Перейти до змісту

Афганістан


Рекомендовані повідомлення

23 минуты назад, Cherman сказал:

Про порівняння Афганістану та України.

Глухий з сліпим. :) Я не порівнював Україну з Афганом, я казав, що в України можуть також бути проблеми через втрату підтримки з боку США, Афган тут лише як приклад, а його несхожість з Україною немає значення.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Глухий з сліпим. :) Я не порівнював Україну з Афганом, я казав, що в України можуть також бути проблеми через втрату підтримки з боку США, Афган тут лише як приклад, а його несхожість з Україною немає значення.

Я б не сказав.

Дикуни типу афганців і українці?  Ти знайшов що порівнювати.

Україна це партнер, ринки постачання та збуту.  А Афганаістан?  Ринок збуту зброї і постачання наркотиків, хіба що. Ні нафти, ні корисних копалин.

 

 

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Zheny@ сказал:

Я б не сказав.

Дикуни типу афганців і українці?  Ти знайшов що порівнювати.

Україна це партнер, ринки постачання та збуту.  А Афганаістан?  Ринок збуту зброї і постачання наркотиків, хіба що. Ні нафти, ні корисних копалин.

 

 

Бля, ще один.

1. Я не порівнюю Афган з Україною.

2. Афганістан має діючий статус: головний союзник – не член НАТО, про який ми тільки мріємо. Якщо вони союзника кидають, то не союзника можуть кинути тим більше. І я знову не про Афган, а про США і Україну.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, nickel сказал:

Я не порівнював Україну з Афганом

 

27 минут назад, Zheny@ сказал:

Дикуни типу афганців і українці?  Ти знайшов що порівнювати.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу продовжити "не порівнювати" :)

Хто може назвати суму допомоги Україні в рос.-укр. війні? Просто коли бачу суму витрачену на Афган, то розумію що дикуни таки ми, тому нам так не допомагають

Цитата

Общие затраты США на войну в Афганистане (на настоящий момент)- 2,26 трлн. $

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказано:

Общие затраты США на войну в Афганистане (на настоящий момент)- 2,26 трлн. $

Тут, друже мій, політика.

Якщо США почне допомагати відкрито Україні у конфлікті на Сході  - почнеться справжня війна на території України. Між рашкою та Америкою.  рашка типу, ах вон воно шо, Госдеп у всьому винен, ми так і казали! Війну в Україну. Зброю "повстанцям (яких там уже немає ніфіга, одні кадрові військові з рашки) і вперед.

Якщо рашку це задовольняє, то Америка не дурна, їй не потрібні звинувачення в розпалюванні конфлікту від решти світу.

 

США тих чи інших підтримує в збройних конфліктах, шукаючи, при цьому, вигоди.  тут вигоди не бачать.  Тут Євросоюз. Не те місце, куди відкрито США лізе.  Хоча в Польщі військову базу хочуть замутити.

Але зараз, коли пані Меркель (яка дуже впливала на все, що рпобиться в Європі) здала повноваження, багато чого буде мінятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, nickel сказано:

Бля, ще один.

1. Я не порівнюю Афган з Україною.

2. Афганістан має діючий статус: головний союзник – не член НАТО, про який ми тільки мріємо. Якщо вони союзника кидають, то не союзника можуть кинути тим більше. І я знову не про Афган, а про США і Україну.

Просто ти чомусь ці події в Афгані проеціюєш на Україну.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Zheny@ сказал:

Тут, друже мій, політика.

Якщо США почне допомагати відкрито Україні у конфлікті на Сході  - почнеться справжня війна на території України. Між рашкою та Америкою.  рашка типу, ах вон воно шо, Госдеп у всьому винен, ми так і казали! Війну в Україну. Зброю "повстанцям (яких там уже немає ніфіга, одні кадрові військові з рашки) і вперед.

Якщо рашку це задовольняє, то Америка не дурна, їй не потрібні звинувачення в розпалюванні конфлікту від решти світу.

