Перейти до змісту

Акція: "Ні кредитному рабству!"


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Согласен с тем, что "митингующие" и "революционеры" сами себе доктора. Как и с тем, что любой банк предоставит полную информацию касательно условий кредитования, как потребительского, так и долгосрочного. Первопричина нынешних возмущений многих, как здесь абсолютно верно указали выше - лень. Банальная человеческая лень. Я договора, даже депозитные, привык читать, а если бы брал долгосрочный кредит, попросил бы отксерить и до дыр зачитал бы дома. Но человек человеку - рознь... Я также научен жить по средствам, а не на широкую ногу, а кто-то другой - не научен... Ну да ничего - кризис научит (тех, у кого в голове мозги, а не ветер, естественно).

Вот такой весьма забавный, но недалекий от правды коммент к одной из статей по вышеуказанным линкам только что прочитал:

Нещодавно десь була стаття про негритянське споживання - коли ти виріс в бідності і раптом отримав в руки гроші ... ти розвішуєш на собі багато цяцьок і сідаєш в яскраві тачки - щоб виділитися.

Наші громадяни з і-фонами, брюликами і майбахами - це багаті негри України. Вони раптово отримали гроші і світять їх, щоб показати що мають і як "далеко вони пішли".

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 227
  • Створено
  • Остання відповідь

Chill, все вірно. Наші люди за 70 років совка одягалися в однаковий одяг, їздили в однакових автомобілях, жили в одинакових коробках. А тут раз - і з'явилося багато різних кольорових цяцьок, і головне, майже нахаляву, за папірець, який називається "Довідка про доходи". Ну як тут встояти простому смертному? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот еще что скажу: в инете не встречал возмущений по поводу курса швейцарского франка. :)

а почему? да просто потому, что народ понимает, что повевшись на 6,99% или 7,99% вместо 12% просто-напросто купился.

вот скажу честно, сколько народу ко мне не обращалось за расшифровками и консультациями - никому не рекомендовал брать кредит во франках. (в долларах советовал, каюсь :) )

почему не советовал? да просто потому, что при курсе НБУ 3,60-3,65 за франк его обменный курс был 3,40 - 3,80 (покупка-продажа). т.е при получении кредита вы уже теряли около 5-7% на обмене. (франки-то на руки не давали, а делали перерасчет на грн. по курсу покупки в кассе). в то же время, при курсе доллара 5,05 (НБУ) и 5,00 - 5,10 в обменке вы теряли только 1%.

да и то, не всегда. зачастую я сам лично покупал доллары в обменниках ниже курса НБУ. а вот курс продажи франка в обменках ниже его курса НБУ никогда не был. и купить доллар я мог там, где курс ниже. наличный же франк фиг где купишь. в итоге - гасишь гривнами в кассе своего банка по тому курсу, который у них выставлен. ох, как это невыгодно всегда было, в начале месяца (время погашения большинства кредитов) валюту покупать.

в итоге, реальный % по франковому кредиту получался 11% вместо 7-8% годовых.

да, и еще: знаю случай, когда человек хотел рефинансировать ипотечный кредит (взятый во франках) для получения необходимых для дела денег. залог - квартира, которая с момента получения кредита подорожала больше чем в 2 раза. а ему банк предложил только 1000 долларов "довеску". именно из-за курса франка, который был 4,65 при курсе доллара 4,85. а на момент получения соотношение курсов было что-то вроде 3,60 - 5,05.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты посмотри - банкиры совсем офигели! Ты у них деньгу взял - а они, не, ну ты представь - назад просят!!

Вот козлы!

Expert, ти або уточни конкретно хто тут козел, або я вже відправлю тебе в бан десь до дня банкіра. він вроді в травні буде :angry:

а то заіпав з такими обобщєніями. ти не думаєш що ти когось міг образити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Expert, ти або уточни конкретно хто тут козел, або я вже відправлю тебе в бан десь до дня банкіра. він вроді в травні буде

а то заіпав з такими обобщєніями. ти не думаєш що ти когось міг образити?

