21 ст грала лише музика вашого смаку... власник клубу це теж розуміє.... і тому формат клубу - попуррі...

Думаєте мені подобається бігсітілайф? чи нео?чи міксу?

мені взагалі подобається Порше, але їздю я на хворді, бля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок професійності там хтось шось казав?

НЕО, Мікс, Арт, Велл, Токіо... грають не один рік, звели не одну тисячу треків... думаю, шо професіоналізму їм вистачає.... Просто ви, люди які ходите в клуби, самі не розумієте... Я замучився пояснювати....

наявність тривалого стажу означає лише, що вони просто намагались стати класними ДЖ на протязі багатьох років, а не здобуття виского рівня майстерності. А наскільки їм вдалось досягти цих вершин, то про це можна судити, якщо вже Вам не підходять відгуки переважної більшості Ваших же слухачів, по кількості запрошень до інших клубів нашої країни, наявність Ваших треків в ефірі радіостанцій, запрошення до Казантипу та багато багато чому іншому.

Звичайно простіше всього доводити свою досконалість, спираючись на відсутність спеціальних знань у опонента.

Мені дійсно хотілось би, щоб у нашому місті стало на декілька висококласних ДіДжеїв більше, але факт існування їх, на мій погляд, підтверджувалося б не вихвалянням їх один-одного, а дещо іншими чинниками.

відсутність свободи творчої діяльності в клубах нашого міста безспірно обмежує Ваші можливості проявити себе, й я з розумінням ставлюсь до цього, але звалювання всіх негараздів на дії дирекції розважальних закладів Вас ніколи не виправдає й не зробить дійсно класними ДіДжеями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто з DJ-їв крутив в 21ст. В суботу? Точніше які...(Бо явно крутив не 1-Dj :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу грали Нео, Мікс та Шустрий, діско було не дуж бо через кожних 2 хв переривалось шоу програмою, та і люди як почали замовляти всякі продіджі.... Але потім після 3 ночі почалося нормальне диско...

А про Angello Mike да приїзджав такий до нас, насправді дуже модний ді-джей, нам аж ніяково стало коли ми дивились відео там де він з Тієсто на якомусь зроровезному стадіоні, де сотні кіловат звуку та світла... Але, нашим людям геть не сподобалось... Просто в той час народ був дуже перебірливий до музикі і танцював під те що раніше десь чув... (не в обіду вам але так було насправді в 95відсотках), та і грав він зовсім не зрозумілу музику на той час для Луцька.... Одним словом після 40 хв Анжело Майка прибіг наш власник і сказав " що за музика, чому люди не танцюють...." Та і самі клієнти підбігали і просили "щось нормальне..."

Доречі мені дуже цікаво як вчора в Черрі пройшла трансова вечірка....? Хтось був там? Розжіть...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народу було дуже мало. танцювати трохи почали тільки з 12-00 =)

імхо Оранж крутив на високому рівні і досить якісно. був тільки один трабл коли випадково нажав на "Cue" (по його словам) =)

в основному зачьот! мені сподобалось. тільки треба було робити це действо не в понеділок ;))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...спасибо за хороший отзыв..)))...действительно всё прошло на высоком уровне, если учесть что человек первый раз играет в клубе такого масштаба, да с днём не угадали..)))..ну ничего страшного, всё ещё впереди, плюс люди не все ещё понимают эту музыку....так что ждём дальнейших транс пати...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джякую...приємно, що сподобалась моя гра...

А людей було дійсно мало...та і в нормальний день (пятницю, суботу чи в неділю) сумніваюсь, що поставили б мене...все-ж-таки тільки Транс в Луцьку почав зароджуватись і дуже кульно, що я був першим .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але потім після 3 ночі почалося нормальне диско...

:) Підібрано трекі супер.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внимательно прочитал всю дискуссию от первого поста до последнего и, основательно взвесив все "за" и "против", решил включиться...

