Перейти до змісту

ЛМ - сделаем наш мир лучше!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Повторю ще раз.

Є така річ як http://kino.lutsk.ua/videodb/

Все що ви тут описуєте і думаєте як краще зводиться лише до 1го а саме переливать фільми в архів і просто продовжити цю базу заповнювати (ну і стару інфу оновить бо деякі фільми вроді як грохнули)

Для цього потрібно дета 1-2 рази в квартал доставляти новий хард під базу фільмів + назначити людину яка цим всім ділом буде займатись ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Як на мою думку, ще треба буде створити цілу нову розділ, і туди переносити теми з фільмами які були варті уваги і перейшли на ЛМ. А то наприклад я схочу подивитися любий фільм з ЛМ, і шо я маю всі фільми теребити в основному розділі і дивитися якій лежить на ЛМ а, а який ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ніхто не згадав ігри та музику? Без них життя - не помідор.

Ігри-новинки (тіпа Крізіс, Калл оф дюти 4) - заливати на ЛМ. А старе, таке як "Revolution" мона удаляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжа думка.

Схоже було озвучено:

ЛМ - типу FTP.

Із невеликою різницею. ВСІ качають звідти і лише кілька людей - можуть заливати (відповідні права). (Ярик, Зевс, Адміни борди ;), Я, Хітачі. - відео. D@ve та ініші музиканти - музику, Відповідно Геймери (Сіля) та Софтовики (МІХ) .. нескромно, але перелік голосувалкою, ІМХО).

1) - пропозиція (відео, музика, софт, гамеси)

2) - попит (голосувати з приводу лишати/не лишати) не менше хх голосів.

Хочу відмітити. Ніхто з адміністрації ще не відписався.

Слово за ними. Це, власне, не нам вирішувати. Хоча, якщо ми грамотно опишемо цю процедуру, ми полегшимо їх роботу.

Доречі. Щодо розділу "ВІДЕО" на форумі. Не варто флеймити постами типу : "Плюспіцот", "лий", "давно жду" і т.д. Варто натиснути кніпочку "Поддержал" або ж підвищити автору репутацію. В цьому випадку - автор бачитиме к-сть голосів для заливання фільму. А от обговорення типу "Я чекав кращого", "Супер я в захваті". інша справа.

Щодо якості фільмів.

Лишати на постійну основу не менше ДВДРіп. ХДРіпи - 15 днів. А КАМ/СКРІНРіпи - 2-3 дні. Ігри - хм... "ВІЧНІ" - лишати (Як приклад Варкрафт та Діабло, Дум та їй подібні...). Софт.. хм.. тут найскладніше - стикнутися із авторським правом... хоча... (лишити вінду , софт для відновлення, та чистки архіватори.. тощо.) Музику.. Ще складніше. її або не лишати надовго, або лишати всю.. зі смаками - х%р вгадаєш. Можна лишити класику, та щось їй подібне.

Крім того, як я вже озвучував, кожен може організувати обмінник у своїй підмережі. Подумайте над цим.

Дискутуємо далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є питання: На скільки ЛМ різіновий?

Об'єм вінчестера - не знаю. Але вже йшла мова на форумі про збільшення їх кількості.

Якщо вдасться зібрати ~$200, то матимемо ще 1Тб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба грамотний вінт,Із кешом 32Мб.

Хоча, мова не про вінт.

До чого домовилися і, що вирішили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хз.. В ітозі всеодно мені з Сергієм займатись цією фігнею.

Щоб відео було на одному великому вінтові, тра рейд. SATA контролер з підтримкою рейд в тому компі в принципі є.

Вінтів однакових для створення масиву нема.

Або одну вінтяру здорову.

Ближче до обіду ще раз перечитаю топік ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

внесу свои соображения ..

1 самим лм архивом тоже никто не занимается (хотябы в плане удаления старого Г ..)

2 я както поднимал вопрос - почему бы не зделать еще и фтп доступ к ЛМ'у (ето удобнее если надо скачать каталог или дерево каталогов .. и вобще хттп интерфейс лично мне сильно не нравится, найти чтото - геморой - сортировки нет .. . забил даже туда ходить... ) - проблем просто открыть папки лм-а в фтп не вижу абсолютно ..

3 голосовалка ето имхо не самое лучшее решение ... не говоря уже что вкусы у всех разные .. и в большинстве случаев достаточно "безвкусные" - тоесть всё Г которое льётся на обменник будет иметь свой проходной рейтинг ... - посему предлагаю лучше избрать отрытым голосованием "худ совет" из наших заслуженых киноманов ;) - которые бы большинством решали - хранить / нехранить - ну и прослеживали бы - появилось в лучшем качестве - замена етс. + естественно приз зрительских симпатий .. но проходной рейтинг поставить достаточно высоко..

4 софт должен быть в формате "маст хэв" - а не всё подряд , тоже конечно желательно чтобы етот набор хоть иногда обновлялся етс.

5 музик лить на лм имхо нет смысла ... слишком много всего разного - в обменник на месяц другой -вполне достаточно для скачки...

6 очевидно что датагруповцам ето все мало интересно и собственно админы не возьмут на себя лишний гемор - посему ето всё возможно только с привлечением заинтересованных "домашников" - ну и так как кроме респекта ето дело им никакого прибытка не несет - то было бы логично выделить етим суровым людям внутрисетевой анлим -(внутри домашки) ...

