Перейти до змісту

Сокращения, реструктуризации


difoto

Рекомендовані повідомлення

Юлямпочка, я вже писав, що у нашому суспільстві гроші нізвідки не беруться. Їх народжують ті, хто реально щось виробляє: виробив наш Луаз ще одного "Богдана", получили працівни зарплатню з грошей, за які продано його, і пішли тратити на вчителів, медиків і мєнтів. Але і перші, і другі, і треті - практично самодостатні організації: хто вірить, шо мєнти живуть на зарплату? :) Медики також кінці з кінцями зв*яжуть , а вчителі - ну в мене кума у вільний від вчителювання час готує до вступу, екзаменів, тощо. Причому деколи у вчителя "факультатив" оплачується значно краще від основної діяльності. А Толік усе правильно сказав - якщо стає виробництво, стає і поповнення бюджету.
Реальный диалог нашего менеджера и бухгалтера заказчика:

МЫ: Вы не оплатили 2 месяца наших работ, мы не будем делать перенос данных в новую базу

ОНА: так что, если мы вам не будем платить, так вы вообще работать не будете?

+1

Автозаводу держава винна десь до 100млн. грн. по поверненню ПДВ і якщоб їх вернули не прийшлось би звільняти людей і відправляти у відпустки за свій рахунок; розрахувалисяб з нами (СУ-536) і в нас булаб робота, а якщо працюватиме автозавод, будівельники запрацюють і металурги. 

Якби тільки не мішали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Уволенных банковских сотрудников зовут обратно

http://www.uabanker.net/daily/2009/01/012309_0900.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автозаводу держава винна десь до 100млн. грн. по поверненню ПДВ....

не те ли это 100 млн.грн. которые получились от "типа продажи за бугор противокорозийной системы для труботроволдов" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні це ПДВ яке держава повертає підприємствам

ЗІ: Зевс , а що то на ДПЗ грошикі зявились? Будите щось будувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні це ПДВ яке держава повертає підприємствам

я понял что ПДВ (НДС)

тока вот за что оно?

не за "продажу за бугор противокорозийной системы для труботроволдов" ?

p.s. а строить мы всегда готовы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...