Перейти до змісту

Проїзд в громадському транспорті подорожчав


vrm

Рекомендовані повідомлення

Читаєм уважно і повністю. Люди мають право знати своїх "героїв". В кінці кінців ми за них голосуєм, вони потім команду свою піддтягують до влади і т.д.

Називаєш прізвище - зайві питання знімаються. А так, те чим ти займаєшся - то і є єрунда, відмазування, вигородження своїх інтересів.

ну а чиї я інтереси маю відстоювати? сусіда?

а про героїв...поки я з ними працюю і від їхнього рішення залежать мої заробітки, звичайно я їх називати не буду. це ж очевидно...

Взагалі було б добре порахувати рентабельність перевезень хоча б по якомусь одному маршруту. Раз в нас тут чимало перевізників, то скинули б інформацію про довжину маршруту, кількість рейсів, середня кількість пасажирів, витрата палива на 100 км і т.п. Або просто середня каса в день і лишнього не рахуєм :-).

а давай простіше. чистими в місяць я маю з однієї маршрутки від 7 000 до 10 000 грн.

якби це був основний бізнес, вже б давно покинув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 212
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 грн в приватній маршрутці - це за себе і за того парня (пенсіонера в тролейбусі) і це очевидно. Хто не може самостійно побудувати логічний ряд, перечитайте сусідню тему про забастовку тролейбусників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про "зайців" з посвідченнями забули? Може ще в цьому причина сьогоднішньої толерантності влади. Мені здається, що вся мерія тепер їздить нахаляву (уточню, за мій рахунок). Їм тепер хоч 2 грн, хоч 5 грн - все по барабану: "В мене посвідчення" :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про "зайців" з посвідченнями забули? Може ще в цьому причина сьогоднішньої толерантності влади. Мені здається, що вся мерія тепер їздить нахаляву (уточню, за мій рахунок). Їм тепер хоч 2 грн, хоч 5 грн - все по барабану: "В мене посвідчення" :angry:

Все залежить від того, що ти вкладаєш в поняття "мерія". Якщо депутати - то це правда - їздять безкоштовно. Але скільки місто втрачає з 45 халявників, з яких бриблизно 40 їздить власними авто?

А міськвиконком (в класичному розумінні слова "мерія") платить так само як всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді хто їздить за посвідченнями? На перший погляд, цілком забезпечені люди, якщо не сказати більше, у яких повинно було б бути пару гривень на маршрутку. Візуально - це люди з якихось владних структур чи організацій :unsure:. Останнім часом з'явились товариші простіші та молоді люди, в яких тяжко запідозрити якісь льготи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне вот одно интересно.. проезд по 2 грн, хрен с ним. Мне нужны билетики по 2 грн. Сегодня спрашиваю у водителя, когда будут, он отвечает, неизвестно. Гг, у меня бухгалтерия принимает или по 1.5 или уже по 2 грн билетики. Так что цены подняли? Подняли. Так и билетики сделайте нормально! Порядок наводить надо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне нужны билетики по 2 грн.

Це ж яка бухгалтерія такі білетики приймає ;)

Такі затрати входять до добових.

За тої системи, що в нас зараз є, білети - це мусор, нікому не потрібний (можливо тільки управлінню транспортом, що ці білетики продає перевізникам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне нужны билетики по 2 грн.

Це ж яка бухгалтерія такі білетики приймає ;)

Такі затрати входять до добових.

За тої системи, що в нас зараз є, білети - це мусор, нікому не потрібний (можливо тільки управлінню транспортом, що ці білетики продає перевізникам).

У меня работа, время от времени, разъездного характера по городу. Не за свои же езжу в маршрутках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 грн в приватній маршрутці - це за себе і за того парня (пенсіонера в тролейбусі) і це очевидно.

Яким законним чином 2 гривні в приватній маршрутці ідуть на оплату проїзду пенсіонера в тролейбусі? Я ще розумію, коли за рахунок 9-ток і 15-ток ЛПЕ хоче перекрити свої збитки, але яким боком тут приватники? Для них податки підняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, має бути порядок - заплатив пасажир 2 грн - видавай квиток на 2 грн!!!

Люди, вимагайте у водіїв квитки по 2 грн!!! Просто і спокійно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку їхав на 12-тій, платив 2 грн., а після обіду їхав на 1-й, заплатив 1,5 грн., бачив 17-ки з наклейками "1,5 ГРН." :huh:

перевізники на цих маршрутах вирішили не піднімати ціну?

