Перейти до змісту

Проїзд в громадському транспорті подорожчав


vrm

Рекомендовані повідомлення

Буду рідше платити в маршрутках, принципово. Під час страйку тролейбусів ні разу не платив.
Під час страйку альтернативи, крім маршруток, не було, вони були більше схожі на казкову рукавичку і досить часто здача "губилась" по дорозі до мене.

а як до тебе могла здача дійти якщо ти не платив???? Щось, шановний геть путаєтесь в своїх же словах... Ще й мінуса мені вліпив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 212
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Теперь будет больше "зайцев", особенно много кто будет пытаться не платить из людей подросткового возраста, особенно когда много народу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду рідше платити в маршрутках, принципово. Під час страйку тролейбусів ні разу не платив. Сідаю в центрі, маршрутки забиті їхали, водій всіх не проконтролює.

Витрати за перевезення таких, як ти, зайців покриваються з платні інших пасажирів, тобто ти їздиш за чужий рахунок.

П.С. Ставити мінус , бо тобі поставили просто ТУПО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду рідше платити в маршрутках, принципово. Під час страйку тролейбусів ні разу не платив.
Під час страйку альтернативи, крім маршруток, не було, вони були більше схожі на казкову рукавичку і досить часто здача "губилась" по дорозі до мене.

а як до тебе могла здача дійти якщо ти не платив???? Щось, шановний геть путаєтесь в своїх же словах... Ще й мінуса мені вліпив :)

Ти переживаєш за своя репутацію? Мінуси почав не я роздавати. А здача не приходила і раніше. Повторюсь, якщо ти доведеш мені, що ціна в 2 грн. є економічно обгрунтованою - обіцяю платити :)

Буду рідше платити в маршрутках, принципово. Під час страйку тролейбусів ні разу не платив. Сідаю в центрі, маршрутки забиті їхали, водій всіх не проконтролює.

Витрати за перевезення таких, як ти, зайців покриваються з платні інших пасажирів, тобто ти їздиш за чужий рахунок.

П.С. Ставити мінус , бо тобі поставили просто ТУПО

Ти поставив мінус, бо твоя думка не сходиться з моєю. А що ж ти хочеш, демократія на вулиці

p.s. Подальші дебати з вами вважаю недоцільними

p.p.s. vampirich: якщо ти працюєш, отримуєш хорошу заробітну плату і тобі не жаль зайвих гривень, викинутих через подорожчання проїзду, то я нічого проти не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут ціла маршруточна шобла зібралась на чолі з Alan'om. Один одного прикривають. Хто саме — можете по моїй "рєпі" побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я маю обгрунтовувати економічну доцільність? У мене є потреба їхати. Власник маршрутки виставив ціну 2 грн. якщо щось мені не подобається - можу їхати тролейбусом або велосипедом або йти пішки.

Nietzsche як в магазині ти купуєш хліб то теж не розраховуєшся, тому що ціна на нього економічно необгрунтована?

Якраз тобі, тому що ти не бажаєш платити, і треба обгрунтовувати свої дії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я маю обгрунтовувати економічну доцільність? У мене є потреба їхати. Власник маршрутки виставив ціну 2 грн. якщо щось мені не подобається - можу їхати тролейбусом або велосипедом або йти пішки.

Nietzsche як в магазині ти купуєш хліб то теж не розраховуєшся, тому що ціна на нього економічно необгрунтована?

Якраз тобі, тому що ти не бажаєш платити, і треба обгрунтовувати свої дії...