 

США тих чи інших підтримує в збройних конфліктах, шукаючи, при цьому, вигоди.  тут вигоди не бачать.  Тут Євросоюз. Не те місце, куди відкрито США лізе.  Хоча в Польщі військову базу хочуть замутити.

Але зараз, коли пані Меркель (яка дуже впливала на все, що рпобиться в Європі) здала повноваження, багато чого буде мінятися.

США і зараз допомагає нам відкрито, але дуже-дуже скромно по грошах. А якщо порівняти з Афганом, то не допомагає взагалі. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

США і зараз допомагає нам відкрито, але дуже-дуже скромно по грошах. А якщо порівняти з Афганом, то не допомагає взагалі. 

так про що й мова. Що по грошах не дуже.   Тим паче, що вони ці факти не скривають і вони загальнодоступні.

Я ж кажу, уяви читають в кремлі: сша  витратило на допомогу Україні в конфлікті на Сході 1млрд дол. Дали техніку, зброю і т.д.

Знаєш, що мацква зробить?  присуне туди зброї на 10 млрд. дол.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

США і зараз допомагає нам відкрито, але дуже-дуже скромно по грошах. А якщо порівняти з Афганом, то не допомагає взагалі. 

Штати окупували Афганістан але не окуповували Україну.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 минуты назад, sergkots сказал:

Штати окупували Афганістан але не окуповували Україну.

Якась дивна окупація, якщо після виходу військ США, простий народ виходить на протест проти талібів-визволителів з прапорами маріонеточного уряду в Афганістані. :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Zheny@ сказал:

Просто ти чомусь ці події в Афгані проеціюєш на Україну.

Не тільки я, всі світові ЗМІ. Я вище давав лінк на статтю в Кореспонденті, там багатьох процитовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

 

Якась дивна окупація, якщо після виходу військ США, простий народ виходить на протест проти талібів з прапорами маріонеточного уряду в Афганістані. :)

20 років будували демократію - поки не набридло(((

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Не тільки я, всі світові ЗМІ. Я вище давав лінк на статтю в Кореспонденті, там багатьох процитовано.

Скоріше не ти, а всі світові ЗМІ і ти з ними солідарний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це не можливо читати. Стільки аналітиків по близькому сходу) Особливо веселить дописи про - омерика програла війну, другий сайгон, рашка\китай\туреччина (підставити мвоє) всіх переграла і тд. Ну йоли пали дорослі ж люди. Згадайте після чого взагалі все почалося? 11 вересня, бен ладен - пригадуєте? А тепер є така штука як причинно наслідкові звязки. У США був план знищити терориста номер 1, і вдарити в саме серце ( безпосередньо туди де їх готують для подальших атак і тд), якщо по простому краще воювати на чужій території ніж на своїй. Все це було давно досягнуто. Єдина їх помилка це в тому що треба було давно виводити. Але війна штука прибуткова. Конгрес виділяє гроші платників податків, і на цьому багато хто заробляв, бо корупція є і у них. Так, обісрались з виведенням. Вони не думали що аборигенам настільки пофіг на свою країну (як було завжди), і ніякими мілярдами та новою технікою їх не змотивуєш. АЛЕ - якщо талібан почавби зараз атакувати бази і тд, амери можуть і передумати. В підсумку, не треба видумувати те чого не має, все просто і ясно. Дякую за увагу)

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Скоріше не ти, а всі світові ЗМІ і ти з ними солідарний.

Ну я свою думку також маю, і вона не завжди збігається з тими ж світовими ЗМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

 

Дикуни типу афганців і українці?  Ти знайшов що порівнювати.

