Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Коли я розповів про наші місцеві тарифи знайомій з Москви, вона була в шоці

Щось в теме знайома з Москви мажорна попалася.

Нехай взнає які тарифи на інет у провайдері Волгателеком (це центральна лінія РФ). І альтернативи там ніякої нема.

Та нехай взнає як тарифи у Білорусі (ще гірше).

У нас як для провінційного 200 тис міста тарифи ще доволі непогані.

Хоча з якістю та обслговуванням, так, бувають проблеми.

п.с Порівнювати Москв з Луцком супертупість.

Нехай порівняє хоча б з Києвом і побачить що тарифи приблизно однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

я не акцентую увагу лише на вартості..... я про загальну картину того, що відбувається..... хоча, навіть для Луцька 4 ГБ за 400 грн. - це круто!

і ще.... про механізми ціноутворення і моменти які на цей процес впливають я знаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поняв.. так ти ж перелімітив. там чітко вказано ціну за 1 Мб понад ліміт..

що ти хочеш доказати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поняв.. так ти ж перелімітив. там чітко вказано ціну за 1 Мб понад ліміт..

що ти хочеш доказати? ;)

якби я хотів щось довести, то робив би це у фінансовому відділі..... а так лише висловлюю свою думку, для того і форуми існують ;) чи я помиляюсь? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ваще не догнал... анлим стоит 150 грн. про какие 400 речь? Или ситуация "мой мальчик накачали кино, но не знали, что это так дорого. заберите свои кино назад." ?

Как все-таки любит нащ народ по-пьяни насрать мимо толчка, а потом кричать на весь свет, что параша смердит. Тьху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ваще не догнал... анлим стоит 150 грн. про какие 400 речь? Или ситуация "мой мальчик накачали кино, но не знали, что это так дорого. заберите свои кино назад." ?

Как все-таки любит нащ народ по-пьяни насрать мимо толчка, а потом кричать на весь свет, что параша смердит. Тьху!

??? мда..... правду написав про "насрать" або "посрать"! ;) з власного досвіду, напевно!

Я неоднаразово отримував "банний халат" на форумі за подібні речі, типу образа або флуд...... а чому зараз нікому цього не роблять? чи тут до декого не об'єктивне ставлення? ;)

мені здалось, що тут ведеться обговорення провайдерів, а не прикулуплювання до людей... чи я помиляюсь? а Ви, шановний difoto, бачу, мусите у всіх темах свій .... ніс вставити?

переліміт вийшов з певних причин, а не "мой мальчик накачали кино, но не знали, что это так дорого. заберите свои кино назад"(де знаходиться сторінка стрім доступу я знаю). А якщо вам подобається, коли з вас поза лімітом здирають в двадцять разів більше, то гут і ви просто чудовий клієнт для "Датагруп" ;) мда.... ось так і будемо в г...ні жити...... замість обговорення проблеми і спроб вирішити її, починається "обсирання".....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DJ NeO а про що ти думав коли вибирав лімітований тарифний план?

Я ніколи не користувався лімітованим по трафіку інетом. Для мене це дико.

І неважливо чи цього місяця я качаю день і ніч торентом, або я користуюсь тільки аською.

250 грн за 4х мегабітний анлім від телекому для мене прийнятна ціна, якість супер, єдине що у них ДНСніки часто лагають тому надаю перевагу ручній прописці.

А те що не було іншого провайдера поруч з тобою ну то ізвініте за вислів <Кого *бе чуже горе?>

замість обговорення проблеми і спроб вирішити її, починається "обсирання".....

скупий платить двічі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 Tum@N

DJ NeO Взяв лімітований канал - слідкуй за лічильником!

Анлім рулить, не заморочуєшся.

А щодо твого невдоволення - йди у фін. відділ та виясняй що таке до 10 коп і як воно рахується!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча, навіть для Луцька 4 ГБ за 400 грн. - це круто!

Хто тобі лікар що ти перелімитив?

Тарифи на переліміт відрязняются від звичайного!

На 400 грв ти легко міг взяти анлім 1-4 мбіт навіть у датагрупа!

анлим стоит 150 грн.

Не у всіх є можливість провести ОГО (наприклад в мене)

Крім того, якщо трафу в місяць більше 20 гіг то для мене важливіша швидкість.

Как все-таки любит нащ народ по-пьяни насрать мимо толчка, а потом кричать на весь свет, что параша смердит. Тьху!

Не розумію для чого такі вирази. Хтось помиляєтся, хтось ні. Всі люди різні. "Наш народ" це совєцький? Чи білоруський?

