Перейти до змісту

Якщо треба допомога


Рекомендовані повідомлення

Якщо комусь треба якась допомога у ці дні, пишіть сюди. Якщо хтось може чимось допомогти у ці дні, пишіть сюди.

Я вивіз свою сім'ю з міста, тому маю вільну квартиру і вільне легкове авто. Можу надати житло на пару днів біженцям, щоб мати змогу зняти нормальну квартиру без поспіху. Можу щось/когось привезти чи завезти. Тільки не в манікюрний салон, для цього таксі є. Можу щось робити руками. 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь, що можу допомогти руками, ногами, головою, по можливості якимись матеріалами в П.П., машини правда немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким інформ. ресурсом ви користуєтесь щоб дізнаватись оперативну інформацію по місту ? Прчинаючи від реагування на сирени і закінчуючи роботою магазинів, транспорту, надзвичайних ситуацій по місту ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівці, хто один одного знають, можуть обмінюватися номерами в приват або одразу телефонувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Я вивіз свою сім'ю з міста

А якщо я, наприклад, не маю села, куди можна було б сім'ю подіти, а з тими бомбосховищами якось так все неоднозначно, до нього ще добрих 5 хв. бігти. А ще + поки вдягнуться усі, поки спустяться з поверху, це ще мінімум 5-10 хв. І от в мене виникає думка, що якщо якийсь авіа чи ракетний удар буде,то він певно якраз нас застане по дорозі до того сховища. І прикидаючи так я своїх нікуди не пускаю, а просто "сидіть вдома, відійшли від вікон, або ще краще посидіть 20 хв в коридорі". Скажіть я правий чи дурню роблю ? Ви як робите ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SergLutsk сказал:

А якщо я, наприклад, не маю села, куди можна було б сім'ю подіти, а з тими бомбосховищами якось так все неоднозначно, до нього ще добрих 5 хв. бігти. А ще + поки вдягнуться усі, поки спустяться з поверху, це ще мінімум 5-10 хв. І от в мене виникає думка, що якщо якийсь авіа чи ракетний удар буде,то він певно якраз нас застане по дорозі до того сховища. І прикидаючи так я своїх нікуди не пускаю, а просто "сидіть вдома, відійшли від вікон, або ще краще посидіть 20 хв в коридорі". Скажіть я правий чи дурню роблю ? Ви як робите ?

З "Оповіщення Волинь"

Цитата

Роз’яснення щодо оповіщення

Ініціатором оповіщення є військові Оперативного командування Захід. Виконавцем - управління цивільного захисту Волинської військової адміністрації.

Як тільки у військових з’являться інформація про виліт невстановлених ворожих літаючих об’єктів (ракета, літаючі апарати), вводиться режим тривоги.

Військові діють так саме тому, що невідомо напрям польоту літаючої загрози. Після підтвердження або спростування загрози - знімається режим тривоги.

Навіть найнижчий рівень ризику - це ризик. Тому кожен раз оголошуються тривога. Давайте відноситись відповідально до нашої безпеки!

І ще десь чув, що після отримання такого сповіщення у нас є хвилин 20 часу, але це все умовно, бо ж дивлячись звідки і куди летить, коли зафіксували виліт після пуску і т.д.

В мне сирен не чути, тому я нікуди не ходив ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SergLutsk сказано:

прикидаючи так я своїх нікуди не пускаю, а просто "сидіть вдома, відійшли від вікон, або ще краще посидіть 20 хв в коридорі". Скажіть я правий чи дурню роблю ? Ви як робите ?

Абсолютно правильно. Десь читав, що 5е радять бігти. Бо якраз по дорозі може накрити і безпечніше вдома.

А ось поради від київського блогера. Діма Макагон.  Інженер-проектувальник.

