Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

...иногда кажеться, что они вообще не до чего не дотягивают ... + полное отсутствие вкуса. = вот вам и стиль в городе =)

Хотя..в большей части еще и контенгент соответствующий, которому пофиг что там крутят после выпитых литрофф ...возможно на них это и расчитано...

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Доречі вчора поки у був десь до 2х в 3000 була гарно музика, давно таке не включали ІМХО.

+1 Neo

а ви сумнівались????

зрозумійте одне...

повторюю в 55 раз.....

в клубі працює РЕЗИДЕНТ!!! тобто йому платять зарплату і він повинен грати те, шо йому скажуть...

а ше діє система замовлень.... і не факт шо пісня яку замовив Сидор для самай ачаравательнай Наташи, сподобається вам....

в клубі 700-800 чоловік..... в клубі 700-800 думок....

а ДЖ повинен догодити кожному!!!! і РНБ.... і Лаунж..... і Електро.... і пожошше якшо треба....

звичайно, є такі придурки, які грають тільки те, шо їм самим хочеться, а на думку інших ім посрать.... але їх я не буду називати....

ДЖ нео ДЖ Мікс - від мене зачот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..музыка - вообще..отдельная тема..Одно тыц тыц тыц тыц...Как под такое можно танцевать?=)

Это все от ограничености вкусов:)

Никто не мешает успешно делать пати в разных стилях: от чиллаута до прогрессив хаус/транс, драм-эн-бейс...

Смешно просто, когда люди сами о себе говорят: "Мы диктуем в этом городе стиль!", хотя сами не дотягивают до каких-то творческих рамок.

Поэтому и слышно в наших клубах тыц-тыц и крики: "Миксаденс" вместо просто приятной атмосферы.

...иногда кажеться, что они вообще не до чего не дотягивают ... + полное отсутствие вкуса. = вот вам и стиль в городе =)

Хотя..в большей части еще и контенгент соответствующий, которому пофиг что там крутят после выпитых литрофф ...возможно на них это и расчитано...

про тиц-тиц..... шо ти маєш на увазі.....

може тебе взагалі не прикалує танцювальна клубна музика???

бо наприклад, для мого тата Руки Вверх це вже тиц-тиц.... йому треба Гнатюка, Зіброва....

то може і вам таке треба???вибачте в клубах не крутять рока-панка-металла... і Зіброва тоже...

в кожному клубному стилі є свої тиц-тиц...

в електро їх 130... в РНБ їх 100.... в драмі 150... просто є якісні треки з гарними темами... а є просто калабаса... яку ставлять обдолбані ДЖ для обдолбаних ОТДІХАЮСЧИХ....

будь-ласка, поясни ...

крикі Міксаденс не чув.... чесно.... хоча мене це мабуть вбило би....

про паті різних стилів..... шкода що в ХХІ не роблять рінопланових паті, але по суботам там грає все.... від РНБ і до Хауса....

а мЕтРо періодично влаштовує РНБ-паті... про такі тут навіть вже постилось....

хочете лаунж???? тоді Зефір для вас.....

впринципі, вибір є....

про (Хотя..в большей части еще и контенгент соответствующий, которому пофиг что там крутят после выпитых литрофф ...возможно на них это и расчитано...)

ЯКЩО Я ВЗАГАЛІ НЕ ВЖИВАЮ, А МЕНЕ ПРЕ?ТО Я ПО ВАШОМУ ХТО???

не судіть субєктивно!!!

якщо не подобається ВАМ, це ше не значить шо не подобається іншим!!!

навчіться поважати смаки інших (якими вони не були б), та роботу персоналу і ДЖїв...

...иногда кажеться, что они вообще не до чего не дотягивают ... + полное отсутствие вкуса. = вот вам и стиль в городе =)

Хотя..в большей части еще и контенгент соответствующий, которому пофиг что там крутят после выпитых литрофф ...возможно на них это и расчитано...

+1

Скорпіо.... ти ж на диско не був вже більше року.... шо тут плюсами розкидаєшся???

:):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тиц-тиц" по-різному можна любити.

Я люблю різнопланову музику.

