Перейти до змісту

Біржа праці, кадрове агенство?


Fiore

Рекомендовані повідомлення

якщо агенція не бере гроші "за анкетку", то вона не заробить поки не працевлаштує мене, і навпаки, якщо бере "за анкетку" 150 рубльов, то нащо шукати лохам роботу, бабло вони вже і так скосили.

От ви самі і відповіли на свої попередні негативні пости про агентства, які не беруть гроші за реєєстрацію, а тільки за виконану роботу(працевлаштування) - логіка відсутня чи думка змінилась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

От ви самі і відповіли на свої попередні негативні пости про агентства, які не беруть гроші за реєєстрацію, а тільки за виконану роботу(працевлаштування) - логіка відсутня чи думка змінилась?

Я десь писав "негативні пости про агентства, які не беруть гроші за реєєстрацію, а тільки за виконану роботу(працевлаштування)"???

:sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel я не работаю в кадровом ! я же писал что меня устроили на работу через кадровое агентство.И мне понравилось что в кадровом агентстве Я, не берут денег за анкету, а только берут тогда когда они сделали свою работу. И меня устраивать моя работа, и зарплата за нее.За что им и спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я десь писав "негативні пости про агентства, які не беруть гроші за реєєстрацію, а тільки за виконану роботу(працевлаштування)"???

:sq_ye:

Маю на увазі ваше попереднє негативне ставлення до таких кадрових агентств, наприкл. до агентства "Я"

А я сьогодні на "Я" скаргу накатав. На одному сайті по пошуку роботи "засрали" своїми віртуальними вакансіями декілька сторінок, перебрали майже всі професії. Зайшов до них на сайт, а там майже пусто (в порівнянні), не стримався і пожалівся адмінам сайту по пошуку роботи. Обіцяли розібратись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю на увазі ваше попереднє негативне ставлення до таких кадрових агентств, наприкл. до агентства "Я"

Якщо "Я" не бере гроші за "реєстрацію в базі даних", а тільки % від першої зарплати, то респект їм і уважуха, і це серйозно - значить люди дійсно зацікавлені мене працевлаштувати. А скарга була написана тому, що на тому сайті, де я шукав роботу, КА "Я" були запропоновані всі можливі і неможливі вакансії, у всіх вакансіях стояла однакова ЗП - 2500-3000грн. Як ви думаєте інформація була правдива? Я так не думаю. А коли зайшов до них на сайт, то вакансій виявилось, по Луцьку, не більше 20. Якщо фірма має сайт, то я звик більше вірити інформації розміщеній на офсайті, а не на стороні. Але навіть не це було приводом для скарги, а те що ці "можливі та неможливі вакансії" займали місця на кільканадцять сторінок в списку вакансій м. Луцьк. Тому у своїй скарзі я попросив адміністрацію сайту добавити можливість фільтрувати кадрові агентства, тому що так зловживають не тільки вони.

п.с І це аж ніяк не характеризує моє ставлення до КА, насправді воно не тільки негативне, воно двояке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одна ремарка з цього приводу: ви ніколи не намагались співставити кадрові агенства Луцька (кількість) з наявною кількістю вакансій на той чи інший період часу... усе дуже просто сам попрацював керівником і знаю як подаються вакансіїї в кадрові агенства на пошук працівників: одному агенству ніколи, двом-трьом радше... і ось що виходить НОРМАЛЬНИХ ВАКАНСІЙ У ЛУЦЬКУ 20-30 (БО І ФІРМ КЛАСНИХ У ЛУЦЬКУ НЕБІЛЬШЕ) НА ТОЙ ЧИ ІНШИЙ ПЕРІОД ЧАСУ а АГЕНСТВ ТАКОЖ 20!!!тому одні і тіж агенства отримують одні і ті ж вакансіїї, а потім реалізовують пустишки!!! якось довелось і самому шукати в Луцьку роботу (так ось кадрові агенства Бізнес Екіпаж, Інтер-Консул, Кадровий центр Я - досить слабко стоять на ногах і їх робота просто незадовільна - порівнюю це з київськими кадровими службами)... вакансію вантажника через годину можуть запропонувати, а Супервайзера чи Регіонала до сих пір підщуковують... 4 місяці блін :naezd:

