Перейти до змісту

Правила написания постов!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Чому це може призвести до відтоку нових користувачів форуму? Хіба що буде переглянуто реєстрацію всіх існуючих форумчан. Думаю, на це ніхто не піде. А от призупинити притік нових користувачів, то це дійсно так. Якщо процедура реєстрації буде складною й затягнутою, багатьом просто ліньки буде тут реєструватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от призупинити притік нових користувачів, то це дійсно так. Якщо процедура реєстрації буде складною й затягнутою, багатьом просто ліньки буде тут реєструватися.

Саме це і малось на увазі. А от переглядати реєстрацію існуючих користувачів думаю немає ніякого сенсу, а хто шось натворить то отримає бан, система працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще не нравится, когда картинки аттачат в BMP-формате. такое ощущение, что о существовании JPEG народ забыл напрочь.

пример

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО bmp взагалі потрібно забрати зі списку форматів, які можна аттачити. З графічних форматів достатньо лишити jpg, gif і png. А то скоро почнуть аттачити TIFF без LZW компресії і RAW...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це говорилося - це звичайнісінька неповага до інших форумчан (у яких інет лімітований або ж не такий потужний).

Я вважаю - варто внести у список заборонених аттачів графічні файли об'єм/розмір яких перевищує кілька мегабайт (не знаю скільки, адмінам буде видніше)..

Хоча відверто кажучи, іноді без такого файлу не вийде того, що хотів передати іншим (маю на увазі тему "Подразнити усіх любителів TS" де я викладаю скріншоти з фільмів HDTV-Rip, або зменшені, або ж залиті на імейджхостінги із оригінальною якістю і представлені на форумі) .

ТОму варто врахувати і теми куди заливаються файли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій ситуації при бажанні також можна викрутитися. Розміщуєш невеличку прев'юшку і даєш лінк на оригінал, бажано з вказанням його розміру. Кому це цікаво й потрібно - перегляне картинку у всій красі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

решил апнуть тему ибо в последнее время все чаще и чаще встречается такой злостный оверквотинг, что "куфайка завертается"...

может это поможет новичкам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вполне реально получить РидОнли на неопределенный срок

ИМХО, сроки РО должны быть четко оговорены, тогда не будет тем навроде "...беспредел модераторов...". Чтобы все по закону: нарушил статью, получил срок, указанный в статье :(

И должна работать система предупреждений, на первый раз - предупреждение, а потом РО

А все остальное правильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Правильно.

1. Попередження.

2. РО на троє суток. (72) години.

3. РО на 1 тиждень (168) годин

4. Бан на на троє суток. (72) години.

5. Бан на 1 тиждень (168) годин

6. Бан безстроково. З можливістю апеляцій до адмінів/модерів. (ICQ/Email/etc.)

7. Бан перманентно. Без можливості апеляцій.

8. Бан перманентно з фізичною ліквідацією правопорушника :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8. Бан перманентно з фізичною ліквідацією правопорушника

За додаткову плату візьмуся B)

1. Фізична ліквідація звичайна

2. Фізична ліквідація, з імітацією природньої смерті

3. Фізична ліквідація правопорушника і родичів в п'ятому коліні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З покараннями розібралися, тепер лишилося визначитися за яке порушення яке покарання має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...