Перейти до змісту

Біржа праці, кадрове агенство?


Fiore

Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Основний заробіток кадрових агенств на реєстраціях нових роботошукачів, вони створюють ілюзію розмаїття доступних вакансій для заманухі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кадровий центр "Я". лпатиш їм тільки тоді коли знаходять роботу! а так просто прийшов, погооврив з менеджером, заповнив анкету і вона шукає! і досить багато варіантів мені знайшла! хто хояе, звоніть! п.с. сорі якшо вже хто про них писав, нема часу все читати. 0631734617

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди в Луцьку краще звертатись? Діліться досвідом ;)

"Headhunter Луцьк" кадрове агентство (м.Луцьк, Лесі Українки 37, офіс 3, [email protected], Воінова Ольга Дмитрівна) - ЛОХОТРОН

Я постійно підшукую собі додаткову роботу на зразок по сумісництву. Звернулася в "Headhunter Луцьк" кадрове агентство в середині липня. Там підписала договір і заплатила за реєстрацію 50 грн. На момент підписання договору Вони сказали що в них є 4 ваканції гол.буха і вільні ваканції заступника, бухгалтера по сумісництву. Напротязі тижня мали мене направляти на співбесіди. А з першої ЗП я повинна була їм оплатити 350 грн. Через 2 тижні я їм зателефонувала, сказали ще зачекати, що роботодавці ще всі думають і т.д. Так мені ніхто і не телефонував, а вже середина вересня.

Хих. І я там зареєструвалась недавно. Мені сказали, що у них на сайті є актуальні вакансії, там дивитися, а поітм дзвонити їм.

Не знали вони, кому це говорять, я ж додовбу до бєлого колєнія :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Headhunter Луцьк" кадрове агентство (м.Луцьк, Лесі Українки 37, офіс 3, [email protected], Воінова Ольга Дмитрівна) - ЛОХОТРОН

Не знали вони, кому це говорять, я ж додовбу до бєлого колєнія :):):)

Судячи по прізвищу директорки, вона теж не подарунок...  :rolleyes:   :mdr:

Насправді всі кадрові майже одинакові, просто комусь везе більше, комусь менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одна ремарка з цього приводу: ви ніколи не намагались співставити кадрові агенства Луцька (кількість) з наявною кількістю вакансій на той чи інший період часу... усе дуже просто сам попрацював керівником і знаю як подаються вакансіїї в кадрові агенства на пошук працівників: одному агенству ніколи, двом-трьом радше... і ось що виходить НОРМАЛЬНИХ ВАКАНСІЙ У ЛУЦЬКУ 20-30 (БО І ФІРМ КЛАСНИХ У ЛУЦЬКУ НЕБІЛЬШЕ) НА ТОЙ ЧИ ІНШИЙ ПЕРІОД ЧАСУ а АГЕНСТВ ТАКОЖ 20!!!тому одні і тіж агенства отримують одні і ті ж вакансіїї, а потім реалізовують пустишки!!! якось довелось і самому шукати в Луцьку роботу (так ось кадрові агенства Бізнес Екіпаж, Інтер-Консул, Кадровий центр Я - досить слабко стоять на ногах і їх робота просто незадовільна - порівнюю це з київськими кадровими службами)... вакансію вантажника через годину можуть запропонувати, а Супервайзера чи Регіонала до сих пір підщуковують... 4 місяці блін :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут згадували про рекрутингові агенства. Я знаю тількт одне- Еліт- (??? щось там)

НЕвже є ще інші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я, кадровый центр" ще себе позиціонують як рекрутингове агенство... але це скоріше ілюзія (справа у тому що менеджер даної агенції колись працював у одній з компаній Луцька і зараз підбирає зачасту персонал під цю компанію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я також думала звертатись в КА, а тепер і незнаю чи варто.

