Перейти до змісту

Акція: "Ні кредитному рабству!"


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

а які валюти сьогодні забезпечені золотом? у яких країнах?

Швейцарський франк - єдина світова валюта, яка до сих пір забезпечена золотом.

розчарую тебе...

Швейцарский франк традиционно относится к валютам налоговых гаваней или оффшорных зон, с нулевым уровнем инфляции и законодательно закрепленными золотовалютными резервами на уровне минимум 40 %. Однако, эта привязка к золоту, введенная в 1920е годы, была упразднена 1 мая 2000 в связи с поправками в Конституцию Швейцарии

Вікі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 227
  • Створено
  • Остання відповідь

Банки не хочуть визнавати, що самі теж несуть вину за такі акції, які відбуваються :)

Навіщо ж ви давали кредити клієнтам, в платіжоспособності яких були сумніви? ;) Хрєново працюють ваші відділи ризиків!

Ніхто з банкірів мені не пояснив, чому ж рівень довіри до банків 1%. Скажіть ваш варіант

Позиція банкірів і їх клієнтів є класичною українською "моя хата скраю". Як тільки щось трапляється - винний хто завгодно, тільки не я. І допомогати ближньому ніхто сильно не прагне.

Коли банки підвищували ставки в грн., вони обгрунтовували це економічною ситуацією. Ну зі сторони клієнта теж є економічна ситуація - давайте знизимо ставки в доларах? Так ні, економічна ситуація впливає тільки на банк, а доходи клієнта від неї не залежать - така позиція банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недоверие к банкам оттого, что завтра ВР или Нацбанк или президент или кабмин или продолжите сами кто-нибудь заморозит депозиты и банки опять окажутся суками и прочим отстоем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недоверие к банкам оттого, что завтра ВР или Нацбанк или президент или кабмин или продолжите сами кто-нибудь заморозит депозиты и банки опять окажутся суками и прочим отстоем.
difoto :sm110:

ну-ну

вы ещё скажите что банки с радостью отдали депозиты но им ВР-Нацбанк неразрешают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, в принципі, на підвищення ставок зараз і так мораторій.

2 Yarchik самі хітрожопі банки, ПРИВАТ, пишуть листи від 8.01.2009, про підвищення ставок.

Богдан казав, що та постанова вступила в дію 9.01.2009, от вони ще вирішили скористатись моментом, поки можуть. Але якщо дійде до суду, не думаю що рішення буде на їх користь.

Тим кому приходять всілякі вимоги про підвищення ставки - можна прочитати гарну статтю ТУТ. Дам є декілька різних готових зразків, куди і як писати скарги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, в принципі, на підвищення ставок зараз і так мораторій.

2 Yarchik самі хітрожопі банки, ПРИВАТ, пишуть листи від 8.01.2009, про підвищення ставок.

Богдан казав, що та постанова вступила в дію 9.01.2009, от вони ще вирішили скористатись моментом, поки можуть. Але якщо дійде до суду, не думаю що рішення буде на їх користь.

Тим кому приходять всілякі вимоги про підвищення ставки - можна прочитати гарну статтю ТУТ. Дам є декілька різних готових зразків, куди і як писати скарги.

угу, а у нас такі самі шаблонні відповіді на ці шаблонні звернення. рідко хто підходить до захисту своїх інтересів грунтовно і з фантазією, а не "злизавши" шаблончик з нету.

от скажи, що я маю думати про клієнта який:

1.Бере "рибу" з нету, навіть не вичитавши її до кінця, а тому протягом листа не співпадають роди(ч/ж).

2.Не міняє на ній дату у Word-і(стоїть 01/01/2008)

3.Не підписує свій лист.

4.В наступному листі дату править коректором.

5.Наступний лист теж не підписує.

6.Плутає суму кредиту з розміром відсоткової ставки по кредиту.

Ну невже не зрозуміло що, таким чином "захищаючи" власні інтереси він лише тратить свій час, гроші(бо потім попаде на більші)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недоверие к банкам оттого, что завтра ВР или Нацбанк или президент или кабмин или продолжите сами кто-нибудь заморозит депозиты и банки опять окажутся суками и прочим отстоем.
difoto :sm110:

ну-ну

вы ещё скажите что банки с радостью отдали депозиты но им ВР-Нацбанк неразрешают

ні, не віддали би з радістю, бо завдання банків їх залучати. щоб потім розміщати і на різниці ставок заробляти.

