Перейти до змісту

Нові тарифи ДГ з 01.12.2009


Рекомендовані повідомлення

Хочу сказати що тут різниця не в 19 грн а в 25. Бо карточок на 84 гривні немає, потрібно купляти ан 100, або ж бігати по банках і плюс комісія присутня. І тому при 1 тарифі, всі завжди витрачали 75 грн, хто звичайно не використовував то в слідуючому місяці брав карточку тільки на 50, але думаю більшість все таки трохи не розраховували і знову ж купляли картки на 75. Не спроста так зроблено :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Жаба не жаба, але для мене і 65 грн дорогувато, правда я і не надіявся, що зроблять самий дешевий тарифний план кращим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу сказати що тут різниця не в 19 грн а в 25. Бо карточок на 84 гривні немає, потрібно купляти ан 100, або ж бігати по банках і плюс комісія присутня. І тому при 1 тарифі, всі завжди витрачали 75 грн, хто звичайно не використовував то в слідуючому місяці брав карточку тільки на 50, але думаю більшість все таки трохи не розраховували і знову ж купляли картки на 75. Не спроста так зроблено :huh:

А то, что даже если и по 75 покупать, неужели сложно увидеть, что сумма на счету накапливается? Или страница статистики сделана для провайдера? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки зараз партнерам будуть давати додаткового трафіка?

+5Гіг

Не залежно від того, який поточний тарифний план у клієнта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу сказати що тут різниця не в 19 грн а в 25. Бо карточок на 84 гривні немає, потрібно купляти ан 100, або ж бігати по банках і плюс комісія присутня. І тому при 1 тарифі, всі завжди витрачали 75 грн, хто звичайно не використовував то в слідуючому місяці брав карточку тільки на 50, але думаю більшість все таки трохи не розраховували і знову ж купляли картки на 75. Не спроста так зроблено :huh:

А то, что даже если и по 75 покупать, неужели сложно увидеть, что сумма на счету накапливается? Или страница статистики сделана для провайдера? ;)

Та це зрозуміло, але коли в тебе вже трафік під 0 і тобі термінов щось потрібно, то ти ті гроші спалюеш, а так не сплив би, бо треба йти куплять карточку і поповнювать. Тут присутній так званий людський фактор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого в мене таке повідомлення вискакує? Міняти тарифний план не хочу - просто цікаво

Бо ти партнер, для таких як ти особливі тарифи, їх треба замовляти у нас в офісі.

це мусово до вас і ти чи можна по телефону (нету) владнати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мусово до вас і ти чи можна по телефону (нету) владнати?

Мусово їхати так як підписується додаткова угода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мусово їхати так як підписується додаткова угода.

Сьогодні передзвонив на офіс і владнав всі питання в телефонному режимі. Але в мене була інша ситуація, тому як буде в вашому випадку точно не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди в мене така ситуація)):десь тиждень назад я перейшов на тариф стандард-2009(трафік-без обмежень,швидкість-512Кбіт/с)!і тут новина)))швидкість збільшилас!мені сказали що на цей тариф я перейду тільки з 1 грудня!питання:яка в мене буде швидкість?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Манагеру свому позвони. Самому інтересно що тобі скажуть :

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого не підняли ціни на 1 домашній ?

Все дуже просто, -- це такий ""коммерческий ход""

Ті, кому не вистачало 10 гіг, перейдуть на 2 тариф в 95% випадків, (так як ну дЮже бОльшОЙ соблазн :) )

Ті, кому вистачало трафа так і залишаться на 1

Пониження тарифу збільшено з 20 до 50 грн -- це теж для того, шоб не скакали часто, н-д, з 2 на 3 і навпаки (різниця ж 36 грн між пакетами, а так то вже будуть сидіти чи на 2, чи на 3)

Також для того, щоб ті, шо вже взяли більший тариф, так на ньому і залишалися, (особливо зараз, коли ціна зниження 50 грн)

А на рахунок переповнення трафіка, то я особисто переплачував не більше 2 грн, хоч на рахунку оставалось 20 грн, ніхто ж нікого не заставляє витрачати всі гроші на рахунку, все залежить від "страстей юзВера"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони знайшли оптимальний шлях як збільшити свої доходи нібито не підвищуючи тарифи - агітація перейти на більш вищий тариф особливо це стосується Домашнього-1 тому що переважна більшість людей сидить на цьому тарифному пакеті! вот і все... так шо нічого доброго для нас вони не зроблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто же заставляет подчиняться агитации? Не хочешь - не переходи, в чём проблема-то? :D

Раз сидят - значит устраивает всё. Если не устраивает - ищут других провайдеров или дополнительные средства. Всё правильно. Если человек жался на 84 грн и 15 гиг (или сколько там во втором было), то он будет жаться и на 30 гиг с теми же 84-мя гривнами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка:

АДСЛ від Датагруп має динамічну ІП чи статичну чи частково динамічну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони знайшли оптимальний шлях як збільшити свої доходи нібито не підвищуючи тарифи - агітація перейти на більш вищий тариф особливо це стосується Домашнього-1 тому що переважна більшість людей сидить на цьому тарифному пакеті! вот і все... так шо нічого доброго для нас вони не зроблять

я бы тебя перевел на пакет "нулевой" - мы тебе платим 0 грн. , но тебя в интернете нет. И не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка:

АДСЛ від Датагруп має динамічну ІП чи статичну чи частково динамічну?

Статичну. ІР дається при підлюченні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка:

АДСЛ від Датагруп має динамічну ІП чи статичну чи частково динамічну?

Статичну. ІР дається при підлюченні.

Но за НАТом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А динамічну можна купити? Тобто як в укртелекома - кожен реконект - нова іп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зазначит что до того как изменили "сервер авторизации" на dm.datagroup.ua скорость интернета стала ровно 10 м\бит а раньше колеблилась от 10 до 20 м\бит, и кстати 20 м\бит было почти всегда (по УКРАИНЕ). Может это просто совпадение ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ні, привели у відповідність договору, як цього дехто бажав :)

Я про спідтестерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, привели у відповідність договору, як цього дехто бажав :)

Я про спідтестерів

понятно)) мне то хватает, но 20м\бит было лучше .... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, а 80 - это было вообще песня. Торренты просто разрывали комп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, а 80 - это было вообще песня. Торренты просто разрывали комп :)

ну на счет 80 м\бит я незнаю . Я пользуюсь датагрупом только год...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...