Перейти до змісту

Йолко: натуральная vs искуственная


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Ялинка - то св'ято, а що за св'ято від куска пласмаси... ?

Жалко звичайно, але я за живу сосну чи ялинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь
Ялинка повинна бути токмо Naturel!!Адназначна!)

Оце да, правильно! Діткам поставим натюрель, а внукам покажем картинки - були, точно пам'ятаю, такі от ялиночки, в лісі росли, правда, зараз внучата ні лісу, ні ялинок, самі малюночки в інтернеті.

Не нана нась копать ми хароший :_22::0005: Ми ялинку Naturel з тарою юзать бум :0050:

о_О плз

post-6237-1262045533.jpg

post-6237-1262045561.jpg

post-6237-1262045603.jpg

*йде геть,травмований человетчезскім непаніманієм*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нана нась копать ми хароший :_22::0005: Ми ялинку Naturel з тарою юзать бум :0050:

*йде геть,травмований человетчезскім непаніманієм*

То не я така - то життя таке! Несправедливе в суті своїй! ;)

А взагалі-то ідея хороша. Єжелі щороку народ буде ялинки в горшечках купувати, а потім висаджувати - то Україна перетвориться на хвойне церства. Ялинкову оазу всенької планети нашої! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не я така - то життя таке! Несправедливе в суті своїй! ;)

А взагалі-то ідея хороша. Єжелі щороку народ буде ялинки в горшечках купувати, а потім висаджувати - то Україна перетвориться на хвойне церства. Ялинкову оазу всенької планети нашої! :ok:

о_О ми плавно досягнули повного консенсусу :) Снкс :0006:

*пританцьовуючи у-ца-ца у-ца-ца, йде пити каву*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению ёлки из горшков потом не приживаются в почве, изучал этот вопрос год назад, потому как я тоже только за настоящих лесных красавиц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 років назад посадили біля дому 2 ялинки (з горщиків)! ростуть, але якось ну дуууже повільно! (зара вони десь 120-150 см)

а вдома стоїть іскуствінна йолка, дуже гарна, пишна .... вона в нас вже років 6 здається!

взагалі то, купили іскуствєнну йолку тіко із-за того шо дома собаки (тоді вони ше маленькі були)... (до шерсті і всяких собачих "цяцьок" добавлялися ше й колючки зимою, які досить не просто потім виколупувати з килима на підлозі =)

+ якось з самого мого дитинства, батьки купували великі ялинки(високі), маючи вдома досить високі "потолкі" (3.70) з натуральною йолкою було б досить багато мороки ... а так стоїть собі іскуствєнна, 2,60м висотою

чесно кажучи, мені навіть вона(іскуствєнна) більше подобається за ті шо зара продають(натуральні)...

якась вона пишніша і виглядає якось "правильно" навідміну від тих огризків!

я не спорю шо є гарні натуральні йолки/сосни... але якось я вже звик до іскуствєнної!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum: Туалетний папір якраз виготовляють з усіляких відходів, макулатури і т.ін.

По-перше, папір буває різний.

Ну а до одягу як ви ставитесь? На його виготовлення йде дуже багато рослинної продукції, наприклад льону. А скільки мертвої деревини у вас вдома? Меблі, підлога, двері, оздоблення сходів і т.д. -- купуйте все пластикове, якщо дерев шкода. Олівцями пишіть і малюйте лише "автоматичними", відмовтесь від використання рослинних природних матеріалів. Чи готовий виріб, задля якого "померло" дерево, очі не муляє?

Меблі - дсп, одяг виготовляється зі стебел, рослина від цього не гине (до того ж, щоб виростити льон, потребує значно менше часу, ніж щоб виростити дерево), сходи у під-їзді поки що теж ніхто не додумав оздоблювати :D

БЕРЕЖІТЬ ЛІСИ!!!!! їх скоро може не стати........ :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. никто веточки по лесу для вашего ДСП не собирает. Валят лес подряд.

2. Просто из форматной доски делают нормальную мебель, а из всякого г потом дсп и мебель для всех.

2. для бумаги валят лес невзирая на лица ваще.

3. рециклинга (повторного использования целлюлозы) и у буржуев то отлично если 10% наберется, а у нас так и вовсе голяк.

