Перейти до змісту

Біржа праці, кадрове агенство?


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Луцькі правоохоронці викрили фірму, яка надавала послуги щодо працевлаштування, але при цьому не співпрацювала з жодним роботодавцем на Волині.

В обласному центрі агенція з працевлаштування «Партнер» діяла з вересня 2009 року. Спочатку її офіс знаходився на вулиці Привокзальній, однак пізніше, переховуючись від незадоволених клієнтів, керівництво фірми вирішило переїхати в центр міста.

Начальник відділу карного розшуку Луцького МВ УМВС Олександр Гоша розповів, що фірму очолювала молода жінка, яка на Волинь приїхала з АРК Крим і, вочевидь, уже мала досвід в організації подібних афер в інших обласних центрах нашої країни.

В агенції на момент викриття її злочинної діяльності працювало три дівчини, до обов’язків яких входила робота з клієнтами і нібито пошук підходящих вакансій для них. Відбувалося все досить просто: клієнт платив за послугу від 150 до 300 гривень, йому пропонували перелік вакантних посад та давали номер телефону роботодавця. Звичайно, ніякого роботодавця не існувало, тому коли людина телефонувала в надії, що вже майже працевлаштована, вона ніякої відповіді не отримувала. Безперечно, повертати гроші ошуканим громадянам агенція відмовлялася відразу, мовляв, це не їхні проблеми, що роботодавець змінив номер чи не відповідає.

Зважаючи на економічну кризу, клієнтів у аферистів завжди вистачало. Протягом місяця до них приходило 350-400 шукачів роботи, тому можна собі уявити, які прибутки мала фірма.

Організаторка «бізнесу» на даний момент перебуває під вартою, а за фактом шахрайства порушено кримінальні справу за ч. 2 ст. 190 КК України.

Крім того, Олександр Гоша звернувся до громадян із проханням допомогти у розслідуванні цієї справи, зокрема потерпілих, яких ще не вдалося встановити, запрошують звернутися до міськвідділу міліції.

У ВЗГ УМВС України у Волинській області зазначають, що в ошуканих є реальні шанси повернути свої гроші. Потерпілі можуть зателефонувати за номером 24-92-71 або прийти за адресою місто Луцьк, вул. Грибоєдова, 2.

Міліція вкотре застерігає громадян бути обачнішими та не довіряти незнайомцям, підозрілим особам, не користуватися послугами сумнівних фірм.

VolynNews

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь
Луцькі правоохоронці викрили фірму, яка надавала послуги щодо працевлаштування, але при цьому не співпрацювала з жодним роботодавцем на Волині.

В обласному центрі агенція з працевлаштування «Партнер» діяла з вересня 2009 року. Спочатку її офіс знаходився на вулиці Привокзальній, однак пізніше, переховуючись від незадоволених клієнтів, керівництво фірми вирішило переїхати в центр міста.

Начальник відділу карного розшуку Луцького МВ УМВС Олександр Гоша розповів, що фірму очолювала молода жінка, яка на Волинь приїхала з АРК Крим і, вочевидь, уже мала досвід в організації подібних афер в інших обласних центрах нашої країни.

В агенції на момент викриття її злочинної діяльності працювало три дівчини, до обов’язків яких входила робота з клієнтами і нібито пошук підходящих вакансій для них. Відбувалося все досить просто: клієнт платив за послугу від 150 до 300 гривень, йому пропонували перелік вакантних посад та давали номер телефону роботодавця. Звичайно, ніякого роботодавця не існувало, тому коли людина телефонувала в надії, що вже майже працевлаштована, вона ніякої відповіді не отримувала. Безперечно, повертати гроші ошуканим громадянам агенція відмовлялася відразу, мовляв, це не їхні проблеми, що роботодавець змінив номер чи не відповідає.

Зважаючи на економічну кризу, клієнтів у аферистів завжди вистачало. Протягом місяця до них приходило 350-400 шукачів роботи, тому можна собі уявити, які прибутки мала фірма.

Організаторка «бізнесу» на даний момент перебуває під вартою, а за фактом шахрайства порушено кримінальні справу за ч. 2 ст. 190 КК України.

