Перейти до змісту

Де можливо половити щуку??


ART

Рекомендовані повідомлення

ага, і я там був...

Це коли один рибацюра амура на вудці перед всіма тримав, а потім назад плюхнув-зірвав під загальний регіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

ага, і я там був...

Це коли один рибацюра амура на вудці перед всіма тримав, а потім назад плюхнув-зірвав під загальний регіт?

так, бачили цей ютюб з t0rik'ом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Та цікавить питання, де можна нормально половити щуку чи окуня...

Я, например, жду окончания нереста и еду на хринныки. Аренда лодки где-то 20 грн. От туда редко без улова возвращаюсь.

Сейчас будет прикольно окуня на попер ловить. Зрелищная рыбалка получаеться, когда видишь как рыба атакует. Ну и щуки там хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Товпижин треба їхати,інший берег Хрінниківського водосховища. База "Динамо",чи "Мотор" . Там і пірси в воду далеко заходять,і човни вроді є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в товпижині на базі утмр човен при наявності членського квитка 20 грн - доба.а так то 30 чи 40.човнів достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в товпижині на базі утмр човен при наявності членського квитка 20 грн - доба.а так то 30 чи 40.човнів достатньо.

відпочивав на "Моторі", якщо є путівка то ціна 5грн за 1годину, якщо просто прогулянка на човні 20грн. а так незнаю... Є на прокат навіть спінінги.

риби вистачає, хтось завжди ганяв на лодці з ехолотом та привозив "здоровенні" окуні.

особисто зловив пружиною 2 ляща на "хліб", 27 та 15см. наживки не брав, удочку орендував.

бачив був ректор Університету «Україна» Карпюк, орендував лодку.

post-6726-0-38389100-1370617350_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Моторе лучше всего. И лодки нормальные, и спасжилеты дают.

Главное не в Лагуне. Там плоскодонки дырявые и обрубки вместо вёсел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Цікавить питання чи хтось їздив ловити щуку, як улов, на що брала. Хочу десь виїхати, та незнаю куди, бажано десь недалеко прогулятись з спінінгом. Чому прогулятись, бо лодки немаю. Буду дуже вдячний за поради. Рекомендували Малево, також казали що щука є на ставках що за таможньою ( як на Боголюби їхати, можливо хто знає яка там ціна вилову ) і чи на даний момент вона там ще є . А також питання, хочу їхати трошкі відпочити на озеро Пісочне ( що зразу за м. Ковель), чи ловив там хтось щуку чи окуня, бо планую брати з собою спінінг. Чи можна там ловити з берега чи все-таки краще шукати лодку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу їхати трошкі відпочити на озеро Пісочне ( що зразу за м. Ковель), чи ловив там хтось щуку чи окуня, бо планую брати з собою спінінг

Можеш не брать. Пробывал там кидать с пирса - ноль, хотя активность окуня наблюдалась. Местные сторожа тоже рассказывали, что турысты с лодки пробывали кидать и тяжелые приманки, и микрухи всякие, но никто ничего не ловил.

Хотя, попытка не пытка. Может ты к местной рыбе ключик подберёшь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також казали що щука є на ставках що за таможньою ( як на Боголюби їхати, можливо хто знає яка там ціна вилову ) і чи на даний момент вона там ще є

проездом там был, ходил рыбачок по берегу со спином, одну килушку взял.

Цна вопроса 30 грн, но, много карпятников было, практически негде кинуть, но это было в какойто праздник, может в будни людей поменьше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то до осені про щуку і не думаю, якось літо в мене з нею не асоціюється.

відпочивав на "Моторі", якщо є путівка то ціна 5грн за 1годину, якщо просто прогулянка на човні 20грн. а так незнаю... Є на прокат навіть спінінги.

А чого п"ять? Три! І прогулянка 15, а не 20 і то, як я питав, якщо кинути вудку в лодку, то вже як рибалка рахуватиметься :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Почалася осінь ... Хто куди порадить поїхати половити щуку чи окуня ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто-небудь в курсі як зараз ситуація зі щучкою на старицях в Підгайцях чи в Колках, є сенс їхати ?