Але тільки ту, в якій є мелодичність, а не тупий біт.

І скільки bpm в кожному стилі теж знаю:)

Тут мова про те, що ді-джей управляє свідомістю людей, адже вони прийшли відпочити і саме він задає формат.

От тому в нас в Луцьку і не дуже якісний стиль, що ді-джей крутить ФОРМАТ:)

Кажу ще раз: завітайте на паті європейського рівня і тоді побачите, що таке відпочинок, де нема "розпальцьовок", де тільки оригінальні треки і тиди...

Соррі, якщо мої слова сприймаються в штики.

Хочу довести лише те, що в будь-якій справі треба творчість і незалежність думки.

Бачили б Ви, який кайф ловлять ті, хто був присутнім на концертах Armin Van Buuren, Freestylers, Steve Angelo, DJ Light, Giuseppe Ottaviani.

А наші люди кайфують від убогості:) Бо більше нікуди податись, а власники закладів цим користуються: намагаються не вкладати в індустрію розваг, але вижимати максимум грошей.

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі....

хто був в МЕТРО в суботу????

ваші думки??? коментарі????

по-мойму, (субєктивно) це гон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорпіо.... ти ж на диско не був вже більше року.... шо тут плюсами розкидаєшся???

:):):)

Ти забув я ж казав в кораблику що був в 3000 в минулі вихідні - мені не сподобалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є просто калабаса... яку ставлять обдолбані ДЖ для обдолбаних ОТДІХАЮСЧИХ
сам казав:
якщо не подобається ВАМ, це ше не значить шо не подобається іншим!!!навчіться поважати смаки інших (якими вони не були б), та роботу персоналу і ДЖїв...
От тому в нас в Луцьку і не дуже якісний стиль, що ді-джей крутить ФОРМАТ

я вже давно чекаю в Луцку закладів де будуть чьотко розподілені стилі. наприклад: зефір - лаунж, метро - хаус, 3000 - рнб (це наприклад). в такому випадку люди будуть іти туди, яка музика їм більше довподоби а не тоді коли крутить хароший ДЖ.

я коли хожу в метро то напевно танцую під 30-40% треків які крутяться. бо інші мене не сильно пруть... тому і хотілось би якоїсь определьонності і постійності в стілях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в даному випадку це буде не вигидно власникам!!!!

Луцьк не Київ!!!

населення не так багато!!!

в ХХІ ходить 700 чол, але якшо ми уявімо шо там буде лише РНБ, то ходити будуть лише 200 чол...

особисто я як вихід бачу в тому, щоб розмежовувати по дням для кожного клуба індивідуально...

Так, зефір це лаунж і РНБ, бо для електро там просто місця немає...

але в ХХІ наприклад можна було б зробити по пятницям електро, по суботам - солянка, по неділям РНБ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддержую. по днях було б непогано. але робити не тільки рнб як зараз а і всі остальні стілі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про тиц-тиц..... шо ти маєш на увазі.....

може тебе взагалі не прикалує танцювальна клубна музика???

бо наприклад, для мого тата Руки Вверх це вже тиц-тиц.... йому треба Гнатюка, Зіброва....

то може і вам таке треба???вибачте в клубах не крутять рока-панка-металла... і Зіброва тоже...

в кожному клубному стилі є свої тиц-тиц...

в електро їх 130... в РНБ їх 100.... в драмі 150... просто є якісні треки з гарними темами... а є просто калабаса... яку ставлять обдолбані ДЖ для обдолбаних ОТДІХАЮСЧИХ....

будь-ласка, поясни ...

я маю на увазі те, що 3 години грала майже однакова жахлива музика... в якій не було навіть натяку на мелодійність...тупо набір звуків.

про (Хотя..в большей части еще и контенгент соответствующий, которому пофиг что там крутят после выпитых литрофф ...возможно на них это и расчитано...)

ЯКЩО Я ВЗАГАЛІ НЕ ВЖИВАЮ, А МЕНЕ ПРЕ?ТО Я ПО ВАШОМУ ХТО???