цікаво ще чи в Волинський АМК надходили письмові звернення громадян чи установ? комітет буде зобовязаний провести перевірку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 грн в приватній маршрутці - це за себе і за того парня (пенсіонера в тролейбусі) і це очевидно.

Яким законним чином 2 гривні в приватній маршрутці ідуть на оплату проїзду пенсіонера в тролейбусі? Я ще розумію, коли за рахунок 9-ток і 15-ток ЛПЕ хоче перекрити свої збитки, але яким боком тут приватники? Для них податки підняли?

А про закон я навіть і не заікався. І гроші ці йдуть в карман власників пр.маршруток.

А логіка ось де: є дуже великий прошарок пільговиків, боюсь назвати конкретну цифру (не володію фактами), але в тролейбусі це явно більше 50%. Держава зобов'язалась компенсувати такий проїзд перевізникам, в нашому випадку ЛПЕ. Але своїх зобов'язань не дотримує або дотримує з запізненням (причини не мають значення: кризи-шмизи). Як результат, збитковість електротранспорту, бо платять за проїзд менше половини пасажирів - не пільгова категорія (є підозра що це десь 10 % від загальної маси пасажирів), як результат, невиплата або затримка зарплат працівникам ЛПЕ, і логічне продовження - страйк цих працівників. Рішення компенсувати збитковість електротранспорту, виручкою з маршруток ЛПЕ було прийнято давно, але наявних маршруток не вистачає, щоб повністю перекрити збитковість. Не маючи коштів на збільшення к-сті маршруток, вирішено збільшити вартість проїзду. А щоб зменшити конкурентну перевагу приватників з їхньою ціною 1.5 грн. їм негласно "рекомендували" зрівняти ціни до тих самих 2 грн. Важелем впливу, як завжди, є дозвільна система отримання ліцензій на перевезення. Коло замкнулося. Мусимо платити частніку 2грн, щоб не було різниці (по грошах) в якій маршрутці їздити і щоб їздили маршрутками ЛПЕ, щоб дати зарплату водію троля, щоб пенсіонери могли їздити бесплатно. І вся математика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було в нас при владі ще Патріота, який би замінив би пільги живими грошима. Де взяти гроші? А ніде, вони є в бюджеті - це ті самі пільги. Просто взяти, наприклад, компенсації безкоштовного проїзду і дати їх не ЛПЕ, а розділити між пенсіонерами. Хай там буде хоч по 10 грн., а пенсіонер хай сам вирішує чи йому на ці гроші хліба купити чи в тролі їздити. Тролі стануть РЕНТАБЕЛЬНИМИ. Можна буде і ціну за проїзд зменшити (хтось рахував, що якби всі платили, троль був би прибутковий і при 30 коп. за проїзд) або нових тролів купити і замінити неекологічні маршрутки. Те саме з субсидіями і з всіма іншими пільгами - тільки грошима і тільки людям на руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було в нас при владі ще Патріота, який би замінив би пільги живими грошима. Де взяти гроші? А ніде, вони є в бюджеті - це ті самі пільги. Просто взяти, наприклад, компенсації безкоштовного проїзду і дати їх не ЛПЕ, а розділити між пенсіонерами. Хай там буде хоч по 10 грн., а пенсіонер хай сам вирішує чи йому на ці гроші хліба купити чи в тролі їздити. Тролі стануть РЕНТАБЕЛЬНИМИ. Можна буде і ціну за проїзд зменшити (хтось рахував, що якби всі платили, троль був би прибутковий і при 30 коп. за проїзд) або нових тролів купити і замінити неекологічні маршрутки. Те саме з субсидіями і з всіма іншими пільгами - тільки грошима і тільки людям на руки.

Це було б справжнє державницьке рішення.... Але з пенсіонерів з 10 грн "відкат" не візьмеш, а з перевізника, якому перекидають якихось 100-300 тис грн "замити" 20-50% - реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що в наших північних сусідів підняли дану тему монетаризації пільг. Хто знає, чим це закінчилось? Пам'ятаю акції протесту по всій країні були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що в наших північних сусідів підняли дану тему монетаризації пільг. Хто знає, чим це закінчилось? Пам'ятаю акції протесту по всій країні були

Якщо ти про Росію, то читай Вікіпедію, там гарно написано. Спочатку народ дійсно на роги встав (мабуть якась партія подсуєтилась, скоріш за все комуністи: пільги - це їх коньок). А тепер зрозуміли і заспокоїлись - красти гроші перестали, галузь відродилась, людям живі гроші. Хоча рішення не популістське, не для наших політиканів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13:11 - 04.11.2009

СВАВІЛЛЯ "ШИБЕНИКІВ"

