Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

отож така тема розмови для користувачів домашніх мереж...

НАДІЮСЬ ТЕМУ АДМІНИ НЕ ПОТРУТЬ!

КОЖЕН раз коли починається серйозна гроза у мене пропадає інтернет

У липні був випадок-була сильна гроза, вирубило інет...

ТИЖДЕНЬ інету не було :smile3:

адреса соборності ХХ

кажуть мені соборності або молоді? знаємо, працюємо

звонив в сервіс щоденно, обіцяли по 3 рази на день інет налагодити

типу зранку звоню-в обід кажуть буде

в обід звоню-ввечері буде

ввечері звоню, всі вже пішли з роботи-буде завтра зранку...

так відмазувалися тиждень...

інет зявився через 8 днів...

компенсації ніякої за таке не було.

от ви скажіть, за шо я плачу 84 грн на місяць стабільно, а інет маю нестабільний?!

Ну це все таке...

Здивувало мене наступне: грозозахист так і не поставили ні на соборності ні на молоді!

як тільки починається гроза, інет пропадає на 2 дні! :smile3:

поскільки людина я сучасна, інет мені треба цілодобово!

питання: мені їм заплатити шоб вони купили норм апаратуру чи мені одразу купляти ОГО?

чи може, шановний дата груп пожертвує фінансів і буде налагоджено норм мережу? :smile3:

бо я вже задовбався сидіти з лайфа, коли в мене домашні мережі не працюють :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Такс..., дублювання акаунта з одного компа. Елвіс і брюслі, визначтесь хто є хто.

Ну не вірю що це два брати чи батько і син ділять підключення на двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс..., дублювання акаунта з одного компа. Елвіс і брюслі, визначтесь хто є хто.

Ну не вірю що це два брати чи батько і син ділять підключення на двох.

Ні сірожа, ти трохи невгадав, це два сусіда :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Такс..., дублювання акаунта з одного компа. Елвіс і брюслі, визначтесь хто є хто.

Ну не вірю що це два брати чи батько і син ділять підключення на двох.

Ні сірожа, ти трохи невгадав, це два сусіда :(

Один з акаунтів буде заблоковано, вибирайте який залишити.

Можу залишити сірожу, якшо так подобається це слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс..., дублювання акаунта з одного компа. Елвіс і брюслі, визначтесь хто є хто.

Ну не вірю що це два брати чи батько і син ділять підключення на двох.

Ні сірожа, ти трохи невгадав, це два сусіда :(

Один з акаунтів буде заблоковано, вибирайте який залишити.

Можу залишити сірожу, якшо так подобається це слово.

Чого це один буде заблоковано? це два різних компютера! і два різних користувачі!

Хоча мож блокувати і цим самим поставиш ще один мінус фотакому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут навіть справа не в грозі....а в тих людях,які працюють на фотакомі....я вже як 2 місяці перейшла з фотакома на ОГО і жодних проблем ще не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча мож блокувати і цим самим поставиш ще один мінус фотакому
Цікаво мені -- а до чого тут Фотаком? ;)

Вже неодноразово на форумі говорилось, що board.lutsk.ua ДО ФОТАКОМУ НЕ МАЄ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча мож блокувати і цим самим поставиш ще один мінус фотакому
Цікаво мені -- а до чого тут Фотаком? ;)

Вже неодноразово на форумі говорилось, що board.lutsk.ua ДО ФОТАКОМУ НЕ МАЄ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ

а що хіба не адміни фотакома на board.lutsk.ua всіх банять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча мож блокувати і цим самим поставиш ще один мінус фотакому
Цікаво мені -- а до чого тут Фотаком? ;)

Вже неодноразово на форумі говорилось, що board.lutsk.ua ДО ФОТАКОМУ НЕ МАЄ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ

Я не можу зрозуміти одного, чому подібні теми присікаються?

Скажи мені будь ласка, яке відношення візор і укртелеком мають до цього форуму? Правильно - ніякого! Але ж жодного разу не сказали що їх не можна обговорювати тому що форум до них не має відношення, чи не так?

По темі, в мене подібне було минулого року, це було щось... Якби інет не нароботі, те ж би сильно кіпішував. Але цього року, тьфу-тьфу-тьфу інет пропадав тільки тоді як і у всіх інших, типу того коли борда робила, а інет - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що хіба не адміни фотакома на board.lutsk.ua всіх банять?
банять модератори. Наприклад в розділі "Залізо" баню я. А я до Фотакома маю таке ж відношення, як ти до NASA ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Elvis вважаю, що це питання тут не обговорюється, і відношення адмінів фотакома (Датагрупа) до Борди... Не важно хто.

Скажімо так: група однодумців, які зараз працюють хто де. (хтось на фотакомі, хтось ні..)

Tamka - погані працівники є скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обмінники - я вважаю - лише питання часу (хоча, навряд - всупереч закону не підуть, як не як відверте піратство), хіба що FTP для обміну даними між користувачами, типу хай викладають що хочуть ми туди не ліземо ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня работа критична к надежности и качеству инета, поэтому использую одновременно ОГО и Фотаком. надежность обоих провайдеров могу оценить в 95%, но вот соотношение цена/качество у Фотакома повыше будет, даже несмотря на падения в связи с молниями - у меня они тоже иногда наблюдаются в сильную грозу, обычно решается перезагрузкой роутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zhenya@, как только подобные вложения в инфраструктуру будут окупаться в обозримый период времени ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ОГО ні обмінника, ні ЛМ-а немає. Хоча, скоро й тут певно лм-а не буде...

а собстно нафига? О_о

Как думаешь, сколько человек из ста, нуждаются в файлообменнике или сети? Проще скачать на максимальной скоростью из инета, чем чтоб заливали с укртелекома на скорости 512кбит. Ну а про сеть можно и не вспоминать, не тот случай,  почему-то кроме игр, больше ничего на ум не приходит. У крупных фирм или организаций всеравно свои виртуальные сети созданы, впн или еще что.

А кстати файлообменник и игровые сервера уже созданы простыми пользователями укртелекома, подробности наhttp://ogo.in.ua/forums/ вот только спросом они не пользуются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усе просто. Можна сидіти і плакатись і вимагати від ретейловського сервісу стабільності.

А можна просто підключитись на дургий тип доступу.

У Датагрупа тоже є АДСЛ так само я к є і радіо і діалап.

Можна на ОГО.

Я живу по такому принципу. Не відповідає сервіс моїм вимогам і оплаті, я шукаю в іншому місці.

Самий класний варіант наказати оператора звязку, це розірвати з ним договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую автора теми. Кількість користувачів зараз росте, якість не покращується. Якщо в пятницю гроза, то деякі підмережі лишаються без інета до понеділка. Пора вже б організувати або грозозахист, або роботу виїзної бригади по відновленню роботи мережі на вихідних. А то неприкольно по 2-3 дні сидіти без інету... Хоч дзвони в Обленерго, щоб вимкнули на пару секунд струм і увікнули знов, щоб свічі перезавантажити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сезон гроз закінчуеться,скоро буде спокій.А "ДГ" пора задуматись,невже "громоотводи" дорожчі за той геморой що вилазить після кожної грози.Візьміть на крайняк батюшку з церкви хай посвятить злобні місця :) А ринок скоро научить піклуватись за своїми користувачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...