Відрізнити обкурену людину від нормальної все ж такі можна. І якщо я сказала, що контенгент був у стані легкого (і недуже легкого...) оп'яніння, значить він таким всеж таки був. Невживаючи спиртних напоїв я мала 3 години щоб усе роздивитися...більш займатися практично не було чим...
не судіть субєктивно!!!

якщо не подобається ВАМ, це ше не значить шо не подобається іншим!!!

навчіться поважати смаки інших (якими вони не були б), та роботу персоналу і ДЖїв...

писавши комент ти також судив суб'єктивно, так що можна зробити висновок, що ти не поважаєш мій смак...чи як тоді виходить?) :lol: )

Кожен має право вибору...можна забратися та піти, якщо не подобається...ніхто не тримає. Але всеж таки, якщо взявся щось робити і від тебе на якийсь відсоток залежать інші, роби це добре..або не берись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це проблема багатьох клубів:)

Люди зомбуються:)

Бо ніколи не були на паті європейського рівня.

Kiev Dance 2006 наприклад

нащо паті. побували хоча б в києві в патіпа чи ажурі, зразу все ясно з нашими 3000 і метро :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ну вы и сравниваете =))) это тоже самое, что сравнить тот же Киев денс 2006 и Шайбу) :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це проблема багатьох клубів;)

Люди зомбуються:P

Бо ніколи не були на паті європейського рівня.

Kiev Dance 2006 наприклад

нащо паті. побували хоча б в києві в патіпа чи ажурі, зразу все ясно з нашими 3000 і метро ;)

...ну вы и сравниваете =))) это тоже самое, что сравнить тот же Киев денс 2006 и Шайбу) :rolleyes:

я не для порівняння писав, а для того, щоб РІВНЯЛИСЬ на щось вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто народ в нас дикий. і гордості нема ні граму. 3000 це ж конюшня просто жах. а туди все одно купа народу кожен вечір ходить, гроші власникам несуть. а сказати ні я не буду в такому відпочивати - для себе не хочуть.

от як би в нього (у власника) кожен місяць дохід на 15-20% вниз йшов, там би і з клубом щось робили, і програми вводили "вечір в стилі...", і DJїв би бачили модних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ну вы и сравниваете =))) это тоже самое, что сравнить тот же Киев денс 2006 и Шайбу) :)

я не для порівняння писав, а для того, щоб РІВНЯЛИСЬ на щось вище.

...использовано исключительно как пример, никак не для упрека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
:D Ночная жизнь Луцка в принципе отличная, но есть но.........на счёт Cherry-если там проводить вечеринки своей бандой, то это прикол, а топать туда на диско это гон,хотя играют диджеи с трёшки.Oxygen-приятный в обстановке, но не более 4-х человек, если знаешь ди-джея, диско будет в твою честь.Про Метро-я немного воздержусь, клуб как клуб, но единственное что кумарит это обслуживание, такое ощущение что офицеантки-новые русские-тупа зажрались и если бы немного разнообразия в музыке было бы супер.Клубничька-это вообще закрытая тема, сами знаете что было то и осталось, особенно контингент людей.ХХIвек-самый оптимальний клуб, каторый имеет уровень обслуживания, музыки,и дизайна (хотя пора чёто-новенькое придумать). А если хотите реально отдохнуть то съездите в Ровно в клуб "Лагуна"-все наши клубы реально отдыхают.Может и мы дождёмся чего-нибудь интерессненького вскоре...............
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Ночная жизнь Луцка в принципе отличная, но есть но.........на счёт Cherry-если там проводить вечеринки своей бандой, то это прикол, а топать туда на диско это гон,хотя играют диджеи с трёшки.Oxygen-приятный в обстановке, но не более 4-х человек, если знаешь ди-джея, диско будет в твою честь.Про Метро-я немного воздержусь, клуб как клуб, но единственное что кумарит это обслуживание, такое ощущение что офицеантки-новые русские-тупа зажрались и если бы немного разнообразия в музыке было бы супер.Клубничька-это вообще закрытая тема, сами знаете что было то и осталось, особенно контингент людей.ХХIвек-самый оптимальний клуб, каторый имеет уровень обслуживания, музыки,и дизайна (хотя пора чёто-новенькое придумать). А если хотите реально отдохнуть то съездите в Ровно в клуб "Лагуна"-все наши клубы реально отдыхают.Может и мы дождёмся чего-нибудь интерессненького вскоре...............
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легендарні «Smokie» – у Луцьку :D

