Перейти до змісту

акція протесту тролейбусників


IronSun

Рекомендовані повідомлення

Жизнь - это вообще удар. Что теперь делать? :)

При раскладе на работу-назад с пересадкой получается +2 грн в день. +50 грн в месяц. Если не учитывать неповышение з/пл и подорожание остального - прошло бы незамеченным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 455
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Собівартість перевезення одного пасажира у комунальній маршрутці також суттєво зросла і досягнула 2,08 гривні. ЛПЕ звернулося з проханням встановити цей тариф обсягом у дві гривні, – розповіла пані Ковпак. Зрештою, виконком погодив підвищення тарифів на проїзд у комунальних маршрутках та тролейбусах.

Тобто всі приватні маршрути працюють собі в збиток, коли возять по 1,5 гривні? Думаю, що не тільки не в збиток, а ще й нормально заробляють. А те що ЛПЕ хоче закласти у вартість проїзду в маршрутці утримання тролейбусів і перевезення пільговиків в тих же тролейбусах - це ідіотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли це набере чинності??

Читать умеешь?

Як пояснив ЗІКу заступник луцького мера Петро Гоцалюк, нові тарифи наберуть чинності опісля офіційного оприлюднення рішення виконкому в ЗМІ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собівартість перевезення одного пасажира у комунальній маршрутці також суттєво зросла і досягнула 2,08 гривні. ЛПЕ звернулося з проханням встановити цей тариф обсягом у дві гривні, – розповіла пані Ковпак. Зрештою, виконком погодив підвищення тарифів на проїзд у комунальних маршрутках та тролейбусах.

Тобто всі приватні маршрути працюють собі в збиток, коли возять по 1,5 гривні? Думаю, що не тільки не в збиток, а ще й нормально заробляють. А те що ЛПЕ хоче закласти у вартість проїзду в маршрутці утримання тролейбусів і перевезення пільговиків в тих же тролейбусах - це ідіотизм.

В депо на 760 человек 87 едениц транспорта.

На 1 еденицу 2 водителя, 2 кондуктора, 0,7 механика и по одному бухгалтеру, директору, замдиректору и замзамдиректору. Итого 8,7 человека.

А у частника с 5ю маршрутками на одну приходится - 2 водителя , 0,4 механика, 0.2 директора и 0,2 бухгалтера. Итого 2,8 человека :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Проїзд у Луцьку подорожчає, якщо ...припиниться страйк. Тролейбусників вже силою змушують до праці?

У Луцьку подорожчав проїзд у тролейбусах і маршрутках, але є одне але... На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Луцької міськради виконкомівці затвердили нові ціни на проїзд у тролейбусах і “маршрутках”.

Нові тарифи, а це гривня за квиток у “рогатому” і дві — за проїзду у маршрутному таксі, мали б почати діяти вже з 1 листопада. Втім, виконком вирішив опублікувати рішення про зміну тарифів на проїзд лише тоді, коли в рейси вийдуть тролейбуси і комунальні маршрутки.

Як відомо, на ЛПЕ вже понад два тижні страйкують, вимагаючи виплати заробітної плати, яку люди не бачили десь чотири місяці.

Зауважитмо, що таке рішення виконавчого комітетут Луцькради, фактично робить заручниками страйку на ЛПЕ луцьких перевізників-приватників.

Тим часом голова страйкового комітету ЛПЕ Анатолій Біляшевич повідомив www.simya.com.ua, що водії ані сьогодні, ані завтра, у пятницю 30 жовтня, на маршрути не вийдуть. Більше того, сьогодні, за його словами, стався випадок, коли керівники ЛПЕ ледь не силою змушували водіїв сісти в тролейбуси й автобуси.

«Один «Богдан» маршруту №9 навіть зробив коло містом, але навіть самі пасажири обурювалися з цього приводу, вважаючи, що ми мусимо усі бути командою і домогтися погашення боргу», - каже Біляшевич.

Голова страйкому повідомив також, що вимоги працівників незмінні — погашення боргу, а за авансові 200 гривень, які тільки сьогодні почали виплачувати водіям, вони за кермо не сядуть.

http://www.simya.com.ua/articles/59/27715/

2) У Луцьку з 1 листопада подорожчає проїзд в маршрутках і тролейбусах

13:44, 29.10.2009

Вартість разового проїзду в міських маршрутах Луцька становитиме 2 гривні. А тариф на разовий проїзд у тролейбусі складатиме 1 гривню. Про це 29 жовтня йшлося під час засідання луцького міськвиконкому.

