Перейти до змісту

Акція: "Ні кредитному рабству!"


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Якщо б майже всіх своїх клієнтів я вважав лохами, мені було б встидно за свій бізнес і за себе.

Хочеться піти від супротивного, в банках працюють і ними керують непрофесійні лохи, які не в стані розрізнити платоспроможного клієнта він неплатоспроможнього, які не здатні аналізувати світові інвестиційні тренди, несучи колосальні збитки через це, і свою недалекоглядність списуючи на своїх клієнтів, обвішуючи їх лоховськими ярликами, заставляючи їх з власної кишені покривати банківські збитки. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 227
  • Створено
  • Остання відповідь
в банках працюють і ними керують непрофесійні лохи, які не в стані розрізнити платоспроможного клієнта він неплатоспроможнього, які не здатні аналізувати світові інвестиційні тренди, несучи колосальні збитки через це, і свою недалекоглядність списуючи на своїх клієнтів, обвішуючи їх лоховськими ярликами, заставляючи їх з власної кишені покривати банківські збитки

ну як? знайшли вже крайніх? тепер прапори в зуби і на штурм ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні не крайніх, просто обзиваючи власних клієнтів, вони забувають про себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо б майже всіх своїх клієнтів я вважав лохами, мені було б встидно за свій бізнес і за себе.

Хочеться піти від супротивного, в банках працюють і ними керують непрофесійні лохи, які не в стані розрізнити платоспроможного клієнта він неплатоспроможнього, які не здатні аналізувати світові інвестиційні тренди, несучи колосальні збитки через це, і свою недалекоглядність списуючи на своїх клієнтів, обвішуючи їх лоховськими ярликами, заставляючи їх з власної кишені покривати банківські збитки. Якось так.

я просто в шоці...

а тобі не стидно таке думати і писати, какати на інших, ставити оцінку їхньої професійності ?

точно можу сказати, що ніхто з банківських працівників не сміється і не принижує клієнтів і від цього з/п більшою не буде (ти себе обманюєш).

і взагалі, чого так поверхнево ? глибше треба рити, глибше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Так це виглядає судячи з позиції банків і банкірів, в т.ч. на цьому форумі. А позиція виходить така: наші клієнти олухи, які не могли спрогнозувати 

свої доходи і взяли в нас кредити, тепер хай самі віддуваються, ми їм помагати н

е

 плануємо.

А те, що людей звільняли з роботи, скорочували ЗП і курс долара нікого не хвилює, коли діло стосується заробітку банку.

2. Представники банків мали б не сприяти ажіотажу на валюту і не спекулювати на ній разом з НБУ. Треба було зібрати колегію разом з тим же НБУ і сказати по всіх медіа: народ, звичайно, стало трошки скрутно, але з банківською системою все гаразд, ми спільно підтримаємо стабільність. Розробити заходи по зміні системи погашення %% і кредиту по валюті. Піти назустріч людям, які втратили роботу і в яких знизились доходи - розробити схему відстрочок і т.д.

А позиція: Банк завжди правий, якщо Банк не правий, див пункт 1 призведе до того, що сума непогашень досягне 30% і тоді буде вже трястися вся ваша хвалена система, якій зараз ніхто не довіряє. Та і чи варто було довіряти системі, один з найбільший банків якої (Промінвест), загнувся лише тому, що хтось почав розповсюджувати якісь чутки?

Хто захоче нести гроші в таку банківську систему?

Ще раз наголошую: проблему можна вирішити тільки спільно. А позиція і банків і клієнтів класично українська "моя хата скраю" - одні: а ми їм ставку піднімемо, інші - а ми не будемо платити і все! Ви не хочете домовлятися, ви хочете кожен добитися свого і нічого при цьому не втративши, а коли вам на цьому наголошують, починаєте переходити на особистості, ображати, вказувати на рівень інтелекту і т.д. Жодна з сторін не намагається вникнути в суть проблеми і криза є цілком логічним наслідком цього. І можливо, ця криза спрятиме очищенню суспільства від ілюзій, а це вже позитив.

Твій пост-емоційна каша.

1.Представники банків на форумі не рахують клієнтів лохами. і це видно з їх постів. представники банків на форумі пропагують відповідальне ставлення клієнтів до взятих на себе зобов"язань. клієнти мають право захищати свої інтереси, це безперечно, але заперечувати речі, під якими підписалися в договорах-ні. Ще й мотивуючи це дитячими заявами на кшталт дрібний шрифт, многа букаф і т.д.

2.банків є коло 200. ставки піднімали не всі(той, в якому працюю я-підняв, при чому суттєво).Компромісні заходи розроблені і запропоновані банками. Не усіма, але розроблені.

3.Сторони вникають в суть проблеми і стараються знаходити вихід.

4.Спекуляціями валютними займалися теж далеко не всі банки.

це я до того, що у цих питаннях варто конкретизувати, а не узагальнювати.

