Перейти до змісту

Птання про купівлю автомобіля.


kmd

Рекомендовані повідомлення

Навіть і не думай! Бери Шкоду! Хоча яб краще взяв Октавію! Але як не є, тільки не здумай брати б/у! Проблем не наберешся! Хтось казав "вот я взяв пайдет", а я кажу ніколи не вгадаєш де виграєш, а де програєш! НЕ БЕРИ Б/У

P.S. В мене тато 5 років відїздив на Октавії і наїздав 200 тис км, міняв тільки масло і один раз ремєнь привода мотора! І все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
Є така думка купити маленький економний автомобільчик.

Для міста.

Вибір зупиняється на

Shkoda Fabia

або

Toyota Yaris

Питання в Луцуьку є салон в якому можна було б подивитись потрогати та купити Yaris?

З Шкодою все ясно. Шкода сервіс :(

Може є ще якісь варіанти а то я щось обмежився двума варіантами. :)

Також інтересують відгуки про ці автомобілі якщо такі є.

Наперд дякую.

VW golf форева!!! (ну ПОЛО на крайняк) Нымцы э нымцы тим паче є і автосалон.

Двигун 1.6 5Х коробка . гіжропідсилювач.. і взагалі бомба!.. ммашина мало що не вічна! марк_3 бери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не розбирається -- той боїться. А взагалі -- нада крутить продавца нащот загнать на СТО, -- компрессію помірять, діагностику ходовой, ілі на стенд, якщо електроніка позволяє. Правда гонщики машин на таке не особо соглашаються, особливо якщо на базарі до машини "очірідь" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не розбирається -- той боїться. А взагалі -- нада крутить продавца нащот загнать на СТО, -- компрессію помірять, діагностику ходовой, ілі на стенд, якщо електроніка позволяє. Правда гонщики машин на таке не особо соглашаються, особливо якщо на базарі до машини "очірідь" ;)

І для чого цей цирк? :) Купив нову і 5 років не заглядай, :) а там вигнав на базар і купив нову! :( Через 5 років робиш те саме :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвольте вставити 5 копійок. По-перше, якщо вибирати авто в даній ціновій категорії, то краще купувати новий. Чому? Тому що в ціні між новим тут і вживаним звідти різниця невелика, закони про розмитнення у нас такі. На мою думку, краще їздити на новому авто, хоч воно гірше. Але тут знову є сумнів, що гірше. Ми не знаєм як експлуатувався вживаний автомобіль і вякому він стані, хоч з вигляду він і гарний. Я бачив що роблять з "вбитих корчів" наші "кулібіни". І хочу вас запевнити, що "звідти" ніхто не везе щось добре, а все, що найдешевше. Звісно, бувають вийнятки, попадає й добре. А новий є новий. В нього є гарантія на кілька років, і надійність мимоволі відпадає на задній план. Ціна - важливий фактор, скажете ви. Але ж тут знову є питання. Вживаний авто зразу ж після покупки потрібно відвезти на різні діагностики , щоб заспокоїти себе, в кращому випадку. Замінити дещо з підвіски, обовязково замінити всі фільтри, масло, ремінь приводу, тормозні колодки, як правило резину. А це вже додаткові витрати плюс потрачений час. Дальше, підчас експлуатації, хочем ми чи ні, а поломки будуть. І замітьте, що в даному випадку запчастини потрібно купувати, на відміну від нового, і вони не завжди є. Самий свіжий приклад - Плам. Так що, за певний час експлуатації ціна зрівняється, а нерви і час - це питання.

По-друге, що Поло, що Тойота..., у них неоправдано завищена ціна. Знову наші Закони. Моя думка, що Авео- оптимальний варіант по всіх пунктах. Він нічим не гірший за інші, а ціна відрізняється. Та й візуально остання модель навіть дуже непогана, і можна спорити що гарніше. Крім цього, Chevrolet входить до корпорації GM, що й Opel і основні вузли у нього якраз саме від Opel. Розмовляв з таксистами, які їздять на них. Задоволені повністю, нарікань ніяких. І зауважте, що на таксі цих машин постійно більшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если выбирать между новой и Б/У я однозначно советю новую! Я купил 5-и летнюю Рено Кенгу свежая с Германии и уже на 1000 у.е. влетел при небольших поломках в т.ч. замена фильтров, ремня, подушек и колодок...Радует только расход дизтоплива 4,5-5 л/100км!

