Перейти до змісту

Сокращения, реструктуризации


difoto

Рекомендовані повідомлення

Вот только недавно читал, что в сфере телекоммуникаций - наименьшее влияние кризиса. Люди пользуются интернетом и телефоном так же, как и продуктами, т.е. постоянно и на прежнем уровне.

И тут , сегодня узнаю, что Датагруп сокращает 25% штата. Шоза....?

Прошу сообщить здесь: кого, где и в каких количествах сокращают либо урезают З/П . на каком уровне и т.п.

ЗЫ я вот никого не сокращал и зарплату не урезал. Единственно - до начала кризиса отправил в декрет работницу с выплатой 3500 грн. больнично-декретных плюс шотамположено за второго ребенка :) А у вас как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дупа кроче...

Великі компанії в умовах кризи, урізують штати і програми розвитку.

Шкода що під це діло попадають хороші спеціалісти. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що під це діло попадають хороші спеціалісти.

Я аку фразу чув вже від трьох ... ее... управляючих, яким давали команду: "УВОЛІТЬ!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, але навпаки пропонують роботу з класною зп і умовами і з старої не турають...от і думаю що 2х зол вибрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великі компанії зазвичай мають плани по прибутковості, оскільки надходження грошей ззовні падає, або збільшуютсья витрати на діючі проекти (щоб довести хочаб до консерваці), то притримують зарплати любими методами і звільняють працівників :).

Внас в компанії ЗП складається з 2-х частин оклад + премія в співвідношенні 1:1, зараз в половину скоротили виплату премії. Поки нікого не звільняли, хоча штатного на 2009 рік ще нема.

Знаю, що на БУМ"і скоротили потім поновили і знов скорочують половину працівників.

Думаю звільнення в ПАККО і Континіумі ні для кого не секрет.

Казали, що є наказ скоротити вчителів шкіл (злити класи ітд), але як таке можна реалізувати в середині року, незнаю. Поки вчителів посилають у відпустки за свій рахунок на час канікул (зазвичай всі працювали).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо шкіл не чув такого. В мене сестра вчитель. І нічого подібного вона не казала..

А Хаосу, із зведеними класами - гірше ахінеї не чув.. . Там і так брак нормальних вчителів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле крЫза это просто предлог чтобы по увольнять людей

ну не скажи,якщо деякі напрямки чи філії запускали з метою росту,то в умовах кризи,багато програм згортають,ріст і розширення припиняється,а відповідно і людей та з/п скорочують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казали, що є наказ скоротити вчителів шкіл (злити класи ітд), але як таке можна реалізувати в середині року, незнаю. Поки вчителів посилають у відпустки за свій рахунок на час канікул (зазвичай всі працювали).

І хто тобі таке казав? Канікулярний час повністю оплачений і відпрацьований.

Навпаки є наказ про наповненість класів не більше 28 учнів. А це означає, що кількість класів буде більшати. І нових вчителів прибавляється, та ще й добавляються соціальні психологи і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле крЫза это просто предлог чтобы по увольнять людей

ну не скажи,якщо деякі напрямки чи філії запускали з метою росту,то в умовах кризи,багато програм згортають,ріст і розширення припиняється,а відповідно і людей та з/п скорочують.

Это да, но в некоторых областях увольняют просто под шумок людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто тобі таке казав? Канікулярний час повністю оплачений і відпрацьований.

Навпаки є наказ про наповненість класів не більше 28 учнів. А це означає, що кількість класів буде більшати. І нових вчителів прибавляється, та ще й добавляються соціальні психологи і т.д.

Мені говорила вчителька районної школи... наскільки це торкнулось міських - незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Працівниця ГПЗ сказала, що їх потрохи скорочують, а на березень планують зупинку на рік.

Хтось може перевірити інфу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)

Працівниця ГПЗ сказала, що їх потрохи скорочують, а на березень планують зупинку на рік.

Хтось може перевірити інфу?

Від адмінперсоналу чув, що скоротили 600-800 чоловік і також ходять чутки про повну зупинку заводу.

Сам працюю в магазині побутової техніки - скоротили і персонал і зарплату, про інше гімно, яке надходить з центрального офісу щодня навіть писати не хочу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На автозаводі "попросили" більшість пенсіонерів. Хоча, деякі з них продовжують працювати по контракту, як позаштатні працівники. Просто є дісно спеціалісти, яких поки нема ким замінити. Хоча, з іншої сторони, зовсім недавно понабирали молодих пацанів на роботу, які тільки починають вникати в процес і толку від них майже немає. От з них нікого не звільняють.

Також частково урізали премію. Працюємо 3-4 дні на тиждень.

Ходять чутки, що в січні гряде скорочення штату на 20%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Навпаки є наказ про наповненість класів не більше 28 учнів. А це означає, що кількість класів буде більшати. І нових вчителів прибавляється, та ще й добавляються соціальні психологи і т.д.