 

 

 

Основна схожість між Афганістаном і Україною в рівні корупції і вмінні розкрадади допомогу, але якщо тут американці не застрягли так глибоко як там, то періодично прикручуючи краник всеж якось змушують наших очільників робити те що їм треба, щоб Україна залишалась буфером між невміняємою рашкою і цивілізованим світом. Ніякої зах.демократії тут будувати вони не збираються, бо це значить наступати на тіж граблі щой в Афганістані.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Основна схожість між Афганістаном і Україною в рівні корупції і вмінні розкрадади допомогу

"Схожість" - таки да, але, Україна - переможе в цій "нелегкій боротьбі"...за "пальму першості", в частині корупції та розкрадання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

"Схожість" - таки да, але, Україна - переможе в цій "нелегкій боротьбі"...за "пальму першості", в частині корупції та розкрадання...

Амери стільки грошей вже не дають.:huh:

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

Амери стільки грошей вже не дають.

"Довірливі люди" - не тільки в америці... японці, китайці, Європа- в решті-решт )) не пропадуть "наші" чиновники...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О!

прибіг @Songoku замінусував пару постів, і с'їбався на пару місяців знову :)

Як я обожнюю таких "користувачів".

ну @d.u.a.l це окремо, я з ним спілкувався. Тому його мотиви мені відомі. 

А це 40-річне дитя аніме...  Може хоч процитуєш мене і скажеш з чим саме ти не погоджуєшся? 

Хоча мені похєр.

Можеш мінусувати і далі. 

 

 

 

  • Ха-ха 3
  • Збентежений 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, AnimaNoir сказал:

Згадайте після чого взагалі все почалося?

звичайно. 

Цитата

Девятая рота 345-го отдельного гвардейского парашютно-десантного полка под командованием старшего лейтенанта Валерия Востротина сыграла важную роль в проведенной 27 декабря 1979 г. операции под кодовым названием "Шторм-333" — штурме укрепленного дворца Тадж-Бек в Кабуле, в котором укрывался тогдашний лидер Афганистана Хафизулла Амин

совєти перші зайняли Кабул, замість американців

 

7 часов назад, AnimaNoir сказал:

11 вересня, бен ладен - пригадуєте?

тут кагбе все навпаки ))) то бенладен зробив помсту американцям за дії в Афганістані і Іраку

 

7 часов назад, AnimaNoir сказал:

А тепер є така штука як причинно наслідкові звязки

вот вот, а в тебе з цим походу проблеми :D

 

7 часов назад, AnimaNoir сказал:

У США був план знищити терориста номер 1, і вдарити в саме серце ( безпосередньо туди де їх готують для подальших атак і тд), якщо по простому краще воювати на чужій території ніж на своїй

 

в них скрізь цей план ))

 

7 часов назад, AnimaNoir сказал:

В підсумку, не треба видумувати те чого не має, все просто і ясно.

 

та не факт :) 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

1 час назад, MANJAK11 сказал:

звичайно. 

совєти перші зайняли Кабул, замість американців

 

тут кагбе все навпаки ))) то бенладен зробив помсту американцям за дії в Афганістані і Іраку

 

вот вот, а в тебе з цим походу проблеми :D

 

 

в них скрізь цей план ))

 

 

та не факт :) 

 

 

Стопе... Бін Ладен робив мстю америкосам які лиш після терактів 11 вересня дали пізди афганським манджахедам (яких ті ж сша озброювали задля того щоб ті давали пізди совєтам(одобряю)), а коли таліби прихуїли, і отримали по зубам на 20 років... І тут у мене проблеми з причина-наслідок?))) Друже е ні... Ми не берем зараз теорії про рептилоїдів, і те що амери самі взірвали вежі щоб 20 лярдів витратити потім. Може так і є, але ми не рентв а поважний ресурс з волинщини) Одміни, можете банити за мат, справедливо)

Змінено користувачем AnimaNoir
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, AnimaNoir сказал:

І тут у мене проблеми з причина-наслідок?)))

таки да, тому що амери спочатку почали давати пизди маджахедам, як пішли совєти, за це бенладен дав пизди амерам, які в свою чергу почали давати маджахєдам ще більших пиздюлєй. Інакше, по твоїй логіці, бенладен вкусив руку, яка його кормить, ніфіга не логічно

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...