Это была ирония. Ниже обьяснил свою точку зрения. Банкиры не виноваты в том, что население не думает головой, когда берет кредиты.

Да, Shura, ты правильно понял. Хотя мне как-то невесело от таких событий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне. Тут звучать тези на зразок: "Вони рекламували свої кредити - а ми, нещасні, велися!" А чого зараз ніхто не ведеться на рекламу банківських депозитів, де обіцяють до 30% річних? :) Теж халява: нічого не робиш, а грошики - капатимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Германии были объявлены итоги конкурса по выбору "антислова года".

Победителем стал неологизм "бедствующие банки" (notleidende Banken).

"В то время как основное бремя кризиса несут на себе налогоплательщики, а ведущие экономики мира борются за свое существование, в роли жертв предстают банки, безответственная финансовая политика которых и стала причиной этого самого кризиса", - пояснил логику жюри филолог Хорст Дитер Шлоссер.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто з банкірів мені не пояснив, чому ж рівень довіри до банків 1%. Скажіть ваш варіант

я не банкир. но думаю оно от того, что ещё до сих пор жива в памяти аббревиатура "МММ".

"храните деньги в сберегательной кассе" их оттедова не заберёт ни грабитель не вы сами :)

плюс банк, буржуйское чудо, которому доверять низзя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контрразведчик должен знать, как никто другой, что верить в наше время нельзя никому - порой даже самому себе. Мне, правда, верить можно...

(с) Мюллер (17 мнгновений весны)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А банкірів на борді більше, і підковані вони краще :)

Питання до банкірів: які заходи робить ваш банк, щоб піти назустріч клієнту, якого сам заманював солодкою рекламою? ;) Тільки, будь-ласка, чітко, наприклад, 3 пункти.

Давайте по черзі :)

1. відміна штрафних санкцій за невчасно погашені кредити, якщо прострочені зобов"язання гасяться

2. канікули по сплаті суми боргу на 3-6 міс

3. зміна графіка з класичного на ануїтетний

4. збільшення строку кредитування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt

:smile-zachot:

Чітка відповідь на чітке питання, а то інші тільки болтологію розводять - мол, а чого це їм треба йти назустріч??

Чому треба йти назустріч? Так вони ж ваші КЛІЄНТИ! Ви давали кредит лохам чи клієнтам?

Саме завдяки тому, що ці люди ВЗЯЛИ кредити ви і отримуєте зарплату. Якби всі були такі розумні (як я :) ) і кредитів не брали, то не було б такого росту банківської системи, відповідно, росту ваших ЗП і т.д.

Якщо вашим завданням було "розвести лоха" тоді підхід "сам дурак" зрозумілий, а якщо це бізнес, який передбачає якісь нормальні людські відносини - треба йти один одному на зустріч. Тоді і рівень довіри до банківської системи зросте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби всі були такі розумні (як я :) ) і кредитів не брали

поясни буль-ласка унікальність рівня свого IQ в плані відмови від кредитів

і чи можна вважати дурнішим тебе того хто їх взяв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Expert і andynd

От мені здається що деяким людям точно дечого не зрозуміти.

Дайте мені будь-ласка відповідь по моєму випадку, вище було сказано що все ПОВЕРТАЄТЬСЯ ВЧАСНО! Чого це я повинен платити більше?

Якщо я взяв кредит то це - "потребляцтво"? Хочу розчарувати вас, бо велика частина кредитів, більших кредитів ( все в цьому житті відносно), їх беруть не на машини, і не квартири, і тим більше не на побутову техніку.

Назвіть мені підприємства, що працюють без кредитів? Раз, два і"обчелся" правда?

А ті підприємства, за рахунок кредитів, розширяють виробництво, мережу реалізації продукції, створюють робочі місця.