5.Про "хто захоче нести" говорять роки, а лише по Волині у банках більше мільярда коштів фізичних осіб. Тому що банки і надалі залишаться способом додаткового доходу для тих, хто не має власного бізнесу, але має заощадження.

6.Піднімаючи ставки, жорстко ставлячись до неплатників банки захищають не лише інтереси власників, але й інтереси вкладників.

Ну і після "я розумний, я кредит не узяв", а ті хто взяв ...--виникає питання, цілком логічне: то хто вважає клієнтів банків лохами???банкіри??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовувати кошти, видані на рефінансування за призначенням, а не на покупку і спекуляцію валютою

а кто получил рефинансирование?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и из-за того что всё делается втихаря - и есть всякие непонятки

нужно было назвать банки что получали "рефинансирование"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовувати кошти, видані на рефінансування за призначенням, а не на покупку і спекуляцію валютою

а кто получил рефинансирование?

post-3158-1232554476.gif

http://bin.com.ua/templates/news_article_big.shtml?id=85039

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А причем инфляция в Украине к кредиту в долларах США?

А про "халяву" поподробнее ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://news.finance.ua/ua/~/2/0/all/2009/01/22/149305

Пізнавальна стаття по темі :)

Наприкінці минулого року банкіри сповна відчули проблеми позичальників-фізосіб з обслуговуванням валютних кредитів. За даними НБУ, у грудні портфель таких позик не скоротився, залишившись на колишньому рівні - $25,7 млрд. При цьому Тарас Кириченко, заступник голови правління УкрСиббанку (м.Харків; з 1990 р.; більше 10 тис.люд.), констатує повну відсутність видачі нових кредитів населенню в грудні фінустановою: "Ні, нових видач не було".

Очевидно, що за таких умов факт нескорочення кредитного портфеля означає одне: громадяни просто припинили платити по боргах. "Ми передбачали зростання прострочень, але не думали, що платіжна дисципліна позичальників погіршиться так кардинально", - підтверджує керівник роздрібного бізнесу іншого великого банку з іноземним капіталом, який побажав залишитися неназваним.

А ось як деякі банки допомагали країні боротися з кризою:

За оцінками учасників ринку, банки кредитували на значні суми свої родинні структури, а потім від їхнього імені в спекулятивних цілях купували валюту під фіктивні контракти. Треба зазначити, що такі операції дозволили власникам банків частково компенсувати втрати від неплатежів по кредитах. Тим більше, що банкіри можуть розраховувати на допомогу Нацбанку у питанні спекуляцій. Як відомо, постанова НБУ №413 від 04.12.08 р. містила дуже неприємну норму для валютних спекулянтів. Згідно п.6.2 документа, у випадку невиконання нерезидентами зобов'язань по імпортних договорах (тобто непостачань товару) авансові платежі, що повертаються, повинні були обов'язково продаватися за курсом покупки валюти. Тобто якщо валюта купувалася і перераховувалася під імпортні контракти, виконувати які спочатку не планувалося, спекульнути б не вийшло.
Тепер спекулянти зможуть вільно повернути в країну валюту, куплену раніше за курсом 5-7,5 грн./USD, і продавати її вже по 8-9 грн./USD.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предлагаю еще акцию - "БОРГАМ - НІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ!"

:)

Та ну, фуфло... b0rg - нормальний пацан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще акция, спешите учавствовать - "Кому довжен - всім прощаю"...

Ну так в цій акції ВЖЕ бере участь, напевно, добра половина тих, хто колись повівся на лозунг "Паспорт і код - кредитуйся народ", і взяв кредит. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

То часом не продовження акції по соборності їдуть автомобілями і гудуть із прапорами ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО. Є такий вислів: поки сучка не схоче - кобель на неї не скоче.

Так само й тут: хто брав кредити - робили це свідомо, і повинні були усвідомлювати необхідність несення платежів, і хоча б частково передбачити потенційні ризики. Адже практично всі, хто брав кредити - повинні пам'ятати розвал СРСР, рублі, інфляцію, купони.

Якщо щось і закидувати банкам - то лише їх причетність до зростання валют (а це ще потрібно доказати). Основна вина, я вважаю, лежить на урядові і НБУ, які не змогли забезпечити хоча б по мінімуму 15-25% зростання вартості валют; натомість це зростання відбулося на порядок вище.

Щиро заздрю тим, хто взяв кредити у гривнях. І вважаю, що якщо банки не йдуть назустріч клієнтам по зниженню відсоткової ставки щодо валютних кредитів - то не мають права вимагати підвищення процентів по гривневих кредитах. Хоча, в принципі, на підвищення ставок зараз і так мораторій.

Друже дуже показова приказка стосовно сучок і т.д, на жаль в нашій країні стосунки між юрособами загалом нагадують злучку. Що до банківських кредитів - в 7 випадках з 10, саме споживчі кредити, банк ВПАРЮВАВ клієнту нагло й безапеляційно користуючись форою в юридичному полі. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що до банківських кредитів - в 7 випадках з 10, саме споживчі кредити, банк ВПАРЮВАВ клієнту нагло й безапеляційно користуючись форою в юридичному полі. :D

бред!

