Перейти до змісту

skinik

Учасники
 • Кількість зміста

  417
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

10 Байдужий

Про skinik

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 11.05.1987

Контакты

 • Сайт
  http://skinik.name
 • Skype
  lutskbike

Останні відвідувачі профілю

9 834 перелядів профілю
 1. Так і є. Там лише великими партіями приймають. Недавно здава, то бурчали чого так мало і чого взагалі прийшов з 12 кг макулатури, якщо є купа роздрібних точок.
 2. Ще приймаєте? Як з вами зв’язатися? Є купа плат, ламп та радіодеталей (як цілі, так і згорівші). Також є принтер, обігрівач-дуйка...
 3. А єжелі чужими рукамі? Відео гарне, я під столом від сміху валявся :-D
 4. Сьогодні і мене перевели на 256. Швидкість так собі, для села піде.
 5. У мене не тяне 3G, лише 2G і то від КС. масимальна зареєстрована швидкість 0.2МБіт/с, але переважно 0.05Мбіт/с
 6. Як можна вірити в заробіток в інеті? Нє, ну можна заробити так кілька(десятків) баксів в місяць на рекламі. А так щоб для цього створювати сайт — воно не варте того, хіба, що гавносайт для сапи чи сплог.
 7. Мабуть, пані не знає про існування інших систем окрім вищезазначеної? А весь спектр ОС майкрософт - це Всі Віндовси від 3,11 до 7. І ні слова про Інші продукти сімейства Майкрософт... Офіс, для прикладу. От фак! Знову дискримінація за релігійним принципом! А щодо іншого, то варто все-таки вказувати більше інформації про фірму, умови роботию. а то наче шарашкіна кантора™, хоча, ймовірно, так воно і є.
 8. Набираю в адресному рядку http://193.238.96.3/ або http://stream.datagroup.ua/ а мені браузер видає «Сторінку не знайдено – помилка з'єднання», містика какая-то
 9. Ну, незнаю з чого вони у них впали, мо з тумбочки якої. Але тим не менш. факт є фактом. stream.datagroup.ua не відкривалося, а по аппішці відкрився. Містика какая-то
 10. У мене нат раптово пропав 06 нрудня приблизно о 2год ночі, спеоршу подумав що збилися налаштування, але перевірив — все ок. Телефонував у техпібтримку, лише із енного разу дозвонився, лінія була зайнята. ймовірно усі кинулися телефонувати. Техпідтримку порадила зайти на сторінку статистики за ір 193.238.96.3, зайшов. А із тим, що немає зв’язку із сервером авторизації порадили звернутися завтра. Замість stream.datagroup.ua я ввів 193.238.96.3 і усе запрацювало. Ймовірно, ДНС впали у них.
 11. Як мінімум декуркулізація і колгоспізація(колгоспи).
 12. skinik

  Потрібен сайт

  Зроблю сайт-візитку на CMS за 100$. Портфоліо: http://www.free-lance.ru/users/skinik
 13. серевер на вінді це самоубійство. на ліні сервери так чудово працюють, а на віні постійно ерори вискакують і пропозиція надісла повідомлення про помилку в майкрософт.
 14. вінда і справді краще юдя юзвіра ніж ліна. я юзаю убунту вже рік і час від часу вона падає з невідомих причин, а ще жере багато ресурсів і іноді намертво висне. радує велика кількість програм і відсутність вірусів.
×
×
 • Create New...