Перейти до змісту

Нові штрафи


Adeon

Рекомендовані повідомлення

забрал машину из ремонта, еду в гараж. стопают. и говорят что нет бампера. на все разъяснения, что из ремонта, еду в гараж... написали протокол. единственная поблажка, это то что, он мне сказал написать: "с правонарушением согласен, прошу предупредить устно". и в принципе он прав. мог бы и с собой бампер взять на сто прикрутить и поехать. (но если с работы бы заехал за бампером. сто бы уже зарылось, а в переполненной маршрутке ездить с бампером, не такое уж и прикольное удовольствие) но тогда этот штраф был 10 грн, а сейчас?

ну дк все правильно, ти пояснив обставини, тебе попередили устно. Що тобі не подобається? штрафу не дали, а працівник даі виконав свою роботу. так що кричати, що ти проти тільки тому, що це закон обов"язковий для всіх нема сенсу. обов"язковий є обов"язковий і нічого тут не поробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 253
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ну дк все правильно, ти пояснив обставини, тебе попередили устно. Що тобі не подобається? штрафу не дали, а працівник даі виконав свою роботу. так що кричати, що ти проти тільки тому, що це закон обов"язковий для всіх нема сенсу. обов"язковий є обов"язковий і нічого тут не поробиш.

тогда бы почему не сделать это как с дорожным сбором и прочей фигнёй? приехал на прохождение тех осмотра. и сразу заплатил, на случай возможной аварии. сделали бы единую систему для всех. и сразу в талоне указанно, что машина застрахована. и сразу бы внести туда плату для страхования здоровья. что б если авария, то страховка не только покрывала затраты на ремонт, но и на лечение...

а так ведь. автоцивилку можно взять в любой страховой компании. и не знаешь где нормальная.

или это иллюзия свободы? надо сделать обязательно, но где вы это сделаете, это ваш выбор как свободного человека в свободной стране?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне вот инетерсно, почему, если я против штрафов, то значит мне нравиться нарушать, или я часто это делаю?
Я ніде і не казав, що тобі подобається порушувати, а про те, що таке з тобою трапляється можна подумати з твоїх постів.
и сразу в талоне указанно, что машина застрахована.
А новий штампік ти кожен рік туди ставити будеш? Чи платити будеш на 10 років вперед?
и сразу бы внести туда плату для страхования здоровья. что б если авария, то страховка не только покрывала затраты на ремонт, но и на лечение...
Ти путаєш тепле і мягке. Ти зрозумій, що автоцивілка вона більше не для тебе, а для того, кому ти можеш вїхати в зад. Щоб та людина не мала проблем, а за який кошт ти будеш ремонтувати СВІЙ пєпєлац — це вже нікого не хвилює. Для цього є КАСКО. Ну а твоє здоров"я хвилює інших ще менше, для цього є якраз і добровільне страхування здоров"я.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ви ніби розумні люди і досвідчені водії.Але чуючи від вас фразу "не всі менти казли" я дуже дивуюсь.Не дай Боже, звичайно, але як вас зроблять неправими і при штрафі 500 грн (проїзд на зелений моргаючий) візьмуть з вас лише 300 грн хабаря, от тоді я вас послухаю, що ви будете казати про тих "працівників, що виконують свою роботу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ви ніби розумні люди і досвідчені водії.Але чуючи від вас фразу "не всі менти казли" я дуже дивуюсь.Не дай Боже, звичайно, але як вас зроблять неправими і при штрафі 500 грн (проїзд на зелений моргаючий) візьмуть з вас лише 300 грн хабаря, от тоді я вас послухаю, що ви будете казати про тих "працівників, що виконують свою роботу"

ну то не всі, є і нормальні. які ставляться до тебе з розумінням. а є і такі, які будть драти за все що було і чого не було. і саме про те і намагаюсь сказати. що при данному розвитку нашого суспільства, не можна надавати такі можливості працівникам даі.

у задорнова (здається) був расказ про вахтера, якому дали владу, пускати когось чи не пускати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-Я ніде і не казав, що тобі подобається порушувати, а про те, що таке з тобою трапляється можна подумати з твоїх постів.

