Перейти до змісту

DJ Artem Neba


mass

Рекомендовані повідомлення

Класно! Дякую що виклав їх! Щеб хотілося б лайв з Метро і бажано відео.. ну щож може наступного разу так і буде! А покі будьласка мікси... слухайте з задоволоненям! А ще краще танцюйте!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАЙГОЛОВНІШЕ! Там здається має бути 4 мікси, 4 останніх моїх роботи...

_______DJArtemNeba- Maybe pafos dance ... Це мікс із кошерного ЕЛЕКТРО, спочатку більше мелодійності, далі навала електронних звуків і звична цьому напрямку енергійність..

_______DJArtemNeba- You dj and I dj... По стилю: від ЕЛЕКТРО до ПРОГРЕСІВ. Дуже подобається мені, по перше присутністю там вокалу у темах, іноді навіть скретч... постійно підтримується мелодіка і шкала нарощування темпу...

_______DJArtemNeba- Dancing soul... Стиль від МІНМАЛ до Електро Хаусу... Тещо насправді модне в столиці і у Європі... Звукі в обромленні біта стають одним стрімким потоком, містами різкі, містами гітарні, містами з непоганми провалами і однозначно співзвучні! Рекоменд для любителів "ІНТЕЛЕГЕНТНОЇ" або "РОЗУМНОЇ" електронщини...

_______DJArtemNeba- For Heaven... Напрямки від SOUL House до DEEP і трохі мелодійного PROGRESIVE.. Все в вечірніх сексі-тонах, більш спокійна і дуже красива мелодіка протягом усього мікса, вокальні партії, іноді скрипки, глубокій розслаблюючий і при цьому заряджаючий почуттями саунд.. В міксу трекі від майстрів Andy Moor, Pryda,Kris Menace.... для душі саме те...

ОБИРАЙТЕ що більше підійде до настрою і до ситуації, а ситуації бувають різні...!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Jan 17 2007, 01:25 PM' post='58443']НАЙГОЛОВНІШЕ! Там здається має бути 4 мікси, 4 останніх моїх роботи...

_______DJArtemNeba- Maybe pafos dance ... Це мікс із кошерного ЕЛЕКТРО, спочатку більше мелодійності, далі навала електронних звуків і звична цьому напрямку енергійність..

_______DJArtemNeba- You dj and I dj... По стилю: від ЕЛЕКТРО до ПРОГРЕСІВ. Дуже подобається мені, по перше присутністю там вокалу у темах, іноді навіть скретч... постійно підтримується мелодіка і шкала нарощування темпу...

_______DJArtemNeba- Dancing soul... Стиль від МІНМАЛ до Електро Хаусу... Тещо насправді модне в столиці і у Європі... Звукі в обромленні біта стають одним стрімким потоком, містами різкі, містами гітарні, містами з непоганми провалами і однозначно співзвучні! Рекоменд для любителів "ІНТЕЛЕГЕНТНОЇ" або "РОЗУМНОЇ" електронщини...

_______DJArtemNeba- For Heaven... Напрямки від SOUL House до DEEP і трохі мелодійного PROGRESIVE.. Все в вечірніх сексі-тонах, більш спокійна і дуже красива мелодіка протягом усього мікса, вокальні партії, іноді скрипки, глубокій розслаблюючий і при цьому заряджаючий почуттями саунд.. В міксу трекі від майстрів Andy Moor, Pryda,Kris Menace.... для душі саме те...

ОБИРАЙТЕ що більше підійде до настрою і до ситуації, а ситуації бувають різні...!!!! :)

Ти хоть сам поняв шо сказав :)

Привет чувак, кидай усе та приїзжай завтра на тренінг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

музон зачьотний!! в метро було класно. більш за все сподобався твій перший сет (в метро). остальні теж непогані ;)

як тобі Метро? і наш народ? :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже сподобався сет For heaven. Спокійна рослабляюча музика. Ті сети ше толком не слухав. буде час переслухаю все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

музон зачьотний!! в метро було класно. більш за все сподобався твій перший сет (в метро). остальні теж непогані :friday:

як тобі Метро? і наш народ? :))

mass ти кому питання задав?

він сам наш!!! і в метро відлабав і відкрутив не один сет.....

ну ти дав!!!!

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

____1. Як мені Метро???? Насправді здивувало набагато приємніше аніж я гутувався.. всеж таки видно було що публіка починає розрізняти музику клубнуої від радійної наприклад, чи баладноїї.. Ніхто не чикав коли почнуть грати солодкий РнБ розбавляючи ще чимось, а налаштовані були на клубний танцювальний хаус марафон! А воно так і вийшло... Народу було справді багато... клуб був однаково наповнений до 6-ї ранку, як би щей булоб автопаті мені здається все продовжувалось на декілька годин більше! Класно відіграв свій сет маестро Dj TOKYO... він росте не по часах!

