Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

О, намечается регулярность... Эх-х-х..Если раньше закроюсь - приеду послушать... :)

Давай приїжджай :) .. буду радий тебе бачити ;):)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А в цю суботу, буде відкритий другій зал в 3К ? (21cт.)

Ні нажаль.... Апарати(декі) Забрали в Київ..... Може їх привезуть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 березня

клуб "МЕТРО"

МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ

шоу-балет "ЕКЗОТИКА"

dj art

dj dustin

тел.для довідок: 780807

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напоминаю, 9 марта, во Всемирный День Ди-Джея в Луцке пройдет DJ-парад. Пока расскажу немного об истоках:

World DJ Day (Всесвітній день Ді-джея) - не лише офіційне професійне свято, а й важливий благодійний захід, що відбувається у всьому світі щорічно 9 березня. Засновниками заходу у 2002 році виступили фонд World DJ Fund і організація Nordoff Robins Music Therapy, що використовує музику для оздоровлення людей. Весь прибуток, отриманий в цей день ді-джеями, клубами, радіостанціями, рекординговими компаніями та іншими представниками клубної індустрії спрямовується на рахунки різноманітних дитячих фондів та організацій. Протягом цих 5-ти років щорічну традицію DJ-благодійності підтримують такі відомі мас-медіа, як MTV, Radio 1, Mixmag, Muzik, Loaded, FHM, Hello, Galaxy, а також зірки світової танцювальної сцени - Pete Tong, Danny Tenaglia, Sasha, Dave Seaman, Paul Oakenfold, Carl Cox, Paul van Dyke, Seb Fontaine, Sister Bliss та інші.

9 березня 2006 року місто Луцьк доєдналось до тієї великої кількості міст світу, які об'єднались у меті зробити велику, добру справу та виховати у власної молоді розуміння того, що благодійність нині є популярною та навіть модною у всьому світі. Давно не секрет, що ді-джеї є кумирами для чималенького відсотку молоді і вона намагається наслідувати їм. Подібна акція з боку ді-джеїв є ідеальним прикладом для наслідування. Ініціаторами проведення першого у Західній Україні DJ-параду стали DJ Max, людина, яка працює у клубній сфері вже 10 років і Волинська Обласна Асоціація дітей-інвалідів "Особлива Дитина" в особі її президента Климчук Наталії Борисівни. Акцію було проведено у центрі дозвілля молоді "Естет" за підтримки таких організацій, як студія "Кобза" (безкоштовна інсталяція звукового та світлового обладнання), Волинська Обласна Державна Телерадіокомпанія (безкоштовна рекламна підтримка), Волинський Державний Університет імені Лесі Українки (дозвіл на розміщення промо-матеріалів акції у навчальних приміщеннях), Управління УМВС у Волинській області (забезпечення охорони акції) ті інших юридичних та фізичних осіб. Благодійний DJ-парад відвідало понад 200 гостей. Протягом 6-ти годин свою творчість людям дарували найкращі ді-джеї Луцька (DJ Pioneer, DJ Unik, DJ Max, DJ Aannee!!, DJ Subside), а також гості з Києва (DJ Arnaby). Під час проведення акції не було зареєстровано жодного порушення правопорядку, що у наш час є рідкістю для подібних масових заходів. Усі зібрані від продажу вхідних квитків кошти було урочисто передано представникам Асоціації "Особлива Дитина". Завдяки цим коштам були оплачені декілька термінових рецептів для підопічних організації. Ці гроші полегшили, а можливо і врятували чиєсь життя.

Організатори акції висловлюють сподівання, що представникам місцевої влади небайдужі такі поняття, як "благодійність" та "свідома молодь" і просять надати посильну підтримку у проведенні цьогорічної акції. Подібні заходи не повинні бути одноразовими, адже йдеться не лише про життя та здоров'я обділених долею дітей, а й про виховання нового покоління свідомої, гуманної, чуйної до чужого нещастя молоді. Завдяки подібним починанням наше рідне місто, а згодом і уся країна набагато швидше крокуватиме у європейську спільноту, де доброчинність і взаємодопомога вже багато років є засадами, на яких базується суспільство.