21 січня у луцькому кіноконцертному комплексі «Промінь» відбудеться концерт легендарної британської групи «Smokie» та не менш легендарної рок-зірки Алана Сілсона. У 2006-му «Smokie» виповнилося 33 роки, тож у Луцьку гурт виступатиме у «віці Христа», що символізує пік визнання. На теренах Західної України це буде перший і наразі єдиний концерт цього гурту. Всесвітньо відомі хіти «What can I do», «Alice», «Hotel California» та інші у виконанні «Smokie» і до сьогодні залишаються надзвичайно популярними.

Для багатьох лучан, чия юність припала на 70-80-ті роки, сама можливість приїзду в Луцьк групи «Smokie» видавалася нездійсненною. Коли в обласному центрі з’явилися перші повідомлення про ймовірність такого заходу, то їх сприйняли з недовірою та підозрою. Адже на сьогодні «Smokie» швидше бренд, аніж група.

http://www.pravda.lutsk.ua/?p=846#more-846

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу і посміхаюсь...... Вперше я дуже радий за клубну культуру у цьому місті, що знайшлись люди якіб задумались про її пристуність, у дні її відсутності... Це я дякую людям на форумі шо про це задумались... Мені так надоїло слухати про те що овідбувається, а головне про байдужість міста стосовно свого ж клубного дозвілля... Має ж ну хтось зрозуміти що поки "ПІПЛ" не стане в позу нічого рухатись не почнеться!! Потрібно вимагати приїзд нових діджеїв, клубних програм зі з знижками, флайкрдс і іншого чого нам так невистачає.. ТІлькі так має жити наше місто... вонож того заслуговує!!!! Мені іноді тупо соромно колои я граю в якомусь Севастополі чи Одессі за тещо в нас відбувається і нема що розказати окрім ганебної правди про клубну культуру міста у якому я жив... Ніхто навіть блін не хоче нічого змінювати, а найголовніше наші "аля" дідежї з відомих Луцьких клубних місць...

І не потрібно їх відмазувати і тд як дехто робить тут на форумі.. все діло в тому що воин самі руйнують навіть те що не було створено.. вони привчають публіку до херні, вони розмножують свої хворі мікси і взагалі окрім зароблених 50 гривень за ніч їх КУЛЬТУРА НЕ ЦІКАВИТЬ!!! Це ще я мало сказав.... А ні організованих вечірок, ані тобі афтепаті, ані опен-єйрів щось я особливо не памятаю.... Труба... Коли люди щось хочуть зробити вони шукають виходи, коли навпаки не хочуть то шукають відмазки.. істина.. все як у наших Луцьких діджеїв.. Слава Богу не всіх... Є ще жменя прогресивно налаштованого люду підтрмуємого напрклад ТОКYО, МАЯК і ... є ще пару по справжньому сипматичних мені людей... Але цього малу.. Кожен має зрозуміти що культурою воно все називається неспроста...