З 04.11.2009 подорожчав проїзд в маршрутному транспорті до 2грн. Дуже цікавий момент, враховуючи, що область друга з низу за рівнем заробітних плат. Наскільки мені відомо, в м.Києві такі ж ціни на проїзд, при зарплатах в кілька разів вищих. Окрім того, міська влада чомусь не піднімала питання про зниження вартості проїзду в період осінь 2008 - весна 2009 коли бензин подешевшав на 2грн. Лучани, маючи невеликі зарплати змушені всі роки платити одні з найвищих тарифів по комунальних послугах, тепер іще добавився проїзд. А "найбідніший" прошарок лучан, - чиновники міської ради їздять безкоштовно в маршрутних таксі. Чому маршрути не надаються на конкурсних засадах? Адже є безліч перевізників, які згодні перевозити пасажирів дешевше. Скільки ще Шиба буде все робити оцінюючи через призму отриманих відкатів? Чи можливо вже збирає гроші на наступну виборчу кампанію. Чи є хоч якісь важелі впливу на Шибу і його "шісток" ? Скільки ще часу наші сусіди будуть сміятися з нашого міста і називати його "Пришибленим" ?

Автор: анатолій

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13:11 - 04.11.2009

СВАВІЛЛЯ "ШИБЕНИКІВ"

З 04.11.2009 подорожчав проїзд в маршрутному транспорті до 2грн. Дуже цікавий момент, враховуючи, що область друга з низу за рівнем заробітних плат. Наскільки мені відомо, в м.Києві такі ж ціни на проїзд, при зарплатах в кілька разів вищих. Окрім того, міська влада чомусь не піднімала питання про зниження вартості проїзду в період осінь 2008 - весна 2009 коли бензин подешевшав на 2грн. Лучани, маючи невеликі зарплати змушені всі роки платити одні з найвищих тарифів по комунальних послугах, тепер іще добавився проїзд. А "найбідніший" прошарок лучан, - чиновники міської ради їздять безкоштовно в маршрутних таксі. Чому маршрути не надаються на конкурсних засадах? Адже є безліч перевізників, які згодні перевозити пасажирів дешевше. Скільки ще Шиба буде все робити оцінюючи через призму отриманих відкатів? Чи можливо вже збирає гроші на наступну виборчу кампанію. Чи є хоч якісь важелі впливу на Шибу і його "шісток" ? Скільки ще часу наші сусіди будуть сміятися з нашого міста і називати його "Пришибленим" ?

Автор: анатолій

©

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, вимагайте у водіїв квитки по 2 грн!!! Просто і спокійно!!!

І куди мені потім дівати? По-моєму, квитки потрібні тільки певним контролюючим структурам (щоб підтримати своє існування) і деяким бухгалтеріям ;) .

Необхідну кількість квитків завжди можна взяти у водіїв, або на смітниках.

Крім того, кожен квиток - додатковий рух водія, що зменшує безпеку руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То пусть берут кондукторов. Или обилечивают, не трогаясь с места.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То пусть берут кондукторов. .

Згідний. Пазик 27а донедавна возив за 1 грн (з кондуктором). Не думаю, що довго можна їздити собі в збиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В штатах, там де я був, в автобусах немає кондукторів, щось на зразок каси, яка стоїть біля водія, і в яку всі кидають гроші, відповідно заходячи через передні двері, вона відповідно дає квиток, поки всі не отримають квитки, хоть 20 людей, він з місця не рушає.

Каса здачі, до речі, здачі не дає, і ніхто не жаліється, просто знають шо треба мати 1,50, або проїзний.

Він там зразу щось клацає, скільки квитків видано, і от контроль в автобусах досить рідко, на відміну від поїздів, де кожен другий раз коли я їздив перевіряли квитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, вимагайте у водіїв квитки по 2 грн!!! Просто і спокійно!!!

І куди мені потім дівати? По-моєму, квитки потрібні тільки певним контролюючим структурам (щоб підтримати своє існування) і деяким бухгалтеріям ;) .

Необхідну кількість квитків завжди можна взяти у водіїв, або на смітниках.

Крім того, кожен квиток - додатковий рух водія, що зменшує безпеку руху.

Спокійно плати 1,50 а не 2,00. Ось і все. Не має квитків по 2,00 не має проїзду за таку саму суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, кожен квиток - додатковий рух водія, що зменшує безпеку руху.

Улыбнуло :D

Каждая третья поездка маршруткой, как в последний раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незавершена цитата: "А наше місто стає ...... " продовження тут в коментах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...