Вельмишановний пане Сергію, я той самий менеджер у якого ви проходили співбесіду 09.09.10. Рада вас тут зустріти. Ще минулого разу я пропонувала вам не рівняти Київ та Луцьк (це абсурд). По друге, я пам’ятаю як ми обговорили з вами усі нюанси відносно співпраці, де я наголосила, що ми не обіцяємо 100% працевлаштування . По третє, ми пройшлися по вашому досвіду роботи і з’ясувалось, що ви досить непоганий ритейлщик (в не продуктовій сфері) але саме в дистрибуції у вас і знань і досвіду таки бракує, а ви ось претендуєте на посаду супервайзера чи регіонала. Якщо так як і ми, ні Інтер- Консул, ні Бізнес Екіпаж не запропонували вам вакансії протягом 4 місяців то можливо проблема не зовсім в (Непрофесійних агентствах)))- а у власній реальній самооцінці)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я, кадровый центр" ще себе позиціонують як рекрутингове агенство... але це скоріше ілюзія (справа у тому що менеджер даної агенції колись працював у одній з компаній Луцька і зараз підбирає зачасту персонал під цю компанію)

Хм, я й не заперечую, що працювала на одній з компаній Луцька, і те що з ними співпрацюю теж. Проте, якби ми підбирали персонал тільки в одну компанію, у якої вакансії з’являються 1-2 в місяць, то напевно б вже давно померли з голоду)))) Так, ми позиціонуємо себе як рекрутингове агентство, тобто ми цілеспрямовано не шукаємо роботу людям, скоріше підбираємо персонал під роботодавця, а це значить, що ми не створюємо враження, що працюємо відсилаючи людей куди попало аби відстали. Ми відбираємо найкращих по заявлених вимогах і тільки вони потрапляють на співбесіду. Так дійсно, Луцьку ще далеко до Києва і до розуміння роботодавцями, що за хороший персонал варто платити. Нажаль більшість вакансій у нас заявлені не по рекрутингу, тому оплачують наші послуги самі люди(але специфіку підбору ми не змінюємо)

P.S В чому саме ілюзія шановний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо "Я" не бере гроші за "реєстрацію в базі даних", а тільки % від першої зарплати, то респект їм і уважуха, і це серйозно - значить люди дійсно зацікавлені мене працевлаштувати. А скарга була написана тому, що на тому сайті, де я шукав роботу, КА "Я" були запропоновані всі можливі і неможливі вакансії, у всіх вакансіях стояла однакова ЗП - 2500-3000грн. Як ви думаєте інформація була правдива? Я так не думаю. А коли зайшов до них на сайт, то вакансій виявилось, по Луцьку, не більше 20. Якщо фірма має сайт, то я звик більше вірити інформації розміщеній на офсайті, а не на стороні. Але навіть не це було приводом для скарги, а те що ці "можливі та неможливі вакансії" займали місця на кільканадцять сторінок в списку вакансій м. Луцьк. Тому у своїй скарзі я попросив адміністрацію сайту добавити можливість фільтрувати кадрові агентства, тому що так зловживають не тільки вони.

п.с І це аж ніяк не характеризує моє ставлення до КА, насправді воно не тільки негативне, воно двояке...

Пане нікель, до критики ставимося досить позитивно, це стимулює нас в роботі))) Просто хотіла запитати, скажіть, ось ми не беремо грошей за реєстрацію, тобто як ви кажете на цьому не наживаємося то який сенс нам тоді розміщувати віртуальні вакансії??? Нам що зайнятися нічим? Адже краще приділити увагу існуючій вакансії,тільки тоді ми можемо мати гроші. На сайті у нас наразі 53 активних вакансії, це раз, два ЗП там коливається від 1000-до 6000 тис. в залежності від посади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, тут є представники КА "Я". Я радий. В мене виникло питання: Вчора зареєструвався на Вашому сайті, поки що відповіді не отримав. Питання: чи достатньо цього, щоб Ви взялись підшукувати мені роботу? Я розумію, що без договору Ви не надасте мені інформацію. Тому хочу уточнити чи можливий такий варіант співпраці: ми дистанційно обговорюємо напрямок пошуку вакансії, всі деталі і нюанси, а коли Ви знайдете реальну вакансію, то я підїду да Вас в офіс, укладемо договір і Ви надасте мені повну інформацію про вакансію? Ну і далі по договору - 50% з першої ЗП.

