Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тут Psevdorocker якраз таки й правий. Кого хвилює проблема провайдера? Чи що там у нього поцупили...

Оператор мав (мала) би сказати, що технічні несправності.. там чи ще щось..

Це форс-мажор, свого роду. І то добре, що за 3 дні справилися.

Схожий варіант був із комп. фірмою.

Мені потрібно "щось там не важно що" .. У відповідь : А Ви знаєте, у нас заборгованість перед постачальником і ми не можемо вам його (товар) привезти..

кого це хвилює.....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Просто в нас ще люди не звиклі, що за свої бабки вони повинні отримувати те, за що заплатили. В цивілізованій країні вони б отримали позов в суд і клієнт правильно зробив би. Один-два раза провчити і це совковсько-розводське мислення (ні вінаватиє ми - он сам ко мне прішол) відразу зникає!

Так що саме цікаве, що коли дзвониш-взнаєш - говорять з тобою ніби ти щось їм ще і винен! Псец кароч!

Перед тим був підключений до інету Укртелеком. Там теж "кантора"! Пішов, розірвав договір, приходить всеодно рахунок за інет. Дзвоню питаю, вони: "Ой вибачте, ми Ваш договір на розірвання підключки згубили"

Ну як Вам? Добре, що поцікавився, то гроші повернули!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь, то в договорі якраз і прописано, що ремонт може тривати до 3-х діб. Так що всьо гуд ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Бачиш Ігор, срать усі горазди. А от прочитати договір перед тим як його підписувати у нас ні, ну нах :)

З продавцями говорити не вміють. До друзів на офіс заїхать не можуть :)

А потім кричать на кожному розі, "банк галімий, страховики падонки, оператори звязку сукі" :)

Ну шо ж я зроблю. В садік і годі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожна жаба своє болото хвалить (с)

а я договір читав

там пише: гроза та інші обставини не являються форс мажором!

значить після грози інет має працювати...

за 3 дні може й правда

якби не фтп і мережеві ігри+швидкість нету, я би вже давно на ОГО був би, що певно й не за горами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш Ігор, срать усі горазди.

Ну так це ж всякий живий організм мусить...

А от прочитати договір перед тим як його підписувати у нас ні, ну нах :)

Та я спочатку прайси хочу почитати на інет - а їх в інеті немає.

Зараз переселився, живу майже біля роботи, думав, кинути кабель до себе на квартиру (метрів 30-40). А завчена тьотя мені відповідає: "Юзай радіовнтернет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочку доступа постав і не парся:)

і матимеш тирнет і т.д.

Чи сам кабеля кинь через вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочку доступа постав і не парся:)

Не тягне навіть з антеною на 7 дб - товсті стіни

Чи сам кабеля кинь через вікно.

Я зацікавлений в окремому підключенні, щоб не юзати і так обмежений трафік своєї фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, треба пеерчитати ще раз договір! Можливо ти і правий!

А провайдери, таки і дійсно срані в нас!

Шкода немає достойного конкурента!

Фотаком за певні гроші таки дійсно виходить найвигіднішим!

З продавцями говорити не вміють.

ІМХО, то продавці з клієнтами говорити не вміють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там Візор може дати інет. В них мені швидкість до їхнього ФТП подобається :beer: до 9 Мбайт/с.

Там, правда, лайна купа, зате швидко :beer:

Перебої із інетом бувають, досить часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там Візор може дати інет.

Так от залишив заявку на Візорі, бо від ФК/ДГ внятної відповіді і прийнятного варіанту не добився.

Хоча більш, ніж впевнений, що при великому бажанні можна було б в той канал, до якого під'єднана моя контора - підключити і мене. Тим більше, що в мене дома є вита пара від Візора, яким користувався попередній власник, і її б навіть не довелося прокладати заново (якщо грамотно обрізати в одному місці :beer:). Тобто, тупо обрізати провід, перекинути його з даху на горище, обжати, і реалізувати підключення.

Але ж ні - "Для фізичних осіб на Лесі Україник можливе лише радіопідключення".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ні - "Для фізичних осіб на Лесі Україник можливе лише радіопідключення".

назвись "приватним підприємцем" :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, ми ж тобі вже рпопонували той кабель через горище пустить до контори :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ні - "Для фізичних осіб на Лесі Україник можливе лише радіопідключення".

назвись "приватним підприємцем" :)

...і отримай тариф в чотири рази більший, ніж просто для фізосіб.