ЗІ. Тиждень тому були біля маяківського моста, так там більше вже схоже на болото, так ряскою все затягнуто що соромно туди приманку закидати :) Понад берегом під кущами бачили поставлені штук 15-20 жерлиць на живця, так ні одної спрацювавшої ! Навіть і не помітно що в воді взагалі існує риба ....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Почалася осінь ... Хто куди порадить поїхати половити щуку чи окуня ?

був на Стирю,(18 жовтня) с.Новостав, годинкі 2 кидав, зловив щупачка(віброхвіст "манса") і оставив 4 поводка :0160:

post-25338-0-06918400-1413878060_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалася осінь ... Хто куди порадить поїхати половити щуку чи окуня ?

був на Стирю,(18 жовтня) с.Новостав, годинкі 2 кидав, зловив щупачка(віброхвіст "манса") і оставив 4 поводка :0160:

Хочу поїхати половити щуку чи окуня ...куди порадите ? Бажано десь недалеко ( транспорту власного немаю ), щоб був доїзд автобусом ...Або зрадістю складу компанію в спільній поїздці на рибалку, на пальне скидаюсь ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто-небудь в курсі як зараз ситуація зі щучкою на старицях в Підгайцях чи в Колках, є сенс їхати ?

Я просто перестав далеко їздити. Зара ловлю в Жидичині на старицях. Дві неділі назад було зловлено 7 щук на живця. в цю неділю зловили з кумом 4 щукі на живця і одну на маленьку білу вертушку. Доречі одна заважила на 2 кг. Ну і потім варили уху на дровах. Так шо шукайте вашу щуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалася осінь ... Хто куди порадить поїхати половити щуку чи окуня ?

був на Стирю,(18 жовтня) с.Новостав, годинкі 2 кидав, зловив щупачка(віброхвіст "манса") і оставив 4 поводка :0160:

Хочу поїхати половити щуку чи окуня ...куди порадите ? Бажано десь недалеко ( транспорту власного немаю ), щоб був доїзд автобусом ...Або зрадістю складу компанію в спільній поїздці на рибалку, на пальне скидаюсь ...

ой я навіть не знаю, що вам порадити, цієї осені я був лише на Стирю, так як виходило виїхати на годинкі 2-3 покидати, тому дальше с.Новостав не їздив. знайомий їздив на р.Ікву це Рівненська обл. близько 40ка км. від Луцька. там каже щупачки гарні попадаються ось останнього зловив такого http://vk.com/id9753...um9753698_0/rev можна буде якось вибрати день і поїхати чи на Ікву, чи Хріники. також непогано ловиться (розказували знайомі) на озері в Новому Мосирі (теж десь 40 км) но там платно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

с. Градиськ -- Маневицький район, поворот з траси на Троянівку (з супутника добре видно ставки). Щуки хоч греблю гати, останній раз заїхав з грибів туда, то трохи більше години -- 5 кг риби. Умови лову: 20 грн/кг, випускати не можна, щука в основному 300-500 г.

P.S. дорога прийнятна, любим тарантасом заїхати можна.

ага, і я там був, коропців ловив 300-700 грам, клюють на все і часто. Якщо треба рибу на якесь застілля - їхати туди: і азарт і толк.

Є інформація що вже дозволили ловити рибу. Коропці по грам 700-800 та щучкі від 500 грам. Рибу випускати не можна. Саме цікаво хто має дітей чи хоче показати дружині спортивний азарт і привязати любов до рибалки. То саме то. Тільки ціна в цьому році 40 грн. За кілограм. Не зловживайте, контролюйте вміст свого гаманця. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки ціна в цьому році 40 грн. За кілограм

Та ну їх нах з такими цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

То саме то. Тільки ціна в цьому році 40 грн. За кілограм. Не зловживайте, контролюйте вміст свого гаманця. :)

Там рибалка не для слабонєрвних ))) - з однієї сторони азарт, а з іншої гаманець - ну не можливо зупинитись...

