Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

У меня сегодня пинги к многим сайтам уменшились ровно в два раза. Думаю не у меня одного, любители онлайн игр оценят :lopata:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в начале этого месяца Укртелеком увеличил пропускную способность своего внешнего канала вдвое.

А от за це Укртелекому гранд респект і великий жирний + Попри всі несуттєві недоліки УТК, особисто я дуже радий, що підключив саме ОГО і нітрохи не шкодую. Ще пару років тому я думав, що буду сидіти на дайл апі до пенсії, бо на ЛПЗ ні СВІТЛАНа, ні Домашніх Мереж не було і напевно не передбачається. Та і впринципі, якби завтра вони тут з'явилися, ОГО ні на що не проміняю, навіть якщо будуть доплачувати :D А як іще й IPTV з'явиться, то взагалі буде супер (мій колега по роботі аж пищить так хоче підключити Світлан тільки через те, що там є IPTV, а про інших операторів навіть чути не хоче(нажаль, чи на щастя :), Візор до його будинку поки не добрався). Так що, нехай щастить Укртелекому у Новому Році, нехай він і надалі радує своїх абонентів якісним зв'язком та новими цікавими послугами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(мій колега по роботі аж пищить так хоче підключити Світлан тільки через те, що там є IPTV, а про інших операторів навіть чути не хоче(нажаль, чи на щастя :lol:, Візор до його будинку поки не добрався).

як користувач Візора, скажу тобі, що IPTV у Візора за два роки мого ним користування працювало від сили місяць часу (це якщо зібрати докупи всі дні роботи за два роки).І каналів, аж 8 штук, з них 2 якась параша а з тих що лишилось, тільки 3 показувало з кращою якістю ніж по кабельному.Так що передай коллезі що йому дико повезло.

П.С. Бачив тестування IPTV в Телекомі, якість непогана і список каналів як на супутнику.Як буде в абонентів - покаже час і стан ліній, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% ключовим фактором тут буде якість лінії. Не всі абоненти зможуть отримати цю послугу, через незадовільний стан лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я з наю з недоліків це те ще довго завантажується телеканал.

ТВ не буде використовувать поточну швидкість тарифного плану, а буде займати вільну швидкість зєднання з ДСЛАМом, якщо джерела не підводять то здається має вистачити 4 Мбіт, але наврят цього буде повністю достатньо.

Тому дійсно треба досить хорошу лінію.

8Мбіт тарифний план + 4-6 Мбіт для IP-TV і того лінія має витягувать 12-16 Мбіт.

У мене поки швидкість порту не понизили до швидкості тарифного плану модем зєднувався на швидкості 16 Мбіт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я з наю з недоліків це те ще довго завантажується телеканал.

ТВ не буде використовувать поточну швидкість тарифного плану, а буде займати вільну швидкість зєднання з ДСЛАМом, якщо джерела не підводять то здається має вистачити 4 Мбіт, але наврят цього буде повністю достатньо.

Тому дійсно треба досить хорошу лінію.

8Мбіт тарифний план + 4-6 Мбіт для IP-TV і того лінія має витягувать 12-16 Мбіт.

У мене поки швидкість порту не понизили до швидкості тарифного плану модем зєднувався на швидкості 16 Мбіт :)

Ти не правий. Для IPTV послуги буде використовуватись інший параметр pvc (VPI та VCI) по замовчуванню для інета у Укртлекома 1/32. А наприклад для IPTV буде 2/38, для VoIP 3/53.... і т.д. Тому і трафіки один на одного не будуть мати вплив. Але для забезпечення якісної послуги потрібна лінія не менше 10 Мбіт/с. Але це все також індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з повагою до читачів теми

Але прошу прийняти до уваги на яких старих мідних проводах Ви піднімете швидкість до 10 М,