і коли гроші розміщені, повернути їх швидко неможливо, тому різке зменшення ресурсної бази(депозитів), може спричинити проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну невже не зрозуміло що, таким чином "захищаючи" власні інтереси він лише тратить свій час, гроші(бо потім попаде на більші)?

Однозначно попаде.

А з приводу "захисту інтересів". Підходили до мене люди, які не мали реальних можливостей платити всі кредити, які були взято, і готові були від більшої їх частини (а точніше, майна, яке було придбане на ці кошти і перебувало в заставі банків) відмовитися, за умови, якщо вдасться зберегти іншу частину майна. Мною було вироблено схему, за якої я міг обіцяти, що протягом 9-12 місяців можна буде "утримувати" майно, в якому є інтерес, шляхом послідовного "спулювання" банкам того майна, яким клієнт готовий пожертвувати. Однак врешті клієнт відмовився, оскільки, як я розумію, названа мною вартість послуг була більшою, ніж він очікував.

Отже, висновок: ті, хто не має змоги платити кредит - не має змоги платити і юристу. А ті, хто жлобляться платити кредит, і намагаються видумати якісь відмазки - юристу тим більше жлобляться заплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недоверие к банкам оттого, что завтра ВР или Нацбанк или президент или кабмин или продолжите сами кто-нибудь заморозит депозиты и банки опять окажутся суками и прочим отстоем.
difoto :sm110:

ну-ну

вы ещё скажите что банки с радостью отдали депозиты но им ВР-Нацбанк неразрешают

ні, не віддали би з радістю, бо завдання банків їх залучати. щоб потім розміщати і на різниці ставок заробляти.

і коли гроші розміщені, повернути їх швидко неможливо, тому різке зменшення ресурсної бази(депозитів), може спричинити проблеми.

во, так что запреты ВР-Нацбанк не сильно причом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Бере "рибу" з нету, навіть не вичитавши її до кінця, а тому протягом листа не співпадають роди(ч/ж).

2.Не міняє на ній дату у Word-і(стоїть 01/01/2008)

3.Не підписує свій лист.

4.В наступному листі дату править коректором.

5.Наступний лист теж не підписує.

6.Плутає суму кредиту з розміром відсоткової ставки по кредиту.

Цілком згоден, коли людина не хоче елементарно вникнути в суть листа і допускає таку халатність, хто їй лікар?

Якщо у вас немає юриста (ів) які візьмуться за таку справу, то треба хоча б перечитати лист-відповідь.

Але от Толік, що маю думати я про банк, якщо

1. Вчасно платяться % по кредиту

2. Вчасно платиться тіло кредиту.

3. Співпраця з банком більше 10 років.

4. Я вже не кажу про надання кредитних канікул, як це практикується в нормальних країнах.

І от приходить тобі "пропозиція" що

У зв'язку із значним здорожчанням грошових коштів на світовому і українському фінансових ринках, та керуючись п.п. xxx, xxx кредитного договору, ПриватБанк вимушений вносити зміни до Договору в частині підвищення процентної ставки

Це шо - нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки???

...

якщо ти бачиш тільки слово ХАЛЯВА - дивися на нього далі і доживешся до халявних обідів для безпритульних.

Це ти до кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так само без емоцій потер. Толік.

Я писав це дуже спокійно, без емоцій :)

Відповідь: Враховуючи твою професію, немає нічого дивного :)

Модератори лишають за собою право видаляти повідомлення та застосовувати санкції до їх авторів, якщо ці повідомлення не відповідають вищевказаним правилам або, на думку модераторів, являються повною ахінеєю

і моя професія тут ні до чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І от приходить тобі "пропозиція" що
У зв'язку із значним здорожчанням грошових коштів на світовому і українському фінансових ринках, та керуючись п.п. xxx, xxx кредитного договору, ПриватБанк вимушений вносити зміни до Договору в частині підвищення процентної ставки

Це шо - нормально?

судячи з пунктів договору, який ти підписав- так.

а кредитні канікули практикуються банками україни теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.3.Банк имеет право:

2.3.1.При изменении стоимости кредитных ресурсов на рынке денежных ресурсов, изменении учетной ставки НБУ, Банк вправе, с согласия Заемщика, увеличить размер процентной ставки за пользование кредитом.