Пане нікель, до критики ставимося досить позитивно, це стимулює нас в роботі))) Просто хотіла запитати, скажіть, ось ми не беремо грошей за реєстрацію, тобто як ви кажете на цьому не наживаємося то який сенс нам тоді розміщувати віртуальні вакансії??? Нам що зайнятися нічим? Адже краще приділити увагу існуючій вакансії,тільки тоді ми можемо мати гроші. На сайті у нас наразі 53 активних вакансії, це раз, два ЗП там коливається від 1000-до 6000 тис. в залежності від посади.

Я дав посилання адмінам сайту на Ваші вакансії на їхньому сайті і на вакансії на Вашому сайті, і вони погодились з моїми претензіями - добавити кнопку на свій сайт, для можливості фільтрації КА. Вас це чимось не влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, тут є представники КА "Я". Я радий. В мене виникло питання: Вчора зареєструвався на Вашому сайті, поки що відповіді не отримав. Питання: чи достатньо цього, щоб Ви взялись підшукувати мені роботу? Я розумію, що без договору Ви не надасте мені інформацію. Тому хочу уточнити чи можливий такий варіант співпраці: ми дистанційно обговорюємо напрямок пошуку вакансії, всі деталі і нюанси, а коли Ви знайдете реальну вакансію, то я підїду да Вас в офіс, укладемо договір і Ви надасте мені повну інформацію про вакансію? Ну і далі по договору - 50% з першої ЗП.

Якщо ви реєструєтесь у нас на сайті і відправляєте нам своє резюме вам повинна надійти автоматична відповідь , якщо її немає то щось було зроблене не так. Резюме автоматично потрапляє до нас у базу, і якщо на ньому немає помітки конфіденційно то ми з ним починаємо працювати Але звичайно краще за все якби ви особисто підійшли до нас, ми б детальніше з’ясували що саме вас цікавить, яка зарплата, які фірми, які вакансії. А договір ми з вами можемо заключити навіть тоді коли ви будете йти на свою першу співбесіду.

P.S до можливості додаткової фільтрації претензій не маємо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви реєструєтесь у нас на сайті і відправляєте нам своє резюме вам повинна надійти автоматична відповідь , якщо її немає то щось було зроблене не так. Резюме автоматично потрапляє до нас у базу, і якщо на ньому немає помітки конфіденційно то ми з ним починаємо працювати Але звичайно краще за все якби ви особисто підійшли до нас, ми б детальніше з’ясували що саме вас цікавить, яка зарплата, які фірми, які вакансії. А договір ми з вами можемо заключити навіть тоді коли ви будете йти на свою першу співбесіду.

а це не можна зробити по телефону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви реєструєтесь у нас на сайті і відправляєте нам своє резюме вам повинна надійти автоматична відповідь , якщо її немає то щось було зроблене не так. Резюме автоматично потрапляє до нас у базу, і якщо на ньому немає помітки конфіденційно то ми з ним починаємо працювати Але звичайно краще за все якби ви особисто підійшли до нас, ми б детальніше з’ясували що саме вас цікавить, яка зарплата, які фірми, які вакансії. А договір ми з вами можемо заключити навіть тоді коли ви будете йти на свою першу співбесіду.

а це не можна зробити по телефону?

Якщо ви претендуєте на вакансію середньої або вищої ланки то обговорення по телефону не буде якісним, краще все-таки підійти до нас , ми не кусаємось повірте, якщо ж вас цікавить нижча ланка, можна певні нюанси обговорити по телефону. В будь якому випадку чекаємо на дзвінок, можливо ми таки переконаємо вас завітати до нас))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви претендуєте на вакансію середньої або вищої ланки то обговорення по телефону не буде якісним, краще все-таки підійти до нас , ми не кусаємось повірте, якщо ж вас цікавить нижча ланка, можна певні нюанси обговорити по телефону. В будь якому випадку чекаємо на дзвінок, можливо ми таки переконаємо вас завітати до нас))

Ок, до кінця тижня помоніторю сайти, якщо нічого не знайдеться то завітаю до вас в гості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли нарешті зрозуміють різницю між кадровим та рекрутинговим(

це до кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...