Товарищи водители со стажем, что вы скажете о Chevrolet Takuma? Задумал махнуть свою Ренувку на что-нить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Если выбирать между новой и Б/У я однозначно советю новую! Я купил 5-и летнюю Рено Кенгу свежая с Германии и уже на 1000 у.е. влетел при небольших поломках в т.ч. замена фильтров, ремня, подушек и колодок...Радует только расход дизтоплива 4,5-5 л/100км!

Товарищи водители со стажем, что вы скажете о Chevrolet Takuma? Задумал махнуть свою Ренувку на что-нить...

Подскажите, плз, про TAKUMA. Кто что знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, найближчий автосалон тойоти - в Львові...

Ти не правий найближчий - у ЛУЦЬКУ...

А новий Яріс коштує біля TOYOTA Yaris New '2006 19980$

проти TOYOTA Yaris '2004 12600$

нічого так собі різниця в 36% за два роки... вибирай сам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если выбирать между новой и Б/У я однозначно советю новую! Я купил 5-и летнюю Рено Кенгу свежая с Германии и уже на 1000 у.е. влетел при небольших поломках в т.ч. замена фильтров, ремня, подушек и колодок...Радует только расход дизтоплива 4,5-5 л/100км!

Товарищи водители со стажем, что вы скажете о Chevrolet Takuma? Задумал махнуть свою Ренувку на что-нить...

Подскажите, плз, про TAKUMA. Кто что знает?

Просто прийди в салон і сядь в неї... Дизайн салону десятирічної давності - ти хочеш в ній іздити при умові що вона коштує як новий автомобіль? Я НІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть ли в Луцке официальный дилер VW, и если есть то где (приблизительный адрес)...

Сента что на Киевской площади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ага булоб інтересно знати де воно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex1973, і де внас знаходиться офіційний автосалон TOYOT"и?

а хіба АвтоЗахід не займається Тойотками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Чув по радіо рекламу недавно, що Тойота вже офіційно в Луцьку, та і знайомий казав бо в нього Прадо що вже в Львів не буде їздити більше, тут і сервіс. На Відродження де Шкода здається але трохи по другому називається. Хоча дивився на офіційному сайті Тойоти нема в дилерах Луцька. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз уж подняли старую тему, колись, kmd, чем закончилась эпопея с покупкой "маленького и экономного"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз уж подняли старую тему, колись, kmd, чем закончилась эпопея с покупкой "маленького и экономного"?
як, ти не знаєш? kmd купив байка :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Фабії знайома вже досить давно їздить (4-5 роки) кілометраж здається під 150 тис. Крім птанових ТО вона нічого неробила абсолютно!!!

Хоча в мене аналогічна проблема вибору авто, я вирішив ще трохи почекати і виловити всетаки VW.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex1973, і де внас знаходиться офіційний автосалон TOYOT"и?

Мой знакомый Женя (владелец СТО в раене ГПЗ на перекрестке объезной и мамсурова)

еще пол года назад хвастался, что будет открывать салон Toyota, и уже тогда

мог доставить машину по цене львовского дилера (даже ниже)

плюс обслуживать ее на своей СТО (которая существует более 10лет)

Я все свои машины (в частности подвеску и замену масла, колодок, ремней...)

делаю у него, реставрация с гарнтией 50000км.

Toyota - круто, Skoda (если Фабия) то доступно.

Я на своей фабии 2003г. купленной в сентябре откатал уже 15т.км

заменил только шаровую (15$), пыльник(25грн), и втулки стабилизатора(70грн. вместе с работой)

машина просто бесплатная (после BMW)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть ли в Луцке официальный дилер VW, и если есть то где (приблизительный адрес)...