Итак, сперва биографическая справка. Я - DJ MAX, знакомый некоторым из вас по резидентству в клубах "Версаль" и "Клубничка" (я уже практически вижу шквал "фуканий" и потоки блевотины) :) Ди-джейскую карьеру начал в 1997 году, намного раньше многих из местных ди-джеев. За эти 10 лет прошел долгий и тернистый путь от нажимания на кнопочки мышки и клавиатуры до живой игры с проф. оборудования. Хотел бы высказаться по нескольким животрепещущим темам из присутствующих здесь:

1. Первым делом - огромный респект и уважуха всем коллегам за их работу. Я не делю ди-джеев на плохих и хороших (в 95% случаев за пультом стоит заведомо неслучайный человек), просто у каждого артиста есть свой слушатель. Спасибо вам за то, что вы терпеливо, годами грызете и пилите эту стену непонимания.

2. Попытаемся разобраться в любовном треугольнике "хозяин клуба-клиент-DJ". Кто же виноват в том, что мы слушаем песни "От Кати для Оли" и т.п.? Все и никто. Вина хозяина в том, что он не желает платить ди-джею достойную зарплату, говоря: "Ай Божэ, та ты заказамы в сто раз бильшэ заробыш!". Вина клиента в том, что он, приходя в клуб, считает себя вправе перестроить всю музыкальную программу клуба чисто под себя просто потому, что у него ЕСТЬ (!!!) 20грн, соответственно, весь остальной зал вынужден слушать "Малинки", потому что у какого-то пиндоса ЕСТЬ (!!!) 20грн. А таких пиндосов за ночь бывает ой как много... И наконец вина ди-джея в том, что он в данном случае ставит материальные интересы выше творческих. Теперь давайте подумаем - есть ли у него выбор? Если отталкиваться от того, что ди-джей - это не только призвание, но и работа, то почему ди-джей должен отказываться от живых, реальных денег, если он не видит их от хозяина клуба? Молодую подругу песнями и рассказами про крутые пати не накормишь и в кафе на мороженное не сводишь. А у некоторых из нас есть жены и дети... Да, Артемка (рад тебя здесь встретить!), я знаю, что можно выступать как приглашенный ди-джей и получать нормальные гонорары, но ты также не хуже меня знаешь, что в этом городе нормальные гонорары - это дар Божий. Так что, дорогие гости - не обессудьте...

3. Был здесь спор о том, что не фиг раздавать людям голимые миксы. Моя позиция такова: если мне в руки попадает микс, есть 2 варианта - а) микс классный, поэтому я рассказываю о нем всем своим знакомым и копирую его, приумножая его популярность; б) микс отстойный, я никому его не рекламирую и делаю из него зеркальце для пускания солнечных зайчиков. Отсюда вывод: пишите, творите и давайте друзьям и недругам, они смогут дать вам реальную оценку и помочь вам в дальнейшем развитии (абы ваш микс не состоял из "Мальчик хочет в Тамбов" вперемешку с Сердючкой") :)

4. Необходимым, с моей точки зрения, будет дать некую краткую справку по ночным заведениям города. ПОДЧЕРКИВАЮ - справка субьективна (моя лично) и не направлена на формирование общественного мнения! Поехали:

"21 век - 3000" - взрослое и мощное заведение, один из грандов ночной жизни, успевших сформировать обширную клиентскую базу и относительно ровный ритм жизни клуба. Проблема клуба состоит в том, что владельцы не могут разорваться и выбрать подходящий им формат, отчего в той или иной степени страдают все посетители.

"Метро" - очень рад, что это заведение существует. Сильная попытка создать клуб, конкурентноспособный со столичными заведениями. Радует постоянство в плане вечеринок и приглашенных ди-джеев. Из недостатков: очень молодой контингент (не 100%, но более чем достаточно).

"Черри Пати-Бар" - место, которое началось с отличной идеи и продолжилось её потерей. Сама идея пати-баров отлично прижилась во многих странах мира, но прийти на пати - это не значит одеть самые темные очки и, подняв одну руку вверх, ритмично дергать ею, скорчив при этом очень сердитое лицо. Я лично знаю людей, которые приложили много усилий для развития этого заведения и мне жаль, что результат не совсем соответствует их мечтам. А в остальном - нормально. :) Прийти с утра, попить чайку, посмотреть на оставшихся в живых. :)

"Клубничка" - пусть сразу же заткнутся те, кто утверждает, что со времен "Клеопатры" ничего не изменилось. Господа, а вы точно там были? Изменилось все: интерьер, планировка, ЗВУК, СВЕТ и главное - формат. На данный момент это единственный из известных мне луцких клубов, где мне НИ РАЗУ не указывали, что и как я должен играть. Чтобы подкрепить свои слова фактами, скажу что за пол-года их существования они приняли в гости таких столичных ди-джеев, как Marocco, Kaizer K, Chikan, Kartez и таких луцких коллег, как Art, Well, Mayak, Tokio, Pioneer, Unik, Watt, Ram-One, Dream и ваш покорный слуга. Из недостатков клуба: неудобное расположение и устоявшийся дух (имидж) "Клеопатры", который отпугивает людей. Поэтому - хотите составить СВОЕ мнение - прийдите лично.

