Перейти до змісту

Пуйло визнав ЛДНР!!!!


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

взагалі не очевидно, кацапи в Грузії самі свої літаки збивали

а якщо - тверезі будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 123
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

@Bliksss проблема в тому, що стінгерів малувато, перунів десь ще не підвезли, а наші пзрк - застарілий хлам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, alexvvv сказано:

взагалі не очевидно, кацапи в Грузії самі свої літаки збивали

Так я про те, що гадаю наші літаки там не будуть літати т.я. у них жодних шансів, тому й думаю якщо там хтось і буде літати, то виключно кацапи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стінгери це ППО ближнього радіусу дії. Літаку буде достатньо піднятись на висоту більше ніж 8 км і все. 

Чому й не закрили небо перед тим коли збили Боїнг. Бо не думали що в руках сепарів з'явиться щось більш потужне ніж Ігла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

@Bliksss проблема в тому, що стінгерів малувато, перунів десь ще не підвезли, а наші пзрк - застарілий хлам.

Проблема в тому, що ми не знаємо конкретно, що Україні підігнали зі зброї. Ходять чутки, що постачають не тільки те, про що голосно говорять.

Змінено користувачем Black Overlord
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Black Overlord сказал:

Проблема в тому, що ми не знаємо конкретно, що Україні підігнали зі зброї. Ходять чутки, що постачають не тільки те, про що голосно говорять.

Це все чутки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Це все чутки. 

Так впевнено говориш тому що .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Так впевнено говориш тому що .....

Тому що це чутки. Не більше.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалося

тільки що Путін об'явив про спеціальні військову операцію на Донбасі/Луганську

сказав,що укр територіі окуповувати не збирається

 

ще пишуть,що авіапростір над Украіною закрила Украіна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

ще пишуть,що авіапростір над Украіною закрила Украіна

Нікуди не встигла полетіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, paksivatova сказано:

 

Почалося

тільки що Путін об'явив про спеціальні військову операцію на Донбасі/Луганську

сказав,що укр територіі окуповувати не збирається

 

ще пишуть,що авіапростір над Украіною закрила Украіна

не варто вірити шизофреніку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

не варто вірити шизофреніку

Боевые корабли Китая демонстративно вошли в территориальные воды Тайваня -пише в телеграм каналі,де я дізналася до новин про те,що закритий авіапростір України
 

точно пахне 3 світовою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
В 22.02.2022 в 22:07, Zheny@ сказал:

Їбалися гуси, догори ногами.

 

Я в 2014 році писав, а мене мінусували, що портрібно було віддати (бо один хуй відіжмуть) від Лугандонецького тягару.

Віддати їм те, що хотіли, бо все одно, нічого не вийде, не стануть вони Україною  НІКОЛИ, як і не були її частиною НІКОЛИ!

 

Хто там не був ніразу, той ніхуя і незнає, і кричить - "Це частина України, не віддамо!!!".

А я був. Там навчання в школі російською, і торг центри в  центрі із назвою "Россия".

Про що, блять, мова?

 

 

Ну що тобі сказати... Чувак, ти був правий. Й не тільки за цей пост в цій темі.

Я хз, чого все виходить так як виходить...

Коли років 8 тому я всім казав, що люди - дебіли, мені казали - то ти сам дебіл, бо того не може бути. Й це я ще не був у кацапії, бо, мабуть, через тиждень пребування у тому "суспільстві" вчинив би суїцид. Ідіотами легко маніпулювати, гадаю, саме тому сталося те, що сталося. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MrFirst сказано:

Ну що тобі сказати... Чувак, ти був правий. Й не тільки за цей пост в цій темі.

Я хз, чого все виходить так як виходить...

Коли років 8 тому я всім казав, що люди - дебіли, мені казали - то ти сам дебіл, бо того не може бути. Й це я ще не був у кацапії, бо, мабуть, через тиждень пребування у тому "суспільстві" вчинив би суїцид. Ідіотами легко маніпулювати, гадаю, саме тому сталося те, що сталося. 

Більше скажу.

Для того, щоб війна швидше закінчилася, ми змушені будемо віддати Донецьку і Луганську області.

Щоб наші хлопці не гинули ні за що!

Це буде умовою компромісу. Не нашою умовою.  Але вимушеною.

Це за умови, що пуйло ще трошки проживе.

Після того, як воно відправиться на концерт до кобзона, і після того, як росія розпадеться на регіони.  (Не треба казати, що якщо мєдвєдєв прийде, то продовжить те ж саме, що й хуйло. Не продовжить, бо без хуйла  і його покровительства - він ніхто. Якщо рипнеться, його завалять на 2-й день. ) Після розпаду, рашці буде не до ЛДНР.  Їй аби вижити, а цих дармоїдів кормити не будуть! Не буде чим!