 

Я инженер конструктор, поэтому хочу проинформировать вас по устойчивости зданий. Ваш дом - это ближайшее к вам укрытие. Практически все здания выдержат осколки, поэтому если нет шансов быстро попасть в укрытие типа бомбоубежища, метро или подземного перехода - найдите безопасное место у себя дома, подальше от окон. Ну это про осколки.

Теперь о прямом попадании. Все современные здания очень прочные и устойчивые, и расчитаны против лавинообразного обрушения. Особенно это касается высотных ЖК 25 этажей. Там много бетона. Выходите в корридор, лестничные и лифтовых клетки, это ядра жесткости, они способны выдержать мощнейшие удары, да и нет никакого смысла тратить эти мощные снаряды на них. Поэтому спокойно прячьтесь там. Я бы их даже не покидал, в поисках лучшего схрона. 

Другое дело - панельные дома, где плиты перекрытия могут превратиться в снаряд и сложится вся секция. Тут наиболее безопасное место - косяки дверей в несущих стенах - это важно. Несущая стена в панельных домах - бетонная и толще 150 мм. 

В хрущевках у вас зачастую несущие стены кирпичные, а перекрытие из пустотных панелей. Тут история такая же, безопаснее в дверных проемах толстых кирпичных несущих стен. 

Но опять же таки, главная опасность осколки - они дом не обрушат, но вред может нанести. Спрячьтесь от них в комнатах без окон, приготовьте воду и огнетушитель на случай возгорания, не забудьте выключить свет (рубильником). Обычно лучше всего прятаться ванной. 

Держитесь! Думал записать видео, но собраться пока не могу.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, SergLutsk said:
Spoiler

А якщо я, наприклад, не маю села, куди можна було б сім'ю подіти, а з тими бомбосховищами якось так все неоднозначно, до нього ще добрих 5 хв. бігти. А ще + поки вдягнуться усі, поки спустяться з поверху, це ще мінімум 5-10 хв. І от в мене виникає думка, що якщо якийсь авіа чи ракетний удар буде,то він певно якраз нас застане по дорозі до того сховища. І прикидаючи так я своїх нікуди не пускаю, а просто "сидіть вдома, відійшли від вікон, або ще краще посидіть 20 хв в коридорі".

Скажіть я правий чи дурню роблю ? Ви як робите ?

В хрущовці обладнали одну з кладовок в прихисток (одна із стін - несуча). Раптом згодиться ідея. 

 

P.s. Авто заправлене і готове до допомоги (хетч). 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Коли усе скінчиться, як же їм усім буде соромно перед Україною. Німцям за зарубане право вступити в Нато, в ЄС, за заборону постачати зброю, за північний потік. Усьому Євросоюзу і США та й решті світу за те, що не вступили у війну з Росією за свої ж цінності. Білорусам за те що пустили кацапів через свої кордони. Кацапам за те, що дозволили хуйлу почати війну і самі в ній приймали участь. Не буде жодної країни, якій не буде соромно. Якби країни були людьми, то жодна б не змогла подивитися Україні в очі.

чому нам так "пощастило", що всі світові війни на нашій території проходять

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Але краще про це в іншій темі

Ну чому, я пропоную в цій темі ділитися не лише можливостями допомоги, а й порадами, як краще діяти в тій чи іншій ситуації. Тобто скоріше ця тема гуманітарного спрямування, а там - військового, я так це бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, SergLutsk сказал:

Ну чому, я пропоную в цій темі ділитися не лише можливостями допомоги, а й порадами, як краще діяти в тій чи іншій ситуації. Тобто скоріше ця тема гуманітарного спрямування, а там - військового, я так це бачу.