Маю хороший стаж маркетолога, може хто чув, кому потрібен маркетолог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кадровий центр "Я". лпатиш їм тільки тоді коли знаходять роботу! а так просто прийшов, погооврив з менеджером, заповнив анкету і вона шукає! і досить багато варіантів мені знайшла! хто хояе, звоніть! п.с. сорі якшо вже хто про них писав, нема часу все читати. 0631734617

А я сьогодні на "Я" скаргу накатав. На одному сайті по пошуку роботи "засрали" своїми віртуальними вакансіями декілька сторінок, перебрали майже всі професії. Зайшов до них на сайт, а там майже пусто (в порівнянні), не стримався і пожалівся адмінам сайту по пошуку роботи. Обіцяли розібратись.

"Я, кадровый центр" ще себе позиціонують як рекрутингове агенство... але це скоріше ілюзія (справа у тому що менеджер даної агенції колись працював у одній з компаній Луцька і зараз підбирає зачасту персонал під цю компанію)

А в чому різниця "кадрове" і "рекрутингове". Імхо, всього-навсього кручє звучить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому різниця "кадрове" і "рекрутингове". Імхо, всього-навсього кручє звучить.

А різниця то є, і досить помітна:

кадрове - туди звертається шукач роботи, і вони для нього шукають відповідну роботу, плату беруть з роботошукача.

рекрутингове - зорієнтоване на роботодавця, який звертається до них з метою найти/підібрати/відшукати працівника під конкретні вимоги. Найчастіше роботодавці таким чином підбирають управлінську ланку, топ-менеджерів. Які, як відомо в кадрових подовгу не стоять, і підібрати яких значно складніше ніж простих працівників. І тоді вже рекрутингове перешукує з своєї бази, або ж пускається в пошуки з метою переманити. Оскільки до рекрутингового звертається роботодавець то й платиті він, з шукачів роботи плата в цьому випадку не знімається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все вірно, зокрема у тому ж Києві величезна кількість саме рекрутингових агенств, тому що і компаній що підшуковують конкретно під себе персонал значно більше. Більше того зазвичай колишні працівники великих компаній й створюють саме рекрутингові агенства з метою співпраці з колишнім роботодавцем:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадровое агентство Я!нормальное агентство! Устраивает людей и берет с них деньги как они и говорили 50% с зарплаты,все честно. А большинство людей привыкло на халяву что бы им делали все, и возмущаться что с них деньги сдирают. Хотя приходят в агентство и подписывают договор если их устроят то 50 % отдадут в агентство. А потом устраивают и людей жаба давит отдать деньги за уговор, потом отдают и возмущаться что с них взяли деньги не за что. А сами работу не могли найти. Устраивался через кадровое агентство Я. И все нормально и честно было. Люди привыкли только жаловаться и ныть, не нравиться делай сам как считаешь нужно , пробивайся везде сам. А то все только мир обсырают.То тех не устроили то тех не устроили . Там в уговоре четко сказано что деньги за то что ты пришел заполнил бумаги не берут. Берут за то что УСТРАИВАЮТ тебя на работу.А то что кого то не устроили есть куча причин! Одна из них вранье,когда говоришь что был хороший работник и т.п.А когда звонят к директору и спрашивают как этот человек то говорят что он плохой работник, думаю нет смысла его устраивать на хорошую фирму где учитывают репутацию кадрового агентства! Есть 1 вакансия на 10-15 человек! Выберут лучшего на фирме!И вообще кадровое агентство не благотворительный фонд! Им так же жить надо и зарабатывать деньги! И они не дают что 100% тебя устроят !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадровое агентство Я!нормальное агентство! Устраивает людей и берет с них деньги как они и говорили 50%,все честно. А большинство людей привыкло на халяву что бы им делали все, и возмущаться что с них деньги сдирают. Хотя приходят в агентство и подписывают договор если их устроят то 50 % отдадут в агентство. А потом устраивают и людей жаба давит отдать деньги за уговор, потом отдают и возмущаться что с них взяли деньги не за что. А сами работу не могли найти. Устраивался через кадровое агентство Я. И все нормально и честно было. Люди привыкли только жаловаться и ныть, не нравиться делай сам как считаешь нужно , пробивайся везде сам. А то все только мир обсырают.То тех не устроили то тех не устроили . Там в уговоре четко сказано что деньги за то что ты пришел заполнил бумаги не берут. Берут за то что УСТРАИВАЮТ тебя на работу.А то что кого то не устроили есть куча причин! Одна из них вранье,когда говоришь что был хороший работник и т.п.А когда звонят к директору и спрашивают как этот человек то говорят что он плохой работник, думаю нет смысла его устраивать на хорошую фирму где учитывают репутацию кадрового агентства! Есть 1 вакансия на 10-15 человек! Выберут лучшего на фирме!И вообще кадровое агентство не благотворительный фонд! Им так же жить надо и зарабатывать деньги! И они не дают что 100% тебя устроят !