Крім того, Олександр Гоша звернувся до громадян із проханням допомогти у розслідуванні цієї справи, зокрема потерпілих, яких ще не вдалося встановити, запрошують звернутися до міськвідділу міліції.

У ВЗГ УМВС України у Волинській області зазначають, що в ошуканих є реальні шанси повернути свої гроші. Потерпілі можуть зателефонувати за номером 24-92-71 або прийти за адресою місто Луцьк, вул. Грибоєдова, 2.

Міліція вкотре застерігає громадян бути обачнішими та не довіряти незнайомцям, підозрілим особам, не користуватися послугами сумнівних фірм.

VolynNews

Навіть не знаю як це коментувати, чесно. Просто напишу своє: у 2006 році восени я шукав роботу, шукав через декілька агенств, одне з них було Партнер. Це єдине агенство, яке робило свою роботу. Найшли мені вакансію, яка мене влаштовувала на 100%, але та фірма переїзжала і там мене попросили зачекати закінчення переїзду, я погодився. То мені щотижня звонили з Партнера і казали: не чекайте, в нас для вас ще є вакансія, щотижня інша. Але я попросив не дзвонити, вирішив чекати. А одного дня позвонив товариш і сказав, що дав мій номер кадровику з АБВ Техніки, той сам запитав чи не має ще знайомих без роботи, їм катастрофічно невистачало людей на відкриття. А цей товариш отримав інфу також від Партнера. Потім Партнер мені судом погрожував, бо я відмовився їм платити: мені кадровик сам позвонив, та й товариш договору не порушив: мій номер телефону жодний договір не забороняв роздавати, а інформацію, отриману від Партнера він і не передавав мені. Тим не менше агенство працювало відмінно. В АБВ половина працівників прийшли саме через Партнер, а інші через знайомих. Може хтось знає в тому Партнері така симпатична білявка працювала з незвичним ім'ям, вона згодом керувала луцькою філією і-вох. Були вони в досафі на останньому поверсі, десь через рік-два товариш звернувся до них знову, тільки вони переїхали в ательє Зося, а потім ще кудись, здається в районі "Корабліка".

Отако. Може це різні Партнери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Скоріше за все автор статті помилився з назвою інформаційного агенства. Сама знаю людину,яка потерпіла від їхніх махінацій. Знаходились на привокзальній і назва канторки "Пріоритет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді би це та сама конторка, яка тут обговорювался: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=46294

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все автор статті помилився з назвою інформаційного агенства. Сама знаю людину, яка потерпіла від їхніх махінацій. Знаходились на привокзальній і назва канторки "Пріоритет".

щось вони зачасто помиляються. Недавно написали, що на авто розбилися брат з сестрою, хоча насправді це були чоловік з дружиною. Таке враження, що вони не новини публікують, а плітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Партнер» скаржиться волинській міліції на псевдо-«Партнер»

До ВЗГ УМВС України у Волинській області звернувся директор кадрового агентства «Партнер» Сергій Адамчук з проханням повідомити громадськість про те, що його організація не має жодного відношення до шахрайств із працевлаштуванням, які були виявлені на початку цього місяця у Луцьку, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Зокрема у листі йдеться: «Я, Сергій Адамчук, директор Кадрового агентства «Партнер», яке працює у Луцьку з 2000 року. За цей час ми працевлаштували досить багато людей. І жодних скарг щодо нашої роботи поки що не отримували. Причиною цього є те, що люди звертаються до нас, ми укладаємо договір про співпрацю – пропонуємо людині вакансії, домовляємося з роботодавцями про співбесіди, організовуємо їх – далі людина йде працювати чи на випробувальний термін, який згідно чинного законодавства також оплачується – і лише після цього протягом 40 днів з моменту працевлаштування розраховується.

1 березня 2010 року на Вашому сайті з’явилася стаття, що за «липове» працевлаштування на роботу брали 150 гривень і більше… На жаль, багато інформаційних служб перефразували вашу інформацію і вказали, що Кадрове агентство «Партнер» обманювало людей. Однак, наше Кадрове агентство «Партнер» (СПД-ФО Адамчук С. М.), що знаходиться у місті Луцьку на проспекті Перемоги, 1 жодного відношення до вказаної справи немає».

