Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

Теорія  ігор каже, навіть доводить,  що іноді ризикувати є менш небезпечним, ніж не ризикувати.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

12 хвилин тому, Alex S сказано:

Та зрозуміло, що то був крик душі. Але якщо дідовський колектив сильний ,то  зовсім не варто робити такий викрик. Це може вартувати здоров’я .

Ну як повезе, по ситуації, можуть попиздити і відстати, а може й дійсно фатально кінчитись. Ну але за себе стояти варто, іноді треба поступитись щоб собі не нашкодити. Тут немає універсального рецепту 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Ну як повезе, по ситуації, можуть попиздити і відстати, а може й дійсно фатально кінчитись. Ну але за себе стояти варто, іноді треба поступитись щоб собі не нашкодити. Тут немає універсального рецепту 

Однієї таблетки там немає. Все по ситуації , але методик викорінення масса. За все відповідає командир роти . З першого дня всі сідають на табуретки на центральному проході  з листками а 4 і пишуть статтю карного кодексу під диктант,,Нестатутні взаємовідносини між військовослубовцями,, і по параграфам покарання за них. Корисно прописати рази три. Потім до тих несчасть ( яких вже навіть свій призив назвав чмирями)закріпляється чесний і відповідальний сержант наставник , який в природі своїй не садист ,а молодий толковий старшого призову хлопець. З інструтажем про виховання конкретно цих кабздохів. І потім з нього суворо запитується чому є тілесні ушкодження, бруд на формі, синяки від втоми під очима тощо.Постійні роздягання до форми 1 на наявність тілесних ушкоджень . Любий синяк - службове розслідування . Листи ганьби батькам.Прокуратура . Військовий суд . І одного двох показово на дизель нах. а то і на загальний режим.Тоді все стає на свої місця.  Є страх ,що поїдеш до корєшів на дачі. А коли все пох, а то і алкоголізм командирів з поуізмом разом - то буде так як в тій частині НГУ.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як послухати то вся ця фігня виникає від скуки, коли в солтатів дофіга вільного часу і шукають розваг, коли всі зайняті своєю роботою то нема часу на фігню. Як в нас в роті було 35 замість 60 по штату а в караул і наряд кожен день заступало 25, то не було часу на всякі дурниці. Молоді мали більше навантаження але морально сильно ніхто їх не чмирив. А коли в кількох побачив черговий по бані звьозди на задницях від пряжки ременя / переводили в другий рік служби/, то приїхала ціла комісія з штабу дивізії. Комроти ледь не посивів, сам кожному салабону перед тим в зад заглядав, всіх з синяками відправив в увольненіє на пару днів, по баням їм синяки відпарював, перевіряючий підполковник не поїхав поки ті не вернулись і особисто їх жопи перевірив, поїхав по адресам де вони сказали  були в увольнєнії, вияснив чи дійсно ці солдати там були і до них приїзджали з дому. Коротше була спецоперація, видно що недаром командири штани в академіях протирали.:)

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Теорія  ігор каже, навіть доводить,  що іноді ризикувати є менш небезпечним, ніж не ризикувати.

 

То я так і не зрозумів, діди зрештою повісились чи ні? 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страхів нагнали а вони є

я призвався на незалежність  і можу роповісти про весь зброд совєтскоі арміі

 

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене підходило жирне чмо в казармі нічкою  - відповідь  я тебе вбью і всіх хто буде за тобою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочете далі розповім

 

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батькам  + шо забрали мене а так  булоб  два трупа і я за гратами

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спілкуйтесь з дітьми я не засцяв сказати батькам що в мене проблеми на службі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.02.2022 в 21:09, Alex S сказал:

Та зрозуміло, що то був крик душі. Але якщо дідовський колектив сильний ,то  зовсім не варто робити такий викрик. Це може вартувати здоров’я .

