Перейти до змісту

Пуйло визнав ЛДНР!!!!


Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, nickel сказано:

Кому? Вампіричу? о_О Ну ок. Вампірич, ти ета... прєкращай з сєпаратізмом.

Якир вампірич - залупірич нах. Мова взагалі не про якісь вулиці . Бо абсолютно не важливо де поляки шляпу дрочили . І по скільки чоловік відразу.  Розмову про вулиці розпочав енікєйщік з Гордіюк, і чогось саме про вулицю побачили не складуху.( дуже-дуже важливу річ) Мова про Геника ,який з його слів, з 2014 го ,каже що Крим треба віддати москалям.Бо він там був ,а ти нє:0016:. Ну ти ж промовчиш правда? Або знов якусь коротеньку- тупеньку хуйню напишеш?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 123
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Только что, Alex S сказал:

Якир вампірич - залупірич нах. Мова взагалі не про якісь вулиці . Бо абсолютно не важливо де поляки шляпу дрочили . І по скільки чоловік відразу.  Розмову про вулиці розпочав енікєйщік з Гордіюк, і чогось саме про вулицю побачили не складуху.( дуже-дуже важливу річ) Мова про Геника ,який з його слів, з 2014 го ,каже що Крим треба віддати москалям.Бо він там був ,а ти нє:0016:. Ну ти ж промовчиш правда? Або знов якусь коротеньку- тупеньку хуйню напишеш?

А тобі що руки відняло? 

Ну хочеш можемо йому пиздов дати, тільки він крепкий, то я з Вітьою буду за руки тримати, а ти будеш роздавати. Ти ж боксом займався і знаєш де він живе.

До мене вперше доєбалися за те що я не написав. Це щось нове на Борді. :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Alex S сказано:

Якир вампірич - залупірич нах. 

Спойлер

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

В нас теж був готель Россия в Луцьку.

І навчання в 5 школі російською.

:Женя- ти хочеш віддати Крим та Донбас Росії?

 

щось тебе не видно на передовій, раз так переживаєш за ту частину країни.

 

По факту в нас це забрали тому що наші президенти та вся та влада то все продали давно та добазарились - факт є факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

А тобі що руки відняло? 

Ну хочеш можемо йому пиздов дати, тільки він крепкий, то я з Вітьою буду за руки тримати, а ти будеш роздавати. Ти ж боксом займався і знаєш де він живе.

До мене вперше доєбалися за те що я не написав. Це щось нове на Борді. :)

Ти тут щодня і бачив що він написав, і не тільки зараз,тілько чогось по англіці промовчав. Тому я тебе і запитався - все інше на початку ТЕМИ нормально? Тільки вулиця не по датам розписана? Я тебе поняв. Тобі що Польша шо Москва один хуй. Аби ГПЗ стояв. А якщо пенсію в доларів 500 як в Криму дадуть то і Японія буде в кайф. ( то шо він мужик сірйозний і самодостатній я ще по фото тої дівятки поняв, що він недавно продавав, зажиточний сцука)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zheny@ сказал:

Їбалися гуси, догори ногами.

 

Я в 2014 році писав, а мене мінусували, що портрібно було віддати (бо один хуй відіжмуть) від Лугандонецького тягару.

Віддати їм те, що хотіли, бо все одно, нічого не вийде, не стануть вони Україною  НІКОЛИ, як і не були її частиною НІКОЛИ!

 

Хто там не був ніразу, той ніхуя і незнає, і кричить - "Це частина України, не віддамо!!!".

А я був. Там навчання в школі російською, і торг центри в  центрі із назвою "Россия".

Про що, блять, мова?

 

 

Я теж кажу,за що нещадно критикують,що Крим не наш і нашим не буде.Його треба як то кажуть "запити холодною водою".

По Донбасу та Луганську там я ще бачу перспективи десь-колись іх повернути.Бо вони як такоі цінності для Кремля не являють.Чого не скажеш про Крим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alex S сказал:

Ти тут щодня і бачив що він написав, і не тільки зараз,тілько чогось по англіці промовчав. Тому я тебе і запитався - все інше на початку ТЕМИ нормально? Тільки вулиця не по датам розписана? Я тебе поняв. Тобі що Польша шо Москва один хуй. Аби ГПЗ стояв. А якщо пенсію в доларів 500 як в Криму дадуть то і Японія буде в кайф. ( то шо він мужик сірйозний і самодостатній я ще по фото тої дівятки поняв, що він недавно продавав, зажиточний сцука)

Хулі тут пальці об клаву стирати чи ти тільки побалаболити? Пиздов будемо давати тому сєпару чи нє?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Хулі тут пальці об клаву стирати чи ти тільки побалаболити? Пиздов будемо давати тому сєпару чи нє?

Боєц ти сраний, кому ти за крайні 10 років пиздов дав? Коли ти в спортзалі крайній раз був? Що як його відпиздити він розумніший стане ? Чи ти разом з ним?

