Перейти до змісту

Птання про купівлю автомобіля.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Є така думка купити маленький економний автомобільчик.

Для міста.

Вибір зупиняється на

Shkoda Fabia

або

Toyota Yaris

Питання в Луцуьку є салон в якому можна було б подивитись потрогати та купити Yaris?

З Шкодою все ясно. Шкода сервіс :angry:

Може є ще якісь варіанти а то я щось обмежився двума варіантами. :angry:

Також інтересують відгуки про ці автомобілі якщо такі є.

Наперд дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

а ти хочеш саме новий автомобіль? Якщо так, то в Луцьку краще все-ж зупинитись на Шкоді, або VW Polo (ніби ж є в луцьку представник "Народного Автомобіля"?)

Яріс -- японець. Тобто вартість запчастин = Шкода * 5, а воно тобі тра?..

Я пам'ятаю в 2002 році я купив нову Nissan Almera на Автохаусі. Так вийшло, що це було в кінці зими, і зимову гуму я купувати грошей пожалів. Але на швидкості 35-40 км/год мене легенько знесло в бровку, і я погнув ричаг в підвісці. Так той ричаг я шукав біля місяця (знайшов в Любліні) і заплатив 230 ойро, в той час як до BMW 5-series аналогічна деталь коштувала 90 доларів. От тобі і порівняння. А від таких випадків зарікатись не варто, в житті буває всяке, і на німецькому авто (а Шкода тільки формально чеська :angry: ) колись можна непогано зекономити.

Хоча тобі, думаю, варто подумати над варіантом купівлі автомобіля, бувшого в використанні. Варіантів море. Наприклад Audi A4, Golf, Opel Astra G (така як Shkoder в мене купив -- машинка просто супер!). До речі зараз такі авто можна і в кредит купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча тобі, думаю, варто подумати над варіантом купівлі автомобіля, бувшого в використанні.

Suzuki Swift хечбек 2001-2006 очень ниче машинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти хочеш саме новий автомобіль? Якщо так, то в Луцьку краще все-ж зупинитись на Шкоді, або VW Polo (ніби ж є в луцьку представник "Народного Автомобіля"?)

Неохота перечить столь уважаемій тут людині, але десь бачив інфу, що "народна Шкода" ака Fabia має проблеми з ходовою в наших умовах: десь через 100 тис. -- гаплик повний приходить. Новий Polo - ненаю, а вот Bora -- хоть і красіва машинка, але знов-жеш, "ходуля" -- щось там силумінове, німчурам по><, в них дороги -- як шкло, а в нас -- до першого серйозного "бумц". :( Ссилок приводить не буду, бо, рить влом, та й взагалі неспорю, що інфа рівня ОБС (прошу поттвєрдіть, ілі опровєргнуть). :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Яріс я не катався, але думаю краще її взяти.

1. На рахунок 100 тис і гаплик фабії, це якшо ти по всім ямам 60-80

то і раніше буде гаплик, а якшо акуратно їздити то сумніваюсь....

2. Яріс японська машина, десь скоро має відкритися новий центр

вроді буде захід-авто , на карпенка - карого 5, біля пежо

(сафрон), може там їх будуть обслуговувати

3. Навряд шо запчастини будуть дорожчі, шкода один з найдорожчих, якшо не самий дорогий сервіс центр в Луцьку, напевно Волинь авто дешевший, і якість так сказати такм, ну не знаю, мені не дуже подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

2 Plum

На ній в основному дружина буде кататись.

Краще хай буде нова.

Хай сервіс центр над нею мудохається а не я :(

А Таки у в Столиці україни Львові є Toyota центр

І Yaris-и у них є.

І з комплектацією все в них добре.

Поїду до Львова дивитись на це чудо вузькоокої техніки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, тойота дуже непоганий автомобільчик. Це він тільки ззовні здається маленьким, а в салоні на диво багато місця і всяких там карманчиків, відділів, бардачків, які для жінки просто незамінна річ. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада -- вийди на вулицю, постій хвилин 20 і подивись на машини. Яких побачиш найбільше -- таку і купуй ;)

Це смішно, але...