Ярчик, ми ж тобі вже рпопонували той кабель через горище пустить до контори :)

На жаль, не підходить. Бо хочу анлім, а на конторі є обмеження по трафіку, в яке часом ледве вкладаємося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ярчик, напиши заявку, вона попаде в тех департамент. А там розумні люди глянуть що можна зробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ні - "Для фізичних осіб на Лесі Україник можливе лише радіопідключення".

назвись "приватним підприємцем" :)

Приватний пдприємець - це також фізична особа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
і коли нам оптику в кожну кварьтру підведуть? :) і по 20 у.о. :)

Коли заплатите підведем! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую автора теми. Кількість користувачів зараз росте, якість не покращується. Якщо в пятницю гроза, то деякі підмережі лишаються без інета до понеділка. Пора вже б організувати або грозозахист, або роботу виїзної бригади по відновленню роботи мережі на вихідних. А то неприкольно по 2-3 дні сидіти без інету... Хоч дзвони в Обленерго, щоб вимкнули на пару секунд струм і увікнули знов, щоб свічі перезавантажити :)

Тут не тільки гроза винна а й саме Обленерго, від їхніх міганій, світлом віснуть свічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, напиши заявку, вона попаде в тех департамент. А там розумні люди глянуть що можна зробити ;)

[/quote

Глянули неможна!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що сталося з виходом в інет через Домашні мережі?

Чому така мала швидкість?

Раніше навіть в години найбільшого навантаження швидкість не падала нижче 3000 Kbps, а тепер ось:

c3BlZWQ0MDd0ZXN0.gif

А вчора ввечері ще нижчою була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Канали вільні і не завантажені. Не потрібно тільки на одного москальського тестера орієнтуватись.

Прямо зараз рекомендований тобою тестер показав мені 587.116 Kbps (73.39 Kb/sec)

В цей же час спідтест.нет показав 24303 Kbit/s

Ще раз побачу однобокі і необ'эктивні повідомлення про тести швидкості - буду банити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене вчора на роботі швидкість закачки з нета на каналі 1Мбіт (128Кбайт /с) була 150-170Кбайт/с .

Чи нам може канал розширили в подарунок? :lol:

Сьогодні такого не спостерігалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З домашніми мережами все зрозуміло! Про стабільність швидкості в такому варіанті підключення навіть можна і не мріяти.... а що сталося з адсл????? з початком місяця почали виникати постійні проблеми з швидкістю, вирішувати ніхто їх навіть не намагається!!!!!! Минулого місяця перелімітив на 4ГБ, то з мене здерли 400грн.... люди, за що ми платимо такі гроші?????? Я розумію, що у договорі написано ДО 3,5 мегабіт, але ніхто не знімає кошти ДО 10 коп за мегобайт, а рівно 10 коп і в кінці місяця не кажуть: "з вас до 120 грн"..... Раніше рвав рубаху і казав, що "Датагруп" це стабільно і надійно, а після кількох моментів зрозумів, що помиляюсь..... Хтось мені скаже: "якщо не подобається, то переходь на "ОГО", нажаль такої можливості у мене нема..... та і не звик я бігати з одного табору до іншого! Можливо, прийде той час, коли до клієнта будуть відноситись нормально... і не будуть на...... грівати на ньому руки. Коли я розповів про наші місцеві тарифи знайомій з Москви, вона була в шоці, оскільки у них за 500 рублів (100грн) - виділена лінія з швидкістю 5.5 магабіта, анлім...... і проблем ніколи нема.... вони боряться за клієнта, а ми боремся за можливість підключення - це ненормально. Щось у нас все навпаки..... З нашими провайдерами ситуація приходить до абсурду! Потенційний клієнт має бігати по абонвідділах і випитувати про тарифи, вимолювати піключення, оскільки деякі будинки піключаються, а деякі ні! А потім чекати більше місяця... і о чудо..... інтернет! Хоча тут нові трабли.... тфу... на вулиці ХХІ ст., а нам тулять нет по ціні золта, ще й з низькою якістю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DJ NeO

В Москві провайдерів скільки? І скільки їх в Луцьку?

А якщо немає особливої конкуренції, то який сенс датагрупникам за тобою, чи ще за кимось бігати. Вони прекрасно розуміють, що більшість клієнтів всеодно нікуди від них не дінуться! Тому особливо і не напрягаються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...