2.3.2.При наступлении какого-либо из следующих событий: неполучении от Заёмщика согласия на увеличение процентной ставки за пользование кредитом,

- нарушении Заемщиком какого-либо из обязательств, предусмотренных условиями настоящего договора, в т.ч. при нарушении целевого использования кредита,

- нарушении залогодателями обязательств по договорам залога, заключенным в обеспечение исполнения обязательств по настоящему договору, получении уведомления от залогодателя о досрочном востребовании вклада (полностью или частично) по договору, имущественные права по которому переданы Банку в залог,

- неполучении от залогодателя до заключения договора залога и во время его действия уведомления о всех известных ему правах и требованиях иных лиц на предмет залога (ипотеки), в т. ч. не зарегистрированные в установленном порядке,

- в случае передачи предмета залога другому лицу без согласия залогодержателя,

- нарушении залогодателем правил о замене предмета залога,

- утраты предмета залога по обстоятельствам, за которые залогодержатель не отвечает, если залогодатель не заменил или не восстановил предмет залога,

- возбуждении хозяйственным судом дела о банкротстве Заемщика, или о признании недействительными учредительных документов Заемщика, или об отмене государственной регистрации Заемщика,

- принятия собственником или компетентным органом решения о ликвидации Заемщика,

- утраты возможности обращения взыскания на имущество, предоставленное в залог в обеспечение исполнения обязательств по настоящему договору (в т.ч. утраты, уничтожения, повреждения или недоступности предмета залога для Банка по каким-либо иным причинам), подтвержденной актами проверок,

- установления несоответствия действительности сведений, содержащихся в п. 2.2.10 настоящего договора

п. 2.3.2 виконується повністю,

п 2.3.1 як я можу взнати як реально змінилася "стоимости кредитных ресурсов на рынке денежных ресурсов" ? изменении учетной ставки НБУ - мінялася вона давно, треба було присилати раніше.

Дискусію зможу продовжити завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.3.Банк имеет право:

2.3.1.При изменении стоимости кредитных ресурсов на рынке денежных ресурсов, изменении учетной ставки НБУ, Банк вправе, с согласия Заемщика, увеличить размер процентной ставки за пользование кредитом.

п 2.3.1 як я можу взнати як реально змінилася "стоимости кредитных ресурсов на рынке денежных ресурсов" ? изменении учетной ставки НБУ - мінялася вона давно, треба було присилати раніше.

Ключові слова - с согласия Заемщика.

Пропоную наступну схему:

Банк пише Снайту:

Шановний Снайт!

Як Вам відомо, на ринку фінансових ресурсів жопа повна, НБУ міняє ставку так часто, як порядна блондинка труси, ми понавидавали кредитів, зрубали трохи бабла, бабло пішло на бл...дєй і Хеннесі... кароч, думали, що бабла вистачить тим лохам, які в нас розмістили депозити, але кинулись рахувати - сцуко, не фатає! Ну, депозити тим лохам все одно невідомо, коли віддамо, але бабло нам зараз треба, бо коньяк і курорти дорожчають.

У зв'язку з цим, чи не були б Ви так ласкаві напрягти Вашу дупу, і роздуплитися нам не на 15% річних, які ми Вам по кредиту дали, а, скажем, з моменту отримання цього листа вважати відсотковою ставкою 25%? Кароч, ми тут вносимо зміни, то шоб ви були в курсі, ага. Якщо ж Ви з підвищенням відсоткової ставки не згодні - тоді несіть нам всю суму боргу по кредиту, і йух з Вами.

З повагою, топ-топ-топ менеджер банку "О.Б'Є.Банк"

Снайт пише банку:

Шановні представники однієї з трьох найдавніших професій (як відомо, це - повії, лихварі і розбійники, виберіть самі, до кого Ви відноситеся, бо я затруднююсь).

