Перейти до змісту

Акція: "Ні кредитному рабству!"


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

а ти чого відкаркуєшся? я вам не довіряв і кредит не брав, але оскільки ви смієтесь з власних клієнтів, я їх пробую захищати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 227
  • Створено
  • Остання відповідь
в договорах всё запутано (специально ?) куча всяких %, стараховок, налогов

пример:

человек приходит, хочет кредит на год, чтобы тв купить, девачка в банке говорит: нивапрос, всё решим, и даёт человуку кредитку приватовскую (55 дней)

человек покупает ТВ, и думая что кредит на 1 год - чесно гасит по 1/12 суммы в мес

через 2 мес ему новость - парниша вы неплательщик, мы вам пеню начитаем, насчитывают....

так как ТВ покупался ниразу_не_42" изыскиваются средста, гасится остаток кредита

вот такие вот новости

говориш читать внимательно, согласен, но не все обычные люди всё понимают в финансовых_сторонах\договорах :(

+ специально запутывают

я себя к сверх людям не отношу, просто с товарищем как брали кредит, взяли себе на 10 месяцев, что бы, если чего можно было проще в уме считать. попросили нам распечатать на бумажке все ставки, выплаты и прочее. вечерком припили пивка, пообсудили. пересчитали, и подумали что переплата почти в 1000 грн при кредите в сумму 5440 нас вполне устроивает (в сравнении с другими вариантами что мы нашли). кредит в гривнах. каждый месяц надо выплачивать определённую сумму и всё. гривна врятли в верх поползет. и сейчас не особо то и жалею, и очень рад тому что брал не в долярах. :)

на счет кредитки приватовской. взял у меня товарищ кредитку. за пару дней по истечению срока с товарищами отдалживали у знакомых или свои давали. кидали на кредитку. пеня не начислялась. потом снимали. и отдавали. попадалово при снятии суммы, было гораздо меньше чем за услуги кредита. а если оплачивать услуги через терминал, то там вооще, вроде ничего не снималось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скинул ссылку на тему знакомой, она прочитала и вот что написала, региться ей не охота, посему запостю я.

Все хотят бабло заработать. На ком - пофигу, тока б по больше. Другое дело, что одни зарабатывают легально, другие - нет. Так вот, банки - легально. И ничего тут не попишешь. Подумаешь - реклама. Олвейс тоже рекламируют, тока я еще ни одного мужика не видела, чтоб себе купил) И запутанность в договоре - фигня полная. Люди, когда идут на такой серьезный шаг, как взять бабло в кредит, чуть ли не на память учат договор, еще и со всеми соседними селами (где родственники живут) посоветуются. Так что тема сисек нераскрыта вообще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в банке точно говорилось сколько надо платить...

Ти це серйозно? Щось я в жодній банківській рекламі точно не бачив скільки доведеться платити по кредиту чи скільки реально отримаєш по депозиту. В них завжди якщо кредит, то вкзують ВІД стількох-то відсотків, якщо депозит, то ДО стількох то відсотків. Все заради привабливих цихферок робилося, але ці цифри аж ніяк не показують об'єктивну картину. При отрманні кредиту мені потрібне значення не ВІД, а ДО скількох відсотків мені це обійдеться, з усіма додатковими платежами і т.п. Фактично в нас получається, що при ставці від 15% реально може вийти до 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама спосіб заманити клієнта. Потім йому дається договір, юридичний документ, в якому все ж розписано скільки і зашо і на яких умовах банк дасть гроші на таку необхідну прямо зарза і тут машину, телевізор, мобілку ..... Хочеш береш, хочеш не береш. Якшо взяв то на умови банку ти згідний повністю. Які ще можуть бути акції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При отрманні кредиту мені потрібне значення не ВІД, а ДО скількох відсотків мені це обійдеться, з усіма додатковими платежами і т.п. Фактично в нас получається, що при ставці від 15% реально може вийти до 100%

не знаю как в универе, но в школе я точно стулья не просто так протирал :)

приходишь, говоришь на что тебе кредит надо, сколько оно стоит и возможные залоги/поручители или ещё чего и на сколько планируешь. в основном в магазинах на кредитный операциях сидят девушки. кто мешает взять с собой шеколадку? и просто попросить что бы она тебе посчитала сразу, сколько тебе надо будет платить в месяц и сколько будет общая сумма. потом извиниться. попросить калькулятор и сверив все цифры пересчитать и подумать стоит ли оно того.