250 грн за 4х мегабітний анлім від телекому для мене прийнятна ціна, якість супер

Ех біда не у всіх є можливість провести... :friday:

чи тут до декого не об'єктивне ставлення?

Нажаль це так. Ніхто не буде банити "уважаєму" персону незважаючи на образи цілого народу. Особисто мені таке читати неприємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не качай права - это частный ресурс и тут тебе никто ничего не должен ©

Це підпис одного з адміністраторів, а саме t0rikа.

Тому кого БАНити, а кого ні - вирішувати йому . (і іншим адмінам) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один

Скільки вже було сказано і переказано про те, що форум НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЄ ДО ДАТАГРУП (ФОТАКОМ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як форум а от Lm.lutsk.ua позіціонуєтся як ресурс Датагруп

А враховуючи що ці два ресурси дуже тісно повязані то легко помилитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Можливо, прийде той час, коли до клієнта будуть відноситись нормально... і не будуть на...... грівати на ньому руки. ... З нашими провайдерами ситуація приходить до абсурду! Потенційний клієнт має бігати по абонвідділах і випитувати про тарифи, вимолювати піключення, оскільки деякі будинки піключаються, а деякі ні! А потім чекати більше місяця... і о чудо..... інтернет! Хоча тут нові трабли.... тфу... на вулиці ХХІ ст., а нам тулять нет по ціні золта, ще й з низькою якістю!

Завтра в кінотеатрі "промінь" з 16:00 буде виступати Тягнибок. Він може тобі відповісти на запиттання хто в усьому цьому винен. Але можу тобі сказати наперед, винні у всьому "жиди" :friday:. А в Вірменії взагалі інета нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

encoarage ты дятел. Это моё последнее слово.

Ты не способен обдумывать происходящее.

И когда ситуация, которая происходит в действительности противоречит тому, что может принять твое сознание - ты даже не перезагружаешься, ты определяешь рамки реальности сам, для себя. Так вот для таких дятлов торик и подписался.

ЗЫ А для тех, кто хочет справедливости, мой совет: бошку зачем дано? Праильно - хавать в её!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Не знаю як форум а от Lm.lutsk.ua позіціонуєтся як ресурс Датагруп

А враховуючи що ці два ресурси дуже тісно повязані то легко помилитися

Ну если ты так считаешь, то к board.lutsk.ua тесно позиционируются и рапидшара, ифолдер, аплоад и ваще куча линков которые здесь выкладываются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

encoarage ты дятел. Это моё последнее слово.

Ты не способен обдумывать происходящее.

Я так розумію що діфото має ексклюзивне право ображати людей на цьому форумі без будь яких санкцій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

За намагання звязати ДГ, ФК, чи ше якусь мать її кантору і борду, тут як то кажуть відстрелюють.

Банити поважних людей, доречі які фінансово запезпечили існування борди? Можна, но шота не хочеться.

Я краще його так насварю :) Ді, Веди себе культурно. :)

Що до лімітованого трафіка. То у всіх оператороів пост совка, понадліміт ціна заоблачна.

Склалось історично, в звязку з нехваткою зовнішніх каналів, і ще деякми економічними факторами.

Тут лібо "Следи за собой будь осторожен" (с.) В. Цой. Лібо брати анлім і не парити мозг ні собі ні людям :)

Але, якщо тобі порахували трафік дорожче ніж вказано в договорі, то ти просто зобовязаний повідомити про це розрахункову группу. Краще прийти до них, дать дрозда, написать заяву. Базарю і бабло порахували би прально і моральне задоволеня получив би! :) От тоді, можна писать на форум! "Мене хотіли ограбить, а я їх подрюкав" :)

Я так завши роблю, якщо у когось білінг погано про мене подумав і вирішив трохи на мені бідолазі заробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усьо. Флейм замяли.... Ді хочеш когось поображити, вали в в флейм.

Іншим.

Думаєте шо розумні? Вмієте рівняти Москву і Луцьк? :)

У флейм вам дорога. В технічних форумах більше жалоб і соплів не буде.

Тільки тех базар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd , якщо я звинив, то я вибачаюсь перед бордою і тобою за випередженість у словах.

На днях запрезентую терабайтний вінт для ЛМ та премію у 100 грн. для впоряджування кінів. Якщо це зазвучало ,як передузяте ставлення, то зразу обмежу учасників спору: я вибуваю із змагання на всі теми :)

Як то кажуть - до побачення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...