Як інформують «Волинських новин», для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації вартість разових квитків на проїзд в міському електричному транспорті становитиме 50 копійок. Відповідно, вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті для населення – 60 гривень, для учнів і студентів – 30 гривень. А ось вартість річного проїзного квитка для населення на проїзд в тролейбусах становитиме 500 гривень.

Директор департаменту економіки Луцькради Любов Ковпак зауважила, що Мінтранспорту, Міністерство ЖКГ та антимонопольний комітет не мають зауважень до зміни тарифу на проїзд у тролейбусах.

Проїзд до двох гривень зросте і в маршрутках Луцького підприємства електротранспорту, і в приватних перевізників. Щоправда, за словами директора департаменту економіки Любов Ковпак, такі зміни набудуть чинності у суботу, після опублікування у газеті, тобто з 1 листопада. Під час засідання міськвиконкому тривалий час обговорювали і питання появи нового тарифу опісля того, як працівники луцького тролейбусного депо вийде на маршрути.

Також для Луцького підприємства електротранспорту вартість місячного проїзного квитка для населення на автобуси, що працюють в звичному режимі руху (маршрути № 5, 6, 7, 14, 21), автобуси, що працюють на місячних автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі (маршрути № 15, 15а, 9, 9а) становитиме 100 гривень. Ковпак зауважила, що як експеримент для проїзду в автобусах і тролейбусах буде проваджений місячний проїзний квиток, який становитиме 120 гривень. А ось керманич луцького тролейбусного депо Костянтин Патракеєв розповів, що до підприємства надходять чимало скарг від людей, котрі придбали квитки і через страйк тролейбусників не мають можливості скористатися цією нагодою. Він додав, що уже на куплених місячних квитках просто продовжать термін їхньої дії, а ось річні – доведеться компенсувати. Ковпак додала, що кошти від квитків – це гроші, котрі відразу поступають до казни підприємства.

http://www.zaxid.net/newsua/2009/10/29/134455/

З.І. Добре, що хоч з проїзними розібралися

3) В Луцьку дещо зміняться окремі тролейбусні маршрути

Виконком Луцької міської ради затвердив проект рішення про заходи з поліпшення фінансово-господарської діяльності Луцького підприємства електротранспорту. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Як доповів начальник відділу транспорту та зв’язку департаменту економіки Олександр Середа, сюди входять оптимізація кількості працівників та приведення тарифів до рівня економічно обґрунтованих, а також зменшення розмірів преміювання.

Розповів Олександр Середа і про деякі зміни в схемі тролейбусних маршрутів. «Вони вносяться у зв’язку із ліквідацією збиткових маршрутів. Із Залізничного вокзалу курсують маршрути 7-й, а також 4-й і 4-й «А». Планується залишити там лише два – 4 і 4-а, оскільки вони цілком покривають цей маршрут…», – розповів він. Тролейбус, який йде до міського кладовища в селі Гаразджа курсуватиме з вулиці Ковельської через центр міста.

А 13-й маршрут ліквідують взагалі, а вивільнені тролейбуси спрямують на маршрути № 8 і 9.

http://pravda.lutsk.ua/news/16444/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватні маршрутки по 1,50 грн були не збиткові, а тепер по 2 грн взагалі зашибісь..

Це ініціатива міської влади, яка в свою чергу вимагає ПП-перевізників збільшити офіційну з/п водіїв в 2 мін. з/п , відповідно збільшаться внески в міський бюджет. Треба ж якось дири латати, і, як завжди, за рахунок звичайних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзд до двох гривень зросте і в маршрутках Луцького підприємства електротранспорту, і в приватних перевізників.

:mdr:

Мені здається, що настає черга страйку для пасажирів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, по всей западной Украине грипп свирепствует, а у нас - нет. Я - за продолжение забастовки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2 грн. в тій маршрутці повинна стюардеса ходити, чай-каву носити і мінєт робити, а не смердюче хамло за кермом їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стюардессы и в автоЛюксах не особо ходят, а цена там явно выше 2 грн... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стюардессы и в автоЛюксах не особо ходят, а цена там явно выше 2 грн... ;)

Та і відстань там теж не 10-15 хв. їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2 грн. в тій маршрутці повинна стюардеса ходити, чай-каву носити і мінєт робити, а не смердюче хамло за кермом їздити.