та піздабол він і в африці піздабол, або не розказує, що було потім, бо його або пиздили діди, або свої ж, за те, що діди весь призов заїбали за одного довбойоба

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та піздабол він і в африці піздабол, або не розказує, що було потім, бо його або пиздили діди, або свої ж, за те, що діди весь призов заїбали за одного довбойоба

Вадім, при всіх понтах, не красіво так. Роками дядька, в якого голова біла і дорослі діти дуже багато разів за останні роки обзивати пиздаболом . Ну може трохи накручує своє кіно, може трохи фантазує, але то є його бачення того, що робиться навколо нього. Це твоє з ним ком юніті, майже те ж саме коло спілкування. Варшавський ринок. Чай афігєнний,той що атошник заварює,той що ,там де валютчики стоять , сотік що по святам розливається під закуску і ті самі хармани ,що плетуться про одного з другим. Не треба. Хіба може щось по роботі перейшов. Тоді кровна вражда.:) . В мене там двоє друзів, що працюють років вже з 20 плюс, сцука ,захожу як буваю там до них, почесати язика за когось - то в них свята справа. Знають все і про всіх. Від міжнародної дипломатії ,до в кого жінка плять.  Хоча знають що мені воно нах не треба від слова взагалі. І рахую тільки свої.Може то професійне, але якщо цікаво ,то регулярні його обзивання мені не подобаються. Знаєш, я тобі так скажу - був би він по життю лунь і пиздун - не мав би він бізнесу , хати в Філіпінах і тих дітей що має. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.02.2022 at 19:40, westboiuu сказано:

батькам  + шо забрали мене а так  булоб  два трупа і я за гратами

На лижі ставав? Як забрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.02.2022 at 20:27, westboiuu сказано:

спілкуйтесь з дітьми я не засцяв сказати батькам що в мене проблеми на службі

 

  • Ха-ха 4
  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Alex S сказано:
Спойлер

 

 

це просто жесть.

 

Навіщо людині так ламати психіку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zelensky сказано:

 

це просто жесть.

 

Навіщо людині так ламати психіку?

О, Вельмишановний пан з"явився, то буде Ваша ласка відповісти мені? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

О, Вельмишановний пан з"явився, то буде Ваша ласка відповісти мені? 

 

Ласка буде.

Але незнаю чи варто на таку "інтимну" тему говорити :).

Тут потім довго пам'ятають подробиці чужого життя.

 

З повагою до Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zelensky сказано:

 

Ласка буде.

Але незнаю чи варто на таку "інтимну" тему говорити :).

Тут потім довго пам'ятають подробиці чужого життя.

 

З повагою до Вас.

Ну якщо інтимним вважати питання "Чи служили Ви в армії?", то можете не відповідати :D

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.01.2022 at 19:12, sasha2008lk сказано:

Вельмишановний пане, можу я у Вас спитати, чи служили Ви в армії України? 

Так нормально?

Я про це

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Alex S сказал:

 

Якби я так з мамою поговорив, мене би батько знайшов, навіть якби я служив на підводному човні - і відпиздив би так, що сама страшна дідовщина була би квіточками в порівнянні.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sasha2008lk сказал:

Ну якщо інтимним вважати питання "Чи служили Ви в армії?", то можете не відповідати :D

@Zelensky тільки пиз...ть багато. На питання ніколи не відповідає.

Коли він писав про звернення з повагою, то просто думав шо ти не напишеш так.

А тут раз і не вийшло, облом. Кілька днів думав як викрутитись, нічого толком не придумав.

Змінено користувачем WebTraveller
  • Ха-ха 4
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, WebTraveller сказано:

@Zelensky тільки пиз...ть багато. На питання ніколи не відповідає.

Коли він писав про звернення з повагою, то просто думав шо ти не напишеш так.

А тут раз і не вийшло, облом. Кілька днів думав як викрутитись, нічого толком не придумав.

Ну для нього це інтимне питання видно :D Не відповів.  Просто оцінювати дідівщину не бачивши її, це як оцінювати і описувати смак якогось екзотичного фрукта, якого ніколи сам не пробував :D

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...