если уж на то пошло, то её работа мило улыбаться и подсовывать бумажки на подпись. её задача, что бы клиент ушел довольный и с чувством собственной выгоды. посему если ты попросишь пересчитать всё при учёте, если ты сделаешь первый взнос определённую сумму, то она не скажет: "не пудрите мне мозги, не нравиться валите" это не базар, где люди продают нажитое своим потом и кровью.

банк не пролетит в любом случае, а вот что бы клиент был доволен и что бы друзьям сказал, в этом он и заинтересован.

посмотрел на цифры, сверил и решаешь стоит ли влезать в это или нет, осилишь или нет. банк хитрый зверь, и залезая в его логово приходиться играть по его правилам, и пока ты не подписался, лучше прочитать все правила целиком.

дьявол скупая души даёт тебе что ты просишь, но если уж продал, то будь любезен по истечению срока полезай на сковородку тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е, народ, чого ви на банкірів накинулись?

В руки справді кредит ніхто не пхав. І давайте будемо чесними, ті недалекі люди, що на машинах там катають не по кредитці їх брали. А купувати такі дорогі речі без планування своїх витрат - це тупість чистої води. І нетреба рекламу трогати. на заборі теж слово з 3-х букв написане, так ви що будете ображатись, якщо там просто дошки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому коли в мене був кредит в гривні і вона почала обвалюватись, банк мені заспівав що піднімає відсотки, або гони всі гроші назад, прийшлось платити більше, а коли я взяв кредит у валюті і ця валюта почала різко дорожчати, ніхто відсотків не зменшує, а тільки натякає, що якщо небудеш платити, то ще й збільшим. Де тут те розуміння і теплі відносини які так були розрекламовані по ТВ.

Чому банки не розуміють, що якщо вони зараз задавлять свого клієнта, то потім їм не буде з кого брати %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому коли в мене був кредит в гривні і вона почала обвалюватись, банк мені заспівав що піднімає відсотки, або гони всі гроші назад, прийшлось платити більше, а коли я взяв кредит у валюті і ця валюта почала різко дорожчати, ніхто відсотків не зменшує, а тільки натякає, що якщо небудеш платити, то ще й збільшим. Де тут те розуміння і теплі відносини які так були розрекламовані по ТВ.

Чому банки не розуміють, що якщо вони зараз задавлять свого клієнта, то потім їм не буде з кого брати %.

всё просто :) кредит был в валюте, а валюта не дорожала, это гривна упала. так что всё гуд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот чего не понимаю. может я просто не правильно думаю или чего.

гривна закреплена за баксом. т.е. гривна гарантируется долларом, станок вроде не запускали. то почему такая разница в цене? при чём прыгающая туда сюда.

или мне без экономического образования не понять всей тонкости и хрупкости валютного рынка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна заробляти гроші залишаючись людиною, а можна кидати своїх клієнтів.

Банки вибрали другий варіант.

І цього слід було очікувати.

Повір. Банкірам так само далеко до проблем простих людей, як простим людям до їхніх статків. Це не робить їм честі. Але це їхній вибір.

Якщо ти хочеш переконати когось, що банкіри погані - даремно стараєшся. В протилежному напрямку думають хіба що самі банкіри (їх можна зрозуміти :) ).

Тут мала б бути політика держави стосовно кредитів і їх виплат, а її немає. А чому? Не впевнений, але моя "жіноча" інтуїція підказує, що половина владних структур представляють той чи інший банк. Отаке просте замкнене коло.

От що мені не зрозуміло..... проти кого / для кого ця акція протесту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому коли в мене був кредит в гривні і вона почала обвалюватись, банк мені заспівав що піднімає відсотки, або гони всі гроші назад, прийшлось платити більше, а коли я взяв кредит у валюті і ця валюта почала різко дорожчати, ніхто відсотків не зменшує, а тільки натякає, що якщо небудеш платити, то ще й збільшим. Де тут те розуміння і теплі відносини які так були розрекламовані по ТВ.

Чому банки не розуміють, що якщо вони зараз задавлять свого клієнта, то потім їм не буде з кого брати %.

дык это не только банки. мне это цену на бензин напоминает - к примеру запасы старые, а цена - новая. Мотивация - "так новый бензин мы будем покупать дороже!". а как снижение цены - "мы ещё бензин продаём, что по старой цене покупали, потому и не снижаем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому коли в мене був кредит в гривні і вона почала обвалюватись, банк мені заспівав що піднімає відсотки, або гони всі гроші назад, прийшлось платити більше, а коли я взяв кредит у валюті і ця валюта почала різко дорожчати, ніхто відсотків не зменшує, а тільки натякає, що якщо небудеш платити, то ще й збільшим. Де тут те розуміння і теплі відносини які так були розрекламовані по ТВ.