Справді, кримінальна справа, яка розслідується Луцьким МВ УМВС України у Волинській області щодо шахрайств молодої жінки з Криму не стосується вищезгаданого агентства. Плутанина вийшла через звичайний збіг назв, адже директорка «псевдоагентства» декілька разів змінювала назви свого підприємства, щоб уникнути з’ясування відносин з обдуреними клієнтами. В певний період часу її агенція також називалася «Партнер».

© Волинська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнес-екіпаж не бере гроші ані за реєстрацію, ані за направлення. Гроші, у сумі 50% ви сплачуєте лише після офіційно одержаної заробітної платні. Розкажіть...де "розводняк"? можна у приват...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнес-екіпаж не бере гроші ані за реєстрацію, ані за направлення. Гроші, у сумі 50% ви сплачуєте лише після офіційно одержаної заробітної платні. Розкажіть...де "розводняк"? можна у приват...)

Може бути в тривалості роботи.

За домовленістю, яка складає передбачений в угоді між агенцією і людиною, яка влаштовується на роботу, мінімальний проміжок часу роботи у вигляді випробувального терміну ( місяць зазвичай) та ще тиждень / два, людину тримають на роботі, а потім повідомляють, що вона не підійшла. І так по колу.

В теперішніх умовах це значно вигідніше ніж брати по 20 грн. за реєстрацію, адже шукачів роботи надзвичайно багато.

З.І. Наголошую, що озвучив можливий варіант розводу і з даним кадровим агенством не знайомий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто что скажет насчет СтопКадр, кадровий центр (агентство) ?? что на Леси Украинки 5 ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнес-екіпаж не бере гроші ані за реєстрацію, ані за направлення. Гроші, у сумі 50% ви сплачуєте лише після офіційно одержаної заробітної платні. Розкажіть...де "розводняк"? можна у приват...)

не завжди після офіційного працевлаштування

але завджи вимагають 50% і зазвичай одним платежем, а не як обіцяють 75відразу і 25 через місяць

номер рахунку пропонують скинути смс-кою )))

і багато інших нюансів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хтось реально влаштувався на роботу через агенство "Зет-Пол"?

Чи це також лохотрон?

Моя дружина зареєструвалась там, то вони її за носа водять, щось крутять, морозяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хтось реально влаштувався на роботу через агенство "Зет-Пол"?

Одна назва чого варта! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з свого досвіду пошуку роботи через кадрові агенції міста Луцька відмітив, що агенції не працюють, так як вони повинні би були працювати в ідеалі. Тобто беруть резюме/складають його і "вперьод" працевлаштовувати. Насправді вони просто пропонують вакнсії, які в них є в наявності (читаємо: переписані з щотижневих газет та з інтернет-порталів). Агенції "Кадровий центр Я" та "Бізнес-екіпаж" не буреть грошей за реєстрацію, проте знімають лаве з першої з/п. В "Стопкадрі" реєстрація безкоштовна, але щоб тебе направили на співбесіду - платиш 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кадрове агентство й придумали для лінивих безробітних, які не можуть пошевелитися й самі знайти роботу, так думає більшість. На справді, охопити й підібрати самому не так вже й просто, якщо порахувати витрати на газети, телефонні розмови, пошуки, оббивання порогів виходить набагто більше чим зарзу заплатити агентству, звиачайно якшо воно "ловить мишей", а не аби просто взяти з тебе грощі за реєстрцію.

Але не надійтеся на агентство яке обрали, шукайте самі, або допомагайте самому агентству, здобувайте кваліфікацію, а то зараз "що ви вмієте, все вмію, зарплату хочу ого-го", а коли запитують "а за що так ого-го", у відповідь "ну, я ж тіпа там спеціаліст і так далі"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з свого досвіду пошуку роботи через кадрові агенції міста Луцька відмітив, що агенції не працюють, так як вони повинні би були працювати в ідеалі. Тобто беруть резюме/складають його і "вперьод" працевлаштовувати. Насправді вони просто пропонують вакнсії, які в них є в наявності (читаємо: переписані з щотижневих газет та з інтернет-порталів). Агенції "Кадровий центр Я" та "Бізнес-екіпаж" не буреть грошей за реєстрацію, проте знімають лаве з першої з/п. В "Стопкадрі" реєстрація безкоштовна, але щоб тебе направили на співбесіду - платиш 100 грн.