Хочете прикладів??? Глянте на те Рівне.. і місто не красивіше за наше і люди в нас не гріше вдягаються і заробляєм не менше? Так ви бачили що в них з клубною культурою відбуваєтьбся.. Так в них теж є чимало дір, але діджеї йшли до неї, намагалися щось зробити, вони ЇЇ ТВОРИЛИ, вони виривали її з своїх сердець, вони її розмножували всіма силами.. вони грали без грошей, на херовій апаратурі, шукали всласними силами спонсорів щоб привезти у РІвне діджея, знімали клуби і кафе для паті, розповсюджували якісні мікси і роботи хороших діджеїв, вичлися, робили програми на радіо, їздили у ініші міста, знайомились, робили висновки і вже дома у Рівному намагались зробити щось подібнеі, А з часом в них все вийшло.. До них приїздять MOVE, LIGHT, KON, ICE, ANNA LEE,ARTEM NEBA :D і багато інших класних, навіть кращих діджеїв України і не тількі... і не те щоб раз у рік.. а кожний вікенд у них щось відбувається! Хтось приїзджає, хтось виступає, проводяться чимало відкритих вечірок, автопаті і ншого... А які в них РЕЗИДЕНТИ! Я слухав і просто офігівав!! Вони першокласно зводять, реагують треками на реакцію публіки, створюють музичну картину.. короче, класно грають.. Такі що їм нестидно буде і в Київі за себе і в Харкові і в Дніпрі... А наші??????? Ви уявіть реакцію десь у Харкові в нормальному клубі коли приїзджають наші "МЕСНІ" луцькі діджеї ставить трек у стилі ХАУС якому рік, чи хай пів року, потім покруте ще трохи таких самих, потім спригує на РнБ дял Натахі, потім під заказик ще якось херні впарить, щоб ще пару дєнжат підзаробить.. Так.. це смішно.... І так у нас живе наше місто що клубної ночі? Зрідка не так.. я прав? А ви коли небудь мікси порівнювали мікси інших діджеїв з нашими... Ну добре.. не буде він приймати закази, буде грати мікс з треків одного клубного напрямку! І так... де ви у нас чули рівний мікс з підібраними треками по стилю, з нарастаючою енергією, з провалами, вокальними акапеллами, семплами(якщо таке ще хтось знає) і іншими складовими діджейської роботи!!??? Де... Я знаю що таке може десь там, пару людей на весь Луцьк і то.. поки в такій формі що радуєшся що таке взагалі комусь потрібно і існує без підтримки.... добре, і де воно... зрідка в Метро... може я неправий??? ДОВЕДІТЬ??? ДОВЕДІТЬ??? ДОВЕДІТЬ???

Я знаю все це своєю власною шкурою, я через все це пройшов... Нічне життя рідного міста, клубну культуру, музику .. потрібно або всіма силами можливими і неможливими підтримувати і розвивати, а спочатку щей зародити... А ні поступіться місцемЮ неберіться не чіпайте!!!! Просто гроші заробляти йдіть в менедждери.. куди завгодно.. не псуйте картини власного міста, його клубної картини.. дайте місце для нових людей які спроможні довести свою не буйдужіть до цього, свої таланти, свою роботу заради чогось більшого аніж гроші і "О ДІДЖЕЙ, ЦЕЖ КРУТО"... Так давайте цьому допомагати...

Пс. Вибачте якщо різко щось висказав.. я все ніби робив у порівняннях так щоб було як розібратись.. з повагою ваш DJАРТЕМ НЄБА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу і посміхаюсь...... Вперше я дуже радий за клубну культуру у цьому місті, що знайшлись люди якіб задумались про її пристуність, у дні її відсутності... Це я дякую людям на форумі шо про це задумались... Мені так надоїло слухати про те що овідбувається, а головне про байдужість міста стосовно свого ж клубного дозвілля... Має ж ну хтось зрозуміти що поки "ПІПЛ" не стане в позу нічого рухатись не почнеться!! Потрібно вимагати приїзд нових діджеїв, клубних програм зі з знижками, флайкрдс і іншого чого нам так невистачає.. ТІлькі так має жити наше місто... вонож того заслуговує!!!! Мені іноді тупо соромно колои я граю в якомусь Севастополі чи Одессі за тещо в нас відбувається і нема що розказати окрім ганебної правди про клубну культуру міста у якому я жив... Ніхто навіть блін не хоче нічого змінювати, а найголовніше наші "аля" дідежї з відомих Луцьких клубних місць...