2-Чи платити будеш на 10 років вперед?

3-Ти путаєш тепле і мягке. Ти зрозумій, що автоцивілка вона більше не для тебе, а для того, кому ти можеш вїхати в зад. Щоб та людина не мала проблем, а за який кошт ти будеш ремонтувати СВІЙ пєпєлац — це вже нікого не хвилює. Для цього є КАСКО. Ну а твоє здоров"я хвилює інших ще менше, для цього є якраз і добровільне страхування здоров"я.

1- з різними людьми трапляється багато чого. і я припускаю що зі мною може статись теж. і думаючи наперед, я висловлюю свою думку.

2-штамп в талон. чи є вона чи нема. а так, з одного боку ми отрумуєм додаткові робочі місця, для страхувальників, але в той самий час їм треба платит зарплату. а то будуть саме відсотки з тих страховок, які ми в них оформим. єдине що то дає, то конкуренція, і боротьба за якість послуг в ції сфері. хоча кількість фірм з продажу нафтопродуків не сприяє підвищенню якості і зменшення цін.

як на мене то хай би воно було одразу і в одному місці. так собі і т.о. пройшов і застрахувався.

3-я не плутаю. і то шо коли я купляю автоцивільний поліс страхування, то, образно кажучи, я купую собі абонемент на скільки я можу побити чуюсь машину. а стосовно здоровья. якщо в машині в яку я вдарився, постраждають люди? а в них не буде грошей. а в мене теж. то своєю страховкою оплачую ремонт машини, а не відновлення їх злоров"я. я вже не кажу про моральний збиток. якій вже починає в нас все частіше сдиратись з винуватця. то чом би і це не включати в поліс автоцивілки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я припускаю що зі мною може статись теж. і думаючи наперед, я висловлюю свою думку.
Якщо дуже багато припускати, то краще обмотатися дома подушками і сидіти на дивані :D Жарт.
штамп в талон. чи є вона чи нема.
А оформляти договори, вести базу даних, розбиратись страховий/нестраховий випадок, виплачувати страховки і спостерігати за проходженням ремонту автомобіля теж мають працівникі МРЕВ?
а стосовно здоровья. якщо в машині в яку я вдарився, постраждають люди?
Автоцивілка стосується і людей постраждалих в ДТП.
я вже не кажу про моральний збиток. якій вже починає в нас все частіше сдиратись з винуватця. то чом би і це не включати в поліс автоцивілки?
Тут тобі допоможе КАСКО, страхуй що і як тобі заманеться.
всі ви ніби розумні люди і досвідчені водії.Але чуючи від вас фразу "не всі менти казли" я дуже дивуюсь.
Та ми тут взагалі дурачки, а мєнти — казли і хабарники адназначна! І не тільки даїшники, а ще є прості мєнти, всі "чинуші", маршрутчики, бюрократи з якого-небудь кадастру, слєсарі з жеку і ще багато хто. Якщо ти подивишся навкруг себе, то зможеш зробити цікавий вивсновок, що люба структура - це зріз з нашого суспільства і що ті самі даїшники не з марсу сюди заслані. Цирк, чесне слово.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штамп в талон. чи є вона чи нема.
А оформляти договори, вести базу даних, розбиратись страховий/нестраховий випадок, виплачувати страховки і спостерігати за проходженням ремонту автомобіля теж мають працівникі МРЕВ?

все одно авто і власник записані в базі даних даі. і всеодно йдеться комп"ютерізація цього всього, то хто заважає додати пункт "застраховано на стільки то". на дтп всеодно мають приїхати робітники даі. вони оформляють, записують що і як сталось і хто винен.

ніхто не заважає урядові укласти угоди з певними сто, на ремонт застрахованих автомобілів. і з місця дтп, машина, тягачем відразу забирається на сто, ремонтується. а рахунок відсилається до даі. а той хто винуватий. може оформити ремонт в кредит. якщо розмір його страховки не покриває витрати на ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как общаться с сотрудником ГАИ?

http://job.ukr.net/news/kak-obschatsa-s-sotrydnikom-gai/

Корисно почитати всім автомобілістам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все одно авто і власник записані в базі даних даі. і всеодно йдеться комп"ютерізація цього всього, то хто заважає додати пункт "застраховано на стільки то". на дтп всеодно мають приїхати робітники даі. вони оформляють, записують що і як сталось і хто винен.

