Перейти до змісту

Біржа праці, кадрове агенство?


Fiore

Рекомендовані повідомлення

2Terrable

"Навчання та робота" покупаю почти каждый выпуск)))

А Волынські оголошення давно не покупаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Пішов зарегався у КА «Зет-Пол». Так вони мені пропонували роботу на УкрБізнесі™ та менеджером із продажу(торговий агент), актуальних вакансій там немає!

В неті знайшов оголошення від КА «Зет-Пол» про те, що вони шукають сисадміна. але ті суки не телефонують, морозяться.

ВИСНОВОК: КА різного роду лише заробляють гроші наживаючись на шукачах роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ВИСНОВОК: КА різного роду лише заробляють гроші наживаючись на шукачах роботи. "

об этом говорилося выше и не раз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Terrable

"Навчання та робота" покупаю почти каждый выпуск)))

А Волынські оголошення давно не покупаю

А чим Волинські оголошення погані? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты давно покупал "ВО"???

просто в один тпрекрасный момент надоело выкидывать деньги на ветер)

Спросиш почему?)

Расскажу:

надоело видеть 20-30(я канечно немного преувеличил но 17 я точно видел)

обьявлений с разными вакансиями и зарплатами но с одним номером телефона,

а в итоге получается одно и тоже (после звонка и типа собеседования)

"сетевой маркетинг"

или классную вакансию с классной зарплатой каторую предлагает кадровое агенство)

прийдя в которое тебя просят заплатить 50-100 грн за хрен знает что (извеняюся за выражение)

а когда предлагаеш им отдать 50-70% от своей первой зарплаты

(да стока много лиш-бы дали работу ту что обещали в обьявлении)

а они падают на мороз: "мы неможем так поступить, заполняйте анкету(а она как писалось выше 50-100грн

тока за оформление) и тада будет вам работа

"Навчання та робота" в этом плане попроще будет) и подешевле)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В точку!!! Тільки у мене по іншому було :( .Вакансія офісний працівник 900 грн. Продавець-консультант Ельдорадо 1300 грн. офіціант у приватну броварню 2300 грн. А перед тим я попався на одну удочку. оказалось потрібно розносити косметику типу "Імідж" і тд. Так от усі номери телефонів, що були під вакансіями дорівнювали тій самій службі "Впарювання фігні лохам" Я навіть чорні списки створив був :) . І головне не бояться портити імідж солідним фірмам якими і прикриваються. Наприклад мені наговорили, що я буду працювати в Ельдорадо. А працівників цієї фірми - ті ж самі, що мене агітували бачив уже і в Рожищах, Ківерці і тд. А про розвід із агенствами вперше чую. Буду обережний надалі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПП Галина Кравчук, Work.com.ua - поиск работы в Украине

директор агентства "Бізнес-Екіпаж"

м.Луцьк, вул.Винниченка, 67, оф.808,

тел.28-60-88.

лохотронна фірма послугами якої не рекомендую користуватись

або уважно прочитавши договір про послуги не спішіть його підписувати особливо звернути увагу п 1.2 та п.2.2 нажаль огригіналу ПП Кравчук не дала взяти з собою для "ознайомлення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
2 Volyniaka

и где они в Луцке находятся (адрес всмысле)?

Сотні мешканців Луцька та області зможуть оволодіти сучасними інформаційно-комунікативними технологіями в Навчальному центрі IDEA, створеному при громадській організації «Волинські перспективи» .

Джерело: "Волинське радіо"

Це на вул.Лесі Українки, номер будинку точно не пам"ятаю. Навпроти магазину "Левдів" в домі де видавництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нада пойти на разведку)

схожу,напишу что к чему

если кто-то уже там был

расскажите что к чему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кадрове агентство Мандарин

т.ф. 72-62-52

тел. 29-29-52, 29-29-51

тел. моб. 8066-062-34-55

http://elutsk.net/obj/Lutsk/pp-mandaryn/

Насчет кадровых агентств скажу так, работники тоже бывают разные, подавай им сразу огромную зарплату и все условия, а опыта ноль и прочее. Кто виноват, конечно кадровое агентство. Не переоценивайте свои способности при поиске работы. Даже тут пишут адекватную цену за работу, и то куча споров мол почему так мало, так никто же не заставляет. Если такой умный то почему без работы - задайте себе такой вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переоценивайте свои способности при поиске работы.

