Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, pasha717 сказано:

журавичі галяк.

Ну, я туди не їздив ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Zheny@ сказал:

а де саме були ?

 

на бетонці, в сторону Києва.

Але туда не їдьте, я там вже все позбирала :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, futyn007_89 сказано:

Їду на Маневичі шукати щастя і грибів :):D

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу зараз в Маневичах...грибів назбирали поки аж 6 штук :) дуже сухо, молодих грибів немає. Був на черевасі, нова руда - грибів немає...галяк, нажаль...

Добре хоч шашлик взяв, то зараз будемо смажити щастя :)

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Журавичах. Їздили не по гриби, але по лісі трішки походив. Дуже сухо і то весь улов ))

 

14485020_1214184015311021_16298404034105

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні проїздом через ліс, зупинився пройтись на 10 хв., грибів нема, сухо. Ось все що знайшов - величезну губку на пенькові.

20161001_160146.jpg

20161001_160149.jpg

20161001_160202.jpg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, lorka сказал:

А нам підфортило - навіть і не думала, що в таку сушину щось знайдемо :) Клепачів, в тому лісі, що за залізницею. 

Вполювали))

 

DSCN7971.JPG

DSCN7994.JPG

DSCN7998.JPG

Hide

Заздрю білою завистю.:ok:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, vaz75 сказано:

Заздрю білою завистю.:ok:

Сама в шоці)) Не сподівалась навіть, якщо чесно. Та й місцинка сяка-така, але ж бач... Гриби - то був просто привід малих у ліс витягти, подалі від планшетів. Просто подарунок лісу якийсь ))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, планую після такої кількості води, поїхати у розвідку. Вдруге. В п'ятницю, швидше за все.

Молодий місяць! багато води. Не так вже й холодно.

Все ще не втрачаю надії! 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польські будуть палюбе, я от вагаюся чи то на рибалку чи мож на гриби,я ще не був у цьому році і вже кортить і полазити і якщо будуть посмакувати. Вчора зустрів знайомих, були у неділю(бетонка) то троха польських назбирали,то після таких дощів і дійсно не дуже вже так і холодно може буде трішки на сковорідку,а.Ось їхнє фото з контактів і це ще не весь їхній улов.

RzE8KWdbvGQ.jpg

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, FOX92 сказано:

Моя вчорашня "вилазка" в ліс

3 гриба?

Де були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.10.2016 at 10:56, yura-patriot сказал:

Польські будуть палюбе, я от вагаюся чи то на рибалку чи мож на гриби,я ще не був у цьому році і вже кортить і полазити і якщо будуть посмакувати. Вчора зустрів знайомих, були у неділю(бетонка) то троха польських назбирали,то після таких дощів і дійсно не дуже вже так і холодно може буде трішки на сковорідку,а.Ось їхнє фото з контактів і це ще не весь їхній улов.

 

Скажи своїм "знайомим". що вони ВАРВАРИ!!! З корінням (грибницею) виривати гриби - це ППЦ!

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

Скажи своїм "знайомим". що вони ВАРВАРИ!!! З корінням (грибницею) виривати гриби - це ППЦ!

НІ. Не так і страшно.

Це коріння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, vaz75 сказано:

Скажи своїм "знайомим". що вони ВАРВАРИ!!! З корінням (грибницею) виривати гриби - це ППЦ!

Чому гриби не можна виривати, а тільки зрізати?

 

Це міф про те, що таким чином ми залишаємо в цілісності грибницю і зберігаємо можливість подальші врожаї грибів. Більшість тварин, що вживають в їжу гриби не носять з собою ножів, а виривають їх і їдять, при цьому розгалужені нитки грибниці залишаються під землею, не страждають і зберігають можливість виробляти плодові тіла ще і ще раз. Навіть навпаки, зрізуючи гриб ми залишаємо велику ранову поверхню відкриту для зараження грибниці іншими гнильними мікроорганізмами.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l @Zheny@

"Снова здарова". Ми це питання обсусолювали минулого і позаминулого року. Я не казав, що їх треба зрізати. В інеті безліч статей і прихильників, і критиків зрізання. Але для мене авторитети є дід і батько, які змалку вчили: справжні гриби треба викручувати, а не рвати зі всім корінням.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zheny@ сказано:

3 гриба?

Де були?

   Так тільки три. Але метою походу в ліс був корінь п'ятипалу (українського калгану). А гриби то вже "попутно" получилися. Територіально ліс біля дачного масиву "Веснянка"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Але для мене авторитети є дід і батько, які змалку вчили: справжні гриби треба викручувати, а не рвати зі всім корінням.

Як і для мене.

МІй дід і мій батько завжди зрізали. Але можна акуратно викручувати.

Я фотки з розумної книжки викладав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздили в Журавичі-тільки мухомори,переїхали в Розничі-з десяток старих синяків.Такщо з грибами в лісі- напряг.Як показатєль-на трасі ні одного продавця.

IMG_20161008_161009[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в той час були в Розничах. Я проїздом був то відро польських за 100 грн. знайшов. власник на червоному гольфі казав шо слабенько. Одне відро десь літрів 20 забрали лісники. друге вивіз продавати. Перебрали завтра звкриєм в банкі. було тільки 3 ніжки червивих. А так всі як намальовані. Свіжачкі. Місця треба знати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей в лісі тьма, але моїх грибів знову ніхто не позбирав :)

Сьогодні в Розничах до обіду втрьох назбирали 2 відра.

image-0-02-05-9a20c7b0cc2c06848ee4205023

image-0-02-05-8383daabb280223a139170bb50

image-0-02-05-047508603e62d299b051d59896

image-0-02-05-6cb698dd74d853502416359e0d

image-0-02-05-9de822ff2a800042c4415e3b73

image-0-02-05-b3facbc9e2fb96e50cf61eabe1

  • +1 11
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...