Я, та вся моя сім'я гірко ридала над Вашим листом, де Ви описували труднощі, які настигли Вашу фінансову установу і Вас особисто. Щиро шкодуємо, що серед цих проблем немає чуми, пожежі, землетрусу, безпліддя, снігової лавини, виверження вулкану, імпотенції та активної участі в мітингу на підтримку Наталії Вітренко, який проводитиметься в Івано-Франківську. Чудово розумію, що якщо зараз не підняти відсоткову ставку по кредитах - то когось з Ваших топ-менеджерів можуть підняти в повітря на намиленій краватці. І, звичайно, проникшись Вашими турботами - я категорично погоджуюся зі зміною відсоткової ставки. Але Ви пропонуєте з 15% річних збільшити до 25% річних, а я погоджуюся з 15% річних збільшити до 15,01% річних.

У зв'язку з цим, як бачите, я не висловив заперечень проти факту збільшення відсоткової ставки, тому не повинен нести і достроково погашати всю суму кредиту. Разом з тим, я, приймаючи Вашу пропозицію про збільшення відсоткової ставки, даю згоду на її збільшення виключно до 15,01% річних, що й прошу відобразити в тому іншомовному документі, який Ви нарекли "Договор о прєдоставлєніі займа".

І в сраці я Вас маю. Снайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты посмотри - банкиры совсем офигели! Ты у них деньгу взял - а они, не, ну ты представь - назад просят!!

Вот козлы!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти можеш назвати хоч один банк, який чесно показує всі платежі, комісії і таке інше?

все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А банкірів на борді більше, і підковані вони краще :)

Питання до банкірів: які заходи робить ваш банк, щоб піти назустріч клієнту, якого сам заманював солодкою рекламою? ;) Тільки, будь-ласка, чітко, наприклад, 3 пункти.

Давайте по черзі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мире финансовый кризис. И поэтому основные игроки финансового рынка должны идти навстречу потреблядству. Логично? Браво!

К фермерам: когда коровы мрут, как мухи; когда в стране не хватает молока - какие меры вы предприняли, чтобы снизить его стоимость для населения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мире финансовый кризис. И поэтому основные игроки финансового рынка должны идти навстречу потреблядству. Логично? Браво!

К фермерам: когда коровы мрут, как мухи; когда в стране не хватает молока - какие меры вы предприняли, чтобы снизить его стоимость для населения?

больше водой разбавлять, чтобы всем хватило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивися на топік - шура має кредит - не приховує цього

хм... посмотрел топик... я про свой кредит не говорил. :)

но он у меня есть. и в долларах.

и я понимал, что беря кредит не в нац валюте, подвергал себя определенным рискам.

тем не менее, я с флагом не бегаю.

я просто плачу по кредиту. + плачу за аренду. + обеспечиваю семью.

тяжело, но жопаделаешь?

да, с одной стороны очень заманчиво гаситься по 5 гривен за доллар. (еще лучше 1 к 1)

но, при этом, я понимаю, что при этом я потеряю работу (я гашу кредит не в том банке, где работаю)

да и не только я потеряю работу. работу потеряют ВСЕ! и страна просто загнется...

(ох и детективчик тут у нас :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мире финансовый кризис. И поэтому основные игроки финансового рынка должны идти навстречу потреблядству. Логично? Браво!

К фермерам: когда коровы мрут, как мухи; когда в стране не хватает молока - какие меры вы предприняли, чтобы снизить его стоимость для населения?

больше водой разбавлять, чтобы всем хватило?

отчасти верно: разбавить молоко для всех: и для тех, кто хочет нормального молока, и для тех, кто готов покупать воду со вкусом молока :)

ЗЫ забыл: платят всё равно все по цене молока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я объясню свою точку зрения.

Я считаю, что митинговать туды вышли люди, из разряда тех, что мотивируются исключительно анальными вау-импульсами, и завидев в магазине заветный форд-фокус или мобилу за 4.5 зарплаты, в тот же миг мчатся в банк, набрать бабла (это подкрепляется пиаром "моментальных, легких, безсправочных и т.п." кредитов, на которые этот же "средниклас" безоговорочно ведеться). При этом, оные совершенно не задумываются про то, что бабло придется отдавать, а в условиях кризисов начинают еще всплывать всякие "ставка может варьироваться в зависимости от..." из контракта, на который, они конечно же и не думали смотреть! Вот тут и начинается флагомахательство на площадях, "акции" и прочие ривалюцийи.

И кто виноват? Нет, не те, кто думал не мозгами, а, извините, жопой. Кто? Банки, конечно же! Потому, что им денег должен.

P.S. Не банкир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...