Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я так зрозумів, що за тіж гроші в мене лишиться той же пакет, бо інакше це булаб зміна пакету, на менший, із меншою вартістю. І довелося б платити гроші.

Зараз передзвоню до суппорта.. і відпишуся.

А додаткові послуги, це "ОГО-антивірус" та пошта...

post-118-1229286609.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Не переведуть точно, їм же вигідніше ) Якщо хтось надумає спригувати, то запропонують поміняти тарифний план, просвітивши юзера і відкривши нові горизонти.

Відтепер більшість користувачів послуги «ОГО!» може вдвічі збільшити швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат.

Спецом для таких чуд, як я, вжито слово більшість. Підбирав логін до сайта пів дня. Хто не згадав - в більшість не попав ;). Доведеться в сервіс дзвонити клянчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підбирав логін до сайта пів дня

Такаж проблема воджу логін і пароль, а воно мені

Помилка авторизації
. ;) Бачу прийдеться тоже в центр дзвонити і просити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сайт телекома вже ліг , не справляється з нахлинувшими юзерами. ;)

1. DB Error: no database selected

Code: 2013

Description: Lost connection to MySQL server during query

PS.Попустило ,новий тарифний план дійсний з 16.12.08, завтра після 24 годин , переключиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

новий тарифний план дійсний з 16.12.08, завтра після 24 годин , переключиться.

Може хто не в курсі , ;) про виборі 4 мв і більше після зміни тарифу потрібно дзвонити в сапорт , і просити щоб дійсно дали

 більшу швидкість , до ціїї пори було так. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот яке западло може вилізти в декого

post-312-1229294353.jpg

Який номер саппорта? По ходу треба просити, щоб на порт поставили більше. Раніше в цього юзера було 4 Мбіт на всю катушку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже вибрав 00:55 «ОГО! 2+» до 2 Мбіт/с до 1 Мбіт/с надається 1 1 150

сайт працює вже в нормі

тел саппорта 747028-31

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спеціально о 18тій годині позвонив на сапорт і попросив щоб мені підняли обмеження швидкості порту до 8192/1024.. вони це зробили

Зайшов тільки що на my.ukrtelecom.ua для зміни тарифу на 8 Мбіт, а у мене максимум можна вибрати 4 (поточний).

Так шо хлопакі з сапорта готуйтесь до ранкового мозготраху по телефону 747030... або одразу попросіть адміноф перевести мене на 8 мбіт бо слухати про 'інертність' вашої системи мені не хочеться.

вот вам логін на всякий випадок [email protected] :)

Мальчег, який взяв трубку на 8-800-506-8-800 сказав мені, що моя лінія максимум підтримує 4.5 мегабіта, мол київ безпосередньо корегує ваш профіль, хоча я декілька хвилин назад зателефонував в луцький сапорт де мені виставили мій початковий профіль, модем зєднався з DSLAMом на швидкості 20 мегабіт, але доступу до вибору 8ми мегабітного тарифного я все ще не маю.

Тарифні плани «ОГО!» з 15 грудня 2008 року

Замовити або змінити тарифний план можна на сайті my.ukrtelecom.ua. З дати введення в дію нових тарифних планів замовлення попередніх тарифних планів стає недоступним.

Сказали 15того значить 15того і нефік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я змінив ще вчора, коли на борду виложили силку. Одразу ж відписався. Теж були глюки, то залогінитись не міг, то вибрати те що треба. Декілька раз ф5 і всьо бенчь. Сказало що новий тарифний план дійсний з 15.12.08.

З 00-00 пальот нормальний!

Ура товариші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво чи хтось обрав собі 8 мегабіт...

Зараз телекомівський одмін на роботу явиться - поспілкуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От так вот)

10 звилин і 8 Мбіт вже доступні :)

Хоть були проблеми з переходом але телеком рулить! УРА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спеціально о 18тій годині позвонив на сапорт і попросив щоб мені підняли обмеження швидкості порту до 8192/1024.. вони це зробили

Зайшов тільки що на my.ukrtelecom.ua для зміни тарифу на 8 Мбіт, а у мене максимум можна вибрати 4 (поточний).

Так шо хлопакі з сапорта готуйтесь до ранкового мозготраху по телефону 747030... або одразу попросіть адміноф перевести мене на 8 мбіт бо слухати про 'інертність' вашої системи мені не хочеться.

вот вам логін на всякий випадок [email protected] :)

я думаю що "хлопакі з саппорту" цей форум не читають, і їм до одного місця твої гучні фрази .Тут тусуються хіба фотакомівські одміни, а укртелекомівські в цей час працюють, з різного роду "мозготрахами" ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто знаю 2х працівників які тут тусуються ну і ще ясно шо Parfumer теж працює в тих местах

А гучність фраз збільшується після того як починають гратись в редірект користувача по телефонам всяким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що "хлопакі з саппорту" цей форум не читають, і їм до одного місця твої гучні фрази .Тут тусуються хіба фотакомівські одміни, а укртелекомівські в цей час працюють, з різного роду "мозготрахами" wink.gif .

Можливо саме в цей момент не читають, а загалом, вважаю, що читають і то постійно :) Інакше як почути об'єктивну думку про їхню роботу і якість обслуговування. ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даний момент (09:07) 2 працівника телекомівського ОГО читають цю тему. так шо 4iter не нада ляля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що "хлопакі з саппорту" цей форум не читають, і їм до одного місця твої гучні фрази .Тут тусуються хіба фотакомівські одміни, а укртелекомівські в цей час працюють, з різного роду "мозготрахами" wink.gif .

Можливо саме в цей момент не читають, а загалом, вважаю, що читають і то постійно ;) Інакше як почути об'єктивну думку про їхню роботу і якість обслуговування. ???

читають 3-4 людини. і далеко не саппорт. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...