Перейти до змісту

Репортаж о том как в Америке отбирают дома


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Упаси Бог от такого. Жаль людей. Посмотрел это видео и понял, что не так уж и плохо все у меня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ух.. Зацепило.

Таке ж чекає і на Уркаїну.

Правда масштаби меньші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужасть :(

А дехто там все життя живе і виплачує кредит (loan) за будинок.

Мені так було б страшно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не чекає таке на Україну. Внас, якщо народ виселятись буде, то він не те що плазму, він вікна з підвіконниками і унітаз посуне за собою. Бо внас за це все заплачено + смекалка працює ;). Ви думаєте чому те все добро залишили? Бо вони за нього не заплатили ні копійки. Це все взято в кредит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужасть :(

А дехто там все життя живе і виплачує кредит (loan) за будинок.

Мені так було б страшно

Америка - це країна можливостей. В них є можливість взяти кредит на будинок, автомобіль, ітд. І виплатити чи не виплатити - це вже як карта ляже, хоча підтримка держави там відчувається на порядок більше, ніж в нас. А в нас ніхто майно не відчужує, зате люди живуть по пару сімей в трикімнатній (в кращому випадку) квартирі в панельці з засцяним під'їздом, або знімають гуртожиток, який влітає в півзарплати. І всі раді - добре що в нас такого немає, як в Америці. Сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жесть, но фактически они ничего и не теряют, так как никогда этого в своей собственности не имели, всё что у них есть взято в кредит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви так говорите "они за нього не заплатили ні копійки. Це все взято в кредит" ніби кредит=халява. Кожен кредит потрібно віддавати, і віддавати вони його будуть ще кільканадцять років. І всі ці виселення - це чиясь безнадійно зіпсована кредитна історія і поламана доля. Фактично ніякий банк найближчі роки не видасть людині кредит з записом "foreclosure" в кредитній історії. За всіми цими залишеними плазмами, компами, дорогими меблями стоїть чиясь особиста людська трагедія. А залишають вони всі ці речі тому, що все це барахло - це не показник хорошого життя, в них воно не ціниться, так як в нас. Освіта в престижному навчальному закладі - ось справжня цінність для американця, бо це автоматом гарантує їм зарплату на порядок вищу, ніж в простого випускника колледжу. На відміну від нас, де володіння крутим мерсом відразу піднімає статус людини, а на інженера з вищою освітою дивляться звисока, бо він працює на заводі за копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужасть :(

А дехто там все життя живе і виплачує кредит (loan) за будинок.

Мені так було б страшно

Америка - це країна можливостей. В них є можливість взяти кредит на будинок, автомобіль, ітд. І виплатити чи не виплатити - це вже як карта ляже, хоча підтримка держави там відчувається на порядок більше, ніж в нас. А в нас ніхто майно не відчужує, зате люди живуть по пару сімей в трикімнатній (в кращому випадку) квартирі в панельці з засцяним під'їздом, або знімають гуртожиток, який влітає в півзарплати. І всі раді - добре що в нас такого немає, як в Америці. Сумно.

Меня не тревожить. Умер от разрыва живота. Под столом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За всіми цими залишеними плазмами, компами, дорогими меблями стоїть чиясь особиста людська трагедія.

За всіми цими залишеними плазмами ітд. стоїть чиясь особиста людська тупість і бажання набрати всього і зараз, незнаючи як за це все розплатитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За всіми цими залишеними плазмами, компами, дорогими меблями стоїть чиясь особиста людська трагедія.

За всіми цими залишеними плазмами ітд. стоїть чиясь особиста людська тупість і бажання набрати всього і зараз, незнаючи як за це все розплатитись.

Ну звичайно, раз людину скоротили з роботи і вона не має змогу оплачувати кредит на будинок і автомобіль, значить ця людина тупа і жадібна. Так по твоєму виходить? У нас в Україні теж зараз багато неповернень по кредитам. Українці теж тупі і жадібні? А я думав, що це тільки прерогатива "піндосів". Ну ані же ту-у-у-упые... (Задорнов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці теж тупі і жадібні?

А як можна назвати людину, яка біжить купляти, наприклад, телефон, який вартує 3-4 місячних зарплат, чи автомобіль (який не потрібний) під величезні проценти? Є таке китайське питання: "Анахуа" ? Я можу зрозуміти тільки кредит на житло, та й то вже в зовсім безвихідній ситуації.

Наші люди толком ще не навчилися рахувати свої гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не можу зрозуміти, чому вони все лишили в будинках... ну от не доганяю і все, там же не тільки те, що взяте в кредит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО они по-быстрому съ%б@лись, не дожидаясь прихода коллекторов: ведь недвижимость обесценилась катастрофически и кроме того, шо тебя выселят, так еще и заставят всю жизнь выплачивать остаток.

А те, кто считает, что его государство и банки кинули на бабло - тот настоящий тупой и жадный расовый жЫд. Украинец или нет - второй вопрос.

NetSerpent, тебя государство кинуло на бабло штоле? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно, раз людину скоротили з роботи і вона не має змогу оплачувати кредит на будинок і автомобіль, значить ця людина тупа і жадібна. Так по твоєму виходить?