ніхто не заважає урядові укласти угоди з певними сто, на ремонт застрахованих автомобілів. і з місця дтп, машина, тягачем відразу забирається на сто, ремонтується. а рахунок відсилається до даі. а той хто винуватий. може оформити ремонт в кредит. якщо розмір його страховки не покриває витрати на ремонт.

Ну ти стратєг! Просто плачу сижу. Ти взагалі уявляєш собі які це трудозатрати і скільки такий розвиток подій буде коштувати державі? Тобто, купити цивілку тобі "в лом"/дорого/з принципу не купиш, а от все зламати і побудувати заново - це да. Х#лі тут? Все рівно ж компютеризація... пісєц. Я думаю, що на цьому нашу дискусію можна закінчити, бо сенса в її продовженні я не бачу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти стратєг! Просто плачу сижу. Ти взагалі уявляєш собі які це трудозатрати і скільки такий розвиток подій буде коштувати державі? Тобто, купити цивілку тобі "в лом"/дорого/з принципу не купиш, а от все зламати і побудувати заново - це да. Х#лі тут? Все рівно ж компютеризація... пісєц. Я думаю, що на цьому нашу дискусію можна закінчити, бо сенса в її продовженні я не бачу.

т.е. на централизацию автострахования это большие затраты, а обеспечение охотничьих угодий, обеспечения депутатов столичным жильём, за счёт государства и так далее. это нормальная "доцільна" трата ресурсов.

тем более я ничего не вижу плохого в централизации данного дела, что бы при аварии всё офомрлялось на месте и сразу и не через отдельные организации, а на гос уровне.

всё равно со временем база милиции должна центролизироваться, как и медицинская, что бы упрощалась жизнь рядового гражданина. да это не лёгкий и трудоёмкий процесс. но разве не это есть изначальной задачей правительства?

можно привести пример, где Я, написал что мне в падлу, влом, дорого купить полис автостраховки?

и в каком месте я предлагал рушить? переделать, централизировать, упростить для граждан.

и если не трудно, можно разложить по полочкам, дабы в дальнейшем я не заблуждался, в чём ошибочны мои рассуждения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри за оффтоп. Не стал прочитывать все посты до конца. А Ющенко то мудаг, подписал закон когда дело запало перевыборами. Типа за безопасноть думают, да хрен тому правда, бабла скосить побольше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Therion, аргументація бабкі-пенсіонєркі на лавочці біля підїзду :D припиняй писати фікню, починай думати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже корисний топік в неті, читати всім обовязково з 67 сторінки... є дуже важливі тези юристів, щодо змін...

http://auto.meta.ua/forum/topic/t/17494/asc/1245.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і дивуюся..

Ніби всі водії і ніби й грамотні водії.. а чому ж стільки аварій та порушень?

Невже не можна пропустити діда на "москалику" ?? виявляється не можна - бо в мене ж BMW/Mercedes/І_всяка_інша_лобуда_пантова... А про етику і культуру на дорозі хтось чув? Чи тут принцип чим крутіше авто тим більше мені можна, тим менше на мене діють закони? А ось тут якраз - штрафи ВСІХ і повинні зрівняти. І всіх поставити в становище : всі хто на дорозі і поряд із нею - учасники дорожнього руху. І Правила розповсюджуються навіть на власника 20-ти метрового Lexus-а.

З штрафами згоден на 100%. Ще б якби показово 2-3 урода посадити і позбавити водійських прав назавжди - тоді був би порядок.