Чим більше машин в місті, тим більша вірогідність, що ти зможеш знайти до неї потрібну запчастину і що не ти будеш перший, хто зіткнеться з якоюсь "специфічною" проблемою саме цього автомобіля, а значить і допомогти тобі вже зможуть ;)

А їхати до Львова за машиною... ну особисто я б не став. Хіба що за якоюсь BMW 5- або 7-series, бо вони того варті ;)

Ти врахуй, що за кожною дрібничкою, яка може статись в будь-якій машині, тобі потрібно буде їхати в їхній сервіс. Регулярні тех-обслуговування (заміни мастил, фільтрів, колодок і т.д., кожні 10 чи 15 тис. км) тобі буде потрібно проходити в них. А їхати кожен раз у Львів... і добре ще, якщо машина зможе їхати сама... в житті всяке трапляється. Все-таки _НОВУ_ машину я б радив брати по місцю проживання. Точніше щоб по місцю проживання був офіційний сервісний центр. Повір мені, в мене було два нових автомобіля з салону -- я знаю про що кажу :)

"народна Шкода" ака Fabia має проблеми з ходовою в наших умовах: десь через 100 тис. -- гаплик повний приходить

всі машини ломаються, так чи інакше. Ти в курсі, наприклад, що ні один Nissan XTrail з проданих з луцьких салонів, не проходив 100 тис. без дуже серйозних проблем з двигуном? В Audi A6 останніх двох поколінь (і не тільки в них) стоять алюмінієві ричаги, які також не сприяють надійності на наших дорогах. Nissan Maxima QX 2003-го модельного року взагалі препаршиво переносить наші дороги (запитайте в Фокына С.С. ;) ), серйозні ремонти підвісок починаються з 30 тис. км. Але я точно знаю, що якщо машину не "заганяти під плінтус" і нормально експлуатувати, то вона буде їздити довго і нудно -- чи то Fabia, чи то Yaris, чи то Polo і т.д. Але я точно знаю, що відремонтувати підвіску Shkoda Fabia буде набагато дешевше, ніж підвіску Toyota Yaris. Я вже не кажу про двигун. Або навіть про такі дрібнички, як розбита фара чи дзеркало заднього виду. Приблизно так (образно кажучи): ти можеш ремонтувати Yaris в два раза рідше, але в два раза дорожче і в десять разів далі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув на цей Yaris -- незрозуміло, чим Шевві Aveo відрізняється? :smile-zachot:

До речі, тож варіант, десь бачив "срач" і "холівар" авейників і деушників, перемогли перші (аргументи -- більший салон, кращі варіанти комплектації, в т.ч. з ABS( польська) ну і зовн. вигляд :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, тож варіант, десь бачив "срач" і "холівар" авейників і деушників, перемогли перші (аргументи -- більший салон, кращі варіанти комплектації, в т.ч. з ABS( польська) ну і зовн. вигляд :D )

А я читал наоборот, что АБС только мешает нормальной езде на авео. Т.е. лучше на него не расчитывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш лінк дати де розписано як воно мішає нормальній їзді на авео? Цікаво шо там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш лінк дати де розписано як воно мішає нормальній їзді на авео? Цікаво шо там.

Точно не помню но читал я это дело давненько, примерно года-полтора назад когда еще думал об этом чуде, а взял случайно Омегу Б :D. Кста мне авео нравилась внешне, а когда в нее сел сразу понял ну на... в ланосе удобней сидеть намного, нос не видно, сидишь такое очучуние на высоте 1.5 метра от земли блин как в автобусе :D ЗЫ: рост у меня 196см. вот и надо было чтото побольше :smile-zachot:

А читал вроде на autocentre.ua там еще тема такая длинная была AVEO vs Lanos.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я їздив на ланосі.

Мені дуже не сподобалось.

Хоча може після ауді 100 так показалось.

Авео мене зовсім не пре.

Якщо швидкість доходить до 100 км за годину починає бовтати задницю.

І людина якака їде на місті пасажира ззаду дуже себе некомфортно почуває.

Доречі пару раз замічав що прибільш менш різкому гальмуванні

не спрацьовує АБС.

Блокує колеса і норовить закинути задок.

Спасає відпустити тормоз і нажати його знов, але акуратніше.

Хоча можна й не вспіти :D

Ще в авео на задніх дверях ручки в середені дуже хілі.