"Версаль" - добрался вот и до своей кормушки... Да, пафосно. Да, мутная клиентура. Да, тёлки снимаются (не все, само собой). Но, попрошу заметить: а) это клуб, который чётко придерживается своего, пусть и ультра-попсового формата; б) как ни смешно, но это клуб, где в ди-джейке стоит ЛУЧШИЙ в Луцке (на данный момент) комплект аппаратуры (для понимающих: 2*PIONEER-1000 MK3 + пульт PIONEER DJM-600); в) это клуб, который на данный момент является самым прибыльным клубом города (приходите в гости, я вам на калькуляторе покажу :)). Знаете, в каждом селе есть своя любимая лавочка возле клуба, где все собираются поплевать семечек и пообсуждать сплетни. Так вот "Версаль" - это такая лавочка для Луцка. Хоть бы не уволили после такой рецензии... :)

"Оксиджен" - заведение, которое твердо и уверенно войдет в клубную жизнь города, когда доделает свою многострадальную "бочку" и перестанет совмещать диско с лаунджевым рестораном. Что касается потенциала - ЕСТЬ, и немало. А уж с Максом (Subside) и подавно!

"Шайба" - извините, но даже субьективно высказываться о заведении, где я находился 1 раз в жизни, 8 лет назад, на протяжении 30 сек. - нереально. Поэтому, чем обсуждать то, чего не видел, я лучше просто пропущу этот момент...

"Зефир" - аналогично.

5. Не могу не прореагировать на фразу о "первой" в Луцке вечеринку в стиле транс. Ребята, в конце января мы с DJ Kaizer K (Киев) отыграли в "Клубнике" транс-вечеринку, да и то она наверняка не была первой. Сорри... :)

6. Взаимные опускания и оскорбления - это невышедшее из головы детство. Давайте будем взрослее и пусть миром (читай:форумом) правит любовь и уважение! :)

7. Кто-то здесь говорил: "Прекратите ругаться и начните что-то делать для города и нас!". Крепко обнимаю этого человека и представляю вам свое детище:

9 марта в городе состоится уже ВТОРОЙ благотворительный DJ-ПАРАД. На протяжении 6-7 часов вас будут развлекать лучшие ди-джеи города! Ожидаются также гости из Киева. Стоимость билетов - 10грн максимум. ВСЕ собранные средства будут переданы Областной Ассоциации детей-инвалидов "Особлива Дитина". Ждите подробной информации на следующей неделе.

PS: Простите, если был излишне резок в высказываниях. Это была лишь небольшая часть всех размышлений, пришедших во время перечитывания топа. Буду рад выслушать встречные аргументы. Отдельный привет всем, с кем знаком лично.

PS 2: Отдельный ответ всем тем, кто захочет ткнуть мне в лицо клубами в которых я работаю и их попсовостью - берите диски и приходите, покажем друг другу, кто на что способен. :)

PS 3: Самое большое спасибо - тем, кто осилил весь мой пост... :)

СПА-СИ-БО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой блін...асіліл :D

...5. Не могу не прореагировать на фразу о "первой" в Луцке вечеринку в стиле транс. Ребята, в конце января мы с DJ Kaizer K (Киев) отыграли в "Клубнике" транс-вечеринку, да и то она наверняка не была первой. Сорри... :)

Значить моя транс-паті була друга :) ...

Я чув, що Kaizer K приїжджав в 'Clubнічка', але не нав, що він грає Транс..цікаво який..типу того, що звучить в ASOT чи TATW? ... Можливо нам варто об'єднати зусилля і популяризувати Транс в Луцьку ?