4. если уж так паритесь природой то предупреждайте лесные пожары (в них гибнет столько леса что мама дорогая)

5. посадка деревьев при помощи спец машины происходит за 3 секунды штука и одуренные обьемы за день. все комсомольцы

с пионерами могут постоять в сторонке и заняться наконец своим делом и не парить мозг окружающим.

p.S. Вы еще расскажите что мясо есть нельзя, бо коровка умирает.

І то да - деякі люди не їдять м'ясо, бо їм шкода тварин, уявіть які то вони неадекватні. В цьому жорстокому світі є індивідууми, котрі жаліють природу... І собачок бездомних, і ялинок, якби-то безхозних.

Але ...... Мабуть то і фауна і флора є по суті своїй відновна, якщо ми їх відновим...вчасно. А не коли вже відновлювати буде нічого.

Людина найжорстокіший хижак на планеті. Вона вбиває більше аніж подужає з'їсти. І хутра\шкіри їй стільки не треба. І живе вже стільки тисяч років в своє власне задоволення. І новорічна ялинка яскравий приклад людського самовдоволення. Зрубаю-поставлю-викину. Ще насадять. Правда росте вона дуже повільно (це не лише з горщика). А мені то що. "Після мене хоч потоп" (мадам де Помпадур)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина найжорстокіший хижак на планеті.

Угу. Что теперь? Срочная самоликвидация от осознания своей негуманной сущности? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина найжорстокіший хижак на планеті.

Угу. Что теперь? Срочная самоликвидация от осознания своей негуманной сущности? :D

От тим і замаємось вже не одну тисячу років. Самоліквідуємось. І планету туди ж.

я веганов жить не учу. каждый с ума сходит по своему.

не люблю только эту напускную псевдозаботу о человечестве.

Самі діагноз про "напускне псевдопіклування" ставили? Чи хто помагав? Думка, про щирість в намірах, не промайнула?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Искусственную в жизни не поставлю, всегда только живую и только большую :))) Я до этих пор помню как мой дед приносил огромные и красивые елки на Новый год :)) И моим детям я тоже стараюсь нести такие :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставили справжню, як і кожного року, пахне так класно.. І майже кожного року проростає !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Искусственная!

Уже который год.

Хотя в этом году купили в горшочке ель Коника (карликовая).Она масенькая еще, но мы ее слегка нарядили и она стоит)) Живая!!А потом посадим ее на даче.

Пи.Си. По поводу вырубки леса: мало топило Украину?Закарпатье? Продолжайте в том же духе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок живих ялинок в горщиках. Мені перед новим роком подарували таку, я як порився в і-неті про догляд, так пишуть що це не менші смєртнікі ніж зрубані :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок живих ялинок в горщиках. Мені перед новим роком подарували таку, я як порився в і-неті про догляд, так пишуть що це не менші смєртнікі ніж зрубані :(

Это чего?

не такой уж и сложный за ними уход.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не менші смєртнікі ніж зрубані :(
не такой уж и сложный за ними уход.

;)

К сожалению ёлки из горшков потом не приживаются в почве, изучал этот вопрос год назад, потому как я тоже только за настоящих лесных красавиц.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ursa, что ж Вы так(( обломали все мои надежды.

Тогда пусть живет дома %)

Каждый год будет пользу приносить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, є ще такі , що милуються прикрашеною ялинкою зараз, чи вже всі заховали до наступного Нового року ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставлю тільки живу, стоїть зазвичай до 8-го березня, далі протягнути вже не можу :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя як мінімум до березня стоятиме прикрашеною))) Все таки ялинка-вазон - це класно))

У знайомих вже кілька років в квартирі росте :)

Як там з висадкою - не знаю, але здається там своя технологія іде, принаймні в інтернеті повно порад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, є ще такі , що милуються прикрашеною ялинкою зараз, чи вже всі заховали до наступного Нового року ?

У меня еще елочка стоит :))) И пока будет, почему и нет и красиво и живое большое растение дома, не сыпется и ребенку нравится :) Обычно она у меня до середины февраля это как минимум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера только вынесли, хотя могла ещё стоять - но нужно было больше места в комнате :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Все, зав'янула((((

Нові гілочки опустились, мабуть пропаде...

Шкода...

Але на наступний рік знову живу в горщику братиму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...