Перейти до змісту

Йолко: натуральная vs искуственная


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

походил я по городу, и глаза сами останавливались на ёлочный базараз

и что то мне ненравятся наши сосны и ели, мне их вид не нравится

у искуственных внешний вид лучше, имхо

а вам как кажется?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Искусственная у меня стоит. За ней убирать не надо, экономно, быстро расставляется и поставить в любой уголок дома легче. Благо натуральная осыпается. Но иметь уменьшенную копию (срезанную) рекомендуется. Чтобы аромат и праздничная атмосфера (не забудьте мандарины) были.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі мною, впевнена, багато хто не погодиться, але я взагалі не підтримую людей, які ставлять живу ялину вдома. Так і хочеться запитати: "А ти хоч одне дерево посадив за життя?"... Як на мене, то якесь варьяцтво з рядясньких часів, яке ше чогось свого не віджило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі мною, впевнена, багато хто не погодиться, але я взагалі не підтримую людей, які ставлять живу ялину вдома. Так і хочеться запитати: "А ти хоч одне дерево посадив за життя?"... Як на мене, то якесь варьяцтво з рядясньких часів, яке ше чогось свого не віджило

ну если верить ТВ то ёлки с санитанцых рубок и т.д.

но воарос нев том

попрос во внешнем виде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А ти хоч одне дерево посадив за життя?"...

Будучи ще в школі посадив стільки сосен, що мабуть на все життя вистачить рубати по одній і може половину тільки вирубав би, але не хочу цього робити, бо шкода, тому ялинку буду ставити штучну, от сьогодні чи завтра піду і нову куплю, бо стара має негарний вигляд вже.

А на рахунок того, що по ТВ говорять, що це санітарні вирубки, то мало в це віриться, в нас і так небагато лишилося лісу, а ще буревії і пожежі кожного року допомагають. Правда в кожному лісництві є планове засадження ялинок і сосен кожного року, але ж не всі саджанці приймаються і ще поки виростуть їм треба кілька років за які частину зламають, а частину бракон'єри вирубають :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не погоджусь на штучну ялинку. Передноворічний аромат хвої - це запах дитинства :) Для мене і свято починається тоді, коли в кімнаті стоїть ялинка. Кілька останніх років купую невеличкі деревця, сформовані з окремих гілочок. Переваги: така ялинка завжди акуратної правильної форми і дуже густа, вона невеличка, а мені саме таку і треба, вона закріплена на спеціальній підставці, так що вже не треба думати, як би то її встановити. Не осипається до 14 січня, а часом і довше. А пахне, пахне......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть дома штучна, справді шкода ціле дерево.

На рахунок санітарних вирубок - перевіряється дуже просто. Дивимось на штамп на самому дереві - є, знач офіційна, нема - знач "підпільна".

А для запаху я гілочок додому принесу: і дерево почищу, і родині приємно.

А ті що продають і справді якісь "лисі", занадто вже рідко у них гіляччя росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні щороку вирубують кілька мільйонів ялинок, з них більше мільйону - на Волині. При таких темпах, кажуть фахівці, через 5-10 років українська ялинка буде занесена в Червону книгу!!!!

Мій швагро працює в ківерцівському лісгоспі, розказує, що вирубують і вивозять за кордон (в основному) ліс величезними партіями. Рубають молоді сосни і дуби. А вони ж ще мають рости і рости.

Як казав Шарик в "Простоквашино" "Скоро в лесу одни пеньки останутся. А это только для старушек хорошо... На них сидеть удобно".

Якщо хочеться хвойного запаху, то можна вдома кілька ялинових чи соснових "живих" гілочок поставити, склавши з них новорічну композицію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто жива ялинка більше подобається і то набагато. Штучка, яка б не була пишна і расхороша, завжди залишається штучною. Дома ставиться остання, бо надто вже жалко дивитись на ті звалища хвойного вже непотрібу.

Плюс нашій мерії за новорічне оздоблення театрального майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже давно ставимо штучну ялинку, і святкова атмосфера від цього не страждає :) Масові вирубки ялин і сосен напередодні Нового року - справжнє варварство, а не чудова традиція, як декому здається. Що за прикол веселитись і дивитись, як помирає й опадає хвоєю бідне дерево?! :( Зрештою, можна знайти компроміс і придбати живу ялинку в горщику, а потім висадити десь біля будинку чи на дачі, за одно і добру справу зробите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненавиджу... ні, не так. НЕНАВИДЖУ штучні ялинки! ІМХО якщо вже ставити ялинку, то живу. А їх вигляд не подобається тому, що вже звикли до ідеальної форми і пухнастості штучних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за прикол веселитись і дивитись, як помирає й опадає хвоєю бідне дерево?!