І не потрібно їх відмазувати і тд як дехто робить тут на форумі.. все діло в тому що воин самі руйнують навіть те що не було створено.. вони привчають публіку до херні, вони розмножують свої хворі мікси і взагалі окрім зароблених 50 гривень за ніч їх КУЛЬТУРА НЕ ЦІКАВИТЬ!!! Це ще я мало сказав.... А ні організованих вечірок, ані тобі афтепаті, ані опен-єйрів щось я особливо не памятаю.... Труба... Коли люди щось хочуть зробити вони шукають виходи, коли навпаки не хочуть то шукають відмазки.. істина.. все як у наших Луцьких діджеїв.. Слава Богу не всіх... Є ще жменя прогресивно налаштованого люду підтрмуємого напрклад ТОКYО, МАЯК і ... є ще пару по справжньому сипматичних мені людей... Але цього малу.. Кожен має зрозуміти що культурою воно все називається неспроста...

Хочете прикладів??? Глянте на те Рівне.. і місто не красивіше за наше і люди в нас не гріше вдягаються і заробляєм не менше? Так ви бачили що в них з клубною культурою відбуваєтьбся.. Так в них теж є чимало дір, але діджеї йшли до неї, намагалися щось зробити, вони ЇЇ ТВОРИЛИ, вони виривали її з своїх сердець, вони її розмножували всіма силами.. вони грали без грошей, на херовій апаратурі, шукали всласними силами спонсорів щоб привезти у РІвне діджея, знімали клуби і кафе для паті, розповсюджували якісні мікси і роботи хороших діджеїв, вичлися, робили програми на радіо, їздили у ініші міста, знайомились, робили висновки і вже дома у Рівному намагались зробити щось подібнеі, А з часом в них все вийшло.. До них приїздять MOVE, LIGHT, KON, ICE, ANNA LEE,ARTEM NEBA :) і багато інших класних, навіть кращих діджеїв України і не тількі... і не те щоб раз у рік.. а кожний вікенд у них щось відбувається! Хтось приїзджає, хтось виступає, проводяться чимало відкритих вечірок, автопаті і ншого... А які в них РЕЗИДЕНТИ! Я слухав і просто офігівав!! Вони першокласно зводять, реагують треками на реакцію публіки, створюють музичну картину.. короче, класно грають.. Такі що їм нестидно буде і в Київі за себе і в Харкові і в Дніпрі... А наші??????? Ви уявіть реакцію десь у Харкові в нормальному клубі коли приїзджають наші "МЕСНІ" луцькі діджеї ставить трек у стилі ХАУС якому рік, чи хай пів року, потім покруте ще трохи таких самих, потім спригує на РнБ дял Натахі, потім під заказик ще якось херні впарить, щоб ще пару дєнжат підзаробить.. Так.. це смішно.... І так у нас живе наше місто що клубної ночі? Зрідка не так.. я прав? А ви коли небудь мікси порівнювали мікси інших діджеїв з нашими... Ну добре.. не буде він приймати закази, буде грати мікс з треків одного клубного напрямку! І так... де ви у нас чули рівний мікс з підібраними треками по стилю, з нарастаючою енергією, з провалами, вокальними акапеллами, семплами(якщо таке ще хтось знає) і іншими складовими діджейської роботи!!??? Де... Я знаю що таке може десь там, пару людей на весь Луцьк і то.. поки в такій формі що радуєшся що таке взагалі комусь потрібно і існує без підтримки.... добре, і де воно... зрідка в Метро... може я неправий??? ДОВЕДІТЬ??? ДОВЕДІТЬ??? ДОВЕДІТЬ???

Я знаю все це своєю власною шкурою, я через все це пройшов... Нічне життя рідного міста, клубну культуру, музику .. потрібно або всіма силами можливими і неможливими підтримувати і розвивати, а спочатку щей зародити... А ні поступіться місцемЮ неберіться не чіпайте!!!! Просто гроші заробляти йдіть в менедждери.. куди завгодно.. не псуйте картини власного міста, його клубної картини.. дайте місце для нових людей які спроможні довести свою не буйдужіть до цього, свої таланти, свою роботу заради чогось більшого аніж гроші і "О ДІДЖЕЙ, ЦЕЖ КРУТО"... Так давайте цьому допомагати...

Пс. Вибачте якщо різко щось висказав.. я все ніби робив у порівняннях так щоб було як розібратись.. з повагою ваш DJАРТЕМ НЄБА!!!

:)

Шо "сказав" то "сказав" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...