Чому банки не розуміють, що якщо вони зараз задавлять свого клієнта, то потім їм не буде з кого брати %.

Ні, нове покоління буде. "Молоді сім'ї", вони ж "розумніші" за своїх предків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык это не только банки. мне это цену на бензин напоминает - к примеру запасы старые, а цена - новая. Мотивация - "так новый бензин мы будем покупать дороже!". а как снижение цены - "мы ещё бензин продаём, что по старой цене покупали, потому и не снижаем".

в данном случае это уже от спроса зависит и от договорённости с конкурентами :)

када саляра стоила 0,27 грн а 92-й 2,6грн (вроде так) в сколько раз вырос в цене 92-й и в сколько саляра, я не думаю что за эти 10-ть лет так подорожало производство :)

теже маршрутки, бензин упал, проезд остался прежним

никто не хочет упустить свою птицу счастья.

да и люди у нас такие, без веры в будущее... зачем ждать от курицы яиц, когда её можно слопать сейчас? тем более когда не знаешь, будет ли это завтра и не придут ли к тебе за твоей курицей, дабы изъять её в закрома родины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гривна гарантируется долларом? яплачу :D от это отжиг...

мне када-то объясняли что во многих странах бумажная деньга гарантируется золотым запасом. а у нас как и в некоторых странах вместо гаранта выступает доляр.

меня жестоко обманули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гривна гарантируется долларом? яплачу :D от это отжиг...

мне када-то объясняли что во многих странах бумажная деньга гарантируется золотым запасом. а у нас как и в некоторых странах вместо гаранта выступает доляр.

меня жестоко обманули?

Не зовсім обманули. Просто у нас йде жостка прив'язка валюти (а отже, і економіки) до долара. Сам долар не забезпечений нічим. Це просто папірець, який носить лише номінальну цінність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пример:

человек приходит, хочет кредит на год, чтобы тв купить, девачка в банке говорит: нивапрос, всё решим, и даёт человуку кредитку приватовскую (55 дней)

человек покупает ТВ, и думая что кредит на 1 год - чесно гасит по 1/12 суммы в мес

через 2 мес ему новость - парниша вы неплательщик, мы вам пеню начитаем, насчитывают....

так как ТВ покупался ниразу_не_42" изыскиваются средста, гасится остаток кредита

вот такие вот новости

говориш читать внимательно, согласен, но не все обычные люди всё понимают в финансовых_сторонах\договорах :(

+ специально запутывают

Як почитати, то банки тут деяким хату спалили і сім"ю розстріляли...

Я б на місці банків тупим, які не можуть чи не хочуть запам"яти однієї цифри із значком "%" (розмір щомісячного платежу - 7% в місяць на кінець звітного періоду - "кредитка приватовская") не давав. Собі дорожче буде. Бо таке тупе, не розібравшись, що і як, потім буде кричати у всіх інтернетах, що банки його обдирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО. Є такий вислів: поки сучка не схоче - кобель на неї не скоче.

Так само й тут: хто брав кредити - робили це свідомо, і повинні були усвідомлювати необхідність несення платежів, і хоча б частково передбачити потенційні ризики. Адже практично всі, хто брав кредити - повинні пам'ятати розвал СРСР, рублі, інфляцію, купони.

Якщо щось і закидувати банкам - то лише їх причетність до зростання валют (а це ще потрібно доказати). Основна вина, я вважаю, лежить на урядові і НБУ, які не змогли забезпечити хоча б по мінімуму 15-25% зростання вартості валют; натомість це зростання відбулося на порядок вище.

Щиро заздрю тим, хто взяв кредити у гривнях. І вважаю, що якщо банки не йдуть назустріч клієнтам по зниженню відсоткової ставки щодо валютних кредитів - то не мають права вимагати підвищення процентів по гривневих кредитах. Хоча, в принципі, на підвищення ставок зараз і так мораторій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ пише - у банках всі платежі не зрозумілі; нам рекламували ВІД стількох то відсотків ДО стількох, ойоойой куча папірців, комісії, разові, щомісячні - ніпаняяяятнааа

я ось не розумію - якщо мізків не вистачає порахувати скільки чому і як доведеться платити, то нафіга брати кредит?

як можна корчити із себе жертву, якщо ти ЛОХ?