а що за прикол підтирати, пробачте, задницю туалетним папером, задля якого померло бідне дерево?

На бюрократичні бумажки одних лише державних служб на зразок податкової, пенсійного фонду, лікарень і т.д. щодня витрачається стільки деревини, скільки не піде на ялинки і за п'ять років, при тому що більшість тієї документації можна перевести з паперового документообігу в електронний, при чому це зробило б роботу з документами набагато зручнішою.

В будинку який я будую запланований камін. В майбутньому в мене ялинки будуть не лише чарівно пахнути і радувати око на свята, а і дарувати тепло після свят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum: Туалетний папір якраз виготовляють з усіляких відходів, макулатури і т.ін. Особисто мені дуже шкода дивитись, як після свят ялинки викидають на смітники. І я ніколи не прийму цього жорстокого звичаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не візьму додому штучної ялинки) Ну ви що, це ж не та зовсім атмосфера)

Не той запах, не та аура) Я от придивляюсь зараз до живих ялинок у вазонах) По моєму непоганий варіант для тих, хто і живу ялинку хоче, і не має бажання різану купувати) Ціна 100-350 гривень в залежності від висоти, навесні висаджується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені останні кілька років подобаються ялинки - які насправді є композицією з гілок сосни... Вони невеликі, пухнасті, пахнуть і не так осипаються... Треба буде вже завтра таку прикупити - бачила, що вже продають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum: Туалетний папір якраз виготовляють з усіляких відходів, макулатури і т.ін.

По-перше, папір буває різний.

Ну а до одягу як ви ставитесь? На його виготовлення йде дуже багато рослинної продукції, наприклад льону. А скільки мертвої деревини у вас вдома? Меблі, підлога, двері, оздоблення сходів і т.д. -- купуйте все пластикове, якщо дерев шкода. Олівцями пишіть і малюйте лише "автоматичними", відмовтесь від використання рослинних природних матеріалів. Чи готовий виріб, задля якого "померло" дерево, очі не муляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"И самовар у нас электрический, и сами мы довольно неискренни..." (М. Жванецкий)

Це як паралель з штучною ялинкою... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а до одягу як ви ставитесь? На його виготовлення йде дуже багато рослинної продукції, наприклад льону. А скільки мертвої деревини у вас вдома? Меблі, підлога, двері, оздоблення сходів і т.д. -- купуйте все пластикове, якщо дерев шкода. Олівцями пишіть і малюйте лише "автоматичними", відмовтесь від використання рослинних природних матеріалів. Чи готовий виріб, задля якого "померло" дерево, очі не муляє?

На мою думку так трактувати не зовсім правильно. Щось подібне коли жалко якусь річ викидати. Меблі, двері, підлога, одяг -- ними користуєшся набагато довше, а ялинка стоїть біля місяця і викидається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за прикол веселитись і дивитись, як помирає й опадає хвоєю бідне дерево?!

а що за прикол підтирати, пробачте, задницю туалетним папером, задля якого померло бідне дерево?

Плагіат!!! То мала бути моя фраза!!! :lol: :lol: :lol:

Ти посади ялинку в будинку. Буде зімой і лєтом перед каміном... не прикалуюсь. в США в знайомих так і було. Ціле дерево у домі. Так кльово. І ароматизаторів не треба було.

Дома ставимо завжди живу сосну. Вона стоїть до місяця, гарно пахне

Я розумію грінпіс форева і тепе. Але беремо ялинки, котрі були спеціально для того посаджені, на зруб.

Коротше кажучи, совість мене не мучить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю вже декілька років поспіль штучну ялинку. Хоча варто зізнатися що святкової атмосфери від цього дійсно НУЛЬ. Мабуть наступного року буду купувати живу ялинку в горшку. Всеж не так шкода що вирубана та й радує що посадити потім можна десь на дворі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ялинка повинна бути токмо Naturel!!Адназначна!)

Оце да, правильно! Діткам поставим натюрель, а внукам покажем картинки - були, точно пам'ятаю, такі от ялиночки, в лісі росли, правда, зараз внучата ні лісу, ні ялинок, самі малюночки в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...