Перейти до змісту

Де можливо половити щуку??


ART

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
Журавичі (торфяникі). 27.12.09р. В суботу на передодні був сусід там непогано відловився. Так як в мене був затіяний ремонт на кухні, поїхав тесть з швагром і двое сусідів без мене. Лід нормальний но слизький так шо кошки на ногах непогано виручали. Рибалка була зі слів тестя клас. Сусід зловив 5 щук і ще кілька не витягнув з корчів 2 ше обірвав прямо в лунці. В тестя з швагром 7 щучок від 400 - 900 гр. ше кілька невитягнутих 8 вкрадених живців і багато халастих вистрелів. Тесть рибалкою задоволений. Рибкою поділились з Юрою.

А на балансир чи бляху пробували?Хочу вискочити з зимовим спінінгом,думаю куди.

Журавичі один з варіантів.

Ловля тільки на жерлиці наживка карасик. При хорошому кльові нема часу на удочку ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім в Новому році. Тіко добрався до інету. Діло було так. 1 січня 2010р в 6.45 виїхали місце призначення Журавичі. Приїхавши на місце вже там був наш сусід ще з кількома рибаками. Потім приїхала ще одна машинка і все більш ніхто не підїзжав. Компанія я, мій тесть, і Юра з сином. В 8.30 почали розтавлятись, в 9.30 перша щучка потім в 10.00 і в 10.30 ще по одній до 12.00 в нас було вже 7 штук. Потім почав мести сніг, добре що був морозець то на одяг не прилипало, струсив і побіг за вистрілившим флажком. В 15.20 почали збиратись, ще коли збирались витягнули 2 щуки остання витякнута потянула на 1.5 кг. Було кілька вкрадених живців, кілька сходів не дотянувши до лунки, одну в лунці обірвали, одна порвала жилку в місці де чіплявся поводок і втікла. і одна зі слів Юри наверно була більше 3 кг розігнула американку і втікла майже під лункою з гачком. В 16.00 відкопавши заметену машину, прогріли та поїхали додом. Результат 18 щук загальна вага 14 кг.

Ще раз всіх з новим роком.

post-6067-1262591123.jpg

post-6067-1262591135.jpg

post-6067-1262591150.jpg

post-6067-1262591164.jpg

post-6067-1262591179.jpg

post-6067-1262591190.jpg

post-6067-1262591283.jpg

post-6067-1262591294.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім в Новому році. Тіко добрався до інету. Діло було так. 1 січня 2010р в 6.45 виїхали місце призначення Журавичі. Приїхавши на місце вже там був наш сусід ще з кількома рибаками. Потім приїхала ще одна машинка і все більш ніхто не підїзжав. Компанія я, мій тесть, і Юра з сином. В 8.30 почали розтавлятись, в 9.30 перша щучка потім в 10.00 і в 10.30 ще по одній до 12.00 в нас було вже 7 штук. Потім почав мести сніг, добре що був морозець то на одяг не прилипало, струсив і побіг за вистрілившим флажком. В 15.20 почали збиратись, ще коли збирались витягнули 2 щуки остання витякнута потянула на 1.5 кг. Було кілька вкрадених живців, кілька сходів не дотянувши до лунки, одну в лунці обірвали, одна порвала жилку в місці де чіплявся поводок і втікла. і одна зі слів Юри наверно була більше 3 кг розігнула американку і втікла майже під лункою з гачком. В 16.00 відкопавши заметену машину, прогріли та поїхали додом. Результат 18 щук загальна вага 14 кг.

Ще раз всіх з новим роком.

Оце так рибалка... Собі потрібно в Журавичі перескочити. +1 за красиві фото зі щуками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім в Новому році. Тіко добрався до інету. Діло було так. 1 січня 2010р в 6.45 виїхали місце призначення Журавичі. Приїхавши на місце вже там був наш сусід ще з кількома рибаками. Потім приїхала ще одна машинка і все більш ніхто не підїзжав. Компанія я, мій тесть, і Юра з сином. В 8.30 почали розтавлятись, в 9.30 перша щучка потім в 10.00 і в 10.30 ще по одній до 12.00 в нас було вже 7 штук. Потім почав мести сніг, добре що був морозець то на одяг не прилипало, струсив і побіг за вистрілившим флажком. В 15.20 почали збиратись, ще коли збирались витягнули 2 щуки остання витякнута потянула на 1.5 кг. Було кілька вкрадених живців, кілька сходів не дотянувши до лунки, одну в лунці обірвали, одна порвала жилку в місці де чіплявся поводок і втікла. і одна зі слів Юри наверно була більше 3 кг розігнула американку і втікла майже під лункою з гачком. В 16.00 відкопавши заметену машину, прогріли та поїхали додом. Результат 18 щук загальна вага 14 кг.

Ще раз всіх з новим роком.