Вот так, друзья... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, напиши ще список усіх джедаїв, які цього разу виступати будуть, а то я повністю не запамятав...та й іншим, думаю, буде цікаво . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...интересно узнать в сколько это начнётся и до скольки, как достать приглашения....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок має бути о 17:00...ще точно не відомо за годину закінчення акції, бо ще не знаю результатів розмови DJ Max'a з мером нашим...минулого року було до 23 години..було б краще, якщо довше цього разу буде)...

А запрошень там не потрібно...потрібно лише мати нормальний вигляд (спортивні костюми одразу відпадають)))) та 10 грн. при собі за вхід...поки все . :ok2:

Нагадаю, що всі виручені з акції гроші будуть передані Волинській Обласній Асоціації дітей-інвалідів "Особлива Дитина" . ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по всему, акция будет все так же до 23.00, но возможно, потом можно будет с нашим флаером на руках попасть в один из ночных клубов города по существенной скидке. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для заинтересованных лиц, выкладываю список участников и принципы фейс-контроля:

DJ Watt

DJ Unik

DJ Pioneer

DJ Subside

DJ Max

DJ Victor Orange

DJ Marocco (Киев)

Принципи фейс-контролю та дресс-коду, а токож деякі корисні поради.

1. Вхід у стані алкогольлного або наркотичного сп'яніння КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО. Вибач, але, на нашу думку, тобі і так зараз достатньо добре... Навіщо тобі ще той DJ-Парад?

2. Доброзичливість - запорука успіху. Твоє хамство, ненормативна лексика ("матюки"), злий та незадоволений вираз обличчя цілком можуть стати достатнім приводом для того, щоб охорона не пропустила тебе всередину.

3. Скажи, ти одягнув би смокінг, якби збирався брати участь у спортивних змаганнях? Отже, спортивний костюм "тіпа с трємя прікольнимі палосачкамі" - явно не найкраще вбрання для прогресивної молодіжної дискотеки.

4. Нам дуже не хотілося б, щоб під час акції хтось з гостей постраждав від "літаючих пляшок", тому будь-який скляний посуд ти муситимеш залишити за межами залу.

5. Не радимо чинити опір, якщо охороні заманеться перевірити тебе на наявність холодної та вогнепальної зброї. Цим ти позбавиш себе шансу на відвідання акції.

6. Чесно попереджаємо: не намагайся провести друзів всередину за допомогою отриманої раніше на вході контрамарки - підете додому, разом і негайно.

7. Не намагайся видертись на сцену, щоб привітати присутніх або стиснути ді-джея у міцних обіймах. Там знаходиться багато дорогої апаратури, на відшкодування якої тобі або твоїм батькам потім доведеться тяжко працювати.

І наостанок... Пам'ятай: ми зібрались не лише для того щоб гарно провести час, а і для того, щоб разом зробити щось корисне для нашого суспільства. І ми НІКОМУ не дозволимо заважати цьому. Дякуємо за розуміння!

Організатори акції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І наостанок... Пам'ятай: ми зібрались не лише для того щоб гарно провести час, а і для того, щоб разом зробити щось корисне для нашого суспільства. І ми НІКОМУ не дозволимо заважати цьому. Дякуємо за розуміння!

Організатори акції.

Гарно сказано :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новая инфа по ди-джей параду!

Желающие продлить себе удовольствие 9 марта после 23.00. Получают 50% скидку на входе в 2 ночных клубах города: "Метро" и "Клубничка". Все, что для этого надо - просто предьявить на входе флайер с ди-джей парада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока что я просто подчистил топик от "криков" не в тему. следующий пейсатель аршинным шрифтом будет уже наказан предупреждением и последующим баном на неделю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hello Ковбасери!!!

Як там вчорашній Парад??? не зміг побувати отож цікаво знати як було???