Для подорожчання хліба завжди є об'єктивні причини: неврожай, коливання курсу нацвалюти.... До того ж ціну на хліб регулює не одна інстанція, бо це є предмет першої необхідності. А які причини здорожчання проїзду ти бачиш? Бензин наче не здорожчав на 33%? Свої дії я вже обгрунтував - це небажання платити нічим не обгрунтовані тарифи

p.s. Дурні, які не можуть висловити свою думку, на кшталт Maniko, можуть скільки завгодно мінусувати репутацію, я таким не переймаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для подорожчання хліба завжди є об'єктивні причини: неврожай, коливання курсу нацвалюти.... До того ж ціну на хліб реуглює не одна інстанція, бо це є предмет першої необхідності. А які причини здорожчання проїзду ти бачиш? Бензин наче не здорожчав на 33%? Свої дії я вже обгрунтував - це небажання платити нічим не обгрунтовані тарифи

Найбільш економічно обгрунтованими є поїздки "зайцем"? Не хочеш платити - НЕ ЇДЬ.

Ти на заправці коли був останній раз? Коли було встановлено ціну в 1,5грн за поїздку бензин коштував близько 5 грн, зараз 7,5 і де ж тут 33%? А людям, які живуть з перевезень їжу купувати не треба? на скільки зросли ціни на харчі? теж 33% за пару років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може дати відповідь: Підняття цін на проїзд в маршрутних транспорних засобах стосується всіх чи тільки депошних?

Ось, що я знайшов на сайті міської ради:

З 4 листопада 2009 року тарифи на разовий проїзд у тролейбусах та маршрутках Луцького підприємства електротранспорту приводяться до економічно обґрунтованих норм. Вартість проїзду в тролейбусі зростає до 1 гривні, а в комунальних автобусах – до 2 гривень.

За словами директора департаменту економіки Луцької міської ради Любов Ковпак, тарифи на транспортні перевезення не змінювалися з 1 вересня 2008 року, а вартість проїзду закладена у тариф становить 55 копійок. Собівартість перевезення одного пасажира в автобусах та маршрутках у цьому році вже зросла до 2,08 гривень. Причин такого підвищення декілька. По-перше, зросли ціни на пально-мастильні та арматурні матеріали. По-друге, тролейбус на сьогодні залишається практично єдиним видом соціального транспорту, де право на безкоштовний проїзд мають всі пільгові категорії. Вартість таких перевезень компенсується за рахунок субвенції з держбюджету. Однак, цих коштів недостатньо. Адже вже цього року пільгових перевезень здійснили на більш як 12 мільйонів, а отримано лише 7, 7 мільйона гривень. По-третє, за рік двічі зростала мінімальна заробітна плата, а як відомо, саме ця гранична цифра покладена в основу тарифної сітки, згідно з якою і формується зарплата.

У департамент економіки з відповідним зверненням переглянути діючі тарифи звернулися Луцьке підприємство електротранспорту та частина приватних перевізників. На думку директора Луцького підприємства електротранспорту Костянтин Патракеєва, новий тариф – цілком реальний та обгрунтований.

За словами Костянтин Патракеєва, на підприємство надійшло чимало скарг від людей, які придбали проїзні квитки і через страйк тролейбусників відповідно не могли ними скористатися. Тому термін дії місячних проїзних документів продовжили, а річні – компенсуватимуть.

Із завтрашнього дня для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації вартість разових квитків на проїзд в міському електричному транспорті становитиме 50 копійок. Відповідно, вартість місячного проїзного квитка в електротранспорті для населення – 60 гривень, для учнів і студентів – 30 гривень. Тролейбусний річний проїзний квиток коштуватиме 500 гривень. Вартість місячного проїзного квитка для населення на автобуси, що працюють в звичному режимі руху (маршрути № 5, 6, 7, 14, 21), автобуси, що працюють на місячних автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі (маршрути № 15, 15а, 9, 9а) складатиме 100 гривень. Як експеримент, буде впроваджений місячний проїзний квиток вартістю 120 гривень, який буде дійсний і у тролейбусах, і у автобусах, що працюють у звичайному режимі руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для подорожчання хліба завжди є об'єктивні причини: неврожай, коливання курсу нацвалюти.... До того ж ціну на хліб регулює не одна інстанція, бо це є предмет першої необхідності.

а для подорожчання проїзду обєктивних причин не існує??? дивна логіка.

