Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В даний момент (09:07) 2 працівника телекомівського ОГО читають цю тему. так шо 4iter не нада ляля

після твого дзвінка - не сумніваюсь, що читають :-)

П.С. але точно не саппорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Parfumer Я так розумію ти працівник Укртелекома. І читаєш.

;) Чому не можу обрати ніякий із нових пакетів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, достучатся в саппорт нереально просто. Всё утро над телефоном вишу.

Есть ещё у них номера кроме 747030?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я змінив ще вчора, коли на борду виложили силку.

Вчора можна було змінити тарифи по старим цінам, напр. тільки на ОГО-1(той що за 150грн), на ОГО 1+(за 100грн) можна переключитися з тільки сьогоднішнього дня. Я сам так стормозив і змінив ще вчора, і тільки сьогодні допер, що напевно попав на 20грн :). Правду кажуть, поспішиш - людей насмішиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин у меня тоже облом ( у меня был ОГО! 512, зашел поменять на новый у меня их списка только ОГО! 256+, видать линия не поддерживает 1Мб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, що це таке:

1. XML parse error

XML:

DB Error: unknown error

Code: 1114

Description: The table 'sites_stat' is full

SQL: INSERT INTO sites_stat (ip, site_id, lang_id, section_id, str_field) VALUES ('92.112.86.220', '1', '1', '63', 'registration_form_groovy,/,,,/registration_form_groovy/,63,Реєстрацiя,priocom,Реєстрація,,,Реєстрація, доступ, логін, пароль,,Реєстрація в системі')

Вибивається при реєстрації, чи при авторизації на my.ukrtelecom.ua???????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, хто не може додзвонитись в сапорт от вам № *-**-** і все буде в шоколаді, можу дати мобільні адмінів , але боюсь, що мене не простять

Бред...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибивається при реєстрації, чи при авторизації на my.ukrtelecom.ua???????

mysql витошнило)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, хто не може додзвонитись в сапорт от вам № 4-20-20 і все буде в шоколаді, можу дати мобільні адмінів , але боюсь, що мене не простять lopata.gif boks.gif

Вайз десіжун!

post-203-1229343311.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура, дозвонился, поднала девушка голос приятный и спокойный, а мне говорили что там злые сегодня все :) Все переключили :) Остается только на сайт достучатся, т.к. трудно это сейчас наверно наблыв бешеный :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victor_1989 - а хто тобі давав викладати приватну інфу про людей, без їхньої на це згоди?

Чи ти просто повипендрюватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cайт укртелекома лежить. Видав те ж саме

"1. XML parse error

XML:

DB Error: unknown error

Code: 1114

Description: The table 'sites_stat' is full

SQL: INSERT INTO sites_stat (ip, site_id, lang_id, section_id, str_field) VALUES ('94.178.158.248', '1', '1', '61', 'login_login_groovy,/,,,/login_login_groovy/,61,Авторизацiя,priocom,Авторизація,,,Логін, пароль, символи, доступ, ім\'я,,Авторизація в системі')"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cайт укртелекома лежить. Видав те ж саме

"1. XML parse error

XML:

DB Error: unknown error

Code: 1114

Description: The table 'sites_stat' is full

SQL: INSERT INTO sites_stat (ip, site_id, lang_id, section_id, str_field) VALUES ('94.178.158.248', '1', '1', '61', 'login_login_groovy,/,,,/login_login_groovy/,61,Авторизацiя,priocom,Авторизація,,,Логін, пароль, символи, доступ, ім\'я,,Авторизація в системі')"

у мну те саме.....всі ломляться міняти тарифну модель..... бум чекати, поки вільніше стане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Victor_1989 - а хто тобі давав викладати приватну інфу про людей, без їхньої на це згоди?

Чи ти просто повипендрюватися?

Юзер ушел в баню на 3 дня.

Посты я вытер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, вибір з 512 на 256. Навідь незнаю чи звонити в супорт, шоб на мати не нарватись. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... ви навіть на сайт можете зайти а я при спробі залогуватись бачу лише блювотиння : :D

1. XML parse error

  XML: 

DB Error: unknown error

  Code: 1114

  Description: The table 'sites_stat' is full

  SQL: INSERT INTO sites_stat (ip, site_id, lang_id, section_id, str_field) VALUES ('91.124.37.169', '1', '1', '61', 'login_login_groovy,/,,,/login_login_groovy/,61,Авторизацiя,priocom,Авторизація,,,Логін, пароль, символи, доступ, ім\'я,,Авторизація в системі')

2Tum@n .. по доброму кажу.. подивись в аськО.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, вибір з 512 на 256. Навідь незнаю чи звонити в супорт, шоб на мати не нарватись. :)

Аналогічно, хоча порт описано на 1Мбіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, вибір з 512 на 256. Навідь незнаю чи звонити в супорт, шоб на мати не нарватись. :)

Аналогічно, хоча порт описано на 1Мбіт

Де там порт описано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, вибір з 512 на 256. Навідь незнаю чи звонити в супорт, шоб на мати не нарватись. :)

Позвони на сапорт, поправят если есть возможность.

DB Error: unknown error

  Code: 1114

  Description: The table 'sites_stat' is full

Аналогично, блин ну неужели нельзя за целый день хотябы почистить таблицу sites_stat' или перелить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспів, приємна дівчинка в супорті нажала на чарівну кнопочку і в аккаунті зявилось 1ОГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...