це потрібно проводити оптику в кожний будинок а там розгалужувати патчкордами (за рах клієнтів дорогувато для бабусь чи дідусів), я думаю що на теперішньому етапі ніхто з укртелекому не наважиться на такі великі витрати для 1 чи 2 х абонентів вести оптику до окремо взятого абонента чи 1 будинку ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не збираеться вести оптику до кінцевого користувача. Тільки якщо сам користувач це все оплатить. Абонентам буде виставлено на порту швидкість максимально можливу для комфортної роботи, виходячи з параметрів лінії. Звичайно не всі зможуть повноцінно скористуватись всіма тарифними планами. На сайті my.ukrtelecom.ua будуть обмеження по вибору тарифоного плану. Але раджу ВСІМ ОБОВ"ЯЗКОВО при виборі майбутнього тарифного плану з більшою швидкістю дозвонитись в саппорт і попросити їх протестувати лінію для того щоб можна було оріентуватись який тарифний план допустимий при такій лінії. Інакше уникнути проблем і розривів зв"язку буде важко. Тому що якість лінії пока е ключовим моментом у цій послузі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для користувачів D-link 2540 bru /D прошива катить 1.20 RUS брати тут ftp://ftp.dlink.ru/pub/ADSL/DSL-2540U_BRU.../1.20_08152008/

а мануал тут http://d-link.ua/?Config_ogo_bru_d сутки політ нормальний

прохання не вливати в невідповідні моделі HW гарантія тоді злітає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірив ще добу підвисання існують при великому навантаженні на порт LAN (торренти, онлайн відео і т д)

після 24 годин (час відключеня РРРоЕ сесії провайдером Укртелеком) існує підвисання РРР сесії на модемах

D-Link 2500 прошивка 1,40 ( D-Link 2540 прошивка 1,20 ) HW серії BRU D

лікується вимкненям живлення чи перезавантаженням http://virrus.pisem.net/autotln/autoTlnS.exe (вірусів не має ), прога працює через Telnet (порт 23)

ставите її в шедулер 1 раз на добу і приємних сновидіннь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прошивка для цих модемів яка перезавантажує його сама при розриві сесії.

http://www.foss.kharkov.ua/g1/projects/dli...AP_09092008.bin

але 2500 в режимі роутера неадекватна залізяка

накінецьто сьогодні поставив РС роутер а цей модем перевів в брідж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі...

Так вся розмова і ведеться про роботу модемів D-link в режимі роутера щоб при налаштуванні Інету від юзерів яким "просто" без всяких авторизацій потрібно інет.

Протестуй будь ласка в себе при можливості цю прошиву в режимі роутера більш ніж 24 години і дай знати, наперед вдячний ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крутилась у мене місяць, з нею модем дійсно ребутиться після обриву білінгом сесії.

Ця прошивка єдине, на даний момент, вирішення проблеми.

Dlink випустив спеціальну прошивку для цих модемів при роботі з укртелекомом

ftp://ftp.dlink.ru/pub/ADSL/DSL-2500U_BRU...e/Ukrtelecom/D1

якщо прошивка з авторебутом повністю ідентична нормальній dlink`овській зі всім функціоналом то у випущеній для телекома ІР фільтр може працювати тільки у режимі постійного допуску (можна задати ІР адреси які не потрібно допускати до інету), а при використанні модему в великій локалці треба режим заборони (прописувать можна ІР яким дозволено ходить в інет) - його там немає

Раджу на клієнтських тачках прописувать dns сервери вручну, мало того шо в телекома dns`ніки лягають (насправді це не докінця налаштована система від dns флуду, коли сервак думає його хочуть заDDOSити перестає відповідати на будь-які запити) то ше і dns forwarding в цих модемах ДУЖЕ кривий.

Взагалі його використання, як роутера, допускається при малих навантаженнях на канал і невеликій кількості відкритих підключень.

Якщо через нього качати torrent'ом то з локалки модем буде пінгуватись під 130-230 мс..