____2. На рахунок того що я з Луцька... Ну так.. а останній раз в метро був як раз десь рік, трохи менше тому назад ... і як висновок, звісно мене цікавило як там клубне життя, під що танцюють, що люблять, хто ходе.. Абсолютно справедлио скажу що для мене це було приїхати і грати як і у будь яке інше місце в Україні.. чи то в клуб Полатви чи Дніпродзержинську! Єдина різниця багато друзів з якими постійно списуюсь і зізвонююсь, а с ким і бачусь у Києві тому деякі новини доходять до мене швидко, дечого взагалі незнаю!!! а місто дуже люблю.. радий був його відкрити ще раз з приємної сторони! За що всім дякую... А тобі fenom приветіще, доречі сподівався тебе побачити там! )))

____3. Дуже цікаво знати про ваші враження!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

музон зачьотний!! в метро було класно. більш за все сподобався твій перший сет (в метро). остальні теж непогані :friday:

як тобі Метро? і наш народ? :))

mass ти кому питання задав?

він сам наш!!! і в метро відлабав і відкрутив не один сет.....

ну ти дав!!!!

:friday:

верняк.. шось я завтикав...

зря не пришов в Метро, було непогано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Jan 18 2007, 07:09 PM' post='58825']fenom приветіще, доречі сподівався тебе побачити там! )))

13 го Дмитрович пропонував мені МС побути, але в його розумінні, на жаль, МС це конкурси...

конкурси вже , знову на жаль, трохи набридли людям....

і мені вже МСство трохи набридло, мене зара пре dj-ство... :)

до того ж в мене зараз трохи на роботі проблеми, не можу працювати в клубі....

а на кісс вам дж не треба? балакати ніби вмію.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФЕНОМ друже... тобі навіть і незрозуміти чому "такіх як ти на кісс дж не треба".... сорі, але ти сам мене на це спонукав написати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нічого.....

просто тепер я 100% переконався в одній дуже простій істині....

зіркова хвороба існує!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

тим більше в тих людей, які не є зірками, але такими себе вважають!!!

Звідки такі висновки?

ти чув як я веду ефір?

(якшо ти порівнюєш з дискотеками, то це абсолютно різні речі)

як я звожу ти теж не чув

(те що тут викладалось на фтп і те що є в LIVE кардинально відрізняється)

так, рука не набита, але я не думаю, що сидячи перед мікрофоном в прямому ефірі ти зводиш одночасно треки.....

а твоя фраза, що мені навіть і не зрозуміти....

говорить лише про твоє хамство і невихованість....

шкода....

я в тобі помилився....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нічого.....

просто тепер я 100% переконався в одній дуже простій істині....

зіркова хвороба існує!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

тим більше в тих людей, які не є зірками, але такими себе вважають!!!

Звідки такі висновки?

ти чув як я веду ефір?

(якшо ти порівнюєш з дискотеками, то це абсолютно різні речі)

як я звожу ти теж не чув

(те що тут викладалось на фтп і те що є в LIVE кардинально відрізняється)

так, рука не набита, але я не думаю, що сидячи перед мікрофоном в прямому ефірі ти зводиш одночасно треки.....

а твоя фраза, що мені навіть і не зрозуміти....

говорить лише про твоє хамство і невихованість....

шкода....

я в тобі помилився....

Феном.. вибач якщо образив.. але ЧИТАЙ МІЖ СТРОК які я написав!!!! Як казав не про твої професійні якості чи бажання розвитку у своїй справі, ні в якому разі не сумніваюсь що ти талановита людина і це тількі підтверджую.. я говорив про ставлення до танцювальної музики, підхід до діджейської справи а головне до ТАНЦЮВАЛЬНОЇ культури... у нас він різний.. хто зна хто правий... але нам всім спільно це вирішувати!!! :P

І дуже тебе прошу... за образи і якісь мені незрозумілі твої вислови, тримаймо себе в руках, миж тут не ображати зібралися один одного, і в кіці кінців ми дорослі люди, можна булоб і кулаками все вирішити :P .. ніхто тут не говорить що я поганий а ти хороший чи навпаки.. так сталося що якщо ми підняли цю тему про клубне, танцювальне і тільке КЛУБНЕ життя то давай тількі про це і говорити!!

Щиро бажаю нам удачі... у всьому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...