Резюме повинен складати той, хто шукає роботу, він повинен запропонувати себе, свої вміння, а кадрове агентство підбирає йому роботу згідно його можливостей, а не просто-я хочу бути директором і все тут. І чого ти дивуєшся що беруть гроші? хотів щоб на халяву тобі роботу додому принесли і в рот поклали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хтось реально влаштувався на роботу через агенство "Зет-Пол"?

Одна назва чого варта!  :)

цікаво і чого ж варта назва? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а я зареєструвалась в КА "Альянс". з понеділка йду на стажування. реєстрація 50грн+400грн з першої зарплати. але от розчарувалась трохи (грн так на 450 в разі успішного проходження стажування) - цю ж вакансію побачила в останньому номері Навчання та роботи і з прямим телефонним номером до роботодавця. так що ніколи не спішіть, бо встигнете :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цю ж вакансію побачила в останньому номері Навчання та роботи і з прямим телефонним номером до роботодавця

в КА "Альянс" її теж там побачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КА "Альянс" здивувало. за 2 тижні реєстрації в ньому вже 2-чі звонить, пропонує вакансії, питає, як стажування проходить. вау! :blink: сьогодні йду ще на 1співбесіду від них і на 1 від КА"Родичі-знайомі". побачимо, чиє візьме :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

звітуюсь по КА "Альянс". перехвалила. от одним словом, що можу сказати. вже місяць не звонять взагалі, місяць до того я не могла до них достукатись. а що пропонують, то така фігня (вибачаюсь), що навіть і говорити нема про що. зараз стажуюсь по направленню з КА "Бізнес-Екіпаж". робота класна, колектив тоже, зп обіцяють гарну. розбивка тих 50% можлива на 2місяці згідно з договором. ну поки все йде добре, стажування оплачуване. через місяць напишу про результат :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди в Луцьку краще звертатись? Діліться досвідом ;)

"Headhunter Луцьк" кадрове агентство (м.Луцьк, Лесі Українки 37, офіс 3, [email protected], Воінова Ольга Дмитрівна) - ЛОХОТРОН

Я постійно підшукую собі додаткову роботу на зразок по сумісництву. Звернулася в "Headhunter Луцьк" кадрове агентство в середині липня. Там підписала договір і заплатила за реєстрацію 50 грн. На момент підписання договору Вони сказали що в них є 4 ваканції гол.буха і вільні ваканції заступника, бухгалтера по сумісництву. Напротязі тижня мали мене направляти на співбесіди. А з першої ЗП я повинна була їм оплатити 350 грн. Через 2 тижні я їм зателефонувала, сказали ще зачекати, що роботодавці ще всі думають і т.д. Так мені ніхто і не телефонував, а вже середина вересня. В договорі навіть невказана їх адреса.

Ходила в Бізнес Екіпаж - обіцяли ЗП від 4000, потім сказали що роботодавець не взмоці платити стільки.

В 2007 році я знайшла собі роботу з високую ЗП за 2 дні через агенство "Партнер". Першого дня прийшла і зареєструвалась а на другий день пішла на співбесіду і залишилась там працювати. Недавно до них телефонувала, сказали, що зараз не працюють. Шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідно з договором, агентство повинне відстоювати інтереси свого клієнта перед роботодавцем. навіть за порушення цього пункту можна сміливо розривати договір і з кінцями :angry2: і ніхто з вас нічого не візьме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора телефонувала по одній об"яві нарахунок роботи. Виявилося, що це кадрове агенство "Євросервіс". Назва відразу здалася дивною, як для фірми, яка займається пошуком роботи, але потім я зрозуміла в чому євросервіс: за вашим бажанням їх працівник може приїхати до вас додому. Мені здається, що це якось не серйозно. Хоча... Реєстрація коштує 100 грн., далі не дуже слухала, бо кадровим агенствам не довіряю, а особливо новоспеченим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...