з ftp/http на максимальній швидкості закачка не стабільна, качає ривками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть на рахунок 2640U. В режимі роутера кілька місяців - і ніяких граблів. Граблі були лише під Вістою. І то я впевнений, що проблеми були саме через те, що я не відкрив порт для торрент-клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо підказать?)

вчора зіткнувся ще з однією моделькою d`link яка не переживає білінговий обрив телекома - d-link dsl 2600

DSL-2600U_BRU_C.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого d-link 2500u бріджом через asus wl520g. політ нормальний вже з пів року. косячки бувають інколи тільки коли пропадає світло. лікуєтсья ребутом модема. а так задоволений на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого d-link 2500u бріджом через asus wl520g. політ нормальний вже з пів року. косячки бувають інколи тільки коли пропадає світло. лікуєтсья ребутом модема. а так задоволений на всі 100%

wl520g має деякі проблеми з фрагментацією пакетів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого d-link 2500u бріджом через asus wl520g. політ нормальний вже з пів року. косячки бувають інколи тільки коли пропадає світло. лікуєтсья ребутом модема. а так задоволений на всі 100%

wl520g має деякі проблеми з фрагментацією пакетів

В чому це виявляється? на що впливає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж.... Ура! але на сторінці зміни тарифного плану поки шо все по-старому. Думаю зранку можна буде змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обрав ого-2. Круть що тепер на віддачу 1 мбіт!!!!

Дякую за новину ;)

.

Що значить обрав ???

Якщо вірити сайту телекома, обрати можна буде тільки з завтрашнього дня. Не знаю, можливо всім змінять автоматом, ніхто ж не відмовиться від більшої швидкості за ті самі гроші, хоча як це діло виглядатиме з юридичної точки зору, фіг його зна, тра почитати договір.

Але поки що, сайт говорить ось що. "З 15 грудня 2008 року вводяться супервигідні тарифні плани на послугу «ОГО!» Відтепер більшість користувачів послуги «ОГО!» може вдвічі збільшити швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат. Для цього потрібно лише зайти на Домашню сторінку сайту my.ukrtelecom.ua і замовити відповідний тарифний план."

Але з 15 грудня, а не сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обрав ого-2. Круть що тепер на віддачу 1 мбіт!!!!

Дякую за новину :)

.

Що значить обрав ???

Якщо вірити сайту телекома, обрати можна буде тільки з завтрашнього дня. Не знаю, можливо всім змінять автоматом, ніхто ж не відмовиться від більшої швидкості за ті самі гроші, хоча як це діло виглядатиме з юридичної точки зору, фіг його зна, тра почитати договір.

Але поки що, сайт говорить ось що. "З 15 грудня 2008 року вводяться супервигідні тарифні плани на послугу «ОГО!» Відтепер більшість користувачів послуги «ОГО!» може вдвічі збільшити швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат. Для цього потрібно лише зайти на Домашню сторінку сайту my.ukrtelecom.ua і замовити відповідний тарифний план."

Але з 15 грудня, а не сьогодні.

пробував змінити тариф :) ,пока можна вибрати тількі старі,

автоматом не переводять , маю знайомого ,що сидить ще на ліміті в 700 мб, коже що йому достатньо, міняти не хоче. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автоматом не переводять , маю знайомого ,що сидить ще на ліміті в 700 мб, коже що йому достатньо, міняти не хоче.

верно, автоматом не переводят, надо самому менять, надеюсь 20грн не спишут за изменение тарифного плана ;))

PS

Зміна тарифного плану на тарифний план з меншою абонентною платою Одноразово, за кожну зміну грн. з ПДВ

20

заметьте, пропала звездочка с дополнительным условием, раньше 20грн брали только за переход с большего тарифного плана, на меньший, теперь же без разницы, всеравно сдерут двадцатку (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин точно))

у меня просто после 5 минут на сайте гоблина http://oper.ru/torture/read.php?t=1045689220 плавают белые буквы перед глазами)) не заметил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...