Перейти до змісту

Нові штрафи


Adeon

Рекомендовані повідомлення

доречі жодного штрафу за це ніхто не отримав і не отримає, якщо залякають віддаш хабар, якщо ні налякають що на наступний раз оштрафують, чи я не правий :)

мені вліпили 340 грн за проїзд під знак... штрафують і через раз розводять.

перевіряйте маршрутні листи і записуйте номера житонів, так відсіяться разводіли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 253
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

«Меня остановили в три часа ночи 20 ноября на трассе Киев — Одесса в Одесской области. Я ехала по свободной трассе в левом ряду. Раньше никогда даже не подозревала, что это нарушение, за которое штрафуют. Инспектор начал показывать мне таблицу с новыми «тарифами», заявил, что за несоблюдение рядности теперь около 400 грн штрафа. Мы «договорились» за 100 грн. За такую мелочь — это больше в 5 раз, чем было раньше!» — пожаловалась нам автовладелица Лариса.

<censored> меня <censored> эти <censored> блондинки, которые плетутся в левом ряду , так они ещще и не знают, что это не по правилам! <censored> <censored> <censored> <censored> бы таких!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Меня остановили в три часа ночи 20 ноября на трассе Киев — Одесса в Одесской области. Я ехала по свободной трассе в левом ряду. Раньше никогда даже не подозревала, что это нарушение, за которое штрафуют. Инспектор начал показывать мне таблицу с новыми «тарифами», заявил, что за несоблюдение рядности теперь около 400 грн штрафа. Мы «договорились» за 100 грн. За такую мелочь — это больше в 5 раз, чем было раньше!» — пожаловалась нам автовладелица Лариса.

<censored> меня <censored> эти <censored> блондинки, которые плетутся в левом ряду , так они ещще и не знают, что это не по правилам! <censored> <censored> <censored> <censored> бы таких!

Абсолютно не согласен.

У нас народ любить по ночам по правому ряду гулять или лечь и поспать.

Да и невсегда правый ряд (его покрытие) позволяют по нему ехать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня дважды штрафовали при движении в левом при свободном правом ряду (на трассе Киев-Одесса на Jeep Grand Cerokee) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водію автомобіля категорії "В" можна їхати в любому ряду, якщо він не створює перешкод іншим учасникам руху :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водію автомобіля категорії "В" можна їхати в любому ряду, якщо він не створює перешкод іншим учасникам руху :naezd:

эта шьто была? новые правила?

Да я и не только про Е-95 говорил.

папа, это ты с кем сейчас разговаривал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ди, это новые трактовки ПДД "под себя"

не обращай внимания... :naezd:

оно до поры до времени...

пока всем не напомнят мелочи типа "левой полосы при свободной правой" и пр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав під знак, але на місце своєї роботи, коли довів що я працюю на цій вулиці -

а під який знак ти їхав? "Поворот заборонено" чи "Рух тіко прямо"??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помовчу :mdr:

11.2. Нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини.

...................

11.5. На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).

ПДР ©:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter, под знак "Мост отсутствует". штраф выписала речная милиция :mdr:

насчет рядности при наличии только двух рядов, может быть масса допущений и при текущих тарифах они все будут не в пользу водителя. например, обогнал я машину в правом ряду до поста ДАИ и планирую опередить находящуюся в поле видимости машину в том же правом ряду, но находящуюся уже за постом ДАИ. перестраиваться в правый ряд только чтобы проехать пост считаю нецелесообразным

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водію автомобіля категорії "В" можна їхати в любому ряду, якщо він не створює перешкод іншим учасникам руху :huh:

Три рази штрафували мене за лівий ряд при вільному правому. При чому всі рази були при жахливому стані правого ряду. Багатотонажні фури в спеку роблять досить високу колійність, котра може бути небезпечною для низько посаженого авто. Жодного разу менти не прислухались до моїх зауважень, щодо дорожнього стану правої полоси.

Раніше я ніколи не стояв перед вибором сплатити штраф чи пробити піддон картера мого автомобіля, а зараз цей вибір стане робити ззначно важче. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оштрафували і мене сьогодні.

Був у відрядженні у м. Володимир Волинський. Зупинився на зупинці для того щоб висадити пасажира і тільки збирався їхати, як до мене докулупались гайци! Карочє виписали протокол і собствєнно сам штраф. Наскільки я помню, коли здавав на права, вчитель росказував що дозволяється зупинитись на термін до 5 хв. для посадки/висадки пасажирів, або загрузки/розгрузки товарів.

Так вот. Скажіть мені будь ласка, чи нарушив я ПДР і яким чином оскаржити це діло? Їхати потрібно обов"язково у Вол. Вол. чи можливо судитись у м. Луцьк?

І ще... Дали бумажку, в якій зазначено що я скоїв, коли і де, суму штрафу і т. д. а де, шо і коли платити, а ні-ні... Чим більше я живу в цій державі, тим більше дивуюсь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"здійснив зупинку ближче 30 м до посадочного майданчика для маршрутних Т. З."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сколько стоит удовольствие "здійснити зупинку ближче 30 м до посадочного майданчика для маршрутних Т. З."?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть мені будь ласка, чи нарушив я ПДР і яким чином оскаржити це діло?
15.9. Зупинка забороняється:

а) на залізничних переїздах;

б) на трамвайних коліях (крім випадків, обумовлених пунктом 15.8 цих Правил);

в) на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також у тунелях;

г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;

ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;

д) у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;

е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;

є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання, де це створить перешкоди технологічним транспортним засобам, що працюють;

ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;

з) у місцях, де транспортний засіб закриває від інших водіїв сигнали світлофора або дорожні знаки;

и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.

ИМХО. если протокол подписал, то что тут уже опротестовывать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що означає термін зупинка? Витяг із ПДР:

зупинка - припинення руху ТЗ на час до 5 хв або більше, якщо це не обхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих правил (надання переваг у русі, виконнаня вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо).

То можливо все ж таки порушення не було?

georg, написано що 300 грн, але нема самого рахунку, куди його платити - хз. Нема є ж ні повістки у суд ні самого рахунку для сплати штрафу. Бланк є, але він пустий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а народ активно запасається пасами безпеки та знаками аварійної зупинки...За останніх 2 тижні десь 30 пасів в мене купили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, написано що 300 грн, але нема самого рахунку, куди його платити - хз. Нема є ж ні повістки у суд ні самого рахунку для сплати штрафу. Бланк є, але він пустий!

по телевизору (5 канал) говорят, что это явление повсеместное - еще не придумали номер счета для этих штрафов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще не придумали номер счета для этих штрафов.

гы... ну нет ножек - нет и варенья :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...