Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вспів, приємна дівчинка в супорті нажала на чарівну кнопочку і в аккаунті зявилось 1ОГО.

Елки, да как ты смог на сайт зайти я в течении дня н могу залогинится чтобы хотябы увидеть 1ОГО )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

"...вот такая дребедень целый день..."

1. XML parse error

XML:

2. DB Error: no database selected

Code: 2013

Description: Lost connection to MySQL server during query

SQL: SELECT ss.id, ss.alias, ss.path, ss.c_img, ss.panel, ss.contract, ss.card, ssd.name FROM sites_structure ss, sites_structure_desc ssd, sites_structure_access ssa WHERE ss.site_id='1' AND ss.parent_id='0' AND ss.hidden=0 AND ss.status=1 AND ssd.section_id=ss.id AND ssd.lang_id='1' AND ssa.section_id=ss.id AND ssa.user_group_id IN (0) ORDER BY ss.position ASC

DB Error: unknown error

Code: 1114

Description: The table 'sites_stat' is full

SQL: INSERT INTO sites_stat (ip, site_id, lang_id, section_id, str_field) VALUES ('82.207.121.121', '1', '1', '61', 'login_login_groovy,/,,,/login_login_groovy/,61,Авторизацiя,priocom,Авторизація,,,Логін, пароль, символи, доступ, ім\'я,,Авторизація в системі')

писец, национальный оператор, блин.. не могут watchdog'ов наставить чтобы стучало кому следует в случае проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в саппорті порадили звернутися завтра...

бум пробувати регулярно.. вдається дойти до моменти DSL-доступ - і при натисканні де вибір майбутнього тарифного плану - думає і вилітає помилка авторизації та 404...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, через раз -

1. XML parse error

XML:

але проскочив.

Пробуйте сьогодні до 24.00 бо завтра знов суткі тра чекати буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдауж....і до .....і після......і........ :D

Скільки ж абонентів по Україні вже змінили тарифну модель а скільки ще залишилось.

Хай наступний герой відпишеться сюди.. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сейчас уже авторизироваться на сайте не могу - ошибка, а днём свободно заказал ого2+ (правда ого 4 и 8 не было в списке, но мне и не нужно). До этого был ого 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене така ж картина

1. XML parse error

XML:

DB Error: unknown error

Code: 1114

Description: The table 'sites_stat' is full

SQL: INSERT INTO sites_stat (ip, site_id, lang_id, section_id, str_field) VALUES ('91.124.53.100', '1', '1', '61', 'login_login_groovy,/,,,/login_login_groovy/,61,Авторизацiя,priocom,Авторизація,,,Логін, пароль, символи, доступ, ім\'я,,Авторизація в системі')

Хоча вчора поп"яні після полювання залогінився з першого разу (15.12.08 після 00:00), пошастав там, подивився на ті тарифи і вирішив не спішити, а на тверезу голову сьогодні змінити.... Не виходить щось.... на тверезу бошку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу посоветовать позвонить или еще лучше зайти в тот отдел. в котором оформлялся договор. Так быстрее будет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу посоветовать позвонить или еще лучше зайти в тот отдел. в котором оформлялся договор. Так быстрее будет :(

Уявляю що буде, коли армія тих,що не змогли авторизуватись на сайті прийде в телеком :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки ж абонентів по Україні вже змінили тарифну модель а скільки ще залишилось.

Хай наступний герой відпишеться сюди..

Ну от, 16.12.08 після 01:00 сайт УкрТела запрацював ніби. Тариф вдалось змінити. Ура. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогично. уже сменил, завтра бу ждать активации и проверю торрентом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф 8 Мбіт активувався. Швидкість завантаження відповідає тарифу :(

З 16.12.2008 по логiну/номеру [email protected] активовано тарифний план ОГО! 8+ !

Служба повiдомлення ВАТ 'Укртелеком'.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з -надцятого разу додзвонився в саппорт, а перед тим чудом зайшов на сайт Укртелекома, але не було вибору тарифного плану. Після 10-хвилинної розмови з'явилися тарифні плани - обрав необхідний і тепер о 24.00 - 24.10 чекатиму на покращення :(

Респект Укртелекому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов о 8.00 та дізнався що логін пароль з ОГО! картки не підходять. Виявилось там моя стара реєстрація з часів користування Відкритим доступом. Реєстрацію скинули, заново зареєструвався, тарифних планів ніяких нема ....А зараз вже всеодно - Sites_stat table is full знову... :D .....лольно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво відбувався перехід. Рівно в 00.00 обірвався інтернет, після чого не загружалась ніяка сторінка крім сайту УТК. Всі мої спроби якось вплинути на ситуацію були марними і після дзвінка в службу підтримки де мені порадили почекати якийсь період часу в 00.45 я пішов в люлю. Сьогодні зранку все працює ось на таких швидкостях (Тариф 1+)

post-2292-1229413791.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдалося змінити тарифний план вчора десь в 23:30.

Антивірус вони використовують Trend Micro, в нас він корпоративний, можу сказати - дуже хороший антивірус, от як він буде працювати в Укртелекомі?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку перевірив тарифний план, тепер я і товариш Zluden' маємо 4 Мбіт\сек. :) респект Укртелекому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тарифи Датагруп

ADSL

№ п.п. Тариф план платеж, грн Трафик Гбайт Скорость, Кбит/с

1 Эконом 65 6,5 без ограничений!

2 Стандарт 100 без ограничений! 512

3 Оптимальный 150 без ограничений! 1024

4 Домашний 200 без ограничений! 2048

5 Премиум 400 без ограничений! 4096

Тільки тарифи за підключення варто порівняти:

1. Укртелеком підключення 1 грн і ніяких подарунків

взято тут http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/

2. Датагруп 120 грн вебкамера в подарунок (100 грн ціна їй )

взято тут http://www.datagroup.ua/retail/ua/tariffs/price_inet/adsl/

Аверс http://www.avers.tv/tariff.php

Візор http://www.internet.lutsk.ua/prices.php

інтересно які Різдвяні подарунки нам "подарує" Аверс та Візор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саппорту респект..... при переході аплоад не піднявся.... один дзвінок, з першого разу.... і тепер все ок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...