Ломаються, скриплять. Ще гірше ніж у ланосі. :smile-zachot:

Хочу попробувати Шкодіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kmd:

Opel Corsa новую видел? очень даже ничего "для дома для семьи", особенно если ездить будет в основном супруга, да и при твоей комплекции в ней будет весьма комфортно (я кстати тоже отлично в новую корсу помещаюсь, недавно пробовал :D цена же весьма демократичная. это что касается новой, этого года:

4727.jpg

Opel Corsa Classic (2000 модельного года) - та вообще почти даром :smile-zachot:

411.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож і не поганий вибір, але при обслуговуванні на фірмовому СТО будеш влітати на гроші. на нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто заставляет у фирмачей ТО проходить?

и еще одно: у меня приятель работал на автохаусе мастером, говорил, что до 99го года опеля лучше ходят, чем после!!! мадэ ин Укрэйн - полная шопа!

ИМХО мой выбор - пежо 206(ну или уже 207 ;)) лучше пыжыка 405 у меня ничего не было..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне якість !!!!!!!!!!!!!

Тому купуємо европейське - не маємо на увазі українське

І Плам правильно каже дивись яких машин більше на наших дорогах

П.С. з японських засобів пересування є тільки два авто - субару і хонда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож і не поганий вибір, але при обслуговуванні на фірмовому СТО будеш влітати на гроші. на нормальні.

А на якому фірмовому СТО не будеш влітати на нормальні гроші? Хіба що на АІСі, який продає ВАЗи ;)

А нарахунок Opel Corsa -- справді дуже непоганий варіант. До того ж вони навіть з маленькими двигунами йшли з коробками Tiptronic, що буде зручно жінці в режимі автомата, та й тобі дасть більш-менш нормально поїздити в режимі manual shift ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант, візьми Пежо і центр відкрився вроді французи нормальні машини роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

тут позволь не согласиться, мой оепль как раз made in здеся, и ничего, бегает без всякой шопы (ping -n 3 wood.ru :)

с французами засада - цены на машины вполне европейские, а вот запчасти по цене и доступности ближе к японцам :D если че-нить свежее взять вроде пежо 207, то в случае серьезной поломки вполне реально остаться без машины на продолжительное время как я когда-то наблюдал катаясь на ренохе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

чесно скажу: более аккуратного водителя я не видел, хотя "проехался" с тобой только раз, так что твой вариант отпадает!(по причине безолаберности остального числа опелеводов)

думаю, многие, кто тебя знает, подтвердят, что покупая у тебя машину( или еще чтонить) , получат на 100% ухоженный вариант! :ok:

а в случае с пЫжом- не слыхал, чтоб "Сафрон" тянул с ремонтами, как раз наоборот, его за то и уважают, что , хоть дорого, но сами запчасти найдут, сами глянут, сами сделают...и быстро! это как раз и плюс в сторону Пыжиков!!(в Луцке.. хотя сервис Пежо по Украине и так достаточно "на уровне")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

чесно скажу: более аккуратного водителя я не видел, хотя "проехался" с тобой только раз, так что твой вариант отпадает!(по причине безолаберности остального числа опелеводов)

думаю, многие, кто тебя знает, подтвердят, что покупая у тебя машину( или еще чтонить) , получат на 100% ухоженный вариант! :)

Тільки ти не врахував, що більшу частину з "набіганих" кілометрів той Опельок бігав піді мною ;)

Так що за якість/надійність Опелю можу поставити тверде 5, на відміну від Nissan Almera, з якою я мав дуже багато проблем (обидві машини брались нові з салону, обидві одного класу і приблизно однієї цінової категорії, так що порівняння цілком коректне)

а в случае с пЫжом- не слыхал, чтоб "Сафрон" тянул с ремонтами, как раз наоборот, его за то и уважают, что , хоть дорого, но сами запчасти найдут, сами глянут, сами сделают...и быстро! это как раз и плюс в сторону Пыжиков!!(в Луцке.. хотя сервис Пежо по Украине и так достаточно "на уровне")

Я от заїхав на Сайрон зі своїм Цитрамоном Берлінго (поскільки це фактично той самий Peugeot Partner) і сподівався отримати там кваліфіковану консультацію/допомогу. Але виявилось, що допомогти вони мені не можуть, посади авто-електрика в них не існує, запчастини привезти проблематично, а якщо можна то довго і дуже дорого. Так що Сафрон в моїх очах досить сильно опустився ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...