Ти все правильно зрозумів. Якщо людина працювала клерком по перекладанню бумажок і при цьому взяла кредит, який перевищує її повний стабільний дохід за 10 років (про більші сумми я взагалі мовчу) під безглузді проценти, то крім як недостачею розуму я це пояснити не можу.

Українці теж тупі і жадібні? А я думав, що це тільки прерогатива "піндосів".

а чим українці кращі за американців в цьому плані? Точно такі самі люди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Difoto, ну да, кинуло. І тебе теж кинуло. Не пам'ятаєш що сталося з грошима "великого и могучего СССР" які лежали на ощадних книжках щасливих громадян? Чи це був не кидок, а так, неприємність маленька? А по сабжу, то Скорпіо правий. Ці люди переїхали наприклад в зйомну трикімнатку десь на окраїні Лос Анжелеса, і куди їм впихнути все це барахло? Тим більше, що квартири там здаються уже повністю "упаковані", а не стіл+ліжко, як в нас. Та і аренда вантажівки для перевезення всього цього хламу буде вартувати нехіло, особливо якщо сім'я переїжжає з Південної Каліфорнії в штат Вашингтон, десь на кордоні з Канадою :). А на рахунок кредиту, який перевищує повний стабільний дохід за 10 років, то там банки не дурніші, ніж в нас, і людині з мінімальною зарплатою в 1600уе не видасть кредит на будинок за 400000, такий як був показаний у сюжеті, скрізь є певний ліміт по кредиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці теж тупі і жадібні?

А як можна назвати людину, яка біжить купляти, наприклад, телефон, який вартує 3-4 місячних зарплат, чи автомобіль (який не потрібний) під величезні проценти? Є таке китайське питання: "Анахуа" ? Я можу зрозуміти тільки кредит на житло, та й то вже в зовсім безвихідній ситуації.

Наші люди толком ще не навчилися рахувати свої гроші.

я в більшості своїй схиляюсь тільки до кредиту під бізнес, а вже з нього купляти після виходу на певний рівень все решта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня не кинуло, у меня сберкнижки как не было, так и сейчас нет. Предпочинаю жить не на проценты и не для процентов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в більшості своїй схиляюсь тільки до кредиту під бізнес, а вже з нього купляти після виходу на певний рівень все решта

Згідний з тобою, тільки в такому випадку треба розмірковувати ще більше і ще краще, ніж при купівлі квартири.

Меня не кинуло, у меня сберкнижки как не было, так и сейчас нет. Предпочинаю жить не на проценты и не для процентов.

Повністю згідний. Живу на те, що заробляю. І якщо мій дохід дозволяє мені їздити на жигулику, то я не буду пхати голову в петлю, щоб пересісти за кермо іномарки. Зароблю грошей — буде іномарка, впадуть доходи — не буде й «жужика» :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібен холодильник - не вистачає грошей - йдеш в магазин і шукаєш ТЕ ЩО ПО КИШЕНІ, а не "аби-краще-ніж-у-сусіда-і-пофіг-що-він-вартує-цілу-річну-ЗП" і яким органом його виплачувати?? - Це все Випєндрьож! Все необхідно обирати - ПО КИШЕНІ - а не по пантам.

Повністю згідний. Живу на те, що заробляю. І якщо мій дохід дозволяє мені їздити на жигулику, то я не буду пхати голову в петлю, щоб пересісти за кермо іномарки.

100% +1 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камради, повністю з вами згідний, жити потрібно по можливостях, а не залазити в боргову петлю заради дешевих понтів. І якраз теперішня криза хороша тим, що всім нагадає про це. Нагадає про те, що наше місце - під плінтусом. А то панімаєш, понабирали крутих тачок щоб жити як в Еуропі, а опинилися там де і мали опинитися - в ж..пі. Треба міняти ментальність наших людей, і я впевнений, з часом це прийде. Сам послугами кредитування ніколи не користувався, і напевно, візьму кредит тільки якщо від цього буде залежати життя близької мені людини або під розвиток власного бізнесу.

Меня не кинуло, у меня сберкнижки как не было, так и сейчас нет. Предпочинаю жить не на проценты и не для процентов.

А в мене була. Грошей я туди не складав, оскільки тоді ще був малий і їх не заробляв. Але Держстрах два рази перераховував на неї страховку за поломану руку, і один раз - серйозно порізану через нещасний випадок долоню. + Там була виплата по смерті годувальника (мого батька). Зняти ці гроші я міг тільки після досягнення повноліття. Але дефолт встиг швидше, і в один день все пішло коту під хвіст. Абидна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то панімаєш, понабирали крутих тачок щоб жити як в Еуропі

ти у тій еуропі був? там крутих такчок тільки в кіно надивитись можна. європа планує видатки сім"ї на рік вперед, а у нас тьотя пішла до магазину за нокією 1100, а купила n95, бо "це ж як у еуропі..."

і людині з мінімальною зарплатою в 1600уе не видасть кредит на будинок за 400000, такий як був показаний у сюжеті

угу, розкажи це тим фондам, які купили деревативи на кредити під будинки видані неплатоспроміжному населенню США ;)

Вся проблема в тому, що залучення коштів в США має вартість бумаги на якій вони надруковані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...