Дві вищі освіти - 3,14здуй підмітати вулиці, нєфіг переоцінювати себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если такой умный то почему без работы - задайте себе такой вопрос.

Всі розумні народжуються працевлаштованими. :D

Дане повідомлення відбиває всю охоту звертатись в агенство до "Мандаринів".

А я готовий платити агенту якраз за хорошу роботу - таку як я хочу. А що-небудь за невеликі гроші я і сам можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди в Луцьку краще звертатись? Діліться досвідом ;)

Я півроку бігав по семінарам ДЦЗ, маючи на руках диплом електромеханика,мене зняли з біржі <_< відмовився за 20грн речі грузити, це була моя третя відмова(1- двірник, 2- посудомийка).

В агенстві знайшли 3 вакансії буквально за півгодини, я вибрав собі тиху роботу,сижу в магазині лайфа вислуховую скарги на звязок :D

Агенство вище згаданий МАНДАРИН.

Є 2і вищі освіти?Так сиди і радій "НАЧАЛНІКАМ" вони тебе не зроблять.

А вам парні скажу що є люди з 2ма вищими і торгують на базарі, якщо е бажання працювати роботу знайти можливо, мені знайшли, неважливо що не електромеханіком.

Мені потрібно купувати лікі хворій мамі , оплачувати всі комунальні послуги самому,і ще і жити на щось,якби я морозився так само,то вже б сидів без інета. <_<

+1 :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Найти работу не так уж и просто, если ты действительно специалист то найдешь ее в любой кризис, главное умерить свой пыл по оплате труда. Насчет агенств кадровых вернусь к тому, что лучше уж устроить нормального человека на работу, чтобы потом работодатель тебе спасибо сказал, а не устроить какого-то "муделя" который работать не хочет, полдавай ему огромную зарплату. Опять же все относительно. Всем не угодишь. Насчет кадрового агенства "Мандарин" лично я отношения не имею, просто некоторые мои знакомые именно через них устроились на работу, вот сказал то что знал.

Сейчас система "брат-сват-Петя-Вася-Коля" не совсем рулит, потому как штат уже не раздувают а сокращают и руководители оставляют действительно ценные кадры (пусть может и не всегда) но за частую так и есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто на днях бував у якихось кадрових? відпишіться які зараз зустрічаються вакансії?

бувають манагерські чи тільки вантажник, офіціянт та чувак з чорним пакетом небажаний у всіх офісах?

знайома людина шукає, то хочеться взнати чи пропонують шось кадрові варте уваги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто на днях бував у якихось кадрових? відпишіться які зараз зустрічаються вакансії?

бувають манагерські чи тільки вантажник, офіціянт та чувак з чорним пакетом небажаний у всіх офісах?

знайома людина шукає, то хочеться взнати чи пропонують шось кадрові варте уваги...

