Перейти до змісту

Репортаж о том как в Америке отбирают дома


D@ve

Рекомендовані повідомлення

ти у тій еуропі був? там крутих такчок тільки в кіно надивитись можна. європа планує видатки сім"ї на рік вперед, а у нас тьотя пішла до магазину за нокією 1100, а купила n95, бо "це ж як у еуропі..."

Блін, ну так я про це і кажу, наші люди ДУМАЮТЬ, що в Європі так живуть, того і прагнуть до всього і негайно, не розуміючи, що європейський стиль життя - це не круті мобіли і плазми, а дійсно, довгострокове планування і важка праця, а кредит - це не панацея, а лише додаткові можливості для росту людини. Того і кажу, що міняти треба насамперед ментальність нашої людини. А на рахунок автомобілів, то європейці їздять на недорогих, але нових машинах, бо з ними менше проблем, ніхто там не купляє старого опеля і по вихідних не крутить його в гаражі. Для цього є українці, які з радістю куплять б\в машину з Європи, бо навіть у такому стані вона краща, ніж нова продукція нашого АвтоЗаЗу.

угу, розкажи це тим фондам, які купили деревативи на кредити під будинки видані неплатоспроміжному населенню США ;)

Вся проблема в тому, що залучення коштів в США має вартість бумаги на якій вони надруковані :)

Доллари США теж мають вартість бумаги і підкріплений тільки чесним словом США, але це не заважає цілому світу,включаючи тебе, їх купувати. А на рахунок неплатоспроможного населення США, то тут палка в двох кінцях. Населення США занадто розслабилося завдяки стабільності життя в країні, банки послабили кредитну політику + перевиробництво житла = іпотечна криза, з чого все і почалося. З іншої сторони для пересічного американця кредитна історія - це одна з найголовніших святинь його життя, бо Банк для нього - це Бог, який може як винагородити, так і жорстоко покарати. Життя рядового американця побудоване на кредиті, і зіпсована кредитна історія - це фактично хрест на всіх планах на багато років вперед. Бо складається таке враження, що наші люди думають що в американців все життя - це суцільна халява, типу "взяв кредит - понабирав всього - не можу виплатити - виселили з будинку (ну і фіг з ним) - знов взяв кредит - знов купив що захотів, і так по кругу" Для прикладу, мій університетський товариш живе в Сан Франциско (дружина - американка, в нього - зелена карта). На свою скромну зарплату працівника магазину комп'ютерної електроніки вони з дружиною (вона вчитель) навіть і не мріють взяти кредит на житло, бо його їм просто ніхто не дасть (скромний будиночок в межах міста там коштує від 500 000). Зараз вони знімають квартиру, і радіють тому, що мають. Він вчиться в колледжі (наш диплом ВДУ там "не катить") і можливо років так через 5-10, як мінімум, вони зможуть щось подумати на рахунок вланого житла. І це типова історія молодої американської сім'ї. А людям, в яких конфіскували майно, можна сказати, просто не пощастило. Я дуже сумніваюся, що вони навмисне відмовилися виплачувати кредит. Просто так склалися обставини. Аналогічно як і в нашій країні, де люди брали кредит, розраховуючи тягнути його з останніх сил без будь-якого запасу по міцності, що, як на мене, нерозумно, як мінімум. Році так в 2007 я знав по роботі одного простого водія, який при зарплаті в 400уо взяв в кредит Mitsubishi Outlander на 7 років. Коли я поцікавився причиною, то почув "Жена так захотела", а коли спитав, як він його виплачує, то він сказав "Ну я отдаю всю свою зарплату по кредиту, а живем на зарплату жены" (і жінка в нього, наскільки я знаю, далеко не олігарх). Про що тут можна говорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доллари США теж мають вартість бумаги і підкріплений тільки чесним словом США

я про доллар і казав.

це не заважає цілому світу, включаючи тебе, їх купувати

з долларів вмене в хаті - 5$ які наколядував мій син ;)

останній раз їх купував 3 місяці тому, коли треба було розрахуватись за товар (себто передав з рук в руки)

скромний будиночок в межах міста там коштує від 500 000

скоріше коштував, зараз там ціна як і у всьому світі, падає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та більшість брали. тільки мовчать :)

думка що тут витає, що кредит бере довбень, і т.д. і т.п. - так само має в собі 5% істини. брати кредити коли знаєш в цьому толк - добре. я вже писав - за кордоном ідеальний приклад підприємництва = є ідея - берем кредит - втілює ідею - проект дає дохід - гасим цими доходами кредит - кредит повернуто, а бізнес лишився.

приклад. листопад, долар почав рости. було терміново оформлено кредитну картку на 15 тис. грн., знято усю суму, сплачено біля 300 грн комісії. за гроші було куплено долар, по 6.30. за півтора місяці проданий був долар за майже 8.90. погашена кредитка. в гаманець покладено 5 тис. грн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля... всі до одного вумні, всі все розуміють - всі у всьому розбираються -

хто ж кредити брав?

та більшість брали. тільки мовчать

ну хто мовчить, чого мовчить? вмене гривневих кредитів на сумму теперішнього місячного доходу сім"ї, до падіння зарплат, це було десь половина сімейного доходу... (ну так вже вишло). Більше нікому нічого не винен ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приклад. листопад, долар почав рости. було терміново оформлено кредитну картку на 15 тис. грн., знято усю суму, сплачено біля 300 грн комісії. за гроші було куплено долар, по 6.30. за півтора місяці проданий був долар за майже 8.90. погашена кредитка. в гаманець покладено 5 тис. грн. smile.gif

це одноразова акція а не бізнес smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля... всі до одного вумні, всі все розуміють - всі у всьому розбираються -

хто ж кредити брав?

:D

Чьому така впевненість що прям аж "всі" в кредитах по вуха, причьому в валютних? Чи то в мене просто такі збочені друзі - все купляли за реально зароблене бабло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...