Бачила як мужик платив за 30 кг (карпи) - 1200 грн. - все сам наловив, точніше вона сама наловилась ))). А інша компанія мужиків не могла садок витягнути з води теж з карпами, так в них раза в 2 було більше. Багато хто може дозволити собі таку рибалку, якщо менше не получається ? - це ж як в Там-Тамі в акваріум удочку закинути )))

Щодо щуки, то ловити дуже не зручно: там ставочок/калюжка маленький (я б сказала десь 15м х 30м, ну може більший трошки), якщо є 20-25 рибаків, то за їхніми закинутими карповими снастями немає куди спінінгом покидати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішила написати свій звіт тут, як попередження для спінінгістів які хочуть половити щуку саме в Градиську... Побувавши там минулого разу, зробила правильні висновки

..., якщо є 20-25 рибаків, то за їхніми закинутими карповими снастями немає куди спінінгом покидати...

П'ятниця, їдемо на рибалку, мета - щука. Крім своїх спінінгів вирішили взяти ще один запасний (з лєскою на котушці) - який, якщо прив'язати до нього крючок і поплавок, легко перетворюється в поплавочну удочку :_07: (Да, да, спінінгом можна ловити все ;) ) Мої побоювання щодо кількості рибаків виправдались повністю, на годиннику 15-30, а на ставку аншлаг... Рибалка дозволена до 20-00

Якщо минулий раз я нарахувала 25 рибаків, то цей раз збилась з рахунку. Покидати спінінгом реально немає де... поплавочні вудочки, фідера, кормушки, пружини - все поперекидувано, поперепутано - жєсть... Ну але так як ми вже приїхали, довелось ловити карпа на свій "поплавочний спінінг". Вообщем, без всяких там бойлів, прикормок і т.д., насовала я карпів на кукурузу ). Це при тому що я постійно не бачу покльовок на поплавок - ну не цікаво мені дивитися в одну точку, треба ж по сторонам подивитися хто що тягне. Сподівались що ввечері народ трохи розійдеться і зможемо нормально половити щуку. Фіг там, після 19 всі сидять на місці, а хто йде, на його місце приходять нові рибаки...

Спробувала ввечері трохи покидати там де камиши (на 3-му фото видно), там також "шаг вправо, шаг влєво - расстрел". Один раз щось потримала, але зійшло... А потім зловлений сусідами на пружину карп перемотав мій шнур з воблером, кароче не ставок а прям мінне поле. Чоловік також там за камишами (поки я таскала карпів), зловив пару "шнурків" і потім поки я визволяла свого воблєра з тієї зеленої жижи на пружині, з того місця де я ловила карпів, між чужими поплавками на відстані десь 3 метрів аналогічно наловив "шнурків".

Результат рибалки: 8 кг риби - 13 карпів (можна було і більше, але реально не хотілось їх) і 10 щучок. Минулого разу всі зловлені щуки були в районі 1 кг, на цей раз 0,3-0,5 кг (викидати не можна), одна тільки на 0,8 кг.

Так що, спінінгісти, проїхавши 200 км (туди і назад) може так статись що щуку там і не вдасться половити, тому щоб дарма не витрачати кошти на проїзд возіть з собою поплавок і гачок ))))

post-25590-0-10871600-1440886745_thumb.j

post-25590-0-88711600-1440886757_thumb.j

post-25590-0-16749100-1440887635_thumb.j

post-25590-0-77310900-1440888657_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо дуже кортить, то можна поїхати на платні ставки: Заболотці, але це як лотерея, може повезе а може і ні, не раз було, що за цілий день жодного клювання. Найкраще, напевно, це починати ловити окуня, а щука буде як бонус

Чув я колись на ринку коли купляв живці про Заболотці. Хто там був напишіть як туда добратись, і яка там водиться риба. Яка зара там оплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...