Вибач, але смішно....Якраз той же водій Лєксуса і покладе на всі штрафи та смугасті патики йому поперек дороги...Він як їхав 140 по місту, так і їхатиме. Бо ТАМ його кум-сват-брат...І він всьо вирішить....А от дідо на "москалику" якраз і "москалика" продасть...І прокляне всьо на світі за такі штрафи....Бо його-то і зупинять, він-бо 70 в місті їде...Еххх((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 17 числа заборонео керування транспортними засобами по дорученню.Штраф 480 грн. Саме весело буде тим хто покупляв автомобілі недавно і їздить по дорученню, або в кого вписано декілька чоловік.Певно крепко тра грошей на вибори ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя... ну впринципе... вещи такие как ремни безопасности, мобила и мелочи - не доказуемы (если тачка тонированая B) )!

угу, аблом

сьогодні но бачив по тв як високий чин з даї радісно сказав, що вони звернулись з відповідною пред"явою до операторів моб.звязку і ті погодились за запитами по складеним протоколам (при умові слухання справи у суді) давати інформацію по номеру абонента була розмова чи ні (по часовому проміжку). купуйте блютузззз, штраф буде дорожче :)

Ну ми ж народ розумний, мент поки дойде до авто, в цей час і карточку поміняти можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 17 числа заборонео керування транспортними засобами по дорученню.Штраф 480 грн. Саме весело буде тим хто покупляв автомобілі недавно і їздить по дорученню, або в кого вписано декілька чоловік.Певно крепко тра грошей на вибори B)

Звідки ти таке взяв?сам придумав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і дивуюся..

З штрафами згоден на 100%. Ще б якби показово 2-3 урода посадити і позбавити водійських прав назавжди - тоді був би порядок.

Вибач, але смішно....Якраз той же водій Лєксуса і покладе на всі штрафи та смугасті патики йому поперек дороги...Він як їхав 140 по місту, так і їхатиме. Бо ТАМ його кум-сват-брат...І він всьо вирішить....А от дідо на "москалику" якраз і "москалика" продасть...І прокляне всьо на світі за такі штрафи....Бо його-то і зупинять, він-бо 70 в місті їде...Еххх((((

Ну якби ж то тільки мажори порушували б правила. Якшо лєксус їде 140 то від нього менше біди якшо це буде жигулі, де пілся якоїсь ямки 100 деталей полетить з жигуля у всі напрямки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якби ж то тільки мажори порушували б правила. Якшо лєксус їде 140 то від нього менше біди якшо це буде жигулі, де пілся якоїсь ямки 100 деталей полетить з жигуля у всі напрямки.

ну прям как в мультиках, едет и запчастями раскидывается.... вот оно пагубное влияние мульт индустрии...

вы ещё сударь скажите, что дядьки на спортах, которые порой гоняют по центу это тоже ничего особенного... или малолетки на табуретках которые змейкой ездят по центру через разделительную. абыж не совкопром. котрый кидаеться деталями на ямках...

а то что богатому дяде на хорошей машинау будет абсолютно монопенисуально на те штрафы... а вот фраера на шохах. если он на последние пять грн залил бензика и с пациками решил погонять по городу. то если раньше он мог просто остановиться. наскрести откедотова 10-ку и свалить по тихому. то теперь ему придёться вывалить уже пол тысячи... почему у меня такое впечатление что он постараеться свалить? а сваливать лучше через что? через дворы, бо по прямой ты фиг оторвёшся. а в дворах что? правльно мы сидим на лавочке пивко потягиваем, наши дети с пасочками бегают, наши близкие идёт уставшие с работы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто в танку:

Згідно Правил ДОРОЖНЬОГО РУХУ :

2. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ВОДІЇВ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при

собі:

а) посвідчення на право керування транспортним засобом

відповідної категорії і талон, що додається до посвідчення;

б) реєстраційний документ на транспортний засіб (для

транспортних засобів Збройних Сил - технічний талон), а у разі

відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, -

свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб

чи тимчасовий реєстраційний талон;

Взято тут

Про доручення на право керування чи право продажу нічого не вказано.То відповідно:

Керування без посвідчення водія, реєстраційних та інших документів, а так само без поліса (договору) обов’язкового страхування штраф від 425 до 850 гривень

Якщо я десь не правий тикніть мені в букву закону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...