Перейти до змісту

Нові штрафи


Adeon

Рекомендовані повідомлення

І по цьому ти зробив висновок, що по дорученню вже не можна їздити?

Наскільки я знаю, його ще ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 253
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Головне питання: що це таке - свідоцтво про право спільної власності і де його взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По доверенности нельзя было ездить уже давно, на это просто закрывали глаза, ибо штраф маленький. По доверенности можна продать машину, переоформить и прочее. Так же на основании доверенности можна сделать временный талон!

Еще раз читаем правила и ищем в них слово доверенность.

А право совместного владения имеет к примеру жена (как совместно нажитое имущество), других случаев я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так же на основании доверенности можна сделать временный талон!

а где его делать и какая цена вопроса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По доверенности нельзя было ездить уже давно, на это просто закрывали глаза, ибо штраф маленький. По доверенности можна продать машину, переоформить и прочее. Так же на основании доверенности можна сделать временный талон!

Еще раз читаем правила и ищем в них слово доверенность.

А право совместного владения имеет к примеру жена (как совместно нажитое имущество), других случаев я не знаю.

взял как-то мотоцикл у товарища. за его женой съездить, поскольку он уже выпимший был. стопнули, сказали что если хотите ездить кучей на одном, то делайте доверенности, там вроде до пяти имён вписать можно. что генеральная доверенность, что тех паспорт, там указанно имя владельца или человека имеющего право владеть данным авто. моё авто чё хочу то и делаю. а что бы водить, надо права на данную категорию.

ни разу от работников милиции не слышал слова временный талон, спрашивают тех паспорт и права, если в правах и т.п. не совпадают фамилии, говорят что бы дали доверенность...

на счет муж жена, папик когда то ехал на машине, что оформлена была на маму, содрали штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на счет муж жена, папик когда то ехал на машине, что оформлена была на маму, содрали штраф.

А мама рядом сидела?

Если нет, то все по правилам.

а у разі

відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, -

свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб

чи тимчасовий реєстраційний талон;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а где его делать и какая цена вопроса?

Робити в мрео на рівненській. При собі мати ксерокопію доручення засвідчену нотаріусом (10грн), ксерокопію техпаспорта,автомобіль, пачпорт. В мрео платим за видачу ще десь 135грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мама рядом сидела?

Если нет, то все по правилам.

а у разі

відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, -

свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб

чи тимчасовий реєстраційний талон;

ну так а я про что? там просто выше говорилось про совместную собственность. а так в тех паспорт, я могу кого угодно вписать вторым водителем. и он будет иметь право ездить.

так это ж что получаеться...

доверенность 150

ксерокопия 10

и ещё талон 135

задофига выходит. а это ещё наверное оббегай всё мрео, отсиди в очереди, и скорее всего выплывут какие то ещё затраты.

смысл оформлять доверенность? сразу в мрео с хозяином и переоформлять машину на себя. правда это дороже получиться ;) зато уже будет постоянным.

а так мне кажется, что этот временный талон нужен, если у вас нет техпаспорта. а так если т.п. + доверенность на право управления(или пользования) авто. то можно ездить. а вот если т.п. остался у хозяина, а у вас только право управления, то значит, надо оформлять временный талон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По доверенности нельзя было ездить уже давно, на это просто закрывали глаза, ибо штраф маленький. По доверенности можна продать машину, переоформить и прочее. Так же на основании доверенности можна сделать временный талон!

Еще раз читаем правила и ищем в них слово доверенность.

Схиляюсь до такої ж думки, не думаю що більше половини Луцька побіжить в мрео за талоном, а будуть їздити і далі = техпаспорт+довіреність+права. А те що написав marko - так в правилах вже давно так записано, тільки на це ніхто не звертає увагу, дивно що він тільки зараз про це згадав - їздить-то давно :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 2 сусіда в дайцях, самі сказали щоб робив талон, для тих хто сумеівається чемно ждем 17 число і яросно робим ажиотаж в мрео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим тупіша влада тим більше папірців потрібно мати біля себе -

При собі мати ксерокопію доручення засвідчену нотаріусом (10грн), ксерокопію техпаспорта,автомобіль, пачпорт. В мрео платим за видачу ще десь 135грн.
Завтра йду провіряти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цивилизованых странах достаточно техпаспорта(пофиг на чье имя), ключей от машины и прав и езди себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По доверенности нельзя было ездить уже давно, на это просто закрывали глаза, ибо штраф маленький. По доверенности можна продать машину, переоформить и прочее. Так же на основании доверенности можна сделать временный талон!

