Перейти до змісту

Де можливо половити щуку??


ART

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Хрінники (там море щукі)!

Крижівка, р.Конопелька, р.Чорногузка....... вибирай:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любешівський район: річки Припять, стохід, озеро Любязь, райони сіл Хоцунь, Сваловичі, Березичі, в сторону рівненської області село Глушка. Ловимо на живця, на спін, на троллінг (спінінг з моторним човном).

Щука, окунь - з хижаків. Оптимальний період кльову вересень-жовтень (щука нагулює жир на зиму).

Хоча і зараз місцями клює - невеличка, і в основному на живця

Тиждень тому за 3 години зловив три щучки (300-600 гр), та три окуні на грам 150-200. Клювало в основному на межі водорослів та чистої води, щука поки на яму не пішла. Ловили на кобликів (пескарь - рос.).

Ловив на Стоході в межах Любешова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прип*ять ратнівський район ... дуже багато варіантів, щуки море зараз ....

Батько вигулює псів біля стиря (залів, тюлькін флот, "набережна", то майже кожен раз ловить 1-2 щучки на спінінг)

З.І.

цього року на Прип*яті просто шикарна рибалка ... особливо на "дорожку" ммммммм

З.З.І.

озеро Любязь, райони сіл Хоцунь

ловили і там =) на одноіменному "острові" ..

напевно сама моя улюблена рибалка в області .. то є Любязь ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вона є в майже любій річці то ж хижак йому там V.I.P. умов для існування не треба =)

Клювало в основному на межі водорослів та чистої води

то якшо на "живця" ... а спінінгом, краще кідати "вздовш" водорослів ... і доречі ... цього року, на стирю .. якось на "воблер" краще чим на блісну ...

хоча я думаю шо просто везе =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ART

зверни увагу на тему Трохфеї ...

яку гарнюню щучку зловили прямо під мостом =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

не став створювати нової теми, тому таке питання - не що ловити щуку в Стиру, місце між селами Новостав і Яловичі, (які снасті)? бажано відповіді з фото

в ловлі щуки я початківець :0042:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із приманок я б порадив силікон і вертушки. Недорогі варіанти, щоб спочатку принаймі зрозумів що і як себе поводить, обов"язково ще пообриваєш пару штук:). Із першого, то радив би купити 2-3 рибки різних кольорів, фірма Relax. З другим видом приманок так само, 2-3 вертушки різного кольору, можна Spinnex. З дорожчими моделями поврємєні, а дешевші не бери, бо погано грати будуть.

Стосовно решти, то ще треба зо три поводка, лєски діаметром 0.25 хватить... ну і вудлище з катушкою, то ти думаю знаєш що з себе являє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із приманок я б порадив силікон і вертушки. Недорогі варіанти, щоб спочатку принаймі зрозумів що і як себе поводить, обов"язково ще пообриваєш пару штук:). Із першого, то радив би купити 2-3 рибки різних кольорів, фірма Relax. З другим видом приманок так само, 2-3 вертушки різного кольору, можна Spinnex. З дорожчими моделями поврємєні, а дешевші не бери, бо погано грати будуть.

Стосовно решти, то ще треба зо три поводка, лєски діаметром 0.25 хватить... ну і вудлище з катушкою, то ти думаю знаєш що з себе являє.

дякую за пыдказки, будем пробувати :0168::0048:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось і результат моя перша щука (40-45cm),post-4223-1252999472.jpg піймав на силіконову рибку "relax kopyto" колір ультрамарин, на Стиру біля Новостава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Власне питання - де половити щучку недалеко від Луцька(до 30км), чи можна напрокат взяти лодку або якщо з берега, то як підїхати на авто. Хоцца на вихідних махнуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне питання - де половити щучку недалеко від Луцька(до 30км), чи можна напрокат взяти лодку або якщо з берега, то як підїхати на авто. Хоцца на вихідних махнуть...

тут можно почитать отчёты, что-то по-любому можно подобрать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько на Сапалаївці ловить.

ви би бачили Сапалаївку біля 9 школи..ужас... І як ще риба не повспливала? Позасоряли річеньку маленьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в понеділок на Світязі 2 щущчки впіймав. хД клює на звичайну блесну за 15 грн)

x_a95e2e6b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пушистий тоже на звичайну блесну попав :) Знайомий в селі Воютин ловив в неділю за пів дня казав зловив три невеличкі щучкі на живця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на вихідні планую бути в Любешові. Може вдасться покидати на живця - чекайте адчод ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сапалаївка, та, що тече від Теремно до 33-го - чиста (відносно). Нещодавно зловився рак (індикатор чистої води - не у всякій воді житиме!!!) . А от уже від архіва.. :_20: Там жителі приватного сектору в неї таке кидають.. все, що здохло - туди. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в темі про Боголюби відписав про щуку, а сам ловив щуку на тому ставку шо біля Богушівки.

А в основному то ловлю на старицях р.Стир що в с.Жидичин і ще хочеться попасти хоч раз на стариці шо в Підгайцях там кажуть шо ловлять непогано щуку на живця. Но сам там не був, незнаю як туда добратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Журавичі (торфяникі). 27.12.09р. В суботу на передодні був сусід там непогано відловився. Так як в мене був затіяний ремонт на кухні, поїхав тесть з швагром і двое сусідів без мене. Лід нормальний но слизький так шо кошки на ногах непогано виручали. Рибалка була зі слів тестя клас. Сусід зловив 5 щук і ще кілька не витягнув з корчів 2 ше обірвав прямо в лунці. В тестя з швагром 7 щучок від 400 - 900 гр. ше кілька невитягнутих 8 вкрадених живців і багато халастих вистрелів. Тесть рибалкою задоволений. Рибкою поділились з Юрою.

post-6067-1261991474.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журавичі (торфяникі). 27.12.09р. В суботу на передодні був сусід там непогано відловився. Так як в мене був затіяний ремонт на кухні, поїхав тесть з швагром і двое сусідів без мене. Лід нормальний но слизький так шо кошки на ногах непогано виручали. Рибалка була зі слів тестя клас. Сусід зловив 5 щук і ще кілька не витягнув з корчів 2 ше обірвав прямо в лунці. В тестя з швагром 7 щучок від 400 - 900 гр. ше кілька невитягнутих 8 вкрадених живців і багато халастих вистрелів. Тесть рибалкою задоволений. Рибкою поділились з Юрою.

А на балансир чи бляху пробували?Хочу вискочити з зимовим спінінгом,думаю куди.

Журавичі один з варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...