доречі перевезення також регулює не одна інстанція, а транспорт входить до списку предитів першої необхідності

Бензин наче не здорожчав на 33%? Свої дії я вже обгрунтував - це небажання платити нічим не обгрунтовані тарифи

звичайно бензин не подорожчав на 33%, від подорожчав в рази.

порівняй на бензин ціни тоді коли маршрутки зробили по 1,5 і зараз ;)

а ще подорожчало масло, резина, деталі, виросли зарплати у водіїв та апетити у держави, коливання курсу валют...

і при цьому при всьому, можна їздити по 1,5 грн і заробляти, просто менше, але постійно та стабільно. дане подорожчання потрібно шибі і його гоп-компанії, а не рядовим перевізникам.

Хтось може дати відповідь: Підняття цін на проїзд в маршрутних транспорних засобах стосується всіх чи тільки депошних?

на паперах подорожчання тільки для депо, але влада вже попередила перевізників, щоб не вийо і піднімали ціни...

розуміють, що якщо подорожчає проїзд тільки в їхніх маршрутках, то ніхто на них не їздитиме й народ їх заплює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для подорожчання хліба завжди є об'єктивні причини: неврожай, коливання курсу нацвалюти.... До того ж ціну на хліб реуглює не одна інстанція, бо це є предмет першої необхідності. А які причини здорожчання проїзду ти бачиш? Бензин наче не здорожчав на 33%? Свої дії я вже обгрунтував - це небажання платити нічим не обгрунтовані тарифи

Найбільш економічно обгрунтованими є поїздки "зайцем"? Не хочеш платити - НЕ ЇДЬ.

Ти на заправці коли був останній раз? Коли було встановлено ціну в 1,5грн за поїздку бензин коштував близько 5 грн, зараз 7,5 і де ж тут 33%? А людям, які живуть з перевезень їжу купувати не треба? на скільки зросли ціни на харчі? теж 33% за пару років?

1) Я хочу платити виправдані тарифи.

2) Проїзд підняли до 1,50 близько року назад ($ тоді вже виріс і бензин був в районі 6, на заправках буваю, батько має машину). Про які "пару років" ти говориш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Я хочу платити виправдані тарифи.

2) Проїзд підняли до 1,50 близько року назад ($ тоді вже виріс і бензин був в районі 6, на заправках буваю, батько має машину). Про які "пару років" ти говориш?

1. правильно. йди в міськраду й поясни їм це... може хоть в тебе вийде ;)

2. а ти подумай і згадай коли проїзд став 1,5 грн. і дивитись треба на дизель, а не бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 BARAKUDA. Я думаю, що це підвищення ціни стосується напевне всіх маршруток. Їхав на роботу десяткою за 2 грн. Депошні тільки 9 і 15 вроді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на паперах подорожчання тільки для депо, але влада вже попередила перевізників, щоб не вийо і піднімали ціни...

Хто таке сказав? Офіційно ніякого попередження не було. Ви просто користаєтеся ситуацією. Якщо це не так, назвіть призвище представника влади, який вам це сказав.

2) Проїзд підняли до 1,50 близько року назад ($ тоді вже виріс і бензин був в районі 6, на заправках буваю, батько має машину). Про які "пару років" ти говориш?

Ціни на проїзд підняли трохи більше року. Так що на рахунок пари років дійсно загон получається.

Перевізники тупо користуються ситуацією. Минулого року хоч якісь обговорення проводили, видимість створювали, що слухають думку народу. Потім її всерівно тупо похєрили. Зараз вже й не питають. Роблять що хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дане подорожчання потрібно шибі і його гоп-компанії.

Це твердження мало б зміст хоча б за 2 роки до виборів... а так, вибач, схоже на звичайний необгрунтований трьоп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 BARAKUDA. Я думаю, що це підвищення ціни стосується напевне всіх маршруток. Їхав на роботу десяткою за 2 грн. Депошні тільки 9 і 15 вроді.