7 хотя опять же стоит разуметь что любое улучшение сервиса на базе дешевой локальной сети - ето прямая угроза снижению доходов от продажи трафика в инет .. - поетому декларирование сервисов и их реальное наполнение кардинально расходятся с главной целью комерческого предприятия - Получение Максимальной Прибыли.. сами понимаете... разговоры разговорами а бабло побеждает ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі поважаючі себе провайдери мають обмінник чи БД із всіляким Г... це не обговорюється. (виключення становлять провайдери які жлобляться ;) )Жарт.

Просто всі обмінник та БД - для заманухи клієнта. Але якщо вони грамотні - тоді інша справа.

нахрена людям качати з нета якщо вони можуть бистренько і свіженьке скачати з обмінника, або ж замовити в "аплоадера" те чи інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если открывать ФТП-доступ на ЛМ - а это очень хорошая идея! - тогда обязательно имена файлам давать совпадающие с оригинальными названиями и с указанием года выпуска фильма.

Т.е. - "Криминальное чтиво" должно называться "Pulp Fiction (1994)", а не "Krymenaljnoe.4tivo.by.Fenix.torrent.ShareReactor.binural.DVDRip.by.Vaso.Katamadj

e.eng.rus"

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, угадал я это название секунд за 10 ;)

http://www.google.com.ua/search?hl=uk&...oogle&meta=

В принципе, для японо-китайских фильмов можно делать двойное название. Сложнее с названиями русских фильмов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

музик лить на лм имхо нет смысла ... слишком много всего разного - в обменник на месяц другой -вполне достаточно для скачки...

Не згоден. Музика маст хев. Дуже приємно мати під боком такий собі архівчик. Вже скільки раз діставав звідти щось загублене/забуте/втрачене.

При заливанні критерій відбору - нормальне оформлення альбому. Тобто, мінімум - осмислені назви файлів (а не the author - the title :) ). Ось для луззі музики дійсно місця не буде. Тому вона й живе тільки місяць на фпт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для обміну в ЛМ можна і трекер зробити. Тут і інфу положать, і оформлять за правилами, і сама інфа лежить не на вінту провайдера. Достойні релізи будуть скачані в архів. Поки фільм несе масову цінність, будуть сідери, пізніше як спаде ажіотаж то можна буде скачувати з ЛМ з архіва.

Трекер нехай буде доступний тільки ЛМівцям так же як FTP і інші бонуси провайдерів домашніх мереж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це ідея!!!!

Якщо Організувати на ЛМ-і трекер - відпадуть ВСІ питання. Адже кожен зможе поділитися ВСІМ чим має! І буде проходити обмін даними виключно між абонентами.. хм.. це цікаво..

Адміни - ваша думка?

тоді і не тільки ЛМ-івці зможуть викласти інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та яка тут думка - между подсетями нет маршрутизации .. локальный трафик увеличивать НЕ хотят .. наоборот режут подсети на пополам (32 напр) и самое главное - угроза продажам ИНЕТА .. - непреемлемо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трекер а в принципі і зацікавленість в фтп анлімщіків можливий лише за наявності двойного каналу як це було раніше (1н на ЛМ 1н на світ) а не 1ного спільного як це є зараз.

Нафіга ? От нафіга мені аплоадить щось на ЛМ якщо мені вигідніше за цей час зробити це з якимось світовим трекером де і релізів побіше і ратіо там мені важливіше?

Вже десь місяць хочу залить на ЛМ продовження серіалу "Мене звати ерл" але в неті постійно натикаюсь на новий цікавий реліз і заряжаю саме його на закачку, на фтп ж не можу лити серіал бо тоді в мене впаде швидкість в нет. Воть і вся проста арифметика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

описане тобою - лише у АДСЛ-щиків і все :)всі інші домушники так і мають.. (Якщо я не помиляюся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З трекером нічого не вийде, так як не сі захочуть на халяву роздавати і без того обмежений трафік, ну і канал буде навантажуватися.

Так що краще просто впорядкувати те, що є і доливати нове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помиляєся частково.

Так як в ДМ нема анліму то їм ФТП завжди буде корисним, але зараз при скачці з фтп в них також падає швидкість на зовні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Худ. Совет. Це вже пербір. Чого вибір буде залежати від якоїсь людини, (а не від мене, або когось іншого). З цим шось тре інше придумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згоден насчот того що все будуть заливать провірені люди! Вот наприклад я захочу якусь гру покласти ! але тут кукіш! мають право викладати тількі провірені люди! тоесть провірена людина буду в інеті шукать те шо в мене є і яке я хочу викласти?

Знаєте бред получається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потому что это частный ресурс и здесь тебе никто и ничего не должен (с)

и перестаньте флудить. Если кто-то считает, что искать на торрентах "что-то новенькое", потом тянуть, потом раздавать, заботясь о рейтинге , это тягово - это его личное дело. А здесь обговаривается создание на базе лм.луцк.юа сервиса по удобному, быстрому, а для ДМовцев еще и дешевому скачиванию красиво представленной и описанной информации хорошего качества.

Для отдельных умников дельный совет: прежде чем писать что-либо, читайте перед этим внимательно!

Никто не собирается отобрать у пользователей их любимый обменник, так же как никто не запрещает выкладывать игры, фильмы и программы! Просто хочется перемещать хорошие вещи на вечное хранение, дабы не смела их суровая рука админа, производящего чистку обменника. А вот какие вещи хорошие, а какие - не очень, будет решать комьюнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...