Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Дзвонив на 74-70-30 Уних як сказали все в порядку і чого швидкість в половину менша вони нерозуміють (ха-ха )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speedtest.net на Київ, Москву, Франкфурт. Ну і плюс торенти.

Про цю тему шо думаєте http://ogo.in.ua/forums/viewtopic.php?f=43...p;sk=t&sd=a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я думав в мене вже щось не те))))

Мегабіт максимум дає при підключених чотирьох)

В мене і вночі нормальної швидкості нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене нема. а з учора і інтернету нема. взагалі

В браузер вчора я тук-тук,

Поселився в ньому глюк.

То всьо певно той Газпром

поламав Укртелеком.

Ремонтуйте інтернет,

інтернета дома НЕТ!

Буде паніка в народу

інтернета ждем приходу.

(мля...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора годин так в 12 ночі не було інета, судячи по логах, то лежав сервер авторизації. Десь за годинку з"явився. Швидкість нормальна. Та і загалом ніякого дискомфорту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненаю ..

в мене ого2 ... проблем ніяких ... комп "сутками" включений пінг на європу (скажімо телія) ~50-60 (ВоВ сервакі) качає також ніплохо ...

З.І.

в мене таке чудо буває ... шо часом явно менша швидкість ... але скоріше за все то шось з модемом ... ребутнув ... законектився (часом конекта нема по 15 хв(!) ) і все олрайт =)

З.І.І.

як кажуть в службі підтримки =) "попробуйте перезагрузити модем" ма ха ха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як кажуть в службі підтримки =) "попробуйте перезагрузити модем" ма ха ха

Працює в 90% випадків, особливо якщо модем d-link 2500 або tplink

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

«Укртелеком» намерен инвестировать 1 млрд. грн. в свое развитие

«Экономические Известия» // 26.01.2009

Телекоммуникационная компания «Укртелеком» намерена инвестировать 1 млрд. грн. в свое развитие в 2009 г. Об этом заявил заместитель Министра транспорта и связи Украины – глава Госадминистрации связи Олег Проживальский в интервью газете «Экономические Известия».

По словам главы Госсвязи, эти инвестиции будут использованы, главным образом, на развитие интернет-услуги «ОГО!», на построение специальных сетей.

«Потому что эта услуга развивается наиболее динамично. И это будет стратегически правильно», - заявил О.Проживальский.

О.Проживальский также добавил, что часть денег будет инвестирована в развитие мобильной связи.

«Ну и где-то там, где хорошо идет услуга мобильной связи, немного будет улучшаться сеть», - отметил глава Госсвязи.

ОАО «Укртелеком» является национальным оператором фиксированной связи. Компания оказывает также услуги мобильной связи нового поколения 3G под торговой маркой Utel

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на "Візорі" сьогодні з обіду постійні перебої. "Світ" ніяк не хоче працювати :-( До Візора все пінгується, а назовні - з великими перебоями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

укртелеком, ADSL-ОГО лежит последние полчаса, дозвониться в поддержку нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно лежит, но не весь, часть пингуется, а часть нет.

Гугл например работает, а укр.нет - НЕТ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я був у сестри, пропав інет потухла аська.

Зайшов на модем, АДСЛ піднятий в логах не можливо авторизуватись.

Так як телефона підтримки я не знаю телефонувати хіба в рельсу.

Тепер розумію що за грабля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось трошки лагало. колега питався що сталося.. я був зайнятий і мені було не до того.

Зараз все ок..

Shit happens..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа не знали що з новими тарифами впруться в пропускну.

Ніколи начальству не докажеш. Поки не впреться. :)

краще прикрутили б MRTG щоб люди не флудили і самі подивились які навантаження на зовнішні канали :)

дійсно 26 з 20 до 21:30 були граблі з авторизацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

народ...

тему з початку не передивлювався ... але шоб не створювати нову запитаю тут!

власне тільки шо йшов повз відділення УТЕЛ і побачив акцію (де модем за 1 грн) яка діє до кінця березня, тобто цього місяцю!

тобто існуючим абонентам ОГО можна підключитись до "мобільного" інтернету від утел зі швидкістю 3.6 мбіт/сек! (80грн/міс, договір на рік)

перше що зацікавило це модем за 1 грн =)

власне суть питання така ..

Цікавить реальна швидкість цього інтернету, тяне чи не тяне він за містом, а особливо цікавить село Промінь, та реальна швидкість там.

ну і хотілося б почути відгуки користувачів цього "мобільного" інтернету !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить реальна швидкість цього інтернету

приблизно ОТАКА (буває і більша, залежить від навантаження на мережу).

тяне чи не тяне він за містом, а особливо цікавить село Промінь

якщо маєш телефон з підтримкою 3g - відскануй сітку. Якщо побачиш мережу типу UKR 07, то варіант цього інету можливий. В роумінгу Beeline працює паршиво.

ну і хотілося б почути відгуки користувачів цього "мобільного" інтернету !

По акції не підключався, сиджу зараз на контрактному пакеті U'net 40 (40 грн. за 512 Мб). Недавно прикупив собі модем ZTE MF620. Швидкості роботи для порівняння : до покупки, після покупки. При користуванні модемом швидкістю в принципі задоволений. В майбутньому все-таки збираюся користуватися чимось іншим. Utel зараз - це як тимчасове рішення.

З.І. Модераторів прошу вибачення, можливо пост не в тому топіку, просто попросили дати відгук. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Маю таку проблемку.

Інтернет "ОГО"го від сабжа. Вже другий тиждень 2-3-4 раза на день модем (Каліцтво821, налаштований бріджем) губить конект, WAN починає моргати і може конектитись пів-години, годину, дві, три (як коли). Як законектиться, то інет нормальний, швидкість відповідає тарифному плану.

Пробував модем ресетнути - не допомоголо. Подзвонив в УТ пожалівся, сказали подивляться мою лінію. Теж не допомогло. Раніше все було гуд.

ALL, підскажіть плс, де шукати причину таких частих розривів і потім довгих конектів.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй інший сплітер, якщо є можливість інший модем. Наприклад обмінятись зі знайомим на день-два.

Якщо у тебе лінія без скруток то заміни модему і сплітера буде достатньо щоб впевнитись у відстутності проблеми на твоїй стороні.

Ну і якщо навіть після заміни все буде по старому - звонить і вставлять по повній. І для початку на 8-800-506-8-800 зі скаргою на бездіяльність місцевого сапорта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...