Зареєстрована в "Зет-полі". Пропонували роботу секретар-референта, адміністратора, продавця, офіс-менеджера. В принципі ці вакансії і шукала. Так, що думаю варто звернутись в одне із КА міста, авось щось підходяще і знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Дітки, розповім вам казочку, мені сподобалась :D Брат шукає роботу. Шукаємо повсюдно, через кумів-сватів, газети, сайти, але ж захотілося і гарячого борщику. Казали йому - не ведись на заманухи кадрових агенцій, не плати людям грошики наперед. Не платив і не вівся, поки не знайшовся болт з обратною рєзьбою. Кадрове агенство "Прогрес", десь за обласною друкарнею, вулиця Мельнична. "Є у нас для вас вакансія - будете водієм керівника. Непогана зарплата, дайте 150 гривень - і буде вам щастя. Ага, ось і керівник телефонує!!!Відчуває просто, що працівника йому знайшли!!!" Дають трубочку, там тьотя питає - чи ж працюватимете гарно, який стаж безаварійної їзди, чи ж не втечете через місяць в торгівлю, чи не вчитеся заочно, бо сесії - це не підходить... Малий ведеться, домовляються про співбесіду в понеділок. Кладе слухавку. А номер телефону, за яким в понеділок треба передзвонити, і коштує 150 гривень :D Ось уже другу добу той "абонент не може прийняти дзвінок", як і слід було очікувати. Прізвище ім"я по батькові тьоті пробили - нема таких тьоть в природі, і керівників тиаких нема, і фірми нема :D

Упевнена, він такий не один - і ось мені цікаво найти ще кількох, даби ця казочка, у поєднанні зі ще кількома оформилася в повчальний матеріал для газети. Звісно, 150 гривень йому віддадуть, ібо їм так дешевше буде... Але суть не в тім. Шановні форумчани, поділіться зі мною, будь ласка, можна в приват, схожими історіями на тему "як я шукав роботу". Буду дуже вдячна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Інтерконсул не звертайтеся в жодному випадку. Деруть гроші за реєстрацію - а потім толку з них як з бика молока - аби раз в півроку подзвонили. Хоча підходящі вакансії (згідно випусків газет) є.

Підтримав, один в один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БІЗНЕС ЕКІПАЖ

та ж х"ня, вони то шукають щось, але схема розводу. є декілька підприємств товаришів КА, куди шлють усіх клієнтів, офіційно не влаштовують, ЗП набагато нижча від озвученої, договір на руки не дають... працюють люди декілька місяців і їх звільнають... і замкнуте коло іде спочатку

колись шукав роботу, звернувся в МАНДАрин, через тиждень відмовився від їхніх послуг, бо якщо пропонували щось, то таку роботу, що просто жах

гроші вимагали відразу наперед, 50% від ЗП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БІЗНЕС ЕКІПАЖ

та ж х"ня, вони то шукають щось, але схема розводу. є декілька підприємств товаришів КА, куди шлють усіх клієнтів, офіційно не влаштовують, ЗП набагато нижча від озвученої, договір на руки не дають... працюють люди декілька місяців і їх звільнають... і замкнуте коло іде спочатку

колись шукав роботу, звернувся в МАНДАрин, через тиждень відмовився від їхніх послуг, бо якщо пропонували щось, то таку роботу, що просто жах

гроші вимагали відразу наперед, 50% від ЗП

На рахунок Агентства "Мандарин" - гроші на перед не вимагуют, а просять залишити аванас перед направленням на роботу, який в результаті нерезультативної співбесіди повертається 100%. Це страховка від деяких "умніків" які влаштьуються на роботу, а потім не хочуть виконувати свої зобов'язання перед агентством.

Не зрозуміло що то за професія така - "жах".

zluden' - навіщо в наглу брехати людям, якщо цього не було взагалі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навіть не хочу з тобою спорити. і виправдовуваться не має за що, і перед ким.

всі давно все зрозуміли

все що я хотів сказати написано в пості 48. думки я своєї, нажаль, не поміняю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навіть не хочу з тобою спорити. і виправдовуваться не має за що, і перед ким.

всі давно все зрозуміли

все що я хотів сказати написано в пості 48. думки я своєї, нажаль, не поміняю

Ніхто спорити не збирається, просто критика якщо вона є має бути справедливою та конструктивною. А тут просто вы не розібравшись в питанні критикуєте.

Всі давно зрозуміли одне, ви критикуєте те в чому не розібрались достеменно, тому ваші слова у даному питанні ставляться під сумнів.

Тимпаче тут людина вище написала, що працевлаштувалася і ніхто її не "розвів" на гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...