Побачимо, як через декілька місяців почне реально валитися економіка, зараз ще часовий лег це все стримує, а от потім буде видно... Якщо звісно не відбудеться ЯКІСНИХ змін, на державному рівні, а це малоймовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни буль-ласка унікальність рівня свого IQ в плані відмови від кредитів

при чому тут IQ? високого IQ не треба, щоб розуміти, що не варто заганяти себе в боргову яму, як

що можна обійтися без цього :)

і чи можна вважати дурнішим тебе того хто їх взяв?

той, хто взяв споживчі кредити в доларах, повівся на солодкі заманухи банків, які зараз вмивають руки і кажуть: "а ми шо? ми нічо, ви ж самі до нас прийшли!" :) тобто вони попали під банальний лохотрон, так що в даному конкретному випадку, 

вони проявили себе дурнішими, ніж я

Але це палка в двох кінцях

Банки нічого не зробили, щоб допомогти тому ж уряду в стримуванні курса долара, вони турбуються лише про власну шкуру. Думаю, це їх і загубить. Я думаю, що в першій половині цього року кілька банків збанкрутують, або будуть скуплені росіянами подешевше.

P.S. Сьогодні НБУ ввів тимчасову адіміністрацію в "Укрпромбанк", який входить в число найбільших. В кінці минулого року така адміністрація була введена в банк "Національний кредит". Про "Промінвест" думаю всі в курсі. Хто наступний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що в першій половині цього року кілька банків збанкрутують, або будуть скуплені росіянами подешевше.

А я думаю, що в першій половині цього року деяких бариг, що торгують контрабасом, не платять податків і засмічують рекламою стовпи у місті закриють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни буль-ласка унікальність рівня свого IQ в плані відмови від кредитів

при чому тут IQ? високого IQ не треба, щоб розуміти, що не варто заганяти себе в боргову яму, як

що можна обійтися без цього :)

і чи можна вважати дурнішим тебе того хто їх взяв?

той, хто взяв споживчі кредити в доларах, повівся на солодкі заманухи банків, які зараз вмивають руки і кажуть: "а ми шо? ми нічо, ви ж самі до нас прийшли!" :) тобто вони попали під банальний лохотрон, так що в даному конкретному випадку, 

вони проявили себе дурнішими, ніж я

Але це палка в двох кінцях

Банки нічого не зробили, щоб допомогти тому ж уряду в стримуванні курса долара, вони турбуються лише про власну шкуру. Думаю, це їх і загубить. Я думаю, що в першій половині цього року кілька банків збанкрутують, або будуть скуплені росіянами подешевше.

P.S. Сьогодні НБУ ввів тимчасову адіміністрацію в "Укрпромбанк", який входить в число найбільших. В кінці минулого року така адміністрація була введена в банк "Національний кредит". Про "Промінвест" думаю всі в курсі. Хто наступний?

1.слово лохотрон підрозуміває, що банки розвели лохів?

2.Що мали зробити банки, щоб допомогти уряду(і чи уряду?)?

3.На черзі Надра. Поки що там тільки куратор від НБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ось не розумію - якщо мізків не вистачає порахувати скільки чому і як доведеться платити, то нафіга брати кредит?

як можна корчити із себе жертву, якщо ти ЛОХ?

Вот все тут такие рациональные и живут по средствам. Речь ведь не идет про покупку Бентли в кредит человеком с зарплатой 1000грн. А например ситуация у кого-то следующая. Взял человек с зарплатой 3000грн в кредит машину с платежом 150долл, думаю это не роскошь и человеку это было вполне по средствам. По курсу 5 это было 750 грн, а сейчас 1300. Да и банк еще хочет процент поднять, да плюс жизнь существенно подорожала. А кредит на развитие бизнеса, который сейчас остановился. А ипотека. А если еще не дай Бог уволили. А государство от этого всего стоит в стороне, и даже наоборот. Повышают налоги на топливо например.