и в Фокстрот насильно тянул. и ЖК-телевизор за 4000 у.е. впаривал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що до банківських кредитів - в 7 випадках з 10, саме споживчі кредити, банк ВПАРЮВАВ клієнту нагло й безапеляційно користуючись форою в юридичному полі. :D

бред!

и в Фокстрот насильно тянул. и ЖК-телевизор за 4000 у.е. впаривал.

впаривали Шура, еще как впаривали.Самый яркий тому пример, и я думаю Maskinong именно его имел ввиду, это"Кредитка" от приватбанка, ее действительно "впаривали" и на 10 кредитов - 7 из них по "кредитке" имхо.

П.С. конечно, никто не заставлял ею пользоваться, но во многих ситуациях она выручала...Я бы не пошел по собственному желанию ее брать, а так всучили - пусть будет, может когда пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt

Да визнаю ти просто ас! І в загалі в нас в Україні все чудово! )))

Я пропоную щоб Банкам дозволили продавати наркотики, різниці між кредитами ніякої, якщо люди про

них до цього ніколи не чули, і держава повністю підтримує їх реалізацію, дозволяючи всі види реклами і не розяснюючи наслідки їх нерозбірливого користування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

в отличие от наркоторговцев, банки сразу и прямо говорят, что кредит надо отдавать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понимаю, что тут есть 2 мнения:

1. мы кредиты взяли и отдавать не будем

2. банкиров.

причем мнение банкиров - совсем не такое, которое напрвлено забрать денег у тех, у кого мнение №1.

в моем банке вообще врядли кто кредит брал из туташних писателей. (нет его еще пока в Луцке)

просто работники банков пытаются что-то объяснить, но упираются в мнение: я денег не отдам, вы - живодеры...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, можно я немного поанализирую? Мне станет легче , по крайней мере :)

Допустим, ты, или лучше скажем "некто".. да, так лучше.

Некто шустрый и предприимчивый начал в период автомобильного бума ганять машины. Из Донецка, Киева и обратно. Купил дешевле - продал дороже, в зависимости от спроса и ситуации. Пару соток на тачке, два раза в неделю - неплохо. Иногда получалось и тыщенку и более наварить. Даее переходим на более крупный бизнес - гоняем из Европы! Или сразу переходим к третьей стадии: грузоперевозки! Архиприбыльно!

Покупаем на свободные средства грузовик десятитонник и начинаем перевозить из города А в город Б всякогабаритные грузы благодарных предпринимателей.

И тут, через некоторое время случается незадача: в связи с развитием ТзОв, ЗАТ и просто ПП на мелкие перевозки спрос оказался в десять раз меньше, чем на транспорт фурами. Драма! Продаем грузовик и покупаем тягач с полуприцепом. Песня! Заказы льются рекой - Ровно-Киев-Донецк-Харьков-Луцк. Нанимается водитель, а "некто" лишь координирует заказы - покупает безлимитный контракт и штормит экспедиционные компании в поисках попутных грузов. Дальше - больше: закладывается под залог недавно достроенный домик за городом и покупается еще три фуры. Ведь бизнес кипит! За рейс - две-три тысячи гривен, а то и больше! Даже контракты на грузопервозки можна подписать, показать банкирам и купить еще пять фур!!! Все на мази, шестренки крутятся, водителя дома не появляются, зарабатывают баблос и тут БАЦ!!! Приходит большой северный пушной п№%дец!

Клиенты распадаются, как карточная пирамида, контракты разрываются, конкуренты начинают перевозить "за еду" и приходит жопа.

Дальше - коллекторы, суды, судебные исполнители и прочая неприятная дребедень. И тут "некто" понимает, что где-то кто-то его жосско на%пал! Не-не, дело не в том, что он взял десяток фур под обеспечение "будущих успешных перевозок", просто кто-то решил действительно жостко его на%пать! И, как ни странно, виновный нашелся достаточно быстро: конечно, БАНКИ! Ёпта! :)

Находятся десяток таких же инициативных "потерпевших" и вуаля - рэвалюция!

Ну, конечно, эта история не о тебе, но ты, как активист, объясни мне - де я ошибс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чуть встряну

Ди,

за деревьями ты не видиш леса

я не разу не против чтобы отдавать кредиты,

но зачем в такой ситуации, когда большенству "не фонтан" даже тем кто платит исправно повышать % ставки и/или требовать дострочного погашения кредита

и действовать бандицкими способами...

это не есть хорошо...

думаю в этом и причина

p.s. когда прочитал топик ДаркМонк`а о граблении отделения банка, то при всём негативе, какая то часть меня обрадоваласть.... (а вот тут незнаю что поставить, толи :) толи :( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...