Молодци

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Їздив 17 січня в Журавичі на торфяникі. Їздило нас 3 чоловік. Поставив 20 жерлиць, і в них було десь так само на двох. Невпіймали ніодної щуки. Правда ми там перший раз, попали на метрову глубину. Можливо іза цього нічого незловили, можливо із-за погоди. Але думаю просто небуло кльово. Рибаків було достатньо і в них теж само. Знайомі їздили в Боремель (Хріники) і теж нічого невпіймали. Кажуть навідлигу на торфяніку добре щука клює.

P.S.

Хтось їздив кудись на рибу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда ми там перший раз, попали на метрову глубину. Можливо іза цього нічого незловили, можливо із-за погоди.

Глубина метрова це ще забагато, ми першого числа ловили на глубині шо груз в лунці, а живець під льодом глубина від сили 30 см. І кілька щук з такої мілини взяли. А от на рахунок відлиги то я скажу шо сама краща погода на щуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Вчора з кумом їздили на рибалку в Журавичі. Виїхали з дому в 6.00 і близько 7.00 ми вже на воді виставляемо перші кружки. Погода не щуча, світило сонце та дув сильний вітер, хвиля перевертала кружки та вітер ганяв їх по всій водоймі. Вода з невідомих причин впала десь на 40 см. Кругом мілина кілька раз сідали на дно. Рибалок було багато і охотніків не менше. Час від часу падала дроб на воду. аж страшно плавати. Приїзжала дозвільна на джипі перевіряла дозволи на зброю. Бачили з кумом як месні виймали сітку. Короче на кружки тільки один вкрадений живець, і одна щучка чуть більша за блесну яка була відпущена. На фото видно як горить торфяник. Яма вже чимала, так шо треба бути обережним зимою, може замести снігом, і готова ловушка. В 11.30 зібрались і в путь по дорозі зупинились на 15 хв. біля одніеї галявини, найшов кілька грибів.

І того, туда і назад рівно 100 км.

post-6067-1285574926,03_thumb.jpg

post-6067-1285574933,4_thumb.jpg

post-6067-1285574939,24_thumb.jpg

post-6067-1285574947,8_thumb.jpg

post-6067-1285574956,56_thumb.jpg

post-6067-1285574961,82_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Полонка. звернути з траси направо, там дорога всипана щебенем. недавно були там.правда,не рибу ловили, але казали, що там ловиться нормально. платно. якщо раптом нічого не піймаєш, плата переноситься на інший день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Полонка. звернути з траси направо, там дорога всипана щебенем. недавно були там.правда,не рибу ловили, але казали, що там ловиться нормально. платно. якщо раптом нічого не піймаєш, плата переноситься на інший день.

ниче не куда не переносится..не верь, а если еще мужикам (охране + хозяева) бухнуть хочется то и за полдня берут как за день - 20 рубасов, хотя всегда берут 10!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Народ, щоб не чекати місяць коли щука стане більш активною, куди зараз можна поїхати на щуку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, щоб не чекати місяць коли щука стане більш активною, куди зараз можна поїхати на щуку?

а в Хріниках як зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хріниках нажаль ніяк. Вчора виїхали знайомі до сьогоднішного обіду практично нічог не зловивли - щучка і окунець. У вечері звонили із Хріників хлопці, казали почали брати маленькі окунці на 100 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає де біля Луцька є ставки де можна щуку половити, або окуня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін я тут головоб бюсь об стіну кажу, КРІМ ХРІННИКІВ що порадите під Луцьком ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Блін я тут головоб бюсь об стіну кажу, КРІМ ХРІННИКІВ що порадите під Луцьком ))

Стир в сторону Вишкова і далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін я тут головоб бюсь об стіну кажу, КРІМ ХРІННИКІВ що порадите під Луцьком ))

Стир в сторону Вишкова і далі

Там не цікаво також. Хто ще щось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий ловить в Горзвині. Ловить він там виключно на Салмо слайдер. Проте, там нічого робити без човна (но тіпа власник на човнах ловити не дозволяє) або рибальських чобіт по груди (дуже мулисте і непередбачуване дно так шо в чоботях є вкай небезпечно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю там тільки один.

Минулого року ловили там відборного карася і один товариш вночі на мій фідер де була кормушка і один гачок витягнув карася грам на 300 і щуку десь під 3 кг. Як це в нього получилось х.з :sq_ye:

Якби не він, то б мій фідер зараз був на дні ставка. З його слів фідер так смикануло що він впав у воду і було схоже що риба не збариється зупинятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Горзвині минулої суботи ловив карасиків на пружину, замітив, що щука як скажена по всій водоймі гуляла, навіть під самим берегом, жаль спінінга не взяв =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Сапалаївці, навіть, є. Батько мій ловив. "Олівці" від 30см і дорослі щучки - до 50см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...