Еще раз читаем правила и ищем в них слово доверенность.

Схиляюсь до такої ж думки, не думаю що більше половини Луцька побіжить в мрео за талоном, а будуть їздити і далі = техпаспорт+довіреність+права. А те що написав marko - так в правилах вже давно так записано, тільки на це ніхто не звертає увагу, дивно що він тільки зараз про це згадав - їздить-то давно :) .

дальше так никто ездить не будет.

как и доказвать зайцам, что волк - серый.

ЗЫ это ж надо так пкрекрутить мои мыслеизлияния.. до наоборот... феноменально!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так мне кажется, что этот временный талон нужен, если у вас нет техпаспорта. а так если т.п. + доверенность на право управления(или пользования) авто. то можно ездить. а вот если т.п. остался у хозяина, а у вас только право управления, то значит, надо оформлять временный талон.

т.е. имея техпаспорт+права+доверенность, как писалось выше можно ездить?? или с 17 числа могут доколупаться?про временный талон мне говорили тоже, но остальные друзья , ездя токо по доверенности говорили "забудь, он нужно токо чтоб ТО пройти".А хз что будет после 17..... мне кажеться что эти твари озвереют и за просроченый презерватив в аптечке доколупываться будут.

Чим тупіша влада тим більше папірців потрібно мати біля себе -
При собі мати ксерокопію доручення засвідчену нотаріусом (10грн), ксерокопію техпаспорта,автомобіль, пачпорт. В мрео платим за видачу ще десь 135грн.
Завтра йду провіряти.

опиши сам процес, "интереса ради", скільки часу піде на черги і квитанції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в цілях економії більшість їздять по генералках, а хлопці з 17 числа будуть легко і без сильного напряга косить бабло. А то через одного доказуй шо він звонив по телефону чи був не пристібнутий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в цілях економії більшість їздять по генералках, а хлопці з 17 числа будуть легко і без сильного напряга косить бабло. А то через одного доказуй шо він звонив по телефону чи був не пристібнутий :)

мене спиняли тричі.через генералку питань ні разу не виникало.....може через те, що порушення було серйозніше, незнаю.....але про талон навіть не заїкались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене завжди дивували люди,які купляють автомобілі за 3000-10000 уо і їздять по дорученню, невже так 150 баксів жалко ? це ж не дай Бог що, по суті власник через три роки може показати вам великого факуна і забрати автомобіль,в принципі. Я розумію коли це запор за 200 баксів,тоді да, смислу переоформляти нема, у майже всіх інших випадках довіренність це лише гемор,зі старими правилами чи новими, звичайно в випадку з родичами це інша ситуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене завжди дивували люди,які купляють автомобілі за 3000-10000 уо і їздять по дорученню, невже так 150 баксів жалко ? це ж не дай Бог що, по суті власник через три роки може показати вам великого факуна і забрати автомобіль,в принципі. Я розумію коли це запор за 200 баксів,тоді да, смислу переоформляти нема, у майже всіх інших випадках довіренність це лише гемор,зі старими правилами чи новими, звичайно в випадку з родичами це інша ситуація

мене теж, але коли купив машину в кредит (тобто взяв кредит,щоб купити машину), тих 500 баксів (2500 грн) чомусь стало не вистачати, не було часу і бажання їздити, переоформлювати і все таке.А генералка, за 15 хвилин вирішила всі питання.І себе я вільно почуваю, бо в будь-який момент, по власному бажанню можна заплатити ті 500 доларів і переоформити на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 16 ноября ГАИ наконец вводит официальные предоплаченные тарифы на нарушения. Выбирайте. Многое уже разобрали.

Новые тарифы ГАИ

ЗАО «Даи-Украины», согласно постановлению о дорожном движении от 01.04.08, предлагает своим клиентам новые pre-paid тарифы (тарифы с предоплатой) на услуги по разумному использованию ПДД:

Тариф «Эконом» (10 у.е) — позволяет три минимальных нарушения в месяц (превышение скорости до 30 км/ч, непропускание пешехода на переходе, парковка в неположенном месте). Тариф предназначен для нерешительных, робких водителей, которые почти всегда ездят по правилам

Тариф «Ночной» (40 у.е)- дает скидку 50% на штрафы в ночное время. При оплате на год вперед – бонус: превышение скорости при движение по ночному городу до 50 км/ч, использование прямоточных глушителей и до пяти синих лампочек в произвольных местах автомобиля.