Сента что на Киевской площади.

Не на Киевской а как ехать от Киевской на Дубно то сразу за школой поворот направо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не розбирається -- той боїться. А взагалі -- нада крутить продавца нащот загнать на СТО, -- компрессію помірять, діагностику ходовой, ілі на стенд, якщо електроніка позволяє. Правда гонщики машин на таке не особо соглашаються, особливо якщо на базарі до машини "очірідь" ;)

І для чого цей цирк? :D Купив нову і 5 років не заглядай, ;) а там вигнав на базар і купив нову! ;) Через 5 років робиш те саме :)

Ага круто. Ти сам скільки років їздиш на одній машині? (я більше двох років неможу, харить)

Давай порахуємо...

Нова машина (перших пару років) кожен рік втрачає в ціні 15-25% початкової вартості плюс, якщо брати в кредит, ~13% за кредит

Якщо взяти мене то за перші два роки я втрачу 50% вартості авто, найдешевша нова машина яку б я хотів купити

коштує ~20000$.

Заплатити за два роки десятку зелених за те щоб возити власний зад я не готовий, а Ви?

Для твоєї поради давай візмемо мою улюблену марку BMW

BMW 745 2007 коштує 135000$

BMW 745 2002 коштує 45000$

Значить за п'ять років, якщо б я скористався твоєю "порадою", я б втратив 90000$,

після чого мав би виїхати на базар, продати її і докласти по 18000$ за кожен рік (не враховуючи 65% кредиту).

Хороша порада... (для лохів).

Перед тим як щось радити зроби це сам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю, что здесь уместно обсуждать что лучше, новое авто или б/у.

этот вопрос вечный и решение ему каждый находит свое. кто принципиально за б/у, кто только за новое.

и убедить кого-то в обратном вряд ли удастся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю, что здесь уместно обсуждать что лучше, новое авто или б/у.

этот вопрос вечный и решение ему каждый находит свое. кто принципиально за б/у, кто только за новое.

и убедить кого-то в обратном вряд ли удастся.

Я и не предлагаю обсуждать, а только говорю о том, о чем дилеры умалчивают.

Не пробовал с таким как у меня подходом подойти к дилеру в автосалоне?

Я пробовал, мне сказали, что я неправильно считаю...

Неправильно для кого? Для того, кто хочет впарить мне товар который падает в цене на 50% за два года, и

при этом умалчивает об этом, конечно неправильно.

Но каждый сам выбирает кто он - тот кто разводит или тот кого разводят...

P.S. Смотрите "Револьвер" Гая Риччи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна за два роки не падають на 50 %, трошки завищено, відсотків так 30%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна за два роки не падають на 50 %, трошки завищено, відсотків так 30%.

Читайте уважніше не на 50% а на 15-25% в рік залежно від марки (престижності) авто.

Якщо авто в кредит то добавте сюди ще 13% в рік за кредит... веселуха :(

Для прикладу

BMW X5 2007 - 110000$

BMW X5 2005 - 74000$

різниця 36000$ це 33% або 16% в рік

Bentley Continental GT 2007 - 176.000 EUR

Bentley Continental GT 2006 - 124.000 EUR

Bentley Continental GT 2005 - 94.000 EUR

різниця 82.000 EUR це 46% або майже 25% в рік...

Переконав?

P.S.

Ціни взято з сайтів

avtobazar.ua

mobile.de

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сейчас выбираю авто. И оно будет новым. И это будет явно не БМВ.

Ситроен Берлинго 2003-2004 года ценят 0т 14 до 19 тыс. долларов.

2008 год в салоне стоит 17000 евро(евро там по курсу 6,5 грн., т.е. 22000 долл.)

Пусть кто-то другой катает на убитой за 5 лет колымаге , заплатив за нее на 15-20% меньше, чем стоит новая.

И такая ситуация с большинством авто на рынке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...