Перейти до змісту

Запитай Інженера-Будівельника


Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Який пінопласт поклати під теплу пілогу в квартирі? Поверх 9/10.  3 чи 5 см ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 01.08.2018 at 13:35, NoGood сказано:

Добрий день. Який пінопласт поклати під теплу пілогу в квартирі? Поверх 9/10.  3 чи 5 см ??

Дивився колись ролик, там авторитетні люди порахували, що для квартири вистачає 3 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Lexx_Giant сказал:

В мене лежить 5 см 35-ка. Вже зимував. Фсьо гуд.

А який виробник брали? Сьогодні на Карбишева 2 мені розказують, що дешевий просяде і плитка полопає... Наскільки правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простий. Якщо залита нормально чистова стяжка, нічого не полопає. На мою особисту думку.

Щодо виробника.. ХЗ.. 2 роки пройшло.

Змінено користувачем Lexx_Giant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Незнайшов відповідної теми,  а питання дуже термінове.  Власне де знайти прайс на розцінки по підшиві даху.? Виникло питання по ціні вирізання отворів під точкові світильники в металопрофілі і монтажу кабеля в гофрі.  Підскажіть, скільки повинен коштувати підбивання гофри з кабелем (кабель в гофру запихнув я особисто) до даху (1.5поверховий будинок,  всього 41метр погонажу)спеціальими кріпленнями з цвяшками  і свердління фрезою (фрезу і адаптер купував я особисто в металопрофілі 0.45 мм)  всього 16 отворів...  Робітники нарахували 2300 за це....  

Змінено користувачем vrm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня, хочу запитати чи можна утеплювати хату з саману пынопластом?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Привіт яка має бути глибина фундаменту під одноповерховий гараж збудований з відсів блоків?і чи потрібно якось гідроізолювати оглядову яму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.12.2018 at 10:13, Роман 1982 пон сказано:

Доброго дня, хочу запитати чи можна утеплювати хату з саману пынопластом?

Приватні будинки з умовною висотою до 9 м. можна.

ПС Умовна висота за ДБН В.1.1-7 (тобто 3 пов.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.02.2019 at 20:16, Sashkajek сказано:

Привіт яка має бути глибина фундаменту під одноповерховий гараж збудований з відсів блоків?

Щонайменше, це глибина промерзання ґрунту, 80-90 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.02.2019 в 19:01, Rubak сказал:

Щонайменше, це глибина промерзання ґрунту, 80-90 см.

А ви впевнені що в нас грунт хочаб на 70 промерзає,80—90 тоже начитався в неті,дивлюсь під забори з рваного блока ллють по 50 см і стоять вони,хоч і вага там огого...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Sashkajek сказано:

дивлюсь під забори з рваного блока ллють по 50 см і стоять вони

І шо, в тих заборах таки хтось живе?:)

Взагалі промерзає. В сильні морози -25-30 (таке було) в мене погріб промерзав до 80-90см. Було видно по шикарній шапці поморозі на стіні.

В твому випадку монолітну плиту залий. Піде бетону так само, а мо й менше, а гемору точно менше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно і буде литись монолітом,так простіш і бистріш,якраз міксера за раз хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

Хочу зробити доріжку біля хати, зараз просто земля, ще й місцевість з високою вологістю - після дощу просто болото. Колись яму рив під фундамент димоходу, то за 40 см вже вода набралася. Собсно цікавить які варіанти зробити цю доріжку - заливати цементом, чи якось покласти бруківку, чи треба пісок сипати під низ чи щебінь й якщо так, то на яку висоту? Ось в темі знайшов щось схоже:

Цитата

 

Потрібно оперативно в будинку засипати льох висотою 2,5м (тому що постійно стоїть вода) і залити стяжку на підлогу.

Питання: Як правильно втрамбувати землю і заливати, щоб не було просадки підлоги з часом?

Відповідь для KILLER

пісок дати на низ 50 см, потім земля, потім 20 см пісок.

кожні 20 см слід трамбувати - підійде варіант 2 чоловка в кирзових чоботах це ще краще (в 3 рази) ніж віброплита 95кг.

 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, MrFirst сказано:

Питання:

Хочу зробити доріжку біля хати, зараз просто земля, ще й місцевість з високою вологістю - після дощу просто болото. Колись яму рив під фундамент димоходу, то за 40 см вже вода набралася. Собсно цікавить які варіанти зробити цю доріжку - заливати цементом, чи якось покласти бруківку, чи треба пісок сипати під низ чи щебінь й якщо так, то на яку висоту? Ось в темі знайшов щось схоже:

 

Як на мене, бери бруківку більшого розміру, щоб площа натиску була більша, та клади звичайну доріжку. щебінь, пісок, бруківка.
Залита цементом за пару років перетвориться в розламані шматки. зимою її просто поламає. Як варіант заливати плитками з армуванням.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 MrFirst

все індивідуально. Можу виїхати на будинок Ваш і надати Вам вичерпне рішення. Телефон в аккаунті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Привіт!  Одноповерховий будинок, стеля підбита деревяними дошками,зверху,з сторони горища буде насипатись тирса як утеплювач,знизу ,в кімнатах,маю на меті кріпити натяжні стелі. Підскажіть,як чи чим закрити щілини між дошками,щоб тирса чи пил не сипались на натяжну стелю. Як варіант думав використати ДВП,прикрутити знизу до дошок,або ж якусь плівку чи мембрану на зразок тої,що кріплять під металочерепицю.Які ще можуть бути варіанти,щоб дешево і сердито,порадьте щось оптимальне.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, wasistdas сказано:

Які ще можуть бути варіанти,щоб дешево і сердито,порадьте щось оптимальне.Дякую.

Картон, щільна упаковочна бумага. Колись так в щитових будинках вітрозахист робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, wasistdas сказал:

Привіт!  Одноповерховий будинок, стеля підбита деревяними дошками,зверху,з сторони горища буде насипатись тирса як утеплювач,знизу ,в кімнатах,маю на меті кріпити натяжні стелі. Підскажіть,як чи чим закрити щілини між дошками,щоб тирса чи пил не сипались на натяжну стелю. Як варіант думав використати ДВП,прикрутити знизу до дошок,або ж якусь плівку чи мембрану на зразок тої,що кріплять під металочерепицю.Які ще можуть бути варіанти,щоб дешево і сердито,порадьте щось оптимальне.Дякую.

Пароізоляційна плівка-обов'язково, щоб тирса парою не просочувалася і не гнила.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Brodyaga сказано:

Пароізоляційна плівка-обов'язково, щоб тирса парою не просочувалася і не гнила.

Так натяжні стелі пару не пропускають... 

Якщо по стиках якийсь мізер пройде,  то не критично,  аби звергу тирси паробар'єра не було,  щоб сохла вільно. 

Картон будівельний в рулонах під тирсу нормально буде. Можна своєрідне корито сформувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Доброго дня! Одноповерховий будинок з мансардою, газоблоки. Під яку ширину стін заливати фундамент? Достатньо на стіни 300мм і утеплення 10см? Чи робити стіни 375-400мм? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Є деревянний, обморований цеглою будинок  який знаходиться у смт. Торчин. Щодо документів: Будинок був розділений на частини 65 та 35% відповідно. Право на власність є по кожній із них. Земельна ділянка на якій стоїть будинок приватизована.

Потрібно до нього добудувати ванну, котельню, кухню. Які послідовні кроки потрібно зробити, щоб це усе було законно та скільки це приблизно буде вартувати? Або ж, чи є організації які можуть усе це зробити? Ціна таких послуг, теж цікавить.

Змінено користувачем sergmaestro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...