А ти можеш назвати хоч один банк, який чесно показує всі платежі, комісії і таке інше?

Як потенційний клієнт я повинен мати достовірну й вичерпну інформацію, тільки чомусь жоден з банків не прагне її надати в повному об'ємі. Загалом це стосуєть не лише банків. Оператори стільникового зв'язку поступають точно так само. Великими буквами слово ХАЛЯВА, а все, що дійсно варте уваги, суттєве - заховане за зірочками, примітками дрібненьким шрифтом чи надписами, що за додатковою інформацією звертайтеся туди-то... Такий підхід я називаю наїбаловкою.

В нас всі грамотні поробилися, по кілька дипломів мають про вищу освіту... Тоді звідки взялося стільки лохів, які повелися на кабалу банкірів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які валюти сьогодні забезпечені золотом? у яких країнах?

Швейцарський франк - єдина світова валюта, яка до сих пір забезпечена золотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ пише - у банках всі платежі не зрозумілі; нам рекламували ВІД стількох то відсотків ДО стількох, ойоойой куча папірців, комісії, разові, щомісячні - ніпаняяяятнааа

я ось не розумію - якщо мізків не вистачає порахувати скільки чому і як доведеться платити, то нафіга брати кредит?

як можна корчити із себе жертву, якщо ти ЛОХ?

А ти можеш назвати хоч один банк, який чесно показує всі платежі, комісії і таке інше?

Як потенційний клієнт я повинен мати достовірну й вичерпну інформацію, тільки чомусь жоден з банків не прагне її надати в повному об'ємі. Загалом це стосуєть не лише банків. Оператори стільникового зв'язку поступають точно так само. Великими буквами слово ХАЛЯВА, а все, що дійсно варте уваги, суттєве - заховане за зірочками, примітками дрібненьким шрифтом чи надписами, що за додатковою інформацією звертайтеся туди-то... Такий підхід я називаю наїбаловкою.

В нас всі грамотні поробилися, по кілька дипломів мають про вищу освіту... Тоді звідки взялося стільки лохів, які повелися на кабалу банкірів?

всі. згідно вимог НБУ додатком до кредитного договору є Розрахунок повної варточті кредиту, куди включаються ВСІ платежі клієнта банку: комісії, відсоткові ставки.

В нас всі грамотні поробилися, по кілька дипломів мають про вищу освіту... Тоді звідки взялося стільки лохів, які повелися на кабалу банкірів?

ах, обмануть меня не сложно, я сам обманываться рад...

а ліниві всі вичитувати. ну скажи, от ти доросла людина-сам таким відмазам віриш: букви маленьки, сторінок багато, приміточки, зносочки?такий підхід я називаю безвідповідальністю за власні дії.

ну про твої ж гроші йдеться-чому не вивичити ВСЕ, що стосується угоди?

Хлопці, я сам банківський працівник, і я є і клієнтом банків як позичальник. Я не заперечую проти права позичальників відстоювати свої інтереси, але я проти воплів "намахали!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти можеш назвати хоч один банк, який чесно показує всі платежі, комісії і таке інше?

Як потенційний клієнт я повинен мати достовірну й вичерпну інформацію, тільки чомусь жоден з банків не прагне її надати в повному об'ємі.

ви з якої планети?

будь-ласка - я брав кредит на півроку - до договору повна схема розрахунку

post-58-1232464360.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пример:

человек приходит, хочет кредит на год, чтобы тв купить, девачка в банке говорит: нивапрос, всё решим, и даёт человуку кредитку приватовскую (55 дней)

человек покупает ТВ, и думая что кредит на 1 год - чесно гасит по 1/12 суммы в мес

через 2 мес ему новость - парниша вы неплательщик, мы вам пеню начитаем, насчитывают....

так как ТВ покупался ниразу_не_42" изыскиваются средста, гасится остаток кредита

вот такие вот новости

говориш читать внимательно, согласен, но не все обычные люди всё понимают в финансовых_сторонах\договорах :(

+ специально запутывают

Як почитати, то банки тут деяким хату спалили і сім"ю розстріляли...

Я б на місці банків тупим, які не можуть чи не хочуть запам"яти однієї цифри із значком "%" (розмір щомісячного платежу - 7% в місяць на кінець звітного періоду - "кредитка приватовская") не давав. Собі дорожче буде. Бо таке тупе, не розібравшись, що і як, потім буде кричати у всіх інтернетах, що банки його обдирають.

у многих и интренета нет что би покричать

или почитать, вот и верят ТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...