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Alex S сказал:

Боєц ти сраний, кому ти за крайні 10 років пиздов дав? Коли ти в спортзалі крайній раз був? Що як його відпиздити він розумніший стане ? Чи ти разом з ним?

А як щось йому напишу, то стане? 

Звичайно, що я сраний, тому й звав тебе на підмогу, але ти тоже бачу не сильно сміливий, тільки на Борді ото всім пиздов роздаєш. Ладно, ви тут сильно не бийтеся, а я піду друкувати візитки і відпочивати.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Alex S сказал:

Відпочивай ,друкар візитівок.

Катю будеш парафінити чи не такий вже ти й принциповий, інтернет-воїн?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби москалів колись штучно не завозили на схід, то зараз такої проблеми не було би.

Зараз Путлер веде себе підло і нагло, а ЄС і США жують соплі.

Чому ЄС з ним ще досі грається і не покарає його рішуче і жорстко? 

Якби ЄС і США хотіли, то від Путлєра і його недоімперії мокрого місця не залишилось би. Не сумніваюсь шо його могли би ліквідувати як колись ліквідували Каддафі.

Якби раз дуже сильно дали по зубах то все це давно закінчилось би. А так ХЗ скільки ще часу будуть жувати цю гумку. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saniko сказано:

Зараз Путлер веде себе підло і нагло, а ЄС і США жують соплі.

це ж продовження бездіяльності 2014 року

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

це ж продовження бездіяльності 2014 року

це ж продовження бездіяльності стурбованності 2014 року

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

це ж продовження бездіяльності стурбованності 2014 року

можна було б все в Криму зупини, але була вибрана тактика - не провокуйте, може само якось пройде, але хвороба в пацієнта продовжила прогресувати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

це ж продовження бездіяльності 2014 року

Вже 150 разів написано, що для того, щоб щось вимагати від інших, треба самим це зробити.

А в нас, тим часом, обсяг імпорту з кацапії в 2021 - 6 млрд дол. З них енергоносії - 4 млрд. І це не враховуючи всесвітньовідомі угорські і словацькі родовища газу, а також литовські і білоруські родовища газу.

Я вже мовчу про кацапський бізнес в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zheny@ сказано:

портрібно було віддати (бо один хуй відіжмуть) від Лугандонецького тягару

апетит приходить під час їжі

вчора лугандон хуйлу захотілось, сьогодні вже він хоче всю донецьку і Луганську область, завтра захоче Харків, Херсон, Одесу, Київ...

скільки будемо віддавати?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Basil сказано:

скільки будемо віддавати?

можемо все віддати по гпз    

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І поки хуйлу в зуби добре не дамо, воно не зупиниться.... от тільки питання в тому, чи зможемо ми самі дати йому в зуби? без допомоги....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Basil сказал:

апетит приходить під час їжі

вчора лугандон хуйлу захотілось, сьогодні вже він хоче всю донецьку і Луганську область, завтра захоче Харків, Херсон, Одесу, Київ...

скільки будемо віддавати?

 

1 минуту назад, Basil сказал:

І поки хуйлу в зуби добре не дамо, воно не зупиниться.... от тільки питання в тому, чи зможемо ми самі дати йому в зуби? без допомоги....

 

Так і є .Скільки він всього творив ,все сходило з рук.Тому так,не зупиниться. Бо впевнений,що і цього разу буде як було раніше.Але вже не буде.

Мені здається,що вже всім набридли оці "коники",що він викидає

В тому числі і газовий шантаж

Не знаю,чи то дійсно дійшло до тих європейськио-американських голів ,чи то вони знову все на тормоза спустять

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що швидше за все, йому знов все зійде з рук, коли він заспокоїться. Таким чином він хоче собі виторгувати побільше привілегій.

Він боїться вступу України в НАТО і ЄС тому що люди в Рашці будуть бачити, що рівень нашого життя росте, а  в них все гірше і гірше, шо їм гайки закручують і захочуть собі того самого і вирішать скинути Пуйла не дивлячись ні на шо, так як втрачати їм немає чого. А для Пуйла це не прийнятно і плюс до того ще треба загадити Україні все що тілки можна.

Поки воно не сдохне, нічого доброго від такого сусіда чекати не приходиться. Але крім нього таких долб@йобів вистачає на жаль.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zheny@ сказано:

Сивочолий стояв на чолі барикад ?

 

Виконував обов'язки верховного головновнокомандувача ВСУ. Жертвував особисті кошти на потребу ВСУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Saniko сказано:

коли він заспокоїться.

питання в тому коли він заспокоїться і де?

45 хвилин тому, Saniko сказано:

Поки воно не сдохне

навряд чи щось зміниться після цього...
 

 

45 хвилин тому, Saniko сказано:

йому знов все зійде з рук

от оце і найбільше турбує...

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Zelensky сказано:

Жертвував особисті кошти на потребу ВСУ.

"нажиті непосильною працею"

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

Виконував обов'язки верховного головновнокомандувача ВСУ. Жертвував особисті кошти на потребу ВСУ.

 а потім крав стільки само якщо не більше

:D:D

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...