а тим часом сільських вчителів середньої школи відправляють за свій рахунок на зимові канікули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитую зі свого журналу:

В ЛУЦЬКУ ВЧИТЕЛІВ І ВИХОВАТЕЛІВ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ ВІДПРАВЛЯЮТЬ В НЕОПЛАЧУВАНІ ВІДПУСТКИ НА РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ! ЗНАЙШЛИ, СУКИ, НА КОМУ ЕКОНОМИТИ! І ТІ, ЯК ДУРНІ ТЕЛЯТА, ПОГОДЖУЮТЬСЯ! ЗАЯВИ ПИШУТЬ! А ГІВНА НА ПАЛИЧЦІ!!!! ПІД МІСЬКУО З ЦЕГЛОЮ!

КОЛИ ЦІЙ ГРЬОБАНІЙ, НЕНАЖЕРЛИВІЙ, SУЧІЙ ВЛАДІ ТІ ГРОШІ СТАНУТЬ ПОПЕРЕК ГОРЛА І ВОНИ ЗРОЗУМІЮТЬ, ШО ДАЛІ ЇХАТИ НА НАС НЕМА КУДИ?!

ПОЕКОНОМИЛИ Б МІСЯЦЬ НА НАРОДНИХ ЗАСРАНЦЯХ З ЇХНІМИ ЛЄКСУСАМИ І ПЕРЕЛЬОТАМИ ЗАРАДИ ПІАРУ.

і якщо мені коли-небудь хтось ше скаже про погану якість освіти в Україні я буду дуже матюкатись. Тому що люди працюють в переповнених групах, класах, за зарплату двірника, з пенсією грузчика. І НІЯКОГО-НІЯКОГО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, БО ПЕРШИЙ, НА КОМУ ЕКОНОМЛЯТЬ В ТІЙ КРАЇНІ - ВЧИТЕЛЬ!!!

Я дуже сподіваюсь, що ще за життя стану свідком хоча б земної розправи над цими sуками, які не знають, як би ще з кого здоїти, щоб побільше захапати в свою безкінечно велику кишеню!

Вікторе Андрійовичу, Юліє Володимирівно, і вся ваша шобла-й0бла, від усієї душі в році, що скоро настане бажаю вам всього найгіршого, усіляких негараздів, хвороб і чого там ще. Sуки.

Перепрошую за матюки, просто говорити культурно в даних умовах не виходить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, з зарплат депутатів? Чи їхніх машин по сто штук? Чи хатніх працівниць? Чи, може, з апартаментів? Чесно, кажучи, на це все гроші в нас є, як і на два за день польоти окремо президента, окремо прем.єра, а от грошей на зарплати вчителів нема. Цікаво, якби вони всі просто відмовилися вийти на роботу?!

Кого має обходити згортання бізнесу. Раз влада довела до того згортання, значить виплати бюджетників вона має осилювати самостійно. Вчителі не повинні працювати безкоштовно, а відправляння в відпустку за свій рахунок - беззаконня.

І, Толь, мені цікаво, ти б сам безплатно працював би??? Саме така позиція дозволяє владі витворяти все, шо вона хоче.

Давай, раз вже бізнес згортається всіх бюджетників будемо звільняти: вчителів, лікарів, мєнтів.

Цікаво, куди заїдемо.

тільки хто тоді буде вчити твою чи мою дитину і чого, шо найосновніше? Поки вчать хоч чогось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас продовжуються скорочення. Тепер "за згодою сторін" пішла значна частина молодих (і не дуже) спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, я вже писав, що у нашому суспільстві гроші нізвідки не беруться. Їх народжують ті, хто реально щось виробляє: виробив наш Луаз ще одного "Богдана", получили працівни зарплатню з грошей, за які продано його, і пішли тратити на вчителів, медиків і мєнтів. Але і перші, і другі, і треті - практично самодостатні організації: хто вірить, шо мєнти живуть на зарплату? :) Медики також кінці з кінцями зв*яжуть , а вчителі - ну в мене кума у вільний від вчителювання час готує до вступу, екзаменів, тощо. Причому деколи у вчителя "факультатив" оплачується значно краще від основної діяльності. А Толік усе правильно сказав - якщо стає виробництво, стає і поповнення бюджету.

Реальный диалог нашего менеджера и бухгалтера заказчика:

МЫ: Вы не оплатили 2 месяца наших работ, мы не будем делать перенос данных в новую базу

ОНА: так что, если мы вам не будем платить, так вы вообще работать не будете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тока шо с таможни,говорят шо у них полный стоп.Зато приезжают проверки и перерывают все декларации,чтобы делать дооценку уже растаможенных товаров!!!!!И по слухам контрабас снова в расцвете.Так о каком бюджете вы говорите?

ЗЫ:иллюзий не питаю,готовлюсь к безработице и дефолту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...