До створення цієї теми, такі поради писали в тій темі, тому буде важко шукати, якщо до однієї дати їх давали в одній темі, а після в іншій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просять поширити. На Вишкові роблять протитанкові їжаки.  Зварювальні роботи. Потрібна фізична допомога.
Андрій, 099 230 3401

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просять поширити: Ніби норм все. Все 276 тис. з вчорашнього дня. 
Підписуємо петицію до НАТО - закрити небо над Україною від ракет. Треба за 6 днів набрати 1млн голосів. Вже за 2години набрали майже 150тис! ПОШИРЮЙТЕ і ПІДПИСУЙТЕ!
https://www.openpetition.eu/petition/online/people-around-the-world-ask-nato-to-close-the-airspace-over-ukraine/unterschreiben/adresse?language=uk_UA.utf8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк , відродження , балка . 

Потрібна ваша допомога, на блок пости в Ківерці та сокиричі потрібні, матраци, рушники, одіяла, тапочки резинові. 

Хто має та може допомогти, до пів 12 до головного входу 23 школи , будемо дуже вдячні, хто має але не зможе прийти, зв'яжіться зі мною , під'їдемо заберемо.

Даже один невеличкий рушничок , зможе допомогти військовому !

 

️АДРЕСА - СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ 56

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку ФК "Адреналін" розгорнули у своєму приміщенні табір для біженців - вул. Чорновола, 3 (відразу біля ковзанки  «Снігова Королева»). Можемо розмістити 40 людей.
Якщо ваші знайомі або родичі їдуть  через Луцьк або тимчасово знаходяться в місті ми можемо організувати ночліг. Маємо приміщення ,їжу, чай.
Прошу поширити інформацію
0981182016 Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‼️‼️Від сьогодні, 28 лютого, МЦ «Благомед» безкоштовно надає медичну допомогу.

Про це повідомила засновниця центру Світлана Мікуліч.

Вона попросила перепостити та анонсувати цю інформацію в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиняни! Збройні сили України потребують нашої допомоги.

Звертаємося до керівників бізнесу, громадських організацій, фондів та суспільства – допоможемо військовим разом.

Навіть найменший благодійний внесок – це наш вклад в перемогу.

Реквізити для перерахування коштів:
Благодійний фонд «ВОЛИНЬ-2014», код ЄДРПОУ 39374494, Р/Р UA493033980000026005300625739
У філії ВОУ АТ «Ощадбанк», МФО 303398.

Тільки разом, об'єднавши всі наші зусилля, ми зможемо подолати агресора.
Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КІБЕР-ВІЙСЬКА ВОЛИНІ! Потрібні ІТ фахівці, програмісти адміністратори. Ігор, 0504029848

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикордонникам терміново потрібні техніка підвищеної прохідності та водії!

Прикордонники звертаються до усіх небайдужих з проханням допомогти з повнопривідною легковою та вантажною автомобільною технікою, пасажирськими автобусами.

Зазначений транспорт необхідний для виконання бойових завдань з оборони нашої держави. А також звертаємося до громадян, які мають можливість при необхідності здійснити перевезення особового складу та вантажів власним автотранспортом.

Якщо можете допомогти, телефонуйте:
 098 573-33-44 - Волинський прикордонний загін;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага 
Служба «102» Нацполіції приймає на роботу волонтерів

Зважаючи на те, що навантаження на операторів, які приймають дзвінки громадян, збільшилося в рази, потрібні додаткові руки. 

Весь особовий склад Нацполіції вранці 24 лютого був піднятий за бойовою тривогою. З того моменту ми 24/7 несемо службу.

Ми дякуємо громадянам, які повідомляють нам про підозрілих осіб, переміщення ворожої техніки тощо, адже це свідчить, що ми як ніколи об’єднані однією метою. Цього разу - це перемога над ворогом, який прийшов на нашу землю з війною.

Ми намагаємося оперативно приймати і відпрацьовувати всі ваші повідомлення, але навантаження на операторів служби 102 зросло в рази, тож ми просимо зголоситися волонтерів допомогти нам бути оперативнішими і ефективнішими. 

Якщо ви готові сприяти в оперативному реагуванні на злочини та події, направленні нарядів поліції на місце події, звертайтеся  до Головних управлінь поліції в регіонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...