Більшість їбланів втече в рашку, щоб тут не вичислили і не задвухсотили.  Частина різко перефарбується і перезується. Винних все одно покараємо, самі ж моцкалі віддадуть, щоб собі менше проблем створювати.

Коротше кажучи,  підтримки не буде і вони знову повернуться в Україну.

За заподіяну шкоду Україні, доведеться довго і дуже багато платити: газ нафта - приймемо у подарунок.  + репарації.

 

Я не буду вангувати роки. Це непередбачувано. Молимося і надіємося, щоб якомога швидше.

 

Всім гарного настрою на ніч!

 

путин-политика-песочница-политоты-Кобзон-7514183.jpeg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еее, так, ідіотами легко маніпулювати. У мене інше запитання: як бляха перетворити цілу націю в ідіотів ?! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SergLutsk сказано:

Еее, так, ідіотами легко маніпулювати. У мене інше запитання: як бляха перетворити цілу націю в ідіотів ?! 

рецепт простий:

Телевізор + дешеве бухло. 5 років вистачить!

Ну і всіх, із проявами інтелекту - за грати. 

А, ну і треба мусорами себе оточити, щоб було кому тебе захищати, коли, раптом, протверезіють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, цей рецепт проканає для повністю деградантів суспільства. Але не обманюйся, це не Афганістан. Значна частина населення має вищу освіту, багато можливостей, виїздить за кордон, нормально заробляє, має доступ до інформації

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хз куди це вліпити, але не можу не поділитися.

 

https://www.facebook.com/100026712398024/videos/930060808390765/

щось забув як нормально відео з мордокниги втулити

Змінено користувачем MrFirst
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ні, цей рецепт проканає для повністю деградантів суспільства. Але не обманюйся, це не Афганістан. Значна частина населення має вищу освіту, багато можливостей, виїздить за кордон, нормально заробляє, має доступ до інформації

Виїхати за кордон, ну ок, можна було. Але в кого хороша робота в рашці, то який сенс смикатися?  Простіше прикинутися їбланом, співати оди тирану і жити далі!

Іншими ж керує СТРАХ!  За себе, за родину, майбутнє і т.д. Один розумний пост в інеті - перекреслить все майбутнє.  Дадуть термін більше, ніж за подвійне умисне вбивство!

Просто переважно маса - таки бидло. Бухуще. 

Читаючи чужі ресурси, диву даюся.  Сім'я. Батьки і син. Син адекватний, розумний,  пояснює, що рашка - напала - на Україну. Вбивають мирних жителів. царь - вбивця і т.д.

Не доходить!!! Не розмовляють в межах квартири!  А є такі, які дітей ФСБ поздавали!  оті все.

 

3 хвилин тому, MrFirst сказано:

Я хз куди це вліпити, але не можу не поділитися.

https://www.facebook.com/groups/157378414373973/permalink/5104814596296972/

Ти про що? Про підвищення ЗП депутатам?? та вже обговорювали і давно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти про що? Про підвищення ЗП депутатам?? та вже обговорювали і давно.

Людина правду говорить, не можу пройти повз... Давно-недавно, яка різниця, адже нічого не змінилось й це є насправді. (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Більше скажу.

Для того, щоб війна швидше закінчилася, ми змушені будемо віддати Донецьку і Луганську області.

Щоб наші хлопці не гинули ні за що!

Це буде умовою компромісу. Не нашою умовою.  Але вимушеною.

Це за умови, що пуйло ще трошки проживе.

Фіг там, хуйло сказав, що в кацапстану кордонів немає, тому і поперли на Київ, в них мета вся Україна. А з тимчасово окуповних територій набирають зомбіармію і кажуть що серед них найбільш мотивовані. коняча морда лавров заявив, що вони хочуть звільнити Україну від режиму зеленського

Змінено користувачем case_l
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, MrFirst сказано:

Людина правду говорить, не можу пройти повз... Давно-недавно, яка різниця, адже нічого не змінилось й це є насправді. (((

Правду то правду. Тільки не за адресою. В нас, слава Богу, не царь-батюшка. Поки що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, case_l сказано:

А з тимчасово окуповних територій набирають зомбіармію і кажуть що серед них найбільш мотивовані

Не зовсім так.

Якщо мова про ОРДЛО - то там все з точністю до навпаки. Ніхто не збирається йти м'ясом, але їх заставляють.

Якщо ж мова про Харків чи Миколаїв - там історія інша.  Це пристосуванці.  Їм піхуй під яким прапором жити і хто їм зп буде платити.  От лишень біда в тому, що вони не знають досвіду Криму. Кримська вата давно прозріла.  І коли в них в Херсоні будуть віджимати землі, які вони засаджували помідорами / кавунами і всім решта - тоді зрозуміють.

Вони надіються на хороший ринок збуту - рашка. Але ж реалії будуть, курва, зовсім інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...