«Тариф выходного дня» (54 у.е) — скидка до 70% на штрафы в выходные и праздничные дни. Также позволяет бесплатно передвигаться на ржавой машине с дымящим мотором, без номеров и техосмотра, при условии наличия на верхнем багажнике дивана, а в салоне – рассады, лопаты и тещи.

Тариф «Блондинка» (99.99 у.е) - позволяет двигаться не соблюдая рядности, правил приоритета, не пользуясь указателями поворота и зеркалами заднего вида. Особый бонус «Подружки» разрешает разговаривать по мобильному телефону без hands-free во время движения, одновременно крася ногти, выщипывая брови и делая макияж. Спонсор бонуса — журнал Cosmopolitan.

Тариф «Подснежник» (199 у.е) - действует с мая по сентябрь. Разрешает судорожные маневры с выпученными глазами, резкие торможения, неожиданную смену полосы и движение по автомагистрали в левом ряду со скоростью 40 км/ч.

Тариф «Понедельник» (211 у.е) - позволяет не дышать в трубочку утром понедельника или иного послепраздничного дня. Бонус «Корпоративный» добавляет к списку праздников «День рождения шефа», «Юбилей фирмы» и «Начальник заболел».

Тариф «Эксклюзив» (400 у.е)– позволяет ездить пьяным, без документов, по встречной полосе задом.

Тариф «Генеральный» (999 у.е)– разрешает словесные оскорбления (неограниченно) и нанесение легких телесных повреждений (до трех зубов или четырех синяков включительно) сотрудникам ДАИ чином до генерала. Заключившим контракт до декабря этого года – именная бейсбольная бита в подарок.

Тариф «Безлимитный» (3.000 у.е) — включает в себя все вышеперечисленное, а так же форму, фуражку, полосатую палочку и нагрудный знак сотрудника ДАИ.

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно варто було б створити нову тему після 17 листопада - "Як я постраждав від нових штрафів?" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно варто було б створити нову тему після 17 листопада - "Як я постраждав від нових штрафів?" ;)

ну, тема то может и будет пользоваться спросом, но как мне кажется, то тема с продам (магнитофон, телевизор, компьютер и т.д.) что бы заплатить штраф, будет актуальней :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto переконав, що до генерального доручення тимчасового талону не потрібно, оскільки ніяких правових наслідків, крім порушення ПДД (які є підзаконним актом), даний талон не має - це штучний талон придуманий для "внутрішнього обігу" в сфері діяльності ДАІ, власник якого, засвідчує, що він став жертвою лохотрону і попав на 135грн.

Оскільки ДАІ за законом не має права на видачу документів, які визначають право власності (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу лише відображає власника, власність якого в ДАІ засвідчують відповідні нотаріальні документи), то й жодного юридичного наслідку, щодо права власності даний талон немає, тобто при наявності даного талону ви не зможите продати дану власність і посуті не маєте жодного права керувати транспортним засобом без власника, або нотаріально завіреного доручення, оскільки в Цивільному Кодексі жодним чином не вказується такий талон.

Для себе я визначив, що генерального доручення вистачатиме і жодних талонів я робити не буду. При доколупування гайця про те, що в ПДД не згадуються жодні генеральні доручення, слід відповісти, що йому як працівнику МВС потрібно вивчати закони і в першу чергу спиратись на них, оскільки ПДД є тільки підзаконним актом і при таких суперечностях перевага надається ЗАКОНУ, а закон чітко вказує на те які документи і ким завірені визначають право власності і ДАІ серед них нема.

Вибачаюсь за можливі неточності, але суть така.

Ось вам посилання на тезу difoto:сильний пост

Короче вам вирішувати чи мати талон чи ні, але коли кожна канторна криса буде придумувати якісь довідки, посвідчення, талончики, справочки - жити краще ми не будемо. Тут питання, що для вас легше застивити гайця вивчити закон чи купити за власні 135грн цей талон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну що панове автомобілісти? є вже перші жертви? з ринку масово вимели знаки аварійної зупинки, вогнегасники і аптечки (позитивний результат, правда ж ;)).

Хоча є цікаві моменти. Є штраф за брудний номер. А як визначити чи брудний він чи ні? Пташечка канула, то вже й штраф платити? чи через кожен кілометр зупинятися, дивитися чи бува зустрічна машина його бува не заляпала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...