ЗЫ может немного сумбурно, но мысль думаю понятна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот все тут такие рациональные и живут по средствам. Речь ведь не идет про покупку Бентли в кредит человеком с зарплатой 1000грн. А например ситуация у кого-то следующая. Взял человек с зарплатой 3000грн в кредит машину с платежом 150долл, думаю это не роскошь и человеку это было вполне по средствам. По курсу 5 это было 750 грн, а сейчас 1300. Да и банк еще хочет процент поднять, да плюс жизнь существенно подорожала. А кредит на развитие бизнеса, который сейчас остановился. А ипотека. А если еще не дай Бог уволили. А государство от этого всего стоит в стороне, и даже наоборот. Повышают налоги на топливо например.

ЗЫ может немного сумбурно, но мысль думаю понятна.

угу, то ізмєна, то засада....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.Що мали зробити банки, щоб допомогти уряду(і чи уряду?)?

Використовувати кошти, видані на рефінансування за призначенням, а не на покупку і спекуляцію валютою, чим і ввігнали гривню в ще більшу ...опу. А в усьому іншому наші банки просто святі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt

1. відміна штрафних санкцій за невчасно погашені кредити, якщо прострочені зобов"язання гасяться

2. канікули по сплаті суми боргу на 3-6 міс

3. зміна графіка з класичного на ануїтетний

4. збільшення строку кредитування

Щось Приват не спішить з такими заходами, інші може щось і роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, що в першій половині цього року деяких бариг, що торгують контрабасом, не платять податків і засмічують рекламою стовпи у місті закриють.

Ти хочеш сказати що більшість 100% розтаможують, платять всі податки і зарплату не в конвертах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.слово лохотрон підрозуміває, що банки розвели лохів?

2.Що мали зробити банки, щоб допомогти уряду(і чи уряду?)?

3.На черзі Надра. Поки що там тільки куратор від НБУ.

1. Так це виглядає судячи з позиції банків і банкірів, в т.ч. на цьому форумі. А позиція виходить така: наші клієнти олухи, які не могли спрогнозувати 

свої доходи і взяли в нас кредити, тепер хай самі віддуваються, ми їм помагати не

 плануємо.

А те, що людей звільняли з роботи, скорочували ЗП і курс долара нікого не хвилює, коли діло стосується заробітку банку.

2. Представники банків мали б не сприяти ажіотажу на валюту і не спекулювати на ній разом з НБУ. Треба було зібрати колегію разом з тим же НБУ і сказати по всіх медіа: народ, звичайно, стало трошки скрутно, але з банківською системою все гаразд, ми спільно підтримаємо стабільність. Розробити заходи по зміні системи погашення %% і кредиту по валюті. Піти назустріч людям, які втратили роботу і в яких знизились доходи - розробити схему відстрочок і т.д.

А позиція: Банк завжди правий, якщо Банк не правий, див пункт 1 призведе до того, що сума непогашень досягне 30% і тоді буде вже трястися вся ваша хвалена система, якій зараз ніхто не довіряє. Та і чи варто було довіряти системі, один з найбільший банків якої (Промінвест), загнувся лише тому, що хтось почав розповсюджувати якісь чутки?

Хто захоче нести гроші в таку банківську систему?

Ще раз наголошую: проблему можна вирішити тільки спільно. А позиція і банків і клієнтів класично українська "моя хата скраю" - одні: а ми їм ставку піднімемо, інші - а ми не будемо платити і все! Ви не хочете домовлятися, ви хочете кожен добитися свого і нічого при цьому не втративши, а коли вам на цьому наголошують, починаєте переходити на особистості, ображати, вказувати на рівень інтелекту і т.д. Жодна з сторін не намагається вникнути в суть проблеми і криза є цілком логічним наслідком цього. І можливо, ця криза спрятиме очищенню суспільства від ілюзій, а це вже позитив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...