9 марта в городе состоится уже ВТОРОЙ благотворительный DJ-ПАРАД. На протяжении 6-7 часов вас будут развлекать лучшие ди-джеи города! Ожидаются также гости из Киева. Стоимость билетов - 10грн максимум. ВСЕ собранные средства будут переданы Областной Ассоциации детей-инвалидов "Особлива Дитина". Ждите подробной информации на следующей неделе.

Чудова ідея :ok: ...Мені цікаво: список джедаїв вже складений чи ще мона стать учасником цього івенту ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво: список джедаїв вже складений чи ще мона стать учасником цього івенту ?

Это все зависит от того, сколько времени нам выделят. Желающих, сам понимаешь, немеренно. Основная часть лайн-апа составлена, но могут быть коррективы. Давай ты просто на всякий случай принесешь мне минимум получасовой демо-микс? Есть такая возможность? Если есть - я дам все координаты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это все зависит от того, сколько времени нам выделят. Желающих, сам понимаешь, немеренно. Основная часть лайн-апа составлена, но могут быть коррективы. Давай ты просто на всякий случай принесешь мне минимум получасовой демо-микс? Есть такая возможность? Если есть - я дам все координаты.

Якщо ти підключений до Фотакома, то скоро я передам через mass'a свої сети Soul Paradise, зможеш скачати...а як ні, то кажи куди нести...моя ася - 808497 . :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок професійності там хтось шось казав?

НЕО, Мікс, Арт, Велл, Токіо... грають не один рік, звели не одну тисячу треків... думаю, шо професіоналізму їм вистачає.... Просто ви, люди які ходите в клуби, самі не розумієте... Я замучився пояснювати....

наявність тривалого стажу означає лише, що вони просто намагались стати класними ДЖ на протязі багатьох років, а не здобуття виского рівня майстерності. А наскільки їм вдалось досягти цих вершин, то про це можна судити, якщо вже Вам не підходять відгуки переважної більшості Ваших же слухачів, по кількості запрошень до інших клубів нашої країни, наявність Ваших треків в ефірі радіостанцій, запрошення до Казантипу та багато багато чому іншому.

Звичайно простіше всього доводити свою досконалість, спираючись на відсутність спеціальних знань у опонента.

Мені дійсно хотілось би, щоб у нашому місті стало на декілька висококласних ДіДжеїв більше, але факт існування їх, на мій погляд, підтверджувалося б не вихвалянням їх один-одного, а дещо іншими чинниками.

відсутність свободи творчої діяльності в клубах нашого міста безспірно обмежує Ваші можливості проявити себе, й я з розумінням ставлюсь до цього, але звалювання всіх негараздів на дії дирекції розважальних закладів Вас ніколи не виправдає й не зробить дійсно класними ДіДжеями.

Добре.... про відгуки переважної більшості слухачыв....

скыльки чоловык на форумы писали що вважають дж нашого мыста не професыоналами?

А скыльки людей выдвыдують клуби? я думаю набагато быльше.... Просто вони не присутны на цьому форумы!!!

Визхваляння.... особисто я не вихваляю... мені просто обідно, коли ображають моїх друзів... причому без належних доводів. я знаю їх майстерність та їх професіоналізм....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осилив.... без проблем.....

чесно, не чув твоїх сетів, але руку тобі хочу потиснути.....

Хто вибирає дж для участі в дж-параді?

хто слухає демкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вибирає дж для участі в дж-параді?

хто слухає демкі?

Так як Dj Max не володіє постійним інетом, то думаю, що він не буде проти, якщо за нього відповім...

Джедаїв обирає сам Макс, адже організаторами є він та міськрада, і він же слухає демки . :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, Вить :lol: Единственная поправка - не миськрада, а Волынская Областная Ассоциация детей-инвалидов "Особлива дитина", ведь именно им потом пойдут деньги. Горсовет пока не подключился. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, точна...заглючило троха :)...так: ти і "Особлива Дитина"...було б кульно, якби і міська рада підключилась із Шибеником, а то гребуть гроші і ні нащо уваги не звертають :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 Лютого (Понеділок) о 22:00 у нічному клубі Cherry, що знаходиться на пр.Волі 14 відбудеться Трансова вечірка ...резидентом даної вечірки буде Ваш улюблений Victor Orange!

post-1162-1172439409.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, намечается регулярность... Эх-х-х..Если раньше закроюсь - приеду послушать... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...