Я сьгодні їхав маршруткою на ж/д вокзал "4". Ще звернув увагу що, вартості проїзду ні де не зазначено (раніше 1,5 грн висіло скрізь). Хтось передав 1,50 грн. Водій обурливо - типу давай 2 грн, бо проїзд по 2-ва грн. Якийсь чоловік йому трішки "росказав" що то самоуправство і Луцька Міська Рада рішення про подорожчення поїзду у всіх маршрутках до 2-ох грн не приймала, а якщо завтра ти скажеш 5 грн, то я повинний заплатити 5 грн? Водій припинив дискусію. Виходить, що НАС ВСІХ розводять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто таке сказав? Офіційно ніякого попередження не було.

а де я написав, що офіційна бумага була???

і цікаво як би вона виглядала: піднімайте ціну бо маршрути заберемо???

не болтайте єрундою ;)

Якщо це не так, назвіть призвище представника влади, який вам це сказав.

ага і ключі від сейфу де гроші лежать :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вважаєш ціну в 2 грн. виправданою - то й катайся на здоров'я. Я вважаю її нічим не підкріпленою.

А твої "вважання" чим підкріплені?

Підкріпи свої уявлення пільговими категоріями пасажирів (за яких має платити держава) і такими як сам (зайцями), тоді може вийдеш на істину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маршрутці, котрою їхав я, висіла свіжонадрукована на лазернику папіряка, на якій було написано: "Вартість проїзду 2 грн."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на проїзд підняли трохи більше року. Так що на рахунок пари років дійсно загон получається.

я думав вже більше двох. але то фікня

весною дизель на заправках був по 5.2.

я купував оптом по 4,75. відчуваєш різницю. деталі подорожчали на 30-50 відсотків, якщо рахувати в гривні

Це твердження мало б зміст хоча б за 2 роки до виборів... а так, вибач, схоже на звичайний необгрунтований трьоп...

так отож, до виборів ще далеко, можна рубанути проїзд. до виборів забудуть....

Перевізники тупо користуються ситуацією.

ага. не бізнес золото. нічого робити не треба і жирієш. навіть краще чим верховна рада :lol: :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це нормально. Створили паніку в країні з грипом, щов відволікти народ від підвищення цін на транспорт, від депутатів-педофілів та іншої фігні, і далі роблять свою чорну справу під шумочок. Влада вона на те і влада, щоб імєть народ по повній програмі. По крайній мірі в нашій країні вона тільки цим і займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маршрутці, котрою їхав я, висіла свіжонадрукована на лазернику папіряка, на якій було написано: "Вартість проїзду 2 грн."

Зато бiлети в них ще старi по 1,50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто таке сказав? Офіційно ніякого попередження не було.

а де я написав, що офіційна бумага була???

і цікаво як би вона виглядала: піднімайте ціну бо маршрути заберемо???

не болтайте єрундою ;)

на паперах подорожчання тільки для депо, але влада вже попередила перевізників, щоб не вийо і піднімали ціни...

Хто таке сказав? Офіційно ніякого попередження не було. Ви просто користаєтеся ситуацією. Якщо це не так, назвіть призвище представника влади, який вам це сказав.

Читаєм уважно і повністю. Люди мають право знати своїх "героїв". В кінці кінців ми за них голосуєм, вони потім команду свою піддтягують до влади і т.д.

Називаєш прізвище - зайві питання знімаються. А так, те чим ти займаєшся - то і є єрунда, відмазування, вигородження своїх інтересів.

Взагалі було б добре порахувати рентабельність перевезень хоча б по якомусь одному маршруту. Раз в нас тут чимало перевізників, то скинули б інформацію про довжину маршруту, кількість рейсів, середня кількість пасажирів, витрата палива на 100 км і т.п. Або просто середня каса в день і лишнього не рахуєм :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які нафіг квитки? Хто їх видає, крім депо?

А ви iх вимагати пробували? Нi? А дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...