Може фото в кого є то виложіть ПЛЗ!!!

Наперед всім дякую!!!

І прохання до модерів (відновіть будь-ласка мій профайл Y@KYDZ@), буду вдячний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було кульно...мені дуже сподобалось...тільки звук додумались відрегулювати десь в годині 20, а то до того майже каша була :ok2:...іще одна річ - 6 Кіловат звуку - рульна річ..будем знати, треба було робити тихіше :ok2:))

Ось декілька фоток з телефона:

post-1302-1173569844.jpgpost-1302-1173569856.jpgpost-1302-1173569861.jpg

post-1302-1173569868.jpgpost-1302-1173569887.jpgpost-1302-1173569901.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААААА!!!!!!!!!!! Я пропустив першу трансову вечірку в Луцьку!!!! Я собі цього не пробачу... Люди!!! ТРАНС ЦЕ СИЛА!!!! ТРАНС ЦЕ МАЙБУТНЄ ДІДЖЕЙСТВА!!!! Я за транс у будь якій його формі руками й ногами!!! Недавно був в Сінемі на Independent Night 25. Якщо у нас в місті пройде хоч одна вечрка такого рівня, тоді можна вмирати зі спокійною душою :D Люди зацікавлені в ТРАНСІ!!! Прошу вас: ОБ'ЄДНУЙТЕСЬ!!! Без нас, трансерів, нічого вперед саме по собі не зрушиться!!! Пропоную почати вже!!! Щоб літом організувати десь за містом перший трансовий оупенєйр!!!! ТРАНС ЦЕ СИЛА!!!!!!!!!!! P.L.U.R.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На організацію потрібні гроші...якби вони було, то давно вже б був запланований оупенейр і тд...все в гроші впирається і мені дуже прикро :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я помню, это не первый парад... а второй, так что непрощай себе в два раза больше :D Надюсь, будет 3,4,.......10000 :(

Ну и вот мои фотки...извините, что так мало - наслаждалась музыкой :(

med_gallery_669_35_683599.jpg

med_gallery_669_35_583189.jpg

med_gallery_669_35_742275.jpg

med_gallery_669_35_815307.jpg

med_gallery_669_35_235239.jpg

Орандж, отзовитесь наконец то в аське 8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я згоден, що на організацію трансового оупен єйру потрібні кошти, але мені здається, що не так і багато... взагалі-то якщо подумати то потрібні: декор, звукова система, двигун, пульт, діджей, промо, ну і публіка... Декор можна зробити своїми силами, як кажуть - скромненько но со вкусом:D колонки - орендувати, або якщо є звязкив потрібних колах, позичити на ніч:D двигун то таке, десь візметься:woohoo: пульт я думаю теж не проблема. Діджей - зацікавлена людина, яка відіграє ніч, і якій не гроші головне а ідея:90: (тим більше якщо постаратись, то існує така річ як спонсори) промоушн і реклама - це вже думаю не проблема, головне мати ентузіазм:90: Я взагалі вже давно МРІЮ про транс-культуру в нашому місті! Головне - ентузіазм, зацікавлені люди, позитивний настрій... Все інше, воно сто процентів прикладеться:) а транс музика - це завжди позитив:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаешь, я когда задумал идею ди-джей парада, тоже думал "так...это не проблема...и это не проблема - было бы желание....и вон то тоже не проблема"...поверь - всё проблема. И реклама, и генератор, и аппарат, и все остальное. Все в этой жизни хотят заработать, никто не покупает что-то себе, чтоб потом бесплатно это одалживать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаешь, я когда задумал идею ди-джей парада, тоже думал "так...это не проблема...и это не проблема - было бы желание....и вон то тоже не проблема"...поверь - всё проблема. И реклама, и генератор, и аппарат, и все остальное. Все в этой жизни хотят заработать, никто не покупает что-то себе, чтоб потом бесплатно это одалживать.

но получилось же!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но получилось же!!! :)

Але не так просто, як, можливо, тобі здається . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...