якщо такий розумний накупляй маршруток і катай людей по 50 коп.

про смердюче хамло взагалі коментувати не хочеться, таке може писати або повне бидло, або підліток несформований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже одного водія маршрутки маємо..

взагалі то я власник 6 маршруток :P

То помий своїх хамів і навчи їх гарних манер.

а їздити без траліків набагато удобніше.

тепер все стало на свої місця

якщо такий розумний накупляй маршруток і катай людей по 50 коп.

Коли ви вже нажеретись? Ви за 1,5 грн. в збиток їздите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ішо можеш тепер сказати що по 1,50 було збитково. імхо

а я й не писав що збитково, як в будь-якому бізнесі є свої нюанси, але прибуток є.

просто шановний за 2 гривня хоче щоб стюардеси за кермом сиділи, а грязні водії робили йому мінета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То помий своїх хамів і навчи їх гарних манер.

не знаю де ти їздиш. у мене хамів не має, нормальні молоді хлопці. а головне жодного дтп за 4 роки роботи (тьху тьху тьху).

може ти себе так ведеш, що на тебе люди так реагують???

Коли ви вже нажеретись? Ви за 1,5 грн. в збиток їздите?

ти або студент або повний лузер, якій не може в цьому житті заробити грошей.

п.с. SunSeth а тицяти "-" бо обіделссо явно по лузеровскі.

п.п.с. доречі про "репутацію" на форумі, ви що до цього серйозно ставитесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему, в правилах перевозки не указано каким должен быть водитель. ;)

Везёт по маршруту - и это хорошо. Ну и не он же ставит цену за перевозку.. З\П думаю у него не заоблачная, условия работы не шикарные, да и ещё улыбаться каждому пассажиру, который при выходе не удосужится сказать "спасибо" или просто нормально попросить остановится а не орать через весь салон "Я ж казав зупыниииииться!!" тоже в напряг было бы любому человеку. Есть нормальные водилы, которые и подшутить могут, но ,правда, и скажут пару "ласковых", когда, например, я в своё время случайно нажал на ходу кнопку экстренного открывания дверей :)

А так, чтобы водитель хамил всем и вся - не видел ниразу. Или у вас, тов. SunSeth, особо высокие требования к людям данной профессии или действительно вы их провоцируете на какие-то высказывания.

зы пардон, что тема про тролейбусы ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или просто нормально попросить остановится а не орать через весь салон "Я ж казав зупыниииииться!!"

а слабо кнопку отремонтировать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver кнопки робочі на більшості маршрутках (на моїх на всіх). а шансон давно забороняють включати. тому не треба ля-ля, водій якого ви малюєте, далеко не правило, радше виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю де ти їздиш. у мене хамів не має, нормальні молоді хлопці. а головне жодного дтп за 4 роки роботи (тьху тьху тьху).

Хлопці в тебе, може, і нормальні молоді, тобі краще знати, я ж не по хлопцях. :)

може ти себе так ведеш, що на тебе люди так реагують???

Люди, що писали тут чи тут може себе якось не адекватно ведуть?

ти або студент або повний лузер, якій не може в цьому житті заробити грошей.

Свої гроші рахуй. Студенти це вже не люди?

Грошей у мене вистачить і на таксі їздити, але чому я повинен платити таким як ти ще більше, ти ж і так Абрамович і Ахметов в одній особі.

п.с. SunSeth а тицяти "-" бо обіделссо явно по лузеровскі.

п.п.с. доречі про "репутацію" на форумі, ви що до цього серйозно ставитесь?

Якщо я лузер, то в цьому ти просто мегалузер. Репутацію на форумі на сміх, як правило, підіймають ті, в кого вона теж смішна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver кнопки робочі на більшості маршрутках (на моїх на всіх).

похвально

p.s. а забабахай на своих стикер - board.lutsk.ua :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. а забабахай на своих стикер - board.lutsk.ua :)

та в мене рекламкою машини обклеєні.

SunSeth підрости трошки. дискусія з тобою закрита, пиши що хочь. доречі, персонально для тебе, можеш ставити мені "-" щогодини. мені пофік, тобі приємно. мусить же ш в тебе в житі якась радість бути :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...