Перейти до змісту

Нові тарифи ДГ з 01.12.2009


Рекомендовані повідомлення

Якщо заяву, то щось тут підозріло! Мабуть якісь умови договору зміняться крім оплати і напевне не на користь користувача. Тому раджу звернути на це увагу.

Або розраховано на лінивців, які не підуть писати заяву;

Або на тих хто навіть і не здогадується про такі зміни (як приклад на ОГО одна моя знайома 11 місяців користувалася тарифом минулого року 512+, і не підозрювала про можливість безкоштовної зміни).

Незнання золото! - але питання для кого.

Економія по ширині каналу для Провайдера :0056: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори
Якщо заяву, то щось тут підозріло! Мабуть якісь умови договору зміняться крім оплати і напевне не на користь

Для змін умов договору підписуються додаткові угоди і додатки.

Заява ж про перехід на новий тариф змінює умови договору лише в питанні тарифу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Новий рік з новим тарифним планом і зі старою швидкістю! ;-) Вибачайте за офтоп.

Нарешті я став "Королем трафіку", але від цього тільки назва на сторінці статистики змінилась, швидкість 3,5 Мбіт/с залишилась. Модем зав"язується на 4096 kbps / 992 kbps. Перепробував варіанти: брідж і роутер - результат той самий.

У всіх нормально відбувся перехід на новий тарифний план? Чи то тільки мені так пощастило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
В Новий рік з новим тарифним планом і зі старою швидкістю! ;-) Вибачайте за офтоп.

Нарешті я став "Королем трафіку", але від цього тільки назва на сторінці статистики змінилась, швидкість 3,5 Мбіт/с залишилась. Модем зав"язується на 4096 kbps / 992 kbps. Перепробував варіанти: брідж і роутер - результат той самий.

У всіх нормально відбувся перехід на новий тарифний план? Чи то тільки мені так пощастило?

Глянув на серваку. Все ок.

http://lm.lutsk.ua/speedtest

глянь швидкість до лм, не дуже адекватно але всеж. нє то завта на порту глянем.

або шукай в себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль, не мав змоги відповісти раніше, тож відписуюсь зараз:

http://lm.lutsk.ua/speedtest - 3500-3600 Кбіт/с

ftp://ftp.lm.lutsk.ua - 420-430 Кбайт/с

торенти - 420-430 Кбайт/с

модем зав"язується так, як і раніше на 4096 kbps / 992 kbps. Перевірив лінію, всі з"єднання спаяні. Варіант з налаштуванням пк відкидаю, оскільки вдома десктоп і ноут, на одному ХР, на іншому 7.

Можливо в когось є якісь думки з цього приводу? Сподіваюсь, що в понеділок зможу зв"язатися з підтримкою і вирішити цю проблемку.....

Доречі, змінював тариф неодноразово, але завжди були проблеми зі зміною швидкості. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня вопрос по-поводу сообщений от администрации ... при запуске авторизатора меня ставят в известность что есть сообщение - нажимаю "посмотреть" - нечего не появляется, а на странице статистики пункта с сообщениями нету... че делать? че мне писали? Оо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
нажаль, не мав змоги відповісти раніше, тож відписуюсь зараз:

http://lm.lutsk.ua/speedtest - 3500-3600 Кбіт/с

ftp://ftp.lm.lutsk.ua - 420-430 Кбайт/с

торенти - 420-430 Кбайт/с

модем зав"язується так, як і раніше на 4096 kbps / 992 kbps. Перевірив лінію, всі з"єднання спаяні. Варіант з налаштуванням пк відкидаю, оскільки вдома десктоп і ноут, на одному ХР, на іншому 7.

Можливо в когось є якісь думки з цього приводу? Сподіваюсь, що в понеділок зможу зв"язатися з підтримкою і вирішити цю проблемку.....

Доречі, змінював тариф неодноразово, але завжди були проблеми зі зміною швидкості. ;)

Зараз цих проблем нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот где прикольные условия:

http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/...Ethernet_price/

Это тарифы не для нашего региона !!! В Ровно такие тарифы !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Да я читать умею. Я просто за людей рад что имеют класный нет.

Значит и до нас со временем доберутся, как каналы розширят.

Странно одно, смотрю как бы каналы ночью загружены максимум на 25%. Чего людям не дать доп скорости ночью и брать за ето пару грн. Такая возможность была (хоть и на тарифном плане помегабайтном).

Я б на ночь ставил закачку и скорость нормально и провайдер не страдает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорили тысчу раз - вопрос к продажникам... но они борду не читают..

можно было бы попросить админов телефончик того кто решает .. и попытаться договориться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де взагалі в інтернеті можна переглянути існуючі тарифи "Домашні мережі"? Раніше на сайті "Фотакому" була така інформація. Зараз на сайті "Датагруп" бачу тарифи лише ADSL :-(

Знову всі питання до продажників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Знову всі питання до продажників?

Ну, можеш до директора звернутись. Адміни не займаються маркетингом, рекламою. Не в їх компетенції доносити до людей інформацію про продукт. Що не ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, сама ДатаГруп історично не надавала послуги доступу в інтернет через локалку типу "домашні мережі". І лише купивши місцевих провайдерів, вирішили не відмовлятись від цієї послуги в тих містах, де її уже пропонували. Тоді як там, де подібної послуги не було, її не створювали. А так як корпоративні вимоги такі, що в групи повинен бути лише один єдиний корпоративний сайт, то інформацію про домашні мережі можна дізнатись тільки в місцевих менеджерів. А тарифи АДСЛ в ДатаГруп максимально уніфіковані по всій країні.

Можливо я помиляюсь, але таке моє бачення... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, вам не здається, що новий авторизатор занадто шустренько рахує? :)

да є таке <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Товарищи администраторы, подскажите, пожалуйста, есть ли возможность провести телефонный номер от "Датагруп" по адресу: ул. Конякина 9а, и туда же интернет по АДСЛ? Где можно подробно посмотреть тарифы на интернет, на проводку телефонной линии, сроки исполнения, текущие акции итд.?

З.Ы. сорри, если оффтоп, но реально надо подсказка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходи в офис, реально расскажем, а можно и позвонить по тел. 780011/780016.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обязательно зайду или позвоню. Крайний вопрос, техническая возможность "кинуть" кабелек витой пары есть в этот дом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скажите пожалуйста, эти тарифы на Луцк не распространяются ?? :

post-6242-1267917459_thumb.jpg

Спасибо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, это тарифы на инет в Ровно кажется, лучше не смотреть на тарифы по другим городам, это сильно печалит (((

он известный как мгновенный интернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...