Перейти до змісту

Нові тарифи ДГ з 01.12.2009


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1. Ночной коэфициент останется.

2. Цены пакетов ДМ прежние.

3. Ещё упала цена перелимита внешнего и городского трафика.

БОЛЬШОЕ СПАСИБО ЗА ИНФОРМАЦИЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого в мене таке повідомлення вискакує? Міняти тарифний план не хочу - просто цікаво

Бо ти партнер, для таких як ти особливі тарифи, їх треба замовляти у нас в офісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого в мене таке повідомлення вискакує? Міняти тарифний план не хочу - просто цікаво

Бо ти партнер, для таких як ти особливі тарифи, їх треба замовляти у нас в офісі.

То виходить я теж партнер. Але щось цього не помітно, тим більше що тариф змінював в офісі але й там дівчата нічого толком не сказали. Коли тільки підключав ДМ, тоді в мене дійсно були особливі умови - більше трафіку.

Можна трошки більше інформації стосовно партнерської програми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна трошки більше інформації стосовно партнерської програми?

Якщо ящик підключений до твоєї квартири, то підійти в офіс ДГ і обери собі партнерський пакет. Зараз в тебе не партнерський пакет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені будь-ласка, чи будуть для мене зміни в кращу сторону. Пакет в мене "Стартовий", ціна пакета - 65 грн. (згідно сторінки статистики). Зовн. трафік у розмірі 10 Гб, міський - 15 гб. Качаю зі швидкістю 540 кб/сек як з зовнішніх ресурсів, так і з ФТП. І ще поясніть яка різниця між Stream та Домашні мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А впадло до продавців звякнути?

Стрим - Юридичні та індивідуальні включення (АДСЛ Радіо і тд ітп)

Домашні мережі - Думаю говорить саме за себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жир для того в кого Другий Третій і т д пакет ..замість 15 гіг зовнішньго 30 дали і так на міський трафік і тд !!!!!!!!!!! і ціна та сама 84грн....120 ітд

а от в кого перший пакет то їм нічого не покращили... дивно :0036: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жир для того в кого Другий Третій і т д пакет ..замість 15 гіг зовнішньго 30 дали і так на міський трафік і тд !!!!!!!!!!! і ціна та сама 84грн....120 ітд

а от в кого перший пакет то їм нічого не покращили... дивно :0036: ...

Що тут дивного - це натяк Датагруп клієнтам які сидять на 1-м, щоб вони переходили і досить вдалий натяк. От людина зразу думає - доплатити всього 20 грн і буде 3 рази більше трафіку - круто. Так, що тут все зрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю тут багато людей сидять на ДМ-1. Цікаво ви будете переходити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перейшов на ДМ-2(31 жовтня), так як 10 гіг було мало :)

а ось як буде 30 гіг, то думаю буде норм... якраз стільки, скільки треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо 30 Гб зовнішнього трафіка це то шо нада, бо 10 явно мало, то 30 Гб внутрішнього - це явно забагато! мені наприклад стільки не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю перейду, всерівно за обід чи вечерю часом більше получається :huh:

З.І. Навіщо мені так багато ГБ, най буде :0128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби був взаємозалік зовнішнього за рахунок внутрішнього, то було б класно.

Вартість 1 Мб понад ліміт вхідного міського трафіку – 0,002 грн. Вартість вихідного міського трафіку – 0,00 грн.

А понад ліміт зовнішнього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 Гб внутрішнього - це явно забагато! мені наприклад стільки не треба

Я в жовтні використав 53 ГБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був Домашній 2, місяців три-чотири тому перейшов на Домашній 1, бо мало бував дома і качати не було потреби. Зара планую знову повернутися на другий пакет, оскільки як писали вище різниця 19 грн, а трафіку в три рази більше, та й часу є трохи більше, можна буде щось покачати цікавенького :)

Хоча 30 гб, то всерівно мало, але краще ніж є зараз. Раніше було 430 мб зовнішнього і вистачало :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З травня 2007 року (від часу підключення до ДМ) я використав близько 30 Гб зовнішнього трафіку. Я поганий клієнт? :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ящик підключений до твоєї квартири, то підійти в офіс ДГ і обери собі партнерський пакет. Зараз в тебе не партнерський пакет.

Я займався проведенням Домашніх мереж у під'їзд, щиток висить на моїй площадці. З самого початку, я знаю точно, що він був під'єднаний до моєї квартири і я брав участь у партнерській програмі.

Якщо передзвонити на офіс, мені нададуть інформацію стосовно того до кого взагалі зараз підключений ящик, і до кого краще звертатись з таким питанням?

а от в кого перший пакет то їм нічого не покращили... дивно :0036: ...

Нічого дивного. Бо по статистиці, більшість з тих хто сидить на 1-му пакеті цілком і з головою влаштовує така кількість трафіку (ті кому мало але не хочуть платити більше тут не розглядаємо). І їм аж ніяк не потрібне це збільшення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки зараз партнерам будуть давати додаткового трафіка?

+5Гіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо передзвонити на офіс, мені нададуть інформацію стосовно того до кого взагалі зараз підключений ящик, і до кого краще звертатись з таким питанням?

Якщо підійти в 4 каб., то дівчата зв'яжуться з компетентною людиною з технычного департаменту і з'ясують статус партнера.

Я думаю, що в тебе цей статус позитивний, так що приходь писати заяву на партнерський пакет.

Якби був взаємозалік зовнішнього за рахунок внутрішнього, то було б класно.
Вартість 1 Мб понад ліміт вхідного міського трафіку – 0,002 грн. Вартість вихідного міського трафіку – 0,00 грн.

А понад ліміт зовнішнього?

залишився без змін, так що раджу не перебирати зовнішній, тобто беріть пакет з запасом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був Домашній 2, місяців три-чотири тому перейшов на Домашній 1, бо мало бував дома і качати не було потреби. Зара планую знову повернутися на другий пакет, оскільки як писали вище різниця 19 грн, а трафіку в три рази більше, та й часу є трохи більше, можна буде щось покачати цікавенького :)

Хоча 30 гб, то всерівно мало, але краще ніж є зараз. Раніше було 430 мб зовнішнього і вистачало :_09:

Друже, коли я підключався, то отримував за 48 грн/міс 210 Мб і був страшно радий тому, що мав. :) В порівнянні з тормознутим дайлапом це була просто казка... :rolleyes:

Щодо різниці 65-84 - згоден 100%. Хоч іноді в мене й залишається під кінець місяця невикористаних пару гігабайт зовнішнього (а міського так і з десяток може залишитись :)), але якщо я не перейду на пакет з різницею у +19 грн і 3-кратною кількістю трафіку - мене натурально задушить велика зелена українська жаба :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....але якщо я не перейду на пакет з різницею у +19 грн і 3-кратною кількістю трафіку - мене натурально задушить велика зелена українська жаба :lol:......

:smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...