А тепер признавайся: ким працюєш в "Я", тільки чур чесно. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може щось сказати про кадрове агентство при газеті "Навчання та робота"? Знаю, що колись у них були гарні розцінки, а як зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 заходив позавчора, то ціна за внесення в базу даних 150 грн і ще 30% від першої заробітної плати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заходив позавчора, то ціна за внесення в базу даних 150 грн і ще 30% від заробітної плати

Файний бізнес на анкетах: ~150 символів за 150 грн. - нормальна ціна за набір тексту. Зміщення акценту з сторони "заробітної плати" в сторону "за внесення в базу даних" свідчить тільки про одне - пропонувати немає чого, а бажаючих працювати хоч греблю гати, на цьому й заробим, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мм-да, я так розумію що дорогувати щось як за анкетку, зато дешевше потім. Дивно якось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й ненабагато дешевше потім виходить. інші агенції беруть 40-50 % від першої зарплати зазвичай, але реєстрація в них раза в 2-3 дешевша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й ненабагато дешевше потім виходить. інші агенції беруть 40-50 % від першої зарплати зазвичай, але реєстрація в них раза в 2-3 дешевша

якщо агенція не бере гроші "за анкетку", то вона не заробить поки не працевлаштує мене, і навпаки, якщо бере "за анкетку" 150 рубльов, то нащо шукати лохам роботу, бабло вони вже і так скосили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й ненабагато дешевше потім виходить. інші агенції беруть 40-50 % від першої зарплати зазвичай, але реєстрація в них раза в 2-3 дешевша

Дякую за інформацію! А то я вже думала звернутись до них, бо побачила підходящу для себе вакансію, а так як роботу шукала вже давненько, то не дуже орієнтуюсь в сучасних розцінках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропонувати немає чого, а бажаючих працювати хоч греблю гати, на цьому й заробим, ага.

точно така сама думка виникла після прочитання таких розцінок. За те що вони запишуть мої ініціали на папірці - послуги для мене вони ніякої не надали, за що цікаво людині платити 150 грн?? Для переважної більшості населення це оплата 3-х робочих днів... заробити за 5хв, нічогенький бізнес. Чесніше би було брати якусь символічну плату 5-10 грн за те що направляють на якусь конкретну вакансію. Це вже вважалось би що хоч щось корисне зробили.

Видно справді голяки в кадрових агенціях, на носу новий рік, роботодавці скоріше в думках корпоративами зайняті, аналізом показників річної діяльності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і мені здається - одне діло брати відсоток від зарплати (адже людина вже працевлаштована), зовсім інше гроші за анкету - просто заповнений бланк не може коштувати стільки грошей, тим більше для непрацюючої людини, не кожен безробітний може дозволити собі викласти 150грн. коли він і так не має роботи, а відповідно і доходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку, кожна людина, яка виконує певну роботу, повинна отримувати за це кошти!!!!і в кожної людини є вибір чи самому ходити по хфірмах і проситьсь на роботу)) чи звертатись в агєнства....там замість вас вам робити за "спасіба " ніхто нічого не буде)))))просто, щоб залишити резюме деруть 100грн!!!!!! вже не кажучи про те, чи реально щось там підійде...отож